Įkraunama...
Įkraunama...

Augustė

Sveikutės,

Mes laukiam leliuko, tik dar nežinom kas bus, bet vistiek po truputi renkam vardus..norėjau paklausti kaip jums mergaitei vardas Augustė? Man tai visai nieko, bet ar nėra jis toks, kad paskui šimtai Augusčių bus aplinkui? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucka @ 2005 10 11, 08:45)
Sveikutės,

Mes laukiam leliuko, tik dar nežinom kas bus, bet vistiek po truputi renkam vardus..norėjau paklausti kaip jums mergaitei vardas Augustė? Man tai visai nieko, bet ar nėra jis toks, kad paskui šimtai Augusčių bus aplinkui? mirksiukas.gif

Laba, manosios vardas toks ir kai prieš daugiau nei 7 metus išrinkom Augustės vardą - buvo retenybė, dabar gi popchore jos yra dvi, "pramoginiuose šokiuose" taip pat dvi.
Nors mažoji vis dar didžiuojasi savo vardu ir jei pamato per TV mergaitę/panelę Augustę labai džiaugsmingai sureaguoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Na man Augustė labai šaunus vardas.Kartais gailiuosi,kad sūnaus nepavadinau Augustinu,nes jis kaip tik gimęs tą vardo dieną-rugpjūčio 28.O kad labai daug jų yra,tai neteko susidurti,nei mokykloje,nei gimnastikos mokykloje,vis dėlto jis manau nėr taip paplitęs. 4u.gif
Atsakyti
Man sis vardas grazus,turejau ji pasirasius vardu desimtuke,kai rinkau dukrytei,bet ieskojau trumpesnio.Pazistu viena mergina 20m.ir dvi is sunaus darzelio.Dar grazus ju trumpinys Guste. rolleyes.gif
Atsakyti
Vardas grazus smile.gif,tik pastaruoju metu labai populiarus.Darzeliuose,bureliuose tik ir girdi Auguste arba Guste,tai mano kaimynai 3 metu dukryte vadina Augustina-vis kitaip skamba.
O del tu vardu,tai manau kol nepevadini vaikiuko kokiu vardu,tai neatrodo,kad daug zmoniu tokiais vardais yra.O kai jau pavadini-tai ir imi manyt,kad tik vienas vardas visam mieste yra.Taip yra todel,kad tas vardas tampa artimas ir visur ji girdi,ko nebuvo iki to(paprasciusiai nekreipi demesio).
Ir pabaigai:kaip nesistengtum vis vien nebus vienintelis leliukas tuo vardu.Svarbiausia,kad vardas nesipyktu su protu smile.gif
Atsakyti
AUGUSTĖ - lot. augustus - išaukštintas smile.gif
Na, nėra tai labai jau retas vardas, bet tikrai ne kaip Gabija ar Lukas. Pabandyk perversti kelis mamytiškus žurnalus ir atkreipk dėmesį į konkursų nuotraukas, jos gi visos su vardais. Tai maždaug įsivaizduosi, kas "ant bangos" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2005 10 11, 11:06)
AUGUSTĖ - lot. augustus - išaukštintas  smile.gif
Na, nėra tai labai jau retas vardas, bet tikrai ne kaip Gabija ar Lukas. Pabandyk perversti kelis mamytiškus žurnalus ir atkreipk dėmesį į konkursų nuotraukas, jos gi visos su vardais. Tai maždaug įsivaizduosi, kas "ant bangos" mirksiukas.gif


Ačiū, gera mintis, reiks pabandyt thumbup.gif
Atsakyti
Man Augustė gražus vardas. Nėra labai retas, bet ir ne toks dažnas, kaip keletas ir G raidės tongue.gif Kartais pamatau maždaug 2-3 metų mergytę ir galvoju, kad ko gero atspėčiau jos vardą, vis tiek prasideda G raide... Taigi, netrumpinkit Augustės į Gustę: papildysit gausias G gretas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgyte @ 2005 10 11, 13:32)
Man Augustė gražus vardas. Nėra labai retas, bet ir ne toks dažnas, kaip keletas ir G raidės  tongue.gif Kartais pamatau maždaug 2-3 metų mergytę ir galvoju, kad ko gero atspėčiau jos vardą, vis tiek prasideda G raide... Taigi, netrumpinkit Augustės į Gustę: papildysit gausias G gretas biggrin.gif

a pas mus va kokia istorija buvo nutikus su ta G:
vyras grižta namo ir sako - pavadinam mergiotę Guste. Tuo metu gražus vardas pasirodė, ale pridūriau, gal vis tik rašom dokumentuose Augustė, bus gražus trumpinys, o vat gavos taip, kad nieks netrumpina jos vardelio ir jau net pamiršom, kad vistik Gustė buvo pradžių pradžia wink.gif
Atsakyti
mano dukros vardas irgi Augustė - jai 6 metai . Be abejo man tai gražus vardas 4u.gif
Atsakyti
Liucka, o jei bijai dažnumo, bet Augustė vis tiek patinka, dar turiu variantą ax.gif
Yra vardas AIGUSTĖ thumbup.gif Tai lietuviškas vardas. AI- nuo žodžio EITI (tarminis variantas AITI) + GUSTI (priglusti, priglausti prie heart.gif )
Aigustė buvo DLk Gedimino dukra, ištekėjusi už Maskvos d. k. Demiono Išdidžiojo ir gavusi dar Anastazijos vardą mirksiukas.gif
Va ax.gif
Atsakyti
Dėl vardų dažnumo, tai tiksliausią info suteikia ten, kur juos registruoja smile.gif Kai aš ruošiausi daryt sūneliui gimimo liudijimą, pasiskambinau į Santuokų rūmus, į tą skyrių, kur registruoja (neprisimenu pavadinimo) ir man labai maloniai suteikė info mirksiukas.gif Pakomentavo ir panašiai skambančius vardus biggrin.gif Žodžiu, buvo labai geranoriška ta moteriškė thumbup.gif Čia Vilniuj mirksiukas.gif
Atsakyti