Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

muiliukai pasakiski wub.gif 4u.gif
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 14:38)
o kiek laiko jau taip?  unsure.gif
man tai gal karta i metus irgi kas nors su oda pasidaro (bet alergiskai, matos). rankas, kojas niezti, prakasau iki zaizdeliu. bet per kokia savaite savaime ir praeina. taip ir nesugebejau issiaiskinti nuo ko. spiritu patepu, tai man maziau niezti  blush2.gif

kokia savaite taip...siuo metu gydausi skrandzio uzdegima, negi gali buti susije? unsure.gif as ir bandau su spiritu tepti vis, nezinau, kaip juos uzgydyti, nes vis pastoviai nukasau doh.gif
Atsakyti
Daddygirl muilai nuostabus wub.gif thumbup.gif

o ar tie isbandyti prausikliai skyresi kazkuo? na, ar poru neuzkimso per ta trumpa naudojimo laika? nes is esmes ten gamintojas vienas, tik skirtingos linijos (antroji pigesne)
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 10 07, 11:31)
Gal kuri bandziusi ar naudojate Tautropfen?O gal turite kokiu atsiliepimu? Renkuosi kazka gero... biggrin.gif

Sveikos merginos,
Bet jau Jusu tempai doh.gif
Kazkada gavau Tautrofen meginuku. Vienas anti-aging fluid, o kitas firming fluid. Kadangi klausiate, tai ka tik isbandziau biggrin.gif Bandziau anti-aging fluid. Is pradziu pasirode toks labai skystas, skystesnis net uz pieneli. Ant veido labai maloniai tepas, tiksliau - labai greitai gerias. Neziurint to, kad jis labai skystas, veidas palieka toks sudrekintas, skaistus. Labai daznai skysti kremai tiesiog susigeria ir tuom pasibaigia - po kurio laiko veida pradeda traukti. Su siuo tikrai taip nera. Ziuresim, ar veidas nesiriebins. Bet siaip labai patiko kaip is pirmo karto. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 14:23)
Ir dar atradau silko. Buvau nusipirkus, bet taip ir nepanaudojus  doh.gif Tai nesusilaikiau  blush2.gif ir vakar su silku muila padariau. Dabar labai laukiu naudojimo, tikiuosi silkines putos    ax.gif  smile.gif

user posted image

(jau kvapu dabar namie nuo tu muilu doh.gif grizti is lauko tai kaip i koki aromaterapijos punkta biggrin.gif )


Grožis neišpasakytas wub.gif Kažkada skaičiau temelėj, kad siuntei į LT kelioms merginoms savo muilus, gal vėl kada planuosi siųsti? (kaip norėčiau wub.gif ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 10 07, 09:19)
O aš penktadienį buvau antrą kartą pas Elytę.  wub.gif Turėjom šiek tiek laiko, tai ji man rodė Argital kremus. Ar esate kuri naudojusi? Aš sau nusipirkau su kamparu peršalimui gydyti. Dar uosčiau kremą su Ylang-ylang, labai super kvapas. Dar rodė veido aliejukus. Vienas su arganu, tai irgi labai patiko.

Vasara teko pabuvoti pas Elyte. Tai irgi daug pasakojo apie Argital produktus. Ji man idejo i indeli kazkokio kremuko - sorry, bet nepamenu pavadinimo. Tai kas vakara siuo kremuku tepuosi (dr.H filosofija nakciai nieko netepti man rudeni nelabai tinkama - veidas kaip mat nupleiskanoja). Tai ryte oda grazi, neriebi. Labai patiko tas kremukas - dar laseli turiu, tai galima sakyti labai skalsus. Nes indelis nedidelis, o naudoju jau 1.5 men. Dar turiu Argital hidrolata. Nors jo kaina doh.gif , bet man kazkodel labaiu patinka nei KN.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 10 07, 12:27)
wow, daddygirl, lenkiu žemai galvą už tokius sugebėjimus


