Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Ginta. @ 2009 10 11, 19:07)
Dar pastebėjau, kad prie sankryžos jeigu dvi eilės yra tai jau geriau stosis į kitą kad ir ilgesnę negu už lapo.

sveikutes 4u.gif
as kaip tik dziaugciaus, kad uz manes niekas nestovetu smile.gif tada jei uzgesciau, tai nors nesijausciau kalta, kad uz manes stovinti zmogu sutrukdziau.. jei niekas nestovi ir uzgestu, tai tokio didelio streso nera, kad kuo greiciau uzsivest ir vaziuot smile.gif
as uz tai, kad kuo maziau trukdyt jau patyrusius vairuotojus.. tai stengiuos visa laika but pirmoj juostoj.. tada zinau, kad kas nori lekt, tai tiems tikrai netrukdysiu.. ax.gif
jau savaite atvazinejau Vilniaus gatvem.. nu ir visai nieko.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(STTELA @ 2009 10 11, 15:28)
Sveikutes 4u.gif  Ir as jungiuosi i jusu buri-6adieni sturmavau regitra is pirmo karto.

Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(Ginta. @ 2009 10 11, 18:07)
Nu bet kaip žmones tas lapas veikia. Kol važinėjau be jo tai viskas normaliai ir apsižioplindvau kartais ir lėčiau pavažiuodavau, bet kai vakar jį užsiklijavau tai viskas, būtinai turi aplenkti, būtinai papypinti, būtinai prie sankryžos pasižiūrėti,

Ir man panasiai biggrin.gif ,jei vaziuoju su lapu atsiranda pypsinciu ir lenkianciu,o jei be lapo vaziuoju galiu ir grubesne klaida padaryti niekas perdaug "nekelia bangu" lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2009 10 11, 19:07)
Nu bet kaip žmones tas lapas veikia. Kol važinėjau be jo tai viskas normaliai ir apsižioplindvau kartais ir lėčiau pavažiuodavau, bet kai vakar jį užsiklijavau tai viskas, būtinai turi aplenkti, būtinai papypinti, būtinai prie sankryžos pasižiūrėti


Man kaip tik labiau siutas ima ant tu, kurie be klevuko klaidu pridaro! doh.gif mad.gif
Klevukas juk ir yra tam, kad perspet kitus apie galimas klaidas ir t.t. cool.gif Ant tokiu nors nepikta! smile.gif O paskutiniu metu kaip taisykle siuntu ant vairuojanciu dzipus (zinau, kad musu tarpe tokiu yra - nepriimkit asmeniskai ir nesupykit 4u.gif ), nes papuola dazniausiai uz vairo tokie, vidutiniskai 30 metu amziaus (vyrai), su cigarete dantyse, su akiniai nuo saules ir uzrasu ant kaktos - as gatves "erelis" new_russian.gif arba "blondines" besidazancios ar cigarete nesidegancios ir del to sudarancios avarines situacijas - nemegstu tokiu, jau geriau 10 klevuku nei vienas toks kelyje! doh.gif

Oi issiliejau! laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 10 12, 10:16)



tokiu blondinių arba džipistų ( biggrin.gif ax.gif ) dažniausiai mums pasitaiko sankryžoje prie bambolos picos, kur rodė per Reidą, kad q7 nunešė šūstrekas biggrin.gif tai mūsų atveju (kai su draugu važiuojam) nuo Klaipėdos viešbučio sukant į kairę iš priešpriešos kas nors suka į dešinę ir nepataiko į pirmą juostą, įsuka į pusę antros biggrin.gif vieną kartą tai buvo moteriškė kažkokia bais mandra ir pikta ant visko, o kitą kartą buvo džipo vairuotojas apniukusią dieną su akiniais nuo saulės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir jie abu buvo be lapukų ir buvo taaaip keista - nejaugi žmonės nemato juostų ar šiaip tiesiog netelpa? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 10 12, 10:34)
...vairuotojas apniukusią dieną su akiniais nuo saulės  ...

lotuliukas.gif Anksčiau ir aš galvodavau - kokio velnio tie akiniai nuo saulės kai apsiniaukę ar net vakare. Dabar jau žinau, tamsūs akiniai nebūtinai nuo saulės mirksiukas.gif Pati dabar ruošiuosi tokius įsigyti, nuolaidos juk biggrin.gif , jau lapuočių temoje kažkada esam apie tai kalbėję, kad labai gerai net tamsoj ir lietuj lyjant akiniai su poliarizuotais stiklais. O jie atrodo visai kaip paprasčiausi akiniai nuo saulės hihihi.gif Važinėsiu tamsoj ir kitus šiurpinsiu tokiu vaizdeliu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, aš tai pažengusi, vairuoju daugiau nei metus, teises turiu daugiau kaip 10 metų biggrin.gif

Kadangi ne pačiam mieste gyvenu, tai dar pro centrą nevažiuoju, pasistatau, jei reik, kur pašonėj ir mikrais biggrin.gif O šiaip pažįstamais keliais tai važiuoju per žiedus ir sudėtingas sankryžas, į mokslus važiuoju nemažus atstumus.

Tai va, šeštadienį vžiavau į mokslus, kaip visad reikia anksti keltis, 100 km automagistrale, apie 66 paprastu keliu. Tai mane taip tas paprastas kelias nervina, visą kelią vaidenasi, kad slidu (nors tikriausiai ne). Vyras sako pastabdyk, pažiūrėk. Na, bet ką aš ten kaip beprotė kas kilą stabdysiu biggrin.gif Baisu kaip unsure.gif O jums taip nebūna? Ir provėžų visokių bijau, o jei dar koks gyvūnėlis negyvas guli, tai atrodo numirsiu iš baimės doh.gif

Ai dar šeštadienį pravažiavau pro raudoną verysad.gif Durnikė stovėjau antroj juostoj (o ten žmogus kol įsuko į kairę ir šviesa užsidegė raudona, na, aš ir pabaigiau manevrą, kaip visos mašinos aplink pradėjo pypsėt, galvojau širdis iššoks, bet pamojavau, tipo ramiakas, ir nuvažiavau hihihi.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 12 spalio 2009 - 13:07
QUOTE(Abo @ 2009 10 12, 14:06)

Ai dar šeštadienį pravažiavau pro raudoną  verysad.gif  Durnikė stovėjau antroj juostoj (o ten žmogus kol įsuko į kairę ir šviesa užsidegė raudona, na, aš ir pabaigiau manevrą, kaip visos mašinos aplink pradėjo pypsėt, galvojau širdis iššoks, bet pamojavau, tipo ramiakas, ir nuvažiavau hihihi.gif )

lotuliukas.gif o ka turejai daryt, manau buciau ta pati dariusi, juk neliksi ten stovet, ir atgal nesitrauksi. juk dabar visi labai mandrus lekia jau ir per mirksincia, tai kada tam zmogeliui pasukti tada.
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2009 10 12, 14:06)
Sveikos, aš tai pažengusi, vairuoju daugiau nei metus, teises turiu daugiau kaip 10 metų biggrin.gif

Tai va, šeštadienį vžiavau į mokslus, kaip visad reikia anksti keltis, 100 km automagistrale, apie 66 paprastu keliu. Tai mane taip tas paprastas kelias nervina, visą kelią vaidenasi, kad slidu (nors tikriausiai ne). Vyras sako pastabdyk, pažiūrėk. Na, bet ką aš ten kaip beprotė kas kilą stabdysiu biggrin.gif Baisu kaip  unsure.gif  O jums taip nebūna? Ir provėžų visokių bijau, o jei dar koks gyvūnėlis negyvas guli, tai atrodo numirsiu iš baimės  doh.gif


Drėgnas kelias tik taip atrodo... va, kai jau palyję ir fūrų išvažinėtose vėžese telkšo vanduo, tai jau slidu - neša mašiną "tolka tak". Aš manau, kad geriausia baimes išvaikyti jas įveikiant - važiuok ir nesijaudink labai. Jei pataikysi ant slidaus kelio ir susitvarkysi su slydimu, tai paskui ir nebebaisu bus smile.gif

