Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Matosi, kad renkamas naujas užsakymas biggrin.gif thumbup.gif
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 06, 23:06)
Ką merginos iš violey renkatės? mirksiukas.gif

ir Sante imbierų-persikų dušo želės diiiidelis butelis smile.gif

Dar neturėjau laiko pasižvalgyti kas ten gero rolleyes.gif

Ši dušo želė buvo mano pirmoji biggrin.gif Skaniai kvepia, bet jeigu sausa kūno oda gali dar labiau pasausinti mirksiukas.gif

QUOTE(Ayaan @ 2009 10 07, 00:54)
Šiuo metu turiu šitą . Jos skonis mėtų, tik truputį sūroka. Gaivi, man patinka. O pvz. šita yra saldesnės mėtos skonio. Irgi patiko.

Nei viena iš šių pastų man nepatiko, nes per mažai gaivina smile.gif Kolkas geriausios šios: Dr. Hauschka neem&mint ir Aloedent balinanti thumbup.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 07, 07:06)
Aš tai nekukliai, nes viską pabaigusi, visai visai nebeturiu 'higieninės' kosmetikos doh.gif

1) Terra Soleil "Mineralerde Gesichtsmaske": http://www.violey.co...maske_1067.html

Nekukliai, bet pateisinama, jeigu viskas pasibaigę biggrin.gif

Kas čia per priemonė? Nelabai susigaudau ax.gif

QUOTE(Versmė @ 2009 10 07, 09:09)
O kuriose vaistinėse būna plante system dezodorantų pirkti ir kiek kainuoja maždaug? Manasis jau į pabaigą

Euro vaistinėje, bet brangus daikčiukas, atrodo ~40 Lt kainuoja doh.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 07, 09:30)
Aš naudoju šį rutulinį dezodorantą ir man labai patinka 4u.gif
Truputėlį tik stiprokas rožių kvapas, betgi greit 'išgaruoja' ax.gif

Kuo būtent patinka? Gerai laiko?

QUOTE(Odora @ 2009 10 07, 10:29)
naudoju ta muila ir dziaugiuosi, dabar dar emiau su medvilnine skepetaite praustis- pamuiluoju ir svelniai sluostau oda visai geras ir malonus prausimosi budas mirksiukas.gif

Kokia čia skepetaitė medvilninė? bigsmile.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 07, 14:32)
Aš tai turiu besikasantį mažiuką, tai jam niekas kitas geriau nepadeda už homeopatinį "Iricar" kremuką arba tepaliuką ax.gif

Naudojau ir aš šitą tepaliuką, kai pavasarį siaubinga alergija viso kūno buvo prasidėjusi. Jis yra riebesnis (tamsiai žalias) ir lengvesnis (šviesiai žalias).


Linutiaaa, dar man mama dėl bėrimo buvo padariusi kažkokį tirpalą su spiritu, tik nežinau kokią priemonė dar pylė - ji tokia violetinė. Dažė rūbus ir smirdėjo, bet džiovino ir mažino bėrimus ar bent jau pristabdydavo plitimą. Jeigu norėsi, galėsiu paklausti kas tai per priemonė, tik nežinau ar bus galima jos įsigyti vaistinėse unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 07 spalio 2009 - 15:30
QUOTE(Dovish @ 2009 10 07, 16:28)
Linutiaaa, dar man mama dėl bėrimo buvo padariusi kažkokį tirpalą su spiritu, tik nežinau kokią priemonė dar pylė - ji tokia violetinė. Dažė rūbus ir smirdėjo, bet džiovino ir mažino bėrimus ar bent jau pristabdydavo plitimą. Jeigu norėsi, galėsiu paklausti kas tai per priemonė, tik nežinau ar bus galima jos įsigyti vaistinėse unsure.gif

tikrai butu labai idomu 4u.gif
-----
merginos, patarkit koki maskuokli spuogeliams, kad ir gydytu tuo paciu ir pamaskuotu neblogai 4u.gif
Atsakyti
beje aciu uz rekomendacijas del urtekram sampuno su rasulo moliu, porakart jau ploviau galva, liuks plaukai atrodo ir galvos oda nebedirgsta (vis tik negerai uzsiciklinti ties vienu sampunu) ir siaip man patinka kad jis toks "zemetas" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 07, 16:16)

Manija69, turiu daug Tautropfen mėginukų, kuriuos nežinau kur dėti. Jei nori, galiu padovanoti 4u.gif Turiu šiuos:
* CharisTau regeneration serijos 4 sirtingi produktai;
* Amalur bio-revital 4;
* Rosen 4.