didelis aciu 4u.gif


QUOTE(dzemute @ 2009 10 07, 12:31)
kokie grazus  wub.gif  as tai turiu tavo dar tuos kur atsiuntei, pauostau pauostau ir padedu, gaila kazkaip isbandyti, o sitie tai dar ir grazus labai  noriuuuuu 


labai malonu tokius grazius zodzius skaityti blush2.gif
as fotkinu, nes draugem lietuvoj siunciu parodyt. bet joms jau atsibodau su tais savo muilais, matyt smile.gif jos pagyrimu neberaso, tik klausia, kada atvesi biggrin.gif

nejuokauk, nelaikyk tu senu muilu! biggrin.gif taigi tuoj jokio kvapo nebeliks biggrin.gif
su tais eteriniais taip jau yra - pagaminus net galva skauda, koks stiprus kvapas. o po kokio menesio jau tik subtilus likes doh.gif

jei nori, atsiusciau, bet kad tu senu dar turi biggrin.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 10 07, 12:34)
oho koks grozis wub.gif  wub.gif  wub.gif 
o kaip tokia spalvine gama isgauta? 4u.gif


aciu wub.gif
esme tai silke sikart mirksiukas.gif biggrin.gif bet tuo paciu pabandziau, kokias spalvas naturaliai pavyks isgaut. aisku, gavos vel ne taip, kaip norejau. bet puse bedos. as jau susitaikiau, kad nesugebu graziai padaryt. gal kada nors...

o daziau raudonu, ruzavu moliais, alfalfa, alkanetu.. aisku, ne taip grazu ir rysku, kaip su sintetiniais dazais (dar kai kurios spalvos ir pabluks su laiku). bet dar atsilaikau pagundai ir naudoju tik naturalias priemones. (nors kartais ta pagunda labai sukyla biggrin.gif) mano draugai nera susirge naturalumu, tai as vis juokiuos vyrui, sakau jie turbut galvoja, ot jai nesiseka, tiek bando gamina, o tie muilai nesigauna grazus nors tu ka biggrin.gif

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 07, 12:37)
taip ten toks rinkunukas is 3 daikteliu ale kad nesiuncia kazkodel i Lietuva doh.gif


ne ne, ten buvo didele pakuote prausiklio.

bet ziuriu jau nebera smile.gif jie matyt issiparduoda, nes buvo gal 5-6 produktai, dabar tik keli like.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 14:58)
ne ne, ten buvo didele pakuote prausiklio.
bet ziuriu jau nebera  smile.gif jie matyt issiparduoda, nes buvo gal 5-6 produktai, dabar tik keli like.

na didelio nemaciau bet kad jie kazkodel nesiuncia Suki i LT, kas labai graudu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 14:58)
esme tai silke sikart  mirksiukas.gif  biggrin.gif bet tuo paciu pabandziau, kokias spalvas naturaliai pavyks isgaut. aisku, gavos vel ne taip, kaip norejau. bet puse bedos. as jau susitaikiau, kad nesugebu graziai padaryt. gal kada nors...

o daziau raudonu, ruzavu moliais, alfalfa, alkanetu.. aisku, ne taip grazu ir rysku, kaip su sintetiniais dazais (dar kai kurios spalvos ir pabluks su laiku). bet dar atsilaikau pagundai ir naudoju tik naturalias priemones. (nors kartais ta pagunda labai sukyla biggrin.gif) mano draugai nera susirge naturalumu, tai as vis juokiuos vyrui, sakau jie turbut galvoja, ot jai nesiseka, tiek bando gamina, o tie muilai nesigauna grazus nors tu ka  biggrin.gif


tikriausiai ne viena is musu noretu moket taip "negraziai" padaryt biggrin.gif bent jau as tai tikrai 4u.gif
net sunku patiket, kad su naturaliom priemonem gavosi tokios spalvos. tikrai labai grazu 4u.gif
o kaip tu ta silka panaudojai? man irgi kaip katuciui neaisku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 07 spalio 2009 - 14:09
QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 07, 14:12)
Man su oda isvis ciudai darosi doh.gif  atsirado tokie lyg spuogeliai, zaizdeles, pagrinde ant peciu, krutines, kuriuos man taip niezet pradeda, kad tiesiog neimanoma nenusikasyti doh.gif  net nakti buna prabundu ir negaliu uzmigt, kol nepraeina verysad.gif  ir visiskai negyja, nes pastoviai vos ne nusikasau  doh.gif niekad nera taip buve, kas cia galetu buti? unsure.gif

