Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

bryyla, padėsiu, labai kankinies matau:
http://www.violey.co...Peach_6178.html
4u.gif
Atsakyti
kazkuri minejot, kad makijaza prausiat su Kiss my face prausikliu - gal galetumei kokia nuoroda imest, kas per produktas ir kur pirkti?

kazkaip nerandu ju puslapyje prausiklio...

o Eco ziurejau, bet jis daugiau riebiai odai, o mano sausutele sad.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 28, 22:27)
aš jungsiuos  4u.gif
geras, plaukai lieka minkštučiai po jo  thumbup.gif Nors mano favoritų iš topų neišstūmė biggrin.gif

va va, kaip tik norejau klaust, kaip sampunai, ar labai susvelnina plauka? siandien labai likau nepatenkinta savo plaukais po alieju kaukes, nzn, kaip cia taip, lyg anksciau taip nenusvelnindavo, galvos oda tepiau su kameliju, visus su simondsiju aliejumi. kazko noretus is sampunu, nes tik viena dabar naudoju vaikiska, bet neisivaizduoju, ka pirkt su ta mano galvos oda doh.gif jau kartais i nevilti puolu verysad.gif
Atsakyti
Vis dar laukiu patarimu apie sampunus ir kondicionierius dazytiem plaukam 4u.gif
dekoju atsakiusiai mamytei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 09 28, 23:23)
Vis dar laukiu patarimu apie sampunus ir kondicionierius dazytiem plaukam 4u.gif
dekoju atsakiusiai mamytei wub.gif

mano dazyti plaukai (tamsiai), bet as savo plaukams priekaistu neturiu smile.gif galciau gal ir be balzamu apsieiti, na bet vistiek panaudoju balzamus..
tai man labiausiai patike sampunai yra tokie:
1. Weleda rozmarinu arba kastonu
2. Aubrey Organics GPB (bet sis laibai netaupus, daug reikia)
3. Sante apelsinu

balzamai:
1. Hauschka (suteikia plaukams minkstumo)
2. Aubrey Organics GPB (pamaitina plauka)
3. Sante Briliant Care (pamaitina plauka, bet plaukai buna siek tiek papurinti (jei nepadaugini balzamo))
4. Bema (drekina plaukus, bet labai netaupus jis man pasirode)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 28 rugsėjo 2009 - 22:45
QUOTE(Dolphin @ 2009 09 28, 23:23)
Vis dar laukiu patarimu apie sampunus ir kondicionierius dazytiem plaukam 4u.gif
dekoju atsakiusiai mamytei wub.gif



as naudoju sita linija
user posted image

Lavera mago sampuna, kauke ir kondicionieriu, skaniai niai kvepia, sampunas gerai isplauna, kondicienierius gerai drekina thumbup.gif kaina gana normali. Jau antra karta naudoju visa sia linija.

Katuti, noriu paklausti apie Suki priemones blush2.gif kokiu sertifikatu jos pazymetos, kazkaip neissiaiskinau..
Gal dar ka naudojai is sios firmos, mane labai domina kremas veidui, gomazas, paakiu kremas na ir siaip gal dar ka patarti galetum 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū mergaitės wub.gif Jūs labai malonios, toks rytas nuotabus po jūsų sveikinimų wub.gif 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 28, 21:27)
Ryt jį tik pradėsiu gert, ant veido dar nedėjau biggrin.gif Įdomu, ar Monica jį jau išbandė?  g.gif  rolleyes.gif

tai ir aš jį gėriau iki fakto kol nesupratau biggrin.gif įtariu mano minėtas vidurių užkietėjimas turėjo sąryšį su tuo faktu biggrin.gif ne molis kaltas buvo... biggrin.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 28, 21:37)
as ziurejau kainas Lt, nes nesu is uzsienio uzsisakinejusi, nemokeciau  blush2.gif o tai gal kas darys uzsakymus menesio eigoje is biologisch24, mielai prisijungciau su duske  4u.gif

Kaip summer rašė, jau geriau tas kainas lt lyginimui pasilik, o pirk ne lt wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Violence, sveikinu 4u.gif
Del molio gerimo nestumo metu siulyciau pasidometi kazkur, nes esu skaiciusi, kad galima ir netgi padeda nuo pykinimo. Bet niekaip neprisimenu kur tai skaiciau g.gif

As prisijungsiu prie uzsakymo - noriu molio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 28, 17:47)
as tai siuo metu duso zeles iskeiciau i muilus smile.gif dabar einamiausias Feniqia muilas, tas kuris tinka ir veidui, ir kunui, ir intym. higienai..  thumbup.gif  kainavo apie 20 lt (kai nuolaidos buvo), o naudojasi labai taupiai..
man dabar jis atstoja ir duso zele, ir veido prausikli biggrin.gif


Ir ata pati muila naudoju jau virs 3 menesiu, dar kokiam menesiui tikrai uzteks. Muilas tikrai taupus (net pabodo truputeli, ypac kai eileje Weledos saltalankiu duso zele laukia), skaniai kvepia (nors kvapo skanumas - subjektyvus dalykas), nesausina odos, ypac mano buvusio probleminio veido, kuris tamanu deka, akyse grazeja. Kartais, noredama pasiivairinti, ant ismuilintos kempines uzlasinu kelis levandu EA lasiukus - ir kvepia, ir kunas pasidziaugia levandomis.
Beje, si muila ir MB pradejo naudoti. Nesiskundzia kol kas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasulyte: 29 rugsėjo 2009 - 08:03
QUOTE(bryyla @ 2009 09 28, 22:45)
Gal kas naudojot siuos muilus ranku plovimui Urtekram:
Su alijosiumi,
Su zolelemis.


esu naudojus kunui vietoj duso zele tik nepamenu kuriuos tiksliai (gal net ir abu, nes norejau isbandyt). bet jie nelabai savo sudetim skiriasi, gal daugiau kvapu smile.gif esu juos pirkus holos, kai buvo nuolaidos, tai man labai ekonomiskas variantas ax.gif
Atsakyti
Nusiunciau porai prekiu uzsakyma Violence is email. Violence, jei teisingai pamenu, tu kauniete. Kadangi as vilniete, tai smalsauju, kaip bus galima prekes atsiimti - ar pastu persiusi, ar per koki asmeni is musu naturalisciu temos?
Atsakyti
QUOTE(Rasulyte @ 2009 09 29, 08:26)
Nusiunciau porai prekiu uzsakyma Violence is email. Violence, jei teisingai pamenu, tu kauniete. Kadangi as vilniete, tai smalsauju, kaip bus galima prekes atsiimti - ar pastu persiusi, ar per koki asmeni is musu naturalisciu temos?

Kai bus daigteliai pas mane jau, tuomet ir spręsis kaip pasieks jie sostinę 4u.gif
Neterškim gal temos, per až ar email viską išsiaiškinam wink.gif tikrai visoms atrašau kuo skubiau ir išsamiau wink.gif 4u.gif
Atsakyti