Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(vovere74 @ 2009 10 09, 13:45)
Pati taip buvai sugalvojusi? Mane tai instruktorius kai mokė vairuot taip išmokino - stabdydavau visada pirmiausiai su sankaba ir tik kai beveik jau sustojus mašina būdavo myndavau stabdį doh.gif Arba vairą kaip sukdavau doh.gif  Jetus jetus, kai pasisamdžiau papildomai kitą instruktorių tai tas už galvos susiėmė lotuliukas.gif  Klausė ar vairuot atėjau mokytis ar karves melžt doh.gif  lotuliukas.gif  Taip vairą sukdavau, kad nepaleist nei vienos rankos ir jų nekryžiuot, sunku žodžiais nupasakot, bet vaizdas buvo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Mano tas pirmasis, mokyklinis, instruktorius tai nieko nemokino, tik laikraščius skaitydavo arba radijos klausydavosi pro langą vėpsodamas. Jei pati ko nors tris kartus paklausdavau tai teikdavosi nenorom atsakyt doh.gif  Aš kai dabar pamatau kokį mokinį su juo pravažiuojantį man net gaila jo pasidaro, kad su tokiu instruktorium turi mokytis. Už ką tokiam algą moka doh.gif


Oi ne, nepaminėjau, kad pirmąsias vairavimo pamokas apturėjau su broliu - tai šis ir nematė, kaip stabdau, pasakė, kad sankabą reikia išmint, o kad pirmiau stabdį reikia spaust, praklausiau ar ką smile.gif tai paskui vairavimo mokykloje ne vienas instruktorius moralus skaitė.
O su vairu man tai lengva buvo nuo pat pradžios - brolis ir dabar pašiepia, kad būsiu turbininė vairuotoja, nes per pirmą važiavimą savo gyvenime vairą sukinėjau viena ranka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 10 08, 20:03)
Jetau jetau, kaip paveikė tas centro uždarymas, važiavau pusvalandį kelis kilometrus, milimetriniu judėjimu karsta.gif

man per ka kamsty, salia namu vos i subine neikale doh.gif ,tik girdziu zypia galia,ir dar pastebejau pro veidrodeli,kad stabdo ciuozdamas doh.gif bet taip sustojo,milimetrofke,net islipo paziuret doh.gif ir cia ant pacio ziedo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 08, 22:21)
Tapse  taip savaitgali ir padarysiu, siandien as savo kalniuko nepagesau, nes dejau gaz kaip reikiant, bet jau maniau, kad duobe po ratais iskasiu doh.gif  na dar nelabai jauciu savo masina blush2.gif  o jei ir gestu tai tik ant to kalniuko, kazkaip ant kitu visaks normaliai g.gif
as siandien irgi vaziavau, tiksliau vezlinau daugiau nei pusvalandi praktiskai ant pirmos pavaros doh.gif  o kai netoli namu nebebuvo kamscio ir visi pradejo greitai vaziuoti, tai ziede manes vos nepritryne fura doh.gif  as vaziavau pirma juosta, nes man reikejo sukti i kaire, o fura vaziavo antra juosta nors irgi i kaire suko ir ties kiekvieno posukiu na ziauriai jos uzpakalis i mano juosta ivaziuodavo, o man trauktis nebuvo kur, nebent ant bordiuro sokt, o uz manes milijonas masinu stabdyt irgi nelabi iseina doh.gif  doh.gif  na zodziu, nervai neislaike, pradejau tai furai pypint, nes dievazi butu pritrynus, bet sekmingai isvaziavau  thumbup.gif

Vaaa jau jaučiasi kad tampi vairuotoja cool.gif cool.gif dar truputi ir bus viskas gerai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 10 09, 09:41)
Ja, perauklėk seną ožką..  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Ir as jungiuosi i jusu buri-6adieni sturmavau regitra is pirmo karto,dabar laukiu 3adienio,sake jau teises turetu but padarytos,o tada jau bandysim gatves sturmuot-manau baisoka bus vienai vaziuot... ax.gif Ir dar masiniuke mano bendzas,o daugiausia mokinausi su dyzeliukais,bet gal pavyks nestabdyt eismo sankryzose negestant blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi pradedančioji. Nu bet žinokit tokia man baimė į gatvę išvažiuot,nežinau kaip keist savo požiūrį.. Šiandien vos per plauką nesukėliau avarinės situacijos,ir šiaip kai važiuoju,man vis atrodo,kad aš viską blogai darau,kad pvz važiuoju per arti kairio krašto,o jei dar daug mašinų už manęs,tai jau vsio,viskas man dreba,bijau pedalus sumaišyt ar dar ką iškrėst doh.gif tuo labiau ne su savo mašina važinėju.Nežinau,tikinu save, kad su laiku viskas gerai bus ,bet kolkas važiavimas man baubas g.gif
Atsakyti
Nu bet kaip žmones tas lapas veikia. Kol važinėjau be jo tai viskas normaliai ir apsižioplindvau kartais ir lėčiau pavažiuodavau, bet kai vakar jį užsiklijavau tai viskas, būtinai turi aplenkti, būtinai papypinti, būtinai prie sankryžos pasižiūrėti, tik juokingiausia, kad prie tos sankryžos tie žiūrėtojai dažniausia lieka užpakaly, jeigu pirmi stovim. Pas mane Roveriukas automatas kaip šauna iš vietos, tai beveik visada pirma ir pajudu. Dar pastebėjau, kad prie sankryžos jeigu dvi eilės yra tai jau geriau stosis į kitą kad ir ilgesnę negu už lapo. O vakar tai iš vis mirk iš juoko buvo, Biški skubėjau tai pažeisti taisykles teko blush2.gif lekiu antra juosta, kur leistinas greitis 80 aš 95 važiavau ir aplenkiau BMW juodą tokį su "navatotais". vyras sakė, pilnas bernų buvo, aš tai nemačiau. Tai jiem butinai reikėjo mane aplenkt ir nesitraukė iš antros juostos. Maždaug, kaip čia merga su lapu ir kažkokiu roveriu drįso bemsą krūtą su dar krūtesniu vairuotoju aplenkti lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu aš irgi jau lapus lenkiu blush-anim-cl.gif ypač kai blaškos trečioj juostoj, reikia per antrą lenkt blush-anim-cl.gif O sąnkryžose stoja kitur, nes pradedantieji dažnai gęsta, tai ir stoja kitoj juostoje.
Man pradžioj pačiai baimė beprotiška buvo, kad kas iš pasko manęs stoja, pripratau per porą savaičių. Bet pradžioj sustojus žiūriu į galinį ir jei matau iš paskos atvaro, man šokas būdavo lotuliukas.gif O jeigu užgesiu, o jeigu į šikną įlėks, o jeigu pypsins hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(remixe @ 2009 10 11, 18:47)
Aš irgi pradedančioji. Nu bet žinokit tokia man baimė į gatvę išvažiuot,nežinau kaip keist savo požiūrį.. Šiandien vos per plauką nesukėliau avarinės situacijos,ir šiaip kai važiuoju,man vis atrodo,kad aš viską blogai darau,kad pvz važiuoju per arti kairio krašto,o jei dar daug mašinų už manęs,tai jau vsio,viskas man dreba,bijau pedalus sumaišyt ar dar ką iškrėst  doh.gif  tuo labiau ne su savo mašina važinėju.Nežinau,tikinu save, kad su laiku viskas gerai bus ,bet kolkas važiavimas man baubas  g.gif

