Įkraunama...
Įkraunama...

Augustė

Cia su Augustem taip, kaip kazkada su Kristinom. Pas mane mobiliam gal 7 tai tikrai. Tokia jau ta banga...
Atsakyti
Pats graziausias man wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai gražus vardas, tik tiek, kad siaubingai dažnas ax.gif
Atsakyti
gražus vardas, asmeniškai nepažystu nei vienos Augustės g.gif
Atsakyti
savo antrą dukrelę pavadinau šituo vardu, na man jis laaabai gražus, nors ir daugėja tų Augusčių ax.gif
Atsakyti
vardas tikrai grazus,bet gana daznas ir senas,turiu kelias tetas Augustes ir mokyklos laikais bene 4 buvo smile.gif
Atsakyti
Negrazus vardas ( bent jau man ).
Atsakyti
Labai grazus vardas thumbup.gif dar yra variantas panasus Augusta, trumpinys Guste...
Atsakyti
Labai nusibodes.Kiekvienoj klasej po kelias Augustes doh.gif
Atsakyti
siaubingai daznas
Atsakyti
Pavadinom ir mes Auguste savo maze. Daznas tikrai - bet mes ir nesistengeme issiskirti ir sugalvoti toki - kokio niekas neturi smile.gif
Ir taip renkant buvo sarasas laaabai ilgas. O dar visa beda kad vyras padejo tik isbraukydamas mano siulomus vardus.
Liko Auguste ir Saule. Bet kai gime - Saule visai nelipo. Taip ir liko Auguste.
Atsakyti
QUOTE(Liucka @ 2005 10 11, 09:45)
Sveikutės,

Mes laukiam leliuko, tik dar nežinom kas bus, bet vistiek po truputi renkam vardus..norėjau paklausti kaip jums mergaitei vardas Augustė? Man tai visai nieko, bet ar nėra jis toks, kad paskui šimtai Augusčių bus aplinkui? mirksiukas.gif


mano nuomonė tokia, kad jai vardas patinka (nežiūrint ir į tai, kad aplinkui ir sutiksit mergaičių su tokiu vardeliu) atsisakyt savo nuomonės ir noro pavadint šiuo vardeliu vien dėl to...neverta.
Svarbu, kad jums patinka, o vaikui jis tinka mirksiukas.gif
Atsakyti