Įkraunama...
Įkraunama...

Augustė

Man labai grazus vardas Auguste, labai tvirtas ir grazus vardas, su graziu skambesiu, tik daugelis ji trumpina i Guste g.gif
Atsakyti
thumbup.gif Labai grazus vardas Auguste,musu draugai savo sunui dave varda Augustas,taipat grazus vardas.
Atsakyti
Gražus vardas. Galbūt "Dangaus" dalyvės Augustės dėka jis tapo toks patrauklus. Anksčiau nebuvo išskirtinis. bigsmile.gif
Atsakyti
Man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Man tai labai gražus vardas, norėjau ir aš Augustės tik kad aplinkui labai jau jų daug doh.gif
ir vardo prasmė graži- didžiai garbingas. Tik dėl trumpinimo kaltinu tėvus- kam duoti tokį vardą kurį paskui reikia trumpint, nu nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(regbit @ 2006 01 10, 00:30)
Gražus vardas. Galbūt "Dangaus" dalyvės Augustės dėka jis tapo toks patrauklus. Anksčiau nebuvo išskirtinis. bigsmile.gif


nu tikrai ne dėl dangaus jis patapo patrauklus. schmoll.gif

jau prieš gerą pusmetį pastebėjau didelį augustų, gustų, augusčių, gustų populiarumą ax.gif .

man vardas gražus. bet šiuo metu tikrai dažnas 4u.gif
Atsakyti
Man tai labai grazus vardas thumbup.gif . Tik siaubingai nepatinka trumpinys Auge schmoll.gif
Atsakyti
man labai gražus šitas vardas, tiek mergaitei, tiek berniukui Augustas. ir trumpinys dražus Gustė - Gustas
Atsakyti
gražus, tik jau labai populiarėja, bus klasėj trys Augustės
Atsakyti
man labai labai gražus vardas Augustė,tokį norėjau dėti savo dukrytei,bet vyrui nepatiko verysad.gif
Atsakyti
Vardas gražus tik manau kad plinta jis labai jau sparčiai g.gif ax.gif
Atsakyti
gražu
Atsakyti