Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

gal jau kas nors pasikeitet padangaas g.gif kiek dabar mazdaug kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 10 15, 13:34)
gal jau kas nors pasikeitet padangaas  g.gif  kiek dabar mazdaug kainuoja  g.gif


Mes mokejom 60 litu! 4u.gif
Atsakyti
Aš dar ne, nėr kada pakeist, bet laukiu kada galės ax.gif
Atsakyti
Net negalvoju dar apie keitima,tempsiu iki paskutines dienos.Mano ziemines labai prastos,su vasarinem saugiau ax.gif
Atsakyti
o as su universaliom,o MB sako,kad dabar panika,reik kentet,nes neimanoma dasibraut iki montuotoju biggrin.gif
Atsakyti
mes jau padangas pasiruošę smile.gif mb jau užsidėjo žiemines padangas, o man nupirko šipuotas, tai turėsiu laukti iki lapkričio pirmos. kadangi abi mašinytės žieminius ir vasarinius batukus turi ant atskirų ratlankių, tai ratus patys pasikeičiam kieme smile.gif
Atsakyti
Siandien vairavau su aukstakulniais, nes mano zieminiai ilgaauliai batai tik ant kulnu doh.gif ir dar plius daug storesnis padas nei rudeniniu bateliu.

Uzgesau ant visu kalniuku, kurie tik pasitaike kelyje, isvaziuodama is stovijimo vietos uzgesau net du kartus doh.gif
na su sitais batais ziauriai nejauciu pedalu doh.gif kai kelias tiesus tai kazkaip normaliai paspaudziu gaza ir vaziuoju, bes va stovint pries kalna doh.gif kaip as ju nemegstu blush2.gif

o dar su vyru susipykom, nes po to kai pagesau antra karta ikalnej ir uz manes stoveje masinos pradejo pypinti, jis pradejo man aiskint spausk gaza !! spausk gaza !! doh.gif na o kai trecia karta uzgesau ir jau rekt pradejo, pasakiau kad uzsiciauptu ir manes nenervintu nes ir ketvirta karta uzgesiu doh.gif tada apsizodziavom, jis man pasake, kad jei as taip "negraziai su juo kalbu" tai jis su manim daugiau niekur nevaziuos, o as jam isreziau, kad jei jam sunku ramiai mane pamokinti i tuos nelemtus kalniukus uzvaziuoti tai tegu ir nevaziuoja doh.gif

va taip baigesi savaitgalio idile doh.gif nesikalbam jau keturios valandos, siandien vakarienes nedariau, tai abu likom nevalge. Zodziu saltasis karas gun_bandana.gif bash.gif

Svrabiausia, kad man visas piktumas praejo po pusvalandzio ir as labai noreciau, kad ryt vaziuotume pasitreniruoti blush2.gif na bet abu esam uzsispyre oziai, tai tikriausiai rytoj treniruosiuos viena.

Gal taip ir geriau. Pati visko ismoksiu ir niekam aciu nereikes sakyti thumbup.gif
Atsakyti
*badabum* oi kokia pažįstama situacija, aš galvojau kad tik pas mus taip būna lotuliukas.gif Aš tai stengiuos su vyru nevažinėt, geriau sesę pasiimu arba viena. Dar kol neturėjau vairuotojo pažymėjimo, tai kažkaip tylėjau ir jis taip nesireikšdavo, nu dabar neįmanoma doh.gif Porą kartų esu sustojus, išlipus iš mašinos ir nuėjus į trūliko stotelę, nu negaliu pakęsti kaip man aiškina ir dar rėkdamas, ir dar tokiuose durnuose situacijose, kur aš teisi ir žinau, kad gerai važiavau, o jam pasirodė, kad blogai.
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 17, 23:27)
Siandien vairavau su aukstakulniais, nes mano zieminiai ilgaauliai batai tik ant kulnu doh.gif  ir dar plius daug storesnis padas nei rudeniniu bateliu.

Uzgesau ant visu kalniuku, kurie tik pasitaike kelyje, isvaziuodama is stovijimo vietos uzgesau net du kartus doh.gif 
na su sitais batais ziauriai nejauciu pedalu doh.gif  kai kelias tiesus tai kazkaip normaliai paspaudziu gaza ir vaziuoju, bes va stovint pries kalna doh.gif  kaip as ju nemegstu blush2.gif

o dar su vyru susipykom, nes po to kai pagesau antra karta ikalnej ir uz manes stoveje masinos pradejo pypinti, jis pradejo man aiskint spausk gaza !! spausk gaza !! doh.gif  na o kai trecia karta uzgesau ir jau rekt pradejo, pasakiau kad uzsiciauptu ir manes nenervintu nes ir ketvirta karta uzgesiu doh.gif  tada apsizodziavom, jis man pasake, kad jei as taip "negraziai su juo kalbu" tai jis su manim daugiau niekur nevaziuos, o as jam isreziau, kad jei jam sunku ramiai mane pamokinti i tuos nelemtus kalniukus uzvaziuoti tai tegu ir nevaziuoja doh.gif

va taip baigesi savaitgalio idile doh.gif  nesikalbam jau keturios valandos, siandien vakarienes nedariau, tai abu likom nevalge. Zodziu saltasis karas gun_bandana.gif  bash.gif

Svrabiausia, kad man visas piktumas praejo po pusvalandzio ir as labai noreciau, kad ryt vaziuotume pasitreniruoti  blush2.gif  na bet abu esam uzsispyre oziai, tai tikriausiai rytoj treniruosiuos  viena.