Rimtai? bigsmile.gif Butu malonu thumbup.gif

linutiaaa, manau tau geriausia butu tvarkyti berimus is vidaus,nors tu ir taip gydaisi sakei g.gif , tada gal laiko reikia,vidus bus sveikas,pasimatys tai ir iš išorės. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 07, 17:26)
beje aciu uz rekomendacijas del urtekram sampuno su rasulo moliu


drinks_cheers.gif

QUOTE(Manija69 @ 2009 10 07, 17:33)
Rimtai? bigsmile.gif Butu malonu thumbup.gif


Tai aišku mirksiukas.gif Brūkštelk į AŽ man, galėčiau paštu atsiųsti, matau kaunietė esi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 07, 16:16)
Man Santaverde patinka 4u.gif Žiauriai sunkus ir riebus, bet tikrai kokybiškas. Pirma pykau ant jo dėl skanaus kvapo nebuvimo (sudėty tik sviestmedis, kakava, alijošius ir dar kažkas), bet savo funkciją atlieka tikrai puikiai - oda ilgam nesausėja. Manau, kad kartosiu kada nors ir vėl.

Man vasarą buvo labai gerai, bet dabar nepakankamas..pirštai labai suskirdo ir nebepadeda, nors tepu gausiai, net pirštines užsidedu ax.gif O draugė gavusi mano laišką (rašau vakarais, po maudynių, kremais prisitepusP), iškart parašė - tu gydaisi nuo kažko, tavo laiškas taip vaistais dvokė doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 10 07, 16:28)
Kas čia per priemonė? Nelabai susigaudau ax.gif

Kuo būtent patinka? Gerai laiko?

Linutiaaa, dar man mama dėl bėrimo buvo padariusi kažkokį tirpalą su spiritu, tik nežinau kokią priemonė dar pylė - ji tokia violetinė. Dažė rūbus ir smirdėjo, bet džiovino ir mažino bėrimus ar bent jau pristabdydavo plitimą. Jeigu norėsi, galėsiu paklausti kas tai per priemonė, tik nežinau ar bus galima jos įsigyti vaistinėse unsure.gif

'Kažkokia' žaliojo molio kaukė veidui..kai išsiverčiau su el. vertėju, tai sudomino aprašymas: labai gerai valo veidą, 'dezinfekuoja', sumažina išsiplėtusias poras, tinka mišriai-riebesnei odai.

Patinka būtent tuo, kad su vieninteliu natūraliu dezodorantu dar nesmirdėjau vakare biggrin.gif Rožių kvapas greitai išsisklaido, nors ir prakaituoji, bet bent jau man efektyvus - nereikia pergyventi ar aplinkiniai neužuos nemalonių kvapų, jei nebus galimybės palįsti po dušu doh.gif

Genciano violeto tirpalas..jų gamybinėse vaistinėse būna..bet jau žmonėse išsitepus pasirodyti doh.gif biggrin.gif Labai dažo ir jei pakliūna ant rūbų, praktiškai nebeatskalbsi verysad.gif Bet bėrimus labai sausina (todėl jei ne šlapiuojantys, o sausi bėrimai - geriau nereikia..), niežulį tikrai malšina drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 10 07, 12:57)
kaip jis atlaiko visą dieną tau? Ir sportą, pvz? biggrin.gif

Kas mane labai nustebino - atlaiko puikiai, jau buvau be vilties naudoti tik natūralų dezodorantą biggrin.gif Prakaitavimo nestabdo, bet jokio pašalinio kvapo nėra net po fizinės veiklos..bent jau man - aš nesu labai labai prakaituojanti..tiesiog sveikai - pajudėjus, sušilus labai ax.gif
Aš jį tepu rytais ir vakarais po dušo ir daugiau pakartoti nereikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 10 07, 17:33)
linutiaaa, manau tau geriausia butu tvarkyti berimus is vidaus,nors tu ir taip gydaisi sakei g.gif , tada gal laiko reikia,vidus bus sveikas,pasimatys tai ir iš išorės. mirksiukas.gif

taip taip, tikrai atejo metas rimtai susigriebti 4u.gif
Atsakyti
[quote=Odora,2009 10 07, 12:39]
Daddygirl ir man stalcius atsidare tokius muilus pamacius, praktiskai modernus menas
[/quote]


