Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Atogrąža @ 2009 10 06, 22:53)
Jokio skirtumo, mažas ar dideis.

Mene mokė su sankaba, egzą laikiau irgi su sankabą ir net pagyrimą gavau už tvarkingą užvažiavimą  ax.gif
mokino ir su sankaba ir su rankiniu mane smile.gif


QUOTE(būsimoji @ 2009 10 07, 10:39)
stabdžiu pažaisdama įveiksi kalniuką, o su benzine - gaziuko reiks duot.

Aš kai sankryžoj stoviu, tai visada ant laisvo. Nebent jau matau, kad greitai žalia užsidegs, tai pasiruošiu, įkalus pirmą pavarą. Tačiau sėdėti prie raudono šviesoforo su įjungtu bėgiu - ne, ne, ne. Negalima šitaip smile.gif mane mokydavo taip: sustojai, iškart išjungt pavarą, kad paskui nesumanyčiau pajudėt su antra ar trečia. Dar galima riedėti iki sankryžos ant laisvo bėgio - deja, nemoku. Anyta taip daro visada, tai man labai keistai atrodo  blush2.gif

va taip per egza ir uzgesau prie sviesaforo, gerai kad ne pirma stovejau, ir aisku tai buvo uzskaitoma klaida, o paskui jis manes klausia kodel uzgesau o as nezinau, tiesiog nesijungiau pavaros ir viskas, o kodel neisjungiau ir dabar nezinau, nors tokiu dalyku per visa mokimasi niekada nebuvo doh.gif
Atsakyti
sveikutes,siandien reik vengt Senamiescio ziedo
policijos pilna ir i senamiescio puse eismas uzdraustas doh.gif net namo neleido parvaziuot blush2.gif nezinau kas vyksta,betpolicijos pilnas senamiestis,sake iki vakaro toks eismas bus doh.gif
p.s. gal del Kedzio g.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 08, 13:44)
sveikutes,siandien reik vengt Senamiescio ziedo
policijos pilna ir i senamiescio puse eismas uzdraustas doh.gif net namo neleido parvaziuot blush2.gif nezinau kas vyksta,betpolicijos pilnas senamiestis,sake iki vakaro toks eismas bus doh.gif
p.s. gal del Kedzio g.gif

Labas 4u.gif
Gal del to piketo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 10 07, 10:39)
Dar galima riedėti iki sankryžos ant laisvo bėgio - deja, nemoku. Anyta taip daro visada, tai man labai keistai atrodo  blush2.gif

Nu labas, o ką čia mokėt: važiuodama išmini sankabą ir įjungi neutralią pavarą (jokią). Vsio. Riedi. Kol nereik stabdyt. Bet jau pratintis taip, ypač žiemai artėjant, nepatariu schmoll.gif Pavojinga, gali nesuvaldyt mašinos su ,,paleistais" ratais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 08, 14:44)
sveikutes,siandien reik vengt Senamiescio ziedo
policijos pilna ir i senamiescio puse eismas uzdraustas doh.gif net namo neleido parvaziuot blush2.gif nezinau kas vyksta,betpolicijos pilnas senamiestis,sake iki vakaro toks eismas bus doh.gif
p.s. gal del Kedzio g.gif

kaunas?

jei taip tai cia del purvo nuosliauzos savanoriu pr ikalnej, bezobrazija su eismu buvo,nes ta savanoriu atkarpa uzdare ir tt,tai iki to ziedo buvo kamsciai ir pan nesusipratimai mirksiukas.gif
Atsakyti
BADABUM tu nuvažiuk kur nors i kalniuka ir ramiai pasitreniruok, kai ijungi pavara stabdi atleidi ir vienu metu; paaduodi gaziuko ir keli koja su sankaba kai tik pajunti kad mašina nustojo riedet atgal toj vietoj sankaba porai sekundžiu sulaikai o poto atleidi ir didini apsukas,bet pajudant apsukos neturi buti labai dideles maždaug apie 1500 o kai atleidi sankaba didini iki2500 ir jungi antra na o toliau eiles tvarka ir labai greit dinsti nespes niekas pavyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jetau jetau, kaip paveikė tas centro uždarymas, važiavau pusvalandį kelis kilometrus, milimetriniu judėjimu karsta.gif
Atsakyti
Tapse taip savaitgali ir padarysiu, siandien as savo kalniuko nepagesau, nes dejau gaz kaip reikiant, bet jau maniau, kad duobe po ratais iskasiu doh.gif na dar nelabai jauciu savo masina blush2.gif o jei ir gestu tai tik ant to kalniuko, kazkaip ant kitu visaks normaliai g.gif