Aš tai turiu besikasantį mažiuką, tai jam niekas kitas geriau nepadeda už homeopatinį "Iricar" kremuką arba tepaliuką ax.gif Ir sausos odos suragėjimus 'nuima', ir žaizdeles užtraukia, ir labai numalšina alergines odos r-jas, niežulį..kai jau niekas nebepadeda, tai griebiuosi šio tepaliuko. Tik va sudėties nepakomentuosiu blush2.gif :
Va šitas nuorodoje, galit pasistudijuoti: http://www.homeopath...ricar_cream_50g

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 14:23)

Kažkas nerealaus blink.gif Nuostabūs muilai bigsmile.gif thumbup.gif O jei dar ir kvepia taip gardžiai, kaip atrodo, tai ... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 14:58)
jei nori, atsiusciau, bet kad tu senu dar turi  biggrin.gif

mane irgi domintu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 10 07, 14:42)
EA nebandei? Levandų pavyzdžiui? Man jis efektyviai niežėjimą nuima  4u.gif

gera mintis 4u.gif reik isigyt, kaip tik pasibaiges..
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2009 10 07, 15:32)
Aš tai turiu besikasantį mažiuką, tai jam niekas kitas geriau nepadeda už homeopatinį "Iricar" kremuką arba tepaliuką ax.gif Ir sausos odos suragėjimus 'nuima', ir žaizdeles užtraukia, ir labai numalšina alergines odos r-jas, niežulį..kai jau niekas nebepadeda, tai griebiuosi šio tepaliuko. Tik va sudėties nepakomentuosiu blush2.gif :
Va šitas nuorodoje, galit pasistudijuoti: http://www.homeopath...ricar_cream_50g

aciu labai 4u.gif jeigu jau niekas negelbes, tai tikrai bandysiu...
Atsakyti
QUOTE(gizma @ 2009 10 07, 14:50)
Sveikos merginos,
Bet jau Jusu tempai doh.gif
Kazkada gavau Tautrofen meginuku. Vienas anti-aging fluid, o kitas firming fluid. Kadangi klausiate, tai ka tik isbandziau biggrin.gif Bandziau anti-aging fluid. Is pradziu pasirode toks labai skystas, skystesnis net uz pieneli. Ant veido labai maloniai tepas, tiksliau - labai greitai gerias. Neziurint to, kad jis labai skystas, veidas palieka toks sudrekintas, skaistus. Labai daznai skysti kremai tiesiog susigeria ir tuom pasibaigia - po kurio laiko veida pradeda traukti. Su siuo tikrai taip nera. Ziuresim, ar veidas nesiriebins. Bet siaip labai patiko kaip is pirmo karto. bigsmile.gif


Aciu 4u.gif
Sudetis pasirode visai nebloga,tai atsirado noras isbandyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 10 07, 12:37)
nu tik nereikia biggrin.gif man skaniai kvepia oriental ax.gif


Ok ok, aš tik savo nuomonę išsakiau biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 07, 12:55)
Žiūriu į šį Sante Mango sviestą ir svarstau - ar verta?


Vakar Bioboutique pabandžiau ant rankų - nuostabu, kvapas - dieviškas wub.gif Irgi galvojau kaip kokį rankų kremą pasiimti, bet gal kitą kartą, pataupysiu cool.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 07, 12:57)
Summer, kai sviestu pasitepi, ar ilgai tas kvapas išsilaiko?


Ant kūno tai nepastebėjau kad ilgai (valandą, gal dvi) ax.gif Bet rūbai tikrai šiek tiek prisigeria 4u.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 