Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

va va su tais BUMPT, kaip mano vyras sako, tai patys baisiausi pirmi du menesiai, ir kai nepatyres vairuotojas pradeda manyti, kad jau visai neblogai pradeda vairuoti, tada atsipalaiduoaj ir BUMT doh.gif na bet jau geriau pradziai aptureti toki lengva ir nereiksminga ibrezima, vis primenanti, kad reikia buti 100% susikaupus prie vairo.

As po savo bumptelejimo, jau taip atsargiai vairuoju, kaskart kai is salutinio vaziuojo tai sustoju lyg prie stop zenklo, kad buciau tikra, jog jokios masinos nera, ir dzin kad uz manes kas stovi, jau geriau jie man papypina nei vel avarine situacija sukelti blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 13, 00:37)
va va su tais BUMPT, kaip mano vyras sako, tai patys baisiausi pirmi du menesiai, ir kai nepatyres vairuotojas pradeda manyti, kad jau visai neblogai pradeda vairuoti, tada atsipalaiduoaj ir BUMT

Oi, čia drįsčiau paprieštaraut. Po dviejų mėn. dar retas įsivaizduoja padoriai vairuojantis ir visai atsipalaidavęs. Statistikos teigia, kad pačiais pavojingiausiais tampama po metų ar net kiek daugiau - jau viską moku, ytampos nebėr visai, pusę Lietuvos apvažiavau, čia suspėsiu, ten pralįsiu ir ... BUMPT. Dažno kelių erelio vairavimo stažas irgi būtent toks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 10 13, 00:47)
Oi, čia drįsčiau paprieštaraut. Po dviejų mėn. dar retas įsivaizduoja padoriai vairuojantis ir visai atsipalaidavęs. Statistikos teigia, kad pačiais  pavojingiausiais tampama po metų ar net kiek daugiau - jau viską moku, ytampos nebėr visai, pusę Lietuvos apvažiavau, čia suspėsiu, ten pralįsiu ir ... BUMPT.  Dažno kelių erelio vairavimo stažas irgi būtent toks  biggrin.gif

tikrai sutinku su situo teiginiu drinks_cheers.gif vakar kaip tik ziurejau ta statistika smile.gif

o man siandien nekoks rytas buvo.. unsure.gif atejau prie masinos ryte, o ji atrakinta, bardaciokas isverstas, bagazine isversta.. kazkas pasidarbavo.. bet nieko nepaeme, nes nebuvo ka imt.. unsure.gif bet vis tiek nesmagu verysad.gif

Atsakyti
matau del vieno dalyko tikrai sutinkame - gresme kyla kai zmogus asipalaiduoja uz vairo.

O siandien skaiciau Nissan statistika - 7 is 10 moteru, vairuodamos patiria stresa, o jas geriausiai nuramina muzika.

As kai vairuoju, tai kol kas tik vairuoja, telefonu nekalbu, nevalgau, stengiuosi ir su keleiviais, jei tokiu yra mano masinoj, nekalbeti, na muzikos kartais paklausau, kai kokiam kamsty sedziu ir tenka vezlinti ilgai. Bet kai itemptas ir sunkus vaziavimas tai ir muzikos neklausau.
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 13, 15:15)
O siandien skaiciau Nissan statistika - 7 is 10 moteru, vairuodamos patiria stresa, o jas geriausiai nuramina muzika.

As kai vairuoju, tai kol kas tik vairuoja, telefonu nekalbu, nevalgau, stengiuosi ir su keleiviais, jei tokiu yra mano masinoj, nekalbeti, na muzikos kartais paklausau, kai kokiam kamsty sedziu ir tenka vezlinti ilgai. Bet kai itemptas ir sunkus vaziavimas tai ir muzikos neklausau.


As pirma savaite kai pradejau vazinetis, nei muzikos nejungiau, nei leidau prasizioti kam nors, jei sededavo kas nors dar! biggrin.gif
O dabar kai vairuoju muzika visu garsu ijungta, kitaip nemoku... ax.gif Tik iki siol nei telefonu sneku, nei rukau uz vairo... schmoll.gif
Atsakyti
freedom uzjauciu del BUM. Tik del 50 lt nereiktu taip pergyvent. Mano BUM mum kainuos ~2500 lt ir beveik 3 savaites be masinos. Sia savaite pasiemiau atostogu, reikejo pora reikalu sutvarkyt. Teko perlipt i viesaji transporta. Ir tai visai nepatogu, bet kartu ir mazytis nuotykis. Tikiuosi, kad jau ryt galesiu nuvezt masina dazyt. Kazkaip jau norisi uz vairo sest.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
na ir kaip sekesi vairuoti per toki ora? ax.gif
mano masiniukas su zieminem padangom jau, tai visai nebijojau vaziuot.. tik atstumo prisilaikiau labiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2009 10 14, 07:33)
labas rytas  4u.gif
na ir kaip sekesi vairuoti per toki ora?  ax.gif
mano masiniukas su zieminem padangom jau, tai visai nebijojau vaziuot.. tik atstumo prisilaikiau labiau  smile.gif