Gal taip ir geriau. Pati visko ismoksiu ir niekam aciu nereikes sakyti thumbup.gif

Tu turi jausti ne pedalus o mašiniuko reakcija i tavo kojos paspaudima ,na o vyrai visi tokie iš pradžiu rekia o paskui gailisi ir pergyvena tik stengiasi to nerodyt taip kad nutrauk šalta kara ,o triniruotis važiuok viena bus paprasčiau ir kai pajudi stebek variklio apsukas ir nemesk sankabos mirksiukas.gif mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 10 18, 09:39)
Tu turi jausti ne pedalus o mašiniuko reakcija i tavo kojos paspaudima ,na o vyrai visi tokie iš pradžiu rekia o paskui gailisi ir pergyvena tik stengiasi to nerodyt taip kad nutrauk šalta kara ,o triniruotis važiuok viena bus paprasčiau ir kai pajudi stebek variklio apsukas ir nemesk sankabos  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif



aciu uz palaikyma 4u.gif masina senoka ir taip dreba visa, o vakar kai spausdavau gaza atrodo kad as ten visai neblogai ta pedala spaudziu ir sankaba is leto atleidau, bet matyt nepakankamai gazo buvo. Eij niekis, vaziuosiu siandien ramiai pasipraktikuoti, maziau zmoniu ir maziau visokiu reksniu. Tai jei ir uzgesiu bent jau pati ne taip jaudinsiuos ax.gif

o su vyru kara ir toliau tesiam, ir nakvojo jis ant sofos salione, nes uzmigo prie TV o as jo ir nekeliau, palikau miegot su rubais blush2.gif

sunkiai man tas vairavimas einasi, labai sunkiai, labai stresuoju, bunu visa isitempus, na jokio malonumo doh.gif o taip noreciau gerai ir svarbiausia ramiai vairuoti.

Pastebiu, kad kasdien vis progresuoju, jau nebijau ir pypint kitiems jei kokia nesamone daro, kaip kad pvz ziede amzinai ivaziuoja i mano juosta ar uzlenda po nosim. Anksciau atrodydavo, jei kas negerai tai mano kalte, nes kiti vairuoti moka o as nelabai... bet pradedu po truputi pasitiketi savo jegomis. Na iki sekancio gesimo ikalnej doh.gif
Atsakyti
bet jei su naujais batais nejauti pedalo, tai ir negali reguliuoti pedalo paspaudimo koja, o tuomet ką jau kalbėti apie mašiniuko reakciją smile.gif man taip buvo su anksčiau turėta mb mašina. na ten gazo pedalas toks per visą pėdą buvo, nu niekaip jis man nepatiko ir važiuodama nejausdavau jo normaliai, nes man tiesiog buvo jis nepatogus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 18, 11:27)
aciu uz palaikyma 4u.gif  masina senoka ir taip dreba visa, o vakar kai spausdavau gaza atrodo kad as ten visai neblogai ta pedala spaudziu ir sankaba is leto atleidau, bet matyt nepakankamai gazo buvo. Eij niekis, vaziuosiu siandien ramiai pasipraktikuoti, maziau zmoniu ir maziau visokiu reksniu. Tai jei ir uzgesiu bent jau pati ne taip jaudinsiuos ax.gif

o su vyru kara ir toliau tesiam, ir nakvojo jis ant sofos salione, nes uzmigo prie TV o as jo ir nekeliau, palikau miegot su rubais blush2.gif 

sunkiai man tas vairavimas einasi, labai sunkiai, labai stresuoju, bunu visa isitempus, na jokio malonumo doh.gif  o taip noreciau gerai ir svarbiausia ramiai vairuoti.

Pastebiu, kad kasdien vis progresuoju, jau nebijau ir pypint kitiems jei kokia nesamone daro, kaip kad pvz ziede amzinai ivaziuoja i mano juosta ar uzlenda po nosim. Anksciau atrodydavo, jei kas negerai tai mano kalte, nes kiti vairuoti moka o as nelabai...  bet pradedu po truputi pasitiketi savo jegomis. Na iki sekancio gesimo ikalnej doh.gif
na tai kaip sekesi treniruotis ,o vyro tai jau pagailek geru mažai
smileysex.gif
Atsakyti