Įkraunama...
Įkraunama...

Augustė

Aš sakyčiau, kad pastaruoju metu jis gana dažnokas, bet nepaisant to - gražus 4u.gif
Atsakyti
Man grazus wub.gif
Atsakyti
Labai gražu - Augustė bigsmile.gif , pati norėjau dukrytę taip pavadinti, bet draugės mergytė tokiu vardeliu blush2.gif
Atsakyti
man lb grazus vardas Auguste smile.gif
pazaidziant galima vadinti gugu biggrin.gif
man puiku!! 4u.gif
Atsakyti
Gražus, bet labai jau daug tų Augusčių smile.gif
Atsakyti
man gražu ir nekreipk dėmesio jei sako o tai dažnas vardas,juk jei tau gražu tai ir viskas.
Atsakyti
man toks vardas labai grazus ir tikrai nera jis jau toks daznas, tikrai labai grazus vardas mergytei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucka @ 2005 10 11, 09:45)
Sveikutės,

Mes laukiam leliuko, tik dar nežinom kas bus, bet vistiek po truputi renkam vardus..norėjau paklausti kaip jums mergaitei vardas Augustė? Man tai visai nieko, bet ar nėra jis toks, kad paskui šimtai Augusčių bus aplinkui? mirksiukas.gif



labas ,
kadais man labai grazus vardas buvo GUSTE ( manau sis vardas retesnis bet ir auguste nieko)

mano proseneles vardas GRASILDA. ka manot ,
ar mano pirmagymei tiktu (kada nors ax.gif smile.gif
Atsakyti
Vardo dažnumas priklauso nuo mus supančios aplinkos. Mano aplinkoje Augusčių (Augustų) labai daug. Jei prie to skaičiaus skiskirt Gustes ir Gustus, sakyčiau, ant kiekvieno kampo po 2. Nekreipiant dėmesio į gimines, tai ir 3 bendradarbių mergaitės Augustės 2004-2005 m. gimimo doh.gif
Atsakyti
mes duosime auguste greiciausiai, nes shis vardas daugiausiai patinka giminem /jau kadangi atsizvelgiu ir i ju nuomone biggrin.gif ax.gif / kolkas jis nera daznas, bet juk tai priklauso nuo aplinkos.. gali aplinkui nebuti nei vienos mergaites tokiu vardu, o gali klaseje net kelios buti biggrin.gif cia niekur nepabegsi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 02 sausio 2006 - 16:11
QUOTE(glinglingas @ 2006 01 02, 16:10)
mes duosime auguste greiciausiai, nes shis vardas daugiausiai patinka giminem /jau kadangi atsizvelgiu ir i ju nuomone  biggrin.gif  ax.gif  /  kolkas jis nera daznas, bet juk tai priklauso nuo aplinkos.. gali aplinkui nebuti nei vienos mergaites tokiu vardu, o gali klaseje net kelios buti  biggrin.gif  cia niekur nepabegsi


Net ir labai dažnas doh.gif
Žinau bent 6 mergytes tokiu vardu smile.gif
Atsakyti
Man irgi mielas šitas vardas, pažįstu tik kelias Augustes, ir jos šaunios mergytės.
Atsakyti