Nepergyvenk su laiku tai praeis mirksiukas.gif mirksiukas.gif svarbiausia važinek ir mažiau galvok kad blogai darai doh.gif doh.gif doh.gif o tada viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2009 10 11, 19:07)
lekiu antra juosta, kur leistinas greitis 80 aš 95 važiavau ir aplenkiau BMW juodą tokį su "navatotais". vyras sakė, pilnas bernų buvo, aš tai nemačiau. Tai jiem butinai reikėjo mane aplenkt ir nesitraukė iš antros juostos. Maždaug, kaip čia merga su lapu ir kažkokiu roveriu drįso bemsą krūtą su dar krūtesniu vairuotoju aplenkti lotuliukas.gif


taip taip taip, ne kartą yra taip buvę... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif būtinai turi nužiūrėt ir po to, vos tik radę kad ir menkiausią progą, aplenkt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif net jei tektų per raudoną pravažiuot...
jau esu pasakojus vieną kartą, kad kai reikėjo iškart už šviesoforo rikiuotis, tai šoviau ir aplenkiau BMW berods su dviem vaikinais. tai už dviejų šviesoforų jie sankryžoj atsistojo už stop linijos, kad prieky manęs būtų, atsidarė langus ir kad žiūrėjo, kad žiūrėjo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
o šiaip tai rašiau šituo aspektu ir temoje "Kas nervina kelyje?", nes seniau tai erzindavo, o dabar tiesiog kelia juoką, kai visi atsisuka pažiūrėt, kaip blondinė su lapu už vairo sėdi ir netiki po to, kad aplenkt dar gali... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 10 11, 20:33)
taip taip taip, ne kartą yra taip buvę...  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  būtinai turi nužiūrėt ir po to, vos tik radę kad ir menkiausią progą, aplenkt  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  net jei tektų per raudoną pravažiuot...
jau esu pasakojus vieną kartą, kad kai reikėjo iškart už šviesoforo rikiuotis, tai šoviau ir aplenkiau BMW berods su dviem vaikinais. tai už dviejų šviesoforų jie sankryžoj atsistojo už stop linijos, kad prieky manęs būtų, atsidarė langus ir kad žiūrėjo, kad žiūrėjo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
o šiaip tai rašiau šituo aspektu ir temoje "Kas nervina kelyje?", nes seniau tai erzindavo, o dabar tiesiog kelia juoką, kai visi atsisuka pažiūrėt, kaip blondinė su lapu už vairo sėdi ir netiki po to, kad aplenkt dar gali...  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Mane tai tokie neerzina, juokinga labai, o pikta ant tų kurie būtinai turi aplenkt, užlysti po to greit stabdo ir taip sukelia avarines situacijas, vien dėl to, kad negarbė važiuot paskui lapą. Tas lapas dar geriau važiuoja už kitus dažniausia, nes būna atidus, stebi ženklus ir nevažiuoja šalutiniu keliu lyg pagrindiniu važiuotų. Yra tokia sankryža prie Karo akademijos, kur jeigu važiuoji tiesiai turi praleist tuos kurie suka, nes jiems pagrindinis, bet dauguma "erelių" nesugeba pasižiūrėt į ženklą ir važiuoja tiesiai. Tas pats Šilo ir Viršupio gatvės sankryžoj. Man toks "pagerintas" kelias yra link namų, visur pagrindinis, bet dažniausia tenka stabdyt, kad praleist "profesionalus".
Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2009 10 11, 20:42)



apie LKA žinau tik tiek, kiek sužinojau dalyvaudama atrankoj biggrin.gif Vilniaus keliai man svetimi 4u.gif
bet dėl lapuotų važiavimų tai tiesa - kartais jie tikrai būna kur kas atidesni už tuos ilgamečius vairuotojus...
Atsakyti