Galvoju, kai jau būsiu pasivažinėjus daugiau, na, po kokių metų, mielu noru eisiu į profesionalaus vairavimo pamokas, kur moko, kaip valdyti slystančią mašiną ant ledo, sniego, ir kaip susitvarkyti su kitomis sudėtingomis situacijomis. Manau, tokie mokymai turėtų būti įtraukti ir į paprasčiausius mokyklinius vairavimus, deja.. kaip išmoksi slysti su mašina vasarą (neduos tau driftinti su slikais) lotuliukas.gif kas išmoksta vairuoti žiemą, tas ir vasarą problemų neturi smile.gif
Atsakyti
na va,teisių neturiu nei 2 mėnesių,o jau krikštą apturėjau biggrin.gif labai bijojau pirmo bumtelėjimo,nes mano teta išsilaikė teises,po to prasilenkdama su mašiniuku grūstyje mašinų nunešė veidrodėlį,tai nuo to karto už vairo nesėda,bijojau,kad man taip nebūtų biggrin.gif bet va šiandien išvažinėjau lėėėėtai iš savo stovėjimo vietos užpakaliu, ir nepastebėjau tokio berniuko su mašina ir buvo bumt .. man nedaug,jau aptrintą buferiuką brūkštelėjo,jam ir ne ką baisiau, bet iš karto kaip su durne šneka blink.gif sako nauja detalė 200 ltu jam kainuos,po to kai pakalbėjom,kažkaip 50 ltu užteko dažymui. Gaila pinigų,dėl savo žioplumo, bet džiaugiuosi,kad tai nerimtas reikalas buvo, jeigu visų tokios "avarijos" būtų,tai daug gyvų žmonių liktų. Ir važiuot nebijau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freedom: 12 spalio 2009 - 17:19
QUOTE(būsimoji @ 2009 10 12, 18:10)
kaip išmoksi slysti su mašina vasarą  (neduos tau driftinti su slikais) lotuliukas.gif  kas išmoksta vairuoti žiemą, tas ir vasarą problemų neturi smile.gif


Cia man rodos kaip kam! g.gif Mano viena drauge jau daugiau nei 5 metus turi teises, bet niekada nevairuoja ziema - bijo! schmoll.gif As kursus baigiau vasara, tu metu ziema neteko sesti uz vairo, sekanciais metais niekur nedingau - sedau ir vaziuoju be baimes, buvo visokiu niuansu (ir cia aprasytu ankstesnese temose), ant pliko ledo ne karta sukinejausi sankryzose kaip karve, o dar su galiniais varomais! doh.gif biggrin.gif Bet viena karta, antrra ir viskas, baimes nebeliko - nesvarbu slidu ar neslidu! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Freedom @ 2009 10 12, 18:18)
na va,teisių neturiu nei 2 mėnesių,o jau krikštą apturėjau  biggrin.gif labai bijojau pirmo bumtelėjimo,nes mano teta išsilaikė teises,po to prasilenkdama su mašiniuku grūstyje mašinų nunešė veidrodėlį,tai nuo to karto už vairo nesėda,bijojau,kad man taip nebūtų  biggrin.gif  bet va šiandien išvažinėjau lėėėėtai iš savo stovėjimo vietos užpakaliu, ir nepastebėjau tokio berniuko su mašina ir buvo bumt .. man nedaug,jau aptrintą buferiuką brūkštelėjo,jam ir ne ką baisiau, bet iš karto kaip su durne šneka  blink.gif sako nauja detalė 200 ltu jam kainuos,po to kai pakalbėjom,kažkaip 50 ltu užteko dažymui. Gaila pinigų,dėl savo žioplumo, bet džiaugiuosi,kad tai nerimtas reikalas buvo, jeigu visų tokios "avarijos" būtų,tai daug gyvų žmonių liktų. Ir važiuot nebijau  biggrin.gif