Pas mus Klaipedoj dar kol kas labai ramu, nei lietaus, nei sniego, nieko! ax.gif
Nors ir nebijau, irgi jau su zieminem padangom vairuoju! biggrin.gif
Atsakyti
Aš kitą savaitę keisiu, nes šiandien varau padažyt truputį. Tikiuosi per tą laiką nebus plikledžio kokio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 13, 16:40)
freedom uzjauciu del BUM. Tik del 50 lt nereiktu taip pergyvent. Mano BUM mum kainuos ~2500 lt ir beveik 3 savaites be masinos. Sia savaite pasiemiau atostogu, reikejo pora reikalu sutvarkyt. Teko perlipt i viesaji transporta. Ir tai visai nepatogu, bet kartu ir mazytis nuotykis. Tikiuosi, kad jau ryt galesiu nuvezt masina dazyt. Kazkaip jau norisi uz vairo sest.

ačiū ir labai gaila,kad turėjau tokią brangią "patirtį"
dėl mano važiavimo,tai aš dar nepasitikiu savim visiškai,bet jau dingusios baimės,kurios buvo,kai mokiausi,tiesiog man bėda yra važiuoti atbulai verysad.gif aš visada statau nosimi,nes atbulai dar prisibijau,reikia pasimokyti ne tik su linijom,bet ir su kliūtimis,nes mašinos gabaritų dar nejaučiu,tai va,išvažiuojant iš stovėjimo vietos aš stebėjau savo mašinos dešinį nosies kampą,kad sukdama vairą į kairę nekliudyčiau ten mašinos ir man kažkaip buvo sunku dar ir atidžiai stebėti kairę pusę ar neatvažiuoja mašinos (išvažinėjau vienpusio eismo kelyje,dvipusio lengviau,nes išvažinėjant pradžioje daugiau žiūrėt reikia į dešinę,o jau didžiajai daliai išvažiavus matosi viskas gerai)
tai va,dar man reikia daug daug praktikos rolleyes.gif
Atsakyti
Aš dar su vasarinėm ir nelabai nusimato pasikeist greitu laiku, keitėjęs užsiėmęs hihihi.gif Nu gal kaip nors, bet vaikštant šiandien vos nesidrėbiau kaip slidu.
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2009 10 14, 16:03)
ačiū ir labai gaila,kad turėjau tokią brangią "patirtį"
dėl mano važiavimo,tai aš dar nepasitikiu savim visiškai,bet jau dingusios baimės,kurios buvo,kai mokiausi,tiesiog man bėda yra važiuoti atbulai  verysad.gif aš visada statau nosimi,nes atbulai dar prisibijau,reikia pasimokyti ne tik su linijom,bet ir su kliūtimis,nes mašinos gabaritų dar nejaučiu,tai va,išvažiuojant iš stovėjimo vietos aš stebėjau savo mašinos dešinį nosies kampą,kad sukdama vairą į kairę nekliudyčiau ten mašinos ir man kažkaip buvo sunku dar ir atidžiai stebėti kairę pusę ar neatvažiuoja mašinos (išvažinėjau vienpusio eismo kelyje,dvipusio lengviau,nes išvažinėjant pradžioje daugiau žiūrėt reikia į dešinę,o jau didžiajai daliai išvažiavus matosi viskas gerai)
tai va,dar man reikia daug daug praktikos  rolleyes.gif



na man kai reikia atbulai vaziuoti ir labai maza parkavimosi vieta, tai ramiai sustoju, tada nusireguliuoju veidrodelius taip kad matyciau, kur ir kaip mano ratai suka, na ir vezlinu. Vis save guodziu, kad masina "karve" storasikne, o vietos yra minimaliai tai jei is pirmo karto nepataikysiu, tai nieko tokio. Ismokau kaip klaidas taisyti thumbup.gif

siaip geriausia tai savaitgali pasiimti masina vaziuoti, kur i ramesne gatve, ir ten praktikuotis, as beveik kiekviena savaitgali vaziuoju ir statau savo masina tai priekiu tai uzpakaliu, tai sonu ir tt.

Siandien man buvo laisvadienis, reikejo tvarkyt uzsisenejusius reikalus, tai nusprendziau vaziuoti i miesta viesuoju transportu doh.gif jau buvau spejus ir pamirsti grudimasi ir laukima doh.gif na bet nereikejo sukt galvos kur statyt masina, o ir daug pigiau isejo, nes cia nemokamu stovejimo vietu nera, o kainele tai doh.gif doh.gif

uztai savaitgali nusimato 1000km autostrada vaziuot, jau dabar kinkos dreba blush2.gif
Atsakyti