Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 07, 20:15)
bet kad NB nerafinuotas tik simondsiju, berods, ar kazko nezinau  mastau.gif

Monica neperseniausiai rašė kad atsirado dar keturi: migdolų, avokadų, kviečių gemalų ir sezamų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 07, 20:16)
Monica neperseniausiai rašė kad atsirado dar keturi: migdolų, avokadų, kviečių gemalų ir sezamų ax.gif

tada matyt busiu praleidus, hmm, kaip as cia neuzfiksavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 07, 18:04)
merginos, patarkit koki maskuokli spuogeliams, kad ir gydytu tuo paciu ir pamaskuotu neblogai 4u.gif

man tiko ir patiko dr H maskuoklis pure care cover sitas tik kad laabai greitai susinaudoja doh.gif tai kai siunciausi paskutini karta, is karto 5 vnt biggrin.gif nors po to paskaiciavau, kad Stepono parduotuveleje butu iseje ar ne pigiau, ar panasi kaina... beje, pati esu sviesios odos ir man Nr. 1 tikrai per sviesus schmoll.gif o Nr. 2 pats tas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pearl: 07 spalio 2009 - 19:56
QUOTE(ernesin @ 2009 10 07, 20:14)
Sveikos 4u.gif 

Kurios turite nerafinuotą avokadų aliejų ar galite parašyti ar jis turi kvapą? 4u.gif
Šiandien nusipirkau NB bet jis man atrodo bekvapis, bet gi kaip ir nerafinuotas turėtų būti pagal naujausią informaciją mastau.gif

as turiu KN avokadu alieju, tai jis tikrai kvepia, netgi pasakyciau, kad kvapas tikrai stiprus.. spalva zalia.. kai gaminau lupu balzama, tai gavosi zalias biggrin.gif foto buvau ikelus anksciau..
Atsakyti
sukuriau jau nauja tema, taigi pabaikim sia ir kraustomes i kita ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 07 spalio 2009 - 20:39
QUOTE(pearl @ 2009 10 07, 20:56)
man tiko ir patiko dr H maskuoklis pure care cover sitas tik kad laabai greitai susinaudoja doh.gif  tai kai siunciausi paskutini karta, is karto 5 vnt biggrin.gif  nors po to paskaiciavau, kad Stepono parduotuveleje butu iseje ar ne pigiau, ar panasi kaina... beje, pati esu sviesios odos ir man Nr. 1 tikrai per sviesus schmoll.gif  o Nr. 2 pats tas ax.gif

4u.gif turesiu omenyje.
-------
o kuris dar gamintojas tokiu turi?kazkaip niekad nesidomejau tuo g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 07, 22:48)
4u.gif  turesiu omenyje.
-------
o kuris dar gamintojas tokiu turi?kazkaip niekad nesidomejau tuo g.gif

dr H. buvo mano pirmasis naturalus maskuoklis (pries tai buvo sintetiniai visokiausi blush2.gif ), o atradusi, tai kas tinka, nesinori bandyti kitu mirksiukas.gif gal kitos mergytes patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 07, 21:21)
as turiu KN avokadu alieju, tai jis tikrai kvepia, netgi pasakyciau, kad kvapas tikrai stiprus.. spalva zalia.. kai gaminau lupu balzama, tai gavosi zalias biggrin.gif foto buvau ikelus anksciau..

Vadinasi apgavinėja jie, nes manasis, kaip ir kadaise pirktas vynuogių kauliukų, skaidrus ir bekvapis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 07, 22:00)
Vadinasi apgavinėja jie, nes manasis, kaip ir kadaise pirktas vynuogių kauliukų, skaidrus ir bekvapis verysad.gif

o taviskis avokadu aliejus kokios spalvos?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 07, 22:02)
o taviskis avokadu aliejus kokios spalvos?

Šviesiai geltonas ir visiškai be kvapo bash.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti