Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Palomina, ačiū už naują temą 4u.gif

Violence, nuoširdžiausi sveikinimai wub.gif 4u.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 28, 14:21)
turiu kelis receptus su cukrum/druska. gal kokiu ideju pasirinksi, paivairinsi procesa smile.gif ir cukrus pasirodys nebe taip atsibodes wink.gif

Ačiū, bandysiu kažką meistrautis.

QUOTE(bryyla @ 2009 09 28, 17:31)
Nepamirskit papildyti Blog'o  tongue.gif va dabar mane, pvz., labai domina duskes... Turejau Weledos su saltalankais, labai patiko, bet kad brangoka  unsure.gif dabar galvoju apie Sante duskes. ka manote, kas naudojote? 

Sante turėjau Sun Wave (geltonas įpakavimas). Nepatiko, kadangi savo sudėtimi ne ypatinga, o beto man sausino odą, negalėjau netepti kremuko/aliejuko.
Iš ekonomiškų variantų dar esu turėjusi Urtekram su ruduoju cukrumi, bet šio gelio sausiaodei taip pat nepatarčiau.

Aš jau gal 5 kartą iš eilės perku Weledos dušo kremą. Vis kaitalioju kvapus, o ir pats prausimasis man labai malonus. Visiškai nesausina odos, beto man dar taupiai naudojasi. Kolkas neradau analogo.

QUOTE(rutuk @ 2009 09 28, 18:22)
Dovish klause anksciau apie sveitiklius kunui. Vat vakar toki "marmaliuka"  lotuliukas.gif
Is po to teko dar gerai issiplaut vonia  lotuliukas.gif

Ačiū už idėją. Man irgi kiekvieną kartą tenka plauti vonią/dušo kabiną po kavos šveitiklio.

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 28, 21:33)
Su rasulu man labai patinka ir tikrai papurina plaukus thumbup.gif 30 lt už 500 ml, o šampūnas tikrai kokybiškas. Be vargo beleką iš plaukų išplauna smile.gif

Kaip su aliejinėmis kaukėmis šis šampūnas draugauja? Išplauna?

QUOTE(bryyla @ 2009 09 28, 21:45)
Gal kas naudojot siuos muilus ranku plovimui Urtekram:
Su alijosiumi,
Su zolelemis.

Turėjau su žolelėmis - kvapas savotiškas, rankų atrodo nenusausino taip kad sintetiniai.

QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 28, 22:22)
siandien labai likau nepatenkinta savo plaukais po alieju kaukes, nzn, kaip cia taip, lyg anksciau taip nenusvelnindavo
kazko noretus is sampunu, nes tik viena dabar naudoju vaikiska, bet neisivaizduoju, ka pirkt su ta mano galvos oda doh.gif 

Kodėl nenori švelnių plaukų?

Maniškiui irgi labai pradėjo sausėti galvos oda, be aliejinės kaukės niekaip. Nežinau net kokį šampūną jam pirkti. Galvoju gal Logona bambukų, jis toks kreminis gal vis ne taip sausins. Iš esmės jau pradedu galvoti, kad jam taip sausėja dėl sveikatos problemų (dažnai kyla rūgštys, o ir su skrandžiu būna problemų).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 29 rugsėjo 2009 - 08:57
QUOTE(violence @ 2009 09 28, 20:16)
aš ir šį muilą naudoju  thumbup.gif dažniausiai veidui prausti rolleyes.gif  Man ir labai labai patinka smile.gif
[


Mano oda sausoka, tai veidui netiko muilas, net ir retam naudojimui, mamai taip pat. Matyt tik riebesnei odai.

Violence, sveikinu 4u.gif O kas per klausimas apie folinę rūgštį? žinau, kad l. svarbu nėštumo pradžioj gauti pakankamia jodo geram vaisiaus vystymuisi (papildai su laminarijom tam tinka). .O molio aš matyt negerčiau, nors gal ir gerai būtų nuo pilvo pūtimo, kuris pradžioj nemažai būsimų mamyčių vargina g.gif

QUOTE(rutuk @ 2009 09 28, 21:16)
As dariau balto molio kaukes tik ne ciel d'azur, idejau ea ir...sualergizavo man smakra.


gal ea per daug buvo?kokį ir kiek dėjai?