as siandien irgi vaziavau, tiksliau vezlinau daugiau nei pusvalandi praktiskai ant pirmos pavaros doh.gif o kai netoli namu nebebuvo kamscio ir visi pradejo greitai vaziuoti, tai ziede manes vos nepritryne fura doh.gif as vaziavau pirma juosta, nes man reikejo sukti i kaire, o fura vaziavo antra juosta nors irgi i kaire suko ir ties kiekvieno posukiu na ziauriai jos uzpakalis i mano juosta ivaziuodavo, o man trauktis nebuvo kur, nebent ant bordiuro sokt, o uz manes milijonas masinu stabdyt irgi nelabi iseina doh.gif doh.gif na zodziu, nervai neislaike, pradejau tai furai pypint, nes dievazi butu pritrynus, bet sekmingai isvaziavau thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 07, 23:05)
na as tai taip darau :  isminu sankaba, imusu pirma begi, viena koja ant sankabos kita ant stabdzio ir tada palengva atleidi sankaba iki tol kol jauti kad masina pradeda siek tiek vibruoti taip pat ir begiams perjungti skirtas "bumbulas" pradeda vibruoti, na tada nuo stabdzio koja nuimu ir spaudziu gaza; va cia man ir sunkiausias momentas, jei nepakankamai "gazuoji" tongue.gif  tai gesti, jei perdaug "gazuoji" tai masina su cypimais ir triuksmais nuruksta i prieki doh.gif  reikia rasti vidurukiu, kad neuzgestuma ir kad graziai pajudetum i prieki

thumbup.gif vat ir as taip pagalvojau, kad reikia daryt.. smile.gif reiks vaziuot kur pasitreniruot smile.gif

bet koks man stresas vaziuot su masina.. tiksliau, kai jau isedu viskas ramu, bet ta mintis, kad reiks vaziuot tai net vidurius susuka.. visa drebu.. jau is vakaro pradedu bijot ir galvot, kaip cia reiks vaziuot.. o tik isedu i masina ir ramu.. vaziuoju sau ramiai ir viskas.. nu bet tas laukimas, kol rieks vaziuot mane tiesiog zudo.. doh.gif unsure.gif
kad ir dabar sedziu darbe ir zinau, kad po pietu reiks vaziuot i universiteta.. tai jau dabar nerviskai bijau.. unsure.gif
tikiuosi, taip visa gyvenima nebus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2009 10 09, 07:27)
thumbup.gif  vat ir as taip pagalvojau, kad reikia daryt.. smile.gif reiks vaziuot kur pasitreniruot smile.gif

ta mintis, kad reiks vaziuot tai net vidurius susuka.. visa drebu.. jau is vakaro pradedu bijot ir galvot, kaip cia reiks vaziuot..

Man taip buvo pries egzamina doh.gif tris dienas iki praktinio vaziavimo pilva suko blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 10 08, 18:49)
Nu labas, o ką čia mokėt: važiuodama išmini sankabą ir įjungi neutralią pavarą (jokią). Vsio. Riedi. Kol nereik stabdyt. Bet jau pratintis taip, ypač žiemai artėjant, nepatariu  schmoll.gif  Pavojinga, gali nesuvaldyt mašinos su ,,paleistais" ratais smile.gif


Ja, perauklėk seną ožką.. lotuliukas.gif čia metafora tokia smile.gif matai, dauguma dalykų darome iš įpročio, tai man neskauda galvos, kaip sustoti. Bet kadangi niekada to nedariau su laisva pavara, tai ir atrodo kažkas keisto smile.gif

Pavyzdžiui, kai pradėjau mokytis vairuoti, įsikaliau į galvą, kad stabdant sankabą reikia išminti - tai taip ir būdavo, užuot pristabdžiusi vien stabdžiu, aš iškart mindavau abu pedalus, nors sankabą reikia išminti tik tada, kai mašina gerokai prilėtėja prieš sustojimą doh.gif kol išmušau šią klaidą, daug laiko praėjo... Va, ką daro žalingi įpročiai.
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 10 09, 09:41)
Pavyzdžiui, kai pradėjau mokytis vairuoti, įsikaliau į galvą, kad stabdant sankabą reikia išminti - tai taip ir būdavo, užuot pristabdžiusi vien stabdžiu, aš iškart mindavau abu pedalus, nors sankabą reikia išminti tik tada, kai mašina gerokai prilėtėja prieš sustojimą doh.gif kol išmušau šią klaidą, daug laiko praėjo... Va, ką daro žalingi įpročiai.

Pati taip buvai sugalvojusi? Mane tai instruktorius kai mokė vairuot taip išmokino - stabdydavau visada pirmiausiai su sankaba ir tik kai beveik jau sustojus mašina būdavo myndavau stabdį doh.gif Arba vairą kaip sukdavau doh.gif Jetus jetus, kai pasisamdžiau papildomai kitą instruktorių tai tas už galvos susiėmė lotuliukas.gif Klausė ar vairuot atėjau mokytis ar karves melžt doh.gif lotuliukas.gif Taip vairą sukdavau, kad nepaleist nei vienos rankos ir jų nekryžiuot, sunku žodžiais nupasakot, bet vaizdas buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mano tas pirmasis, mokyklinis, instruktorius tai nieko nemokino, tik laikraščius skaitydavo arba radijos klausydavosi pro langą vėpsodamas. Jei pati ko nors tris kartus paklausdavau tai teikdavosi nenorom atsakyt doh.gif Aš kai dabar pamatau kokį mokinį su juo pravažiuojantį man net gaila jo pasidaro, kad su tokiu instruktorium turi mokytis. Už ką tokiam algą moka doh.gif
Atsakyti