Svarbiausia, kad viskas gerai baigesi! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aureku @ 2009 10 12, 15:17)
lotuliukas.gif  o ka turejai daryt, manau buciau ta pati dariusi, juk neliksi ten stovet, ir atgal nesitrauksi. juk dabar visi labai mandrus lekia jau ir per mirksincia, tai kada tam zmogeliui pasukti tada.
Teisybė, alia vis vien baisu buvo smile.gif


QUOTE(būsimoji @ 2009 10 12, 18:10)
Drėgnas kelias tik taip atrodo... va, kai jau palyję ir fūrų išvažinėtose vėžese telkšo vanduo, tai jau slidu - neša mašiną "tolka tak". Aš manau, kad geriausia baimes išvaikyti jas įveikiant - važiuok ir nesijaudink labai. Jei pataikysi ant slidaus kelio ir susitvarkysi su slydimu, tai paskui ir nebebaisu bus smile.gif
na, aš važiavus esu tikrai ant tokio slidaus, kad beveik neįmanoma buvo važiuot biggrin.gif Važiavau ten ant 30 km/val biggrin.gif Ten buvo miškas, kelias nevalytas, po lietaus, žodžiu, čiuožykla. Kai mane aplenkė vienas automobilis (važiavo ant kokių 50 km), tai įsidrąsinau ir paspaudžiau ant 40. Ir ten toks yra įžymus posūkis, na, tikrai labai nenormaliai staigus ir vienoj pusėj kelio viršus, kitoj pusėj apačia, na toks kalniukas. Pamačiau aš tą posūkį, išsigandau ir moviau į viršų (į kitą kelio pusę), nors turėjau kaip tik padaryt atvirkščiai, važiuot kuo žemiau. Na, ir užnešė mane, mašina apsisuko tame kely, nuo jo nenuslydau, kažkaip sustojau, nieko nepamenu tik sušmėžavo kažkokia marijos statula kitoj pusėj kelio lotuliukas.gif Išlipau, žiūriu, kad net nepaeinu kaip slidu doh.gif Dar labiau sisinervinau biggrin.gif na, bet nusiraminau ir likusius ~5 km važiavau ant 20 km/val laugh.gif
Buvau net pamiršusi. O tie keliai kur "beveik" slidu ar "neaišku ar slidu", tai juose gi važiuoji bent 80-90 km ir dar mašinų aplink. Tai baisoka mastau.gif


QUOTE(Freedom @ 2009 10 12, 18:18)
na va,teisių neturiu nei 2 mėnesių,o jau krikštą apturėjau  biggrin.gif
Na, mano pirmas krikštas kainavo 250 su nuolaida (irgi sumokėjau į rankas), nes tas, į kurį bumbtelėjau nuvežė, pasirodo, pas mano vyro meistriuką, o tas atpažinęs mašiną padarė nuolaida ir dar pasiūlė vyrui nesakyt lotuliukas.gif Sakau, baikit, vyras gi normalus biggrin.gif bet šiaip nemalonus jausmas.

Beje, po savaitės važinėjimo wink.gif Parkuotis sumaniau paskutinę minutę, važiuodama beveik. Sukau ir nespėjau sustabdyt, o gal ir ne ta pedalą paspaudžiau, nesupaisysi dabar irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 12 spalio 2009 - 20:20
QUOTE(vovere74 @ 2009 10 12, 12:59)
lotuliukas.gif Anksčiau ir aš galvodavau - kokio velnio tie akiniai nuo saulės kai apsiniaukę ar net vakare. Dabar jau žinau, tamsūs akiniai nebūtinai nuo saulės mirksiukas.gif Pati dabar ruošiuosi tokius įsigyti, nuolaidos juk  biggrin.gif , jau lapuočių temoje kažkada esam apie tai kalbėję, kad labai gerai net tamsoj ir lietuj lyjant akiniai su poliarizuotais stiklais. O jie atrodo visai kaip paprasčiausi akiniai nuo saulės hihihi.gif Važinėsiu tamsoj ir kitus šiurpinsiu tokiu vaizdeliu doh.gif  lotuliukas.gif

Aha, aš irgi su tokiais važinėju. Ypač vakare ir per lietų, puikiai nuima visus atspindžius, nesijaučiu pusiau žliba thumbup.gif
Atsakyti