QUOTE(katutis @ 2009 09 28, 22:27)
Įdomu, ar Monica jį jau išbandė?  g.gif  rolleyes.gif


dar ne, visa šeimyna prasirgom kažkokiu neblogu žarnyno virusu, tai dabar florą atstatinėju, po kokios savaitės bandysiu

daddygirl
, beje, o tu savo skysto muilo nepardavinėji?Norėčaiu išbandyti, gi vistiek bus siuntinys į lt ax.gif

santės dušgelį kažkokį esu turėjusi, neutralaus kavpo gal su citrinom, kad ir vyrui tiktų.Tai tokia elementari, kaip Summer ir minėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 29 rugsėjo 2009 - 09:07
QUOTE(violence @ 2009 09 28, 21:04)
O molio gerti turbūt ir negalima  nestuke.gif Ar kas darotės ciel d'azur balto molio miltelių kaukes veidui?  rolleyes.gif  pakomentuokite kaip jum jos? smile.gif


Nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Baltojo molio dar nepradėjau naudoti, nes buvau nemažai pasigaminusi masės iš žaliojo, bet poros savaičių bėgyje jau bandysiu.
O Ciel d'azur šampūnas riebiems plaukams man patinka, kitoks nei Druide purity, toks švelnesnis, aliejų nebandžiau juo išplauti, o už Dr.H citrinų-nasturtų labiau patinka ax.gif

Norėčiau jungtis prie užsakymo, tik neišsirenku ko reika ax.gif Kokie atsiliepimai apie pastas būtų? Nes norėčiau kokias naujas pabandyti (Hauschkos abi labai patinka, Weledos druskinė-labai, ratanijų - jau pradedu priprasti)

Ir žiūrinėju Aloe vera dew (čia kaip tonikas) ir alijošių lapų sultis (gėrimui) - gal kas bandė kurį? Kiek suprantu, alijošiaus seriją reikia išnaudoti per 3 sav nuo atidarymo?
Atsakyti
Nuotraukytes mano uzvakaryksciu gaminiu smile.gif

Vanilinis lupu balzamas ir kuno sviestas (sudetis, kaip visada, daugybe sviestu ir alieju, vit E, GSE, vanile. balzame dar vaskas ir labai nedaug medaus).
user posted image

Roziu/alijosiaus/baltojo gluosnio tonikas (plius vit, arbatmedzio ir lavandu eteriniai)
user posted image

Skystas muilas (pagrindas - nerafinuotas alyvuogiu aliejus, kvepintas eteriniu misiniu. del spalvos, tai, eilini karta, muilas is manes pasityciojo doh.gif bet as jau baigiu priprasti biggrin.gif )
user posted image

QUOTE(violence @ 2009 09 29, 06:47)
tai ir aš jį gėriau iki fakto kol nesupratau biggrin.gif įtariu mano minėtas vidurių užkietėjimas turėjo sąryšį su tuo faktu biggrin.gif ne molis kaltas buvo... biggrin.gif


as tai prisiskaiciau, apsipirkau - apsikroviau moliu, bet taip ir nepradejau dar gerti doh.gif
bet kai rinkau info, tai rase, kad viduriu uzkietejimas (o tuo paciu putimas) - budingi pozymiai geriant moli. uztai svarbu pries ir po gerimo nevalgyti.

o foline rugsti tai uk nesciosioms duoda nemokamai ir liepia gerti. as geriau biggrin.gif

QUOTE(Monica @ 2009 09 29, 08:05)
dar ne, visa šeimyna prasirgom kažkokiu neblogu žarnyno virusu, tai dabar florą atstatinėju, po kokios savaitės bandysiu

daddygirl
, beje, o tu savo skysto muilo nepardavinėji?Norėčaiu išbandyti, gi vistiek bus siuntinys į lt  ax.gif


sveikatos tavo seimai 4u.gif mes irgi vienakart toki 'malonuma' turejom...

muilo siek tiek galeciau duoti drinks_cheers.gif o ka is jo gamintum? ax.gif (man idomu, nes pati galvoju, ka cia dar is jo padarius. internete yra receptuku, bet beveik visi sako, i toki muila ipilti alieju. nu bet juk aliejus po kiek laiko nusistoves virsuje g.gif kolkas naudoju toki, koks yra rankoms ir kunui praust ir gaminuosi veido prausikli.)
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 29, 09:45)
Nuotraukytes mano uzvakaryksciu gaminiu  smile.gif

Super wub.gif 4u.gif
Kas yra GSE? Į lūpų balzamą nedėjai vaško? Kaip jis sukietėjo? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 29 rugsėjo 2009 - 09:52
QUOTE(Dovish @ 2009 09 29, 09:56)
Kodėl nenori švelnių plaukų?

Maniškiui irgi labai pradėjo sausėti galvos oda, be aliejinės kaukės niekaip. Nežinau net kokį šampūną jam pirkti. Galvoju gal Logona bambukų, jis toks kreminis gal vis ne taip sausins. Iš esmės jau pradedu galvoti, kad jam taip sausėja dėl sveikatos problemų (dažnai kyla rūgštys, o ir su skrandžiu būna problemų).

na, gal ne tiek svelniu, kiek per daug susvelnintu, suminkstintu, manau tai labiau patinka turincioms daugiau plauku bei pati plauka kietesni.
Zinok, mane kankina lygiai tos pacios problemos verysad.gif ir manau, tai tikrai susije, beda, kad nera paprasta tu bedu atsikratyti taip lengvai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 29, 10:45)
Nuotraukytes mano uzvakaryksciu gaminiu  smile.gif
...

thumbup.gif
galetum gal skysto muilo recepta prasyti ir kaip ji daryt? (lygtai nebuvau uzmacius kaip ji daryt) 4u.gif visai idomu butu paeksperimentuoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2009 09 28, 22:55)
bryyla, padėsiu, labai kankinies matau:
http://www.violey.co...Peach_6178.html
4u.gif

Labai aciu, nepastebejau kazkaip is vis Santes produktu ax.gif ne ten ieskojau...

QUOTE(Tess @ 2009 09 28, 23:17)
o Eco ziurejau, bet jis daugiau riebiai odai, o mano sausutele sad.gif

mano taip pat sausa oda, tai jeigu prausiu visa veida, truputi gal ir pasausina, bet va akiu makiaza labai gerai valo mirksiukas.gif

QUOTE(violence @ 2009 09 29, 08:47)
Labai ačiū mergaitės  wub.gif Jūs labai malonios, toks rytas nuotabus po jūsų sveikinimų  wub.gif  4u.gif

Sveikinimai wub.gif 4u.gif

QUOTE(Rasulyte @ 2009 09 29, 09:03)
ypac mano buvusio probleminio veido, kuris tamanu deka, akyse grazeja.

o kokias problemas sutvarke tamanu aliejus? ax.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 09 29, 09:18)
esu naudojus kunui vietoj duso zele tik nepamenu kuriuos tiksliai (gal net ir abu, nes norejau isbandyt). bet jie nelabai savo sudetim skiriasi, gal daugiau kvapu smile.gif esu juos pirkus holos, kai buvo nuolaidos, tai man labai ekonomiskas variantas ax.gif

tai vat as del kvapo ir renkuosi, ziuriu pagal EA juose, o rankoms manau tiks thumbup.gif dekui...

QUOTE(Dovish @ 2009 09 29, 09:56)
Sante turėjau Sun Wave (geltonas įpakavimas). Nepatiko, kadangi savo sudėtimi ne ypatinga, o beto man sausino odą, negalėjau netepti kremuko/aliejuko.
Iš ekonomiškų variantų dar esu turėjusi Urtekram su ruduoju cukrumi, bet šio gelio sausiaodei taip pat nepatarčiau.

Aš jau gal 5 kartą iš eilės perku Weledos dušo kremą. Vis kaitalioju kvapus, o ir pats prausimasis man labai malonus. Visiškai nesausina odos, beto man dar taupiai naudojasi. Kolkas neradau analogo.

Maniškiui irgi labai pradėjo sausėti galvos oda, be aliejinės kaukės niekaip. Nežinau net kokį šampūną jam pirkti. Galvoju gal Logona bambukų, jis toks kreminis gal vis ne taip sausins. Iš esmės jau pradedu galvoti, kad jam taip sausėja dėl sveikatos problemų (dažnai kyla rūgštys, o ir su skrandžiu būna problemų).

Va va... Cia vienintelis dar klaustukas del Sante duskiu, nes mano oda labai sausa unsure.gif muilai netiko, o vat Weledos labai superine duske, tai dabar dvejoju... Gal visgi reiks pirkti vel Weledos tik kito kvapo, o turejau saltalankiu. Bijau nusipirkt Sante ir paskui nezinosiu, kur ja nukist is to taupymo verysad.gif o kokiu kvapu isbandei Weledos? kas labiausiai patiko? smile.gif

Mano drauge turejo ta Logonos bambuku, tai labai juo nusivyle, nes butent po jo atsirado pleiskanu... Bet aisku sampunai kiekviem savo, vienam tinka, kitam ne doh.gif
Atsakyti
gal kas esate bande http://www_cieldazur...eveux.php?cat=3 apacioj plauku losionas skatinatis augima blush2.gif idomu kaip jis ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 29, 11:44)
Mano drauge turejo ta Logonos bambuku, tai labai juo nusivyle, nes butent po jo atsirado pleiskanu... Bet aisku sampunai kiekviem savo, vienam tinka, kitam ne  doh.gif

vat, butent, kad kol neisbandysi, tol tikrai nezinosi, kaip bus, tai buvo mano pirmasis sampunas, as juo buvau labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 29, 09:56)
Kaip su aliejinėmis kaukėmis šis šampūnas draugauja? Išplauna?


Labai puikiai, kaip ir minejau, is plauku beleka isplauna smile.gif Net pastebejau,kad sampunas geriau suputoja, kai plaukai per nakti kokosais istepti buna (kitokiu alieju plaukam nesu bandzius), nei kad siaip per pora dienu naturaliai susiriebine. Tik kad naudojasi gan nemazais kiekiais, bet kad jau kaina gera, tai ir negailiu smile.gif
Atsakyti
Na ziurineju dabar tuos skirtumus kainu Lt ir uzsienyje... Kilo toks klausimukas, gal kas zinos g.gif Kodel Weledos duso zele su levandomis pigesne uz kitas, o violey.com visu Weledos duskiu kainos vienodos? na atrodo jos niekuo nesiskiria, bet va Holos levandu daug pigesne bigsmile.gif
Atsakyti