[quote=katutis,2009 10 07, 12:42]
muilai kaip visuomet nuostabūs Šilko, teisingai supratau? Kokioje formoje ir kam jis taikytinas?
[/quote]


[quote=linutiaaa,2009 10 07, 12:45]
muiliukai pasakiski

[/quote]


[quote=pearl,2009 10 07, 12:45]
Daddygirl muilai nuostabus

[/quote]


[quote=Rkatyte,2009 10 07, 12:55]
Grožis neišpasakytas Kažkada skaičiau temelėj, kad siuntei į LT kelioms merginoms savo muilus, gal vėl kada planuosi siųsti? (kaip norėčiau )
[/quote]


[quote=agnuta,2009 10 07, 13:07]
tikriausiai ne viena is musu noretu moket taip "negraziai" padaryt biggrin.gif bent jau as tai tikrai 4u.gif
net sunku patiket, kad su naturaliom priemonem gavosi tokios spalvos. tikrai labai grazu 4u.gif
o kaip tu ta silka panaudojai? man irgi kaip katuciui neaisku blush2.gif
[/quote]

[quote=Daddygirl,2009 10 07, 14:23][/quote]
Kažkas nerealaus blink.gif Nuostabūs muilai bigsmile.gif thumbup.gif O jei dar ir kvepia taip gardžiai, kaip atrodo, tai ... wub.gif
[/quote]


[quote=Summer-In-Paris,2009 10 07, 14:16]
Muilų grožis tai blink.gif wub.gif Šaunuolė 4u.gif

O kad namie kvepia, tai tas nėra blogai wub.gif

[/quote]

nu jus groziu priraset wub.gif wub.gif wub.gif
tikrai didziulis dekui, merginos 4u.gif

Rkatyte, linutiaaa, as parasysiu, kai bus sekanti proga nusiusti ar nuvezti muilus i lietuva.

Apie silka. Tai naturalus silkas. As pirkus tokiu plausu forma (kaip vata bet ne vata smile.gif). Kai nusipirkau, atsimenu, i cia buvau imetus ir foto, nes kazkas prase. Jis istirpsta (suyra) muile ir turetu priduoti svelnumo putai. Tik dabar prisiruosiau pabandyti, nes, atsimenu, skaiciau, vieniems istirpsta,kitiems ne.. tai kazkaip dvejojau, bet viskas gerai pavyko.

agnuta, spalvos tikrai neblogos gavos (isskyrus zalia, sitos grazios tai niekaip naturaliai neisgaunu). idomu butu po kokio menesio vel nufotografuot ir palygint.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 18:23)
Tai naturalus silkas. As pirkus tokiu plausu forma (kaip vata bet ne vata smile.gif). Kai nusipirkau, atsimenu, i cia buvau imetus ir foto, nes kazkas prase. Jis istirpsta (suyra) muile ir turetu priduoti svelnumo putai.


gal išduosi, kur pirkai ir ar jis tik į muilus dedamas? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Ar niekas nesiruosia uzsakineti is aubrey.com? per tarpininke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 07 spalio 2009 - 18:39
Sveikos 4u.gif

Kurios turite nerafinuotą avokadų aliejų ar galite parašyti ar jis turi kvapą? 4u.gif
Šiandien nusipirkau NB bet jis man atrodo bekvapis, bet gi kaip ir nerafinuotas turėtų būti pagal naujausią informaciją mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 07, 20:14)
Sveikos 4u.gif 

Kurios turite nerafinuotą avokadų aliejų ar galite parašyti ar jis turi kvapą? 4u.gif
Šiandien nusipirkau NB bet jis man atrodo bekvapis, bet gi kaip ir nerafinuotas turėtų būti pagal naujausią informaciją mastau.gif

bet kad NB nerafinuotas tik simondsiju, berods, ar kazko nezinau mastau.gif
Atsakyti