Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 29, 10:15)
Zinok, mane kankina lygiai tos pacios problemos verysad.gif ir manau, tai tikrai susije, beda, kad nera paprasta tu bedu atsikratyti taip lengvai verysad.gif

Matai, mergina dar gali save prižiūrėti, t.y. stebėti valgį ir pan., o va maniškis nelabai linkęs klausyti, o paskui krapšto galvą iki žaizdelių doh.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 29, 10:44)
kokiu kvapu isbandei Weledos? kas labiausiai patiko?  smile.gif

Mano drauge turejo ta Logonos bambuku, tai labai juo nusivyle, nes butent po jo atsirado pleiskanu... Bet aisku sampunai kiekviem savo, vienam tinka, kitam ne  :

Citrusų, šaltalankių, rožių - visi patiko wub.gif Dar labai noriu levandų ax.gif Man svarbiausia, kad po dušo nereikėtų teptis kažkuo vien dėl to, kad odą nusausina prausiklis, o Weledos dušo kremas šitam reikale number uno biggrin.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 29, 10:57)
Labai puikiai, kaip ir minejau, is plauku beleka isplauna smile.gif

Tai gerai tada, nes aš varčiau tą buteliuką ir mąsčiau kaip toks šampūnas aliejų išplaus biggrin.gif Iš UT esu su rožėmis turėjusi - aliejines kaukes be problemų išplaudavo ir pats plaukas nesusiveldavo, nors mano nelabai linkę veltis ax.gif

Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2009 09 29, 11:33)
na atrodo jos niekuo nesiskiria, bet va Holos levandu daug pigesne  bigsmile.gif

Gal galiojimas į pabaigą arba kvapas ne itin perkamas g.gif

Beje, šita nuolaida ir Holos parduotuvėje galioja ar tik internetinėje parduotuvėje?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 29, 10:45)
Nuotraukytes mano uzvakaryksciu gaminiu  smile.gif



Ne į temą, bet jau kooooks pagamintų produktų fonas wub.gif Nerealiai knygos atrodo (gaminiai irgi) biggrin.gif

QUOTE(Eveliina @ 2009 09 29, 11:55)
gal kas esate bande http://www_cieldazur...eveux.php?cat=3 apacioj plauku losionas skatinatis augima  blush2.gif idomu kaip jis ten  ax.gif


Mane šitas irgi domintų, bet šiek tiek save stabdau, tikinu,kad kolei kas užteks rozmarinų EA rolleyes.gif
Beje, vėlgi ne į temą, bet Jūsų paraše esanti knyga man tiek mielų vaikystės prisiminimų kelia biggrin.gif


QUOTE(Dovish @ 2009 09 29, 12:38)
Tai gerai tada, nes aš varčiau tą buteliuką ir mąsčiau kaip toks šampūnas aliejų išplaus biggrin.gif Iš UT esu su rožėmis turėjusi - aliejines kaukes be problemų išplaudavo ir pats plaukas nesusiveldavo, nors mano nelabai linkę veltis ax.gif



man dar patiko ir gerai išplovė aliejines kaukes UT rozmarinų šampūnas.
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 29, 09:56)
Maniškiui irgi labai pradėjo sausėti galvos oda, be aliejinės kaukės niekaip. Nežinau net kokį šampūną jam pirkti. Galvoju gal Logona bambukų, jis toks kreminis gal vis ne taip sausins. Iš esmės jau pradedu galvoti, kad jam taip sausėja dėl sveikatos problemų (dažnai kyla rūgštys, o ir su skrandžiu būna problemų).


Man Logona bambukų nepatiko doh.gif atsirado pleiskanų ir labai veldavo. Jei su bambukais, tai man labiau wellments patiko. Beje praktiškai tas pats ir su sandalmedžiu wellments.

Violey sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 29, 12:33)
Na ziurineju dabar tuos skirtumus kainu Lt ir uzsienyje... Kilo toks klausimukas, gal kas zinos  g.gif Kodel Weledos duso zele su levandomis pigesne uz kitas, o violey.com visu Weledos duskiu kainos vienodos? na atrodo jos niekuo nesiskiria, bet va Holos levandu daug pigesne  bigsmile.gif


Akcija dabar levandų duškei, gali griebti ilgai negalvodama, kaina gaunasi ta pati kaip ir Violey, o ten dar siuntimas prisidėtų 4u.gif kvapas skanus, dabar tokią naudoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 09 29, 12:59)
Akcija dabar levandų duškei, gali griebti ilgai negalvodama, kaina gaunasi ta pati kaip ir Violey, o ten dar siuntimas prisidėtų  4u.gif  kvapas skanus, dabar tokią naudoju  4u.gif

akcija yra visoms Weledos duskems 30 %, isskyros levandu, jai nuolaida tik 50 ct, nes pries tai buvo 20 lt blink.gif na bet kokiu atveju, apsimoka...
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 29, 13:03)
akcija yra visoms Weledos duskems 30 %, isskyros levandu, jai nuolaida tik 50 ct, nes pries tai buvo 20 lt  blink.gif na bet kokiu atveju, apsimoka...


Aš kai pirkau, tai visos kainavo vienodai - po 28 Lt (plius nuolaida visoms prekėms tada buvo 25%), jei žiūri internete, tai užbraukta kaina irgi 28 Lt (kai tas brūkšnelis, tai atrodo kaip 0)
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 09 29, 13:25)
Aš kai pirkau, tai visos kainavo vienodai - po 28 Lt (plius nuolaida visoms prekėms tada buvo 25%), jei žiūri internete, tai užbraukta kaina irgi 28 Lt (kai tas brūkšnelis, tai atrodo kaip 0)

Niu aisku... Vadinasi nuspresta - pirksiu Weledos duske vel thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 28, 22:22)
va va, kaip tik norejau klaust, kaip sampunai, ar labai susvelnina plauka?


ir aš nemėgstu, kai sušvelnina. Nepatinka, ir kai lieka vieliniai. Tai man optimaliausias yra Druide ožkos pieno šampūnas. Jei bus noro, galėsiu duot pabandyti smile.gif

QUOTE(Chippie @ 2009 09 28, 22:48)
Katuti, noriu paklausti apie Suki priemones   blush2.gif  kokiu sertifikatu jos pazymetos, kazkaip neissiaiskinau..

Gal dar ka naudojai is sios firmos, mane labai domina kremas veidui, gomazas, paakiu kremas


jos neturi jokio sertifikato, veltui ieškojai - čia jau pasitikėjimo ir tikėjimo reikalas biggrin.gif

turiu tik kasdieninį prausiklį, dieninį balansuojamąjį losjoną, lūpoms balzamą ir dar turėjau vitamino C serumo mėginėlį, tai labai patiko. Bet kaina tokia, kad artimiausiu metu jam nesiryšiu... Beje, Summer, ar pavyko tau nukauti serumą ebay? Man rodos, kad radau jį ir du pasiūlymai ten buvo pateikti biggrin.gif

paakių kremą dar tik ruošiuosi bandyti, faktiškai jau apsisprendžiau, kad man tikrai reikia.

QUOTE(violence @ 2009 09 29, 07:47)
ne molis kaltas buvo... biggrin.gif


smagu girdėti lotuliukas.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 09 29, 08:56)
Aš jau gal 5 kartą iš eilės perku Weledos dušo kremą.

Iš esmės jau pradedu galvoti, kad jam taip sausėja dėl sveikatos problemų (dažnai kyla rūgštys, o ir su skrandžiu būna problemų).


pritariu, dėl savo poveikio ir putojimo, kvapo - jos pačios geriausios biggrin.gif Ačiū, kad atkreipėt dėmesį į nuolaidas. Apžiūrėsiu kvapus ir teks MB komandiruoti į Holos apsipirkimui, jei tiks smile.gif

Dovish, patarčiau prižiūrėti jam maistą ir kad nesikavintų perdaug. Ir gerti jam vandens daugiau reikėtų ar kokių arbatų, čia jau žiūrint, kas skanu. Jis nesutinka į šampūną lašinti arbatmedžio, levandų EA?

QUOTE(Monica @ 2009 09 29, 09:05)
dar ne, visa šeimyna prasirgom kažkokiu neblogu žarnyno virusu, tai dabar florą atstatinėju, po kokios savaitės bandysiu


oi, kaip nesmagu verysad.gif Aš šiandien paragavau, tai daug švelnesnis už žaliąjį. Per miegus net ir didžiąją dalį tirščių suvalgiau, nes tiesiog jų nepajutau biggrin.gif

QUOTE(Rkatyte @ 2009 09 29, 09:21)
O Ciel d'azur šampūnas riebiems plaukams man patinka, kitoks nei Druide purity,

Kokie atsiliepimai apie pastas būtų?


gal galima plačiau? 4u.gif

Ciel d'Azur? Labi fainos, tokios slystančios gerai biggrin.gif


QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 29, 09:45)
Nuotraukytes mano uzvakaryksciu gaminiu  smile.gif


koks grožis thumbup.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 29, 12:31)
Niu aisku... Vadinasi nuspresta - pirksiu Weledos duske vel  thumbup.gif


manau, kad tikrai neprašausi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 29 rugsėjo 2009 - 12:54
QUOTE(Dovish @ 2009 09 29, 08:51)
Super wub.gif  4u.gif
Kas yra GSE? Į lūpų balzamą nedėjai vaško? Kaip jis sukietėjo? ax.gif


aciu 4u.gif
GSE - greipfrutu seklu ekstraktas smile.gif
biciu vasko i balzama visada dedu drinks_cheers.gif gal neaiskiai parasiau aprase...

QUOTE(Palomina @ 2009 09 29, 09:29)
thumbup.gif 
galetum gal skysto muilo recepta prasyti ir kaip ji daryt? (lygtai nebuvau uzmacius kaip ji daryt)  4u.gif  visai idomu butu paeksperimentuoti  bigsmile.gif


4u.gif
skysta gaminu kaip ir kieta (is alieju ir sarmo), tik jo gaminimas sudetingesnis. todel geriau daugiau maziau ivaldyt kieto muilo gamyba, tada bandyti skysta.
be to maziau idomus pats procesas nei gaminant kieta smile.gif
sita gaminau is:
neraf alyvuogiu al 32 oz
ricinos al 15 oz
neraf kokoso al 13 oz
kalio hidroksidas 12.5 oz
distiliuotas H2O 37.5 oz

+ H20 atskiedimui
cia oz svorio matas.

QUOTE(8 p.m. @ 2009 09 29, 10:43)
Ne į temą, bet jau kooooks pagamintų produktų fonas  wub.gif  Nerealiai knygos atrodo (gaminiai irgi)  biggrin.gif


dekui smile.gif as kazkaip net negalvojau labai apie fona, tik ieskojau kokio kampo pastatyti smile.gif knygos apysenes smile.gif - virs 100 metu.
Atsakyti
Dėkui dėkui mergytės 4u.gif
Šiandien daktarė skambino. Planuojant nėštumą tyrimą dariaus, atėjo ats. Įtaria displasia man. Nerandu sau vietos...
QUOTE(Monica @ 2009 09 29, 09:05)
Mano oda sausoka, tai veidui netiko muilas, net ir retam naudojimui, mamai taip pat. Matyt tik riebesnei odai.

patraukia patraukia jis veidą, bet aš dabar nusiprausiu vakare, tada hauschka ampulę ir gerai viskas, netraukia, nesausėja. O aš gi jautruolė sausiaodė...

QUOTE(Rkatyte @ 2009 09 29, 09:21)
Norėčiau jungtis prie užsakymo, tik neišsirenku ko reika  ax.gif  Kokie atsiliepimai apie pastas būtų? Nes norėčiau kokias naujas pabandyti (Hauschkos abi labai patinka, Weledos druskinė-labai, ratanijų - jau pradedu priprasti)

Ir žiūrinėju Aloe vera dew (čia kaip tonikas) ir alijošių lapų sultis (gėrimui) - gal kas bandė kurį? Kiek suprantu, alijošiaus seriją reikia išnaudoti per 3 sav nuo atidarymo?

Turiu molio pastą su mėtom ir su citrinom wink.gif galiu išbandyti kažkurią jei nori wink.gif sakyk kurią biggrin.gif iki ketvritadienio nuomonė susiformuos manau smile.gif

susidėjau aš šitą ala toniką, kremą ir veidui prausti iš aloe serijos... Ir į sultis spiginu akis, man ir įdomu ką su jomis? gerti? gal kas bandėt?

QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 29, 11:38)
o foline rugsti tai uk nesciosioms duoda nemokamai ir liepia gerti. as geriau  biggrin.gif
sveikatos tavo seimai  4u.gif mes irgi vienakart toki 'malonuma' turejom...

nuostabūs gaminiai wub.gif kaip man gera matyti kai jūs gaminat wub.gif šaunuolės!
aš vis niekaip neprisiruošiu, ankščiau labai buvau užsidegus, bet kuo toliau tuo labiau gatavą produktą renkuos ax.gif

o folinę kad reikia tai žinau smile.gif tik man įdomu gal iš kažkur natūraliai jos galima daug gaut, na iš kokio aliejaus. Ar tik preparatą pirkti vaistinėj?

QUOTE(Dovish @ 2009 09 29, 11:38)
Matai, mergina dar gali save prižiūrėti, t.y. stebėti valgį ir pan., o va maniškis nelabai linkęs klausyti, o paskui krapšto galvą iki žaizdelių doh.gif

Mano vyrukui gi beprotiški pūliniai galvoj buvo! Tai ilgų bandymų metu atrado rozmarinų faith in nature muilą, tai juo tik galvą plauna. Labai džiaugias ir nieko nenori. Spuogų nuo muilo neapmažėjo, bet niežulys dingo!
Dar dedu kartą sav rozmarinų ea ir kokosų kaukę bei kokosus jis plaukams formuoti naudoja, tai tikrai oda gražėja ir spuogų mažėja žymiai!
Bet mityba nekinta sad.gif vandens mažai, o kavą liurlina kaip reikiant sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 29 rugsėjo 2009 - 13:10
QUOTE(katutis @ 2009 09 29, 13:53)
gal galima plačiau?  4u.gif

Ciel d'Azur? Labi fainos, tokios slystančios gerai biggrin.gif


Plačiau apie Ciel d'azur šampūną riebiems plaukams: lyginu su Purity, nes abu su moliu, tai Purity ypač pradžioje labai stipriai išplauna plauką, kad būtinai reikia balzamo/kaukės, nebent po aliejinės kaukės išplauti su juo,- tada nereikia, o Ciel d'azur gerokai švelnesnis šampūnas, jau balzamo/kaukės nėra būtina po jo dėti (čia apie nedažytus plaukus rašau), plaukai gražiai guli, lengvai papurę, kaip jau rašiau, aliejų nebandžiau su juo išplauti (kažkodėl manau, kad gerai neišplaus ax.gif ) 4u.gif

O kokio skonio bandžiusi pastas (kaip skonis?)? Tos molinės tai su druska visos, nes sudėtis: molis, EA, druska 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(violence @ 2009 09 29, 14:07)
Turiu molio pastą su mėtom ir su citrinom wink.gif galiu išbandyti kažkurią jei nori wink.gif sakyk kurią biggrin.gif iki ketvritadienio nuomonė susiformuos manau smile.gif

susidėjau aš šitą ala toniką, kremą ir veidui prausti iš aloe serijos... Ir į sultis spiginu akis, man ir įdomu ką su jomis? gerti? gal kas bandėt?
nuostabūs gaminiai  wub.gif kaip man gera matyti kai jūs gaminat  wub.gif šaunuolės!


Aš šitas abi ir žiūrinėju, su citrinom jei gali, pabandyk ir parašyk: skonis, kaip valo?

Sultis gėrimui žiūriu, bet kiek skaičiau nete, kai kur rašo, kad nėščioms nerekomenduoja, tai gal ir nežiūrėk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 29, 11:53)
koks grožis  thumbup.gif


4u.gif

violence,
man aiskino, kad kai laukiesi reikia gerti papildomai, nes naturaliai is mitybos pakankamai negausi.
siaip, kiek atsimenu, tai b grupes vitaminas, esantis zaliose ir ankstinese darzovese, bulvese. dar pirkdavau duona ir sausus pusrycius praturtintus foline rugstim..
.[/color]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 29 rugsėjo 2009 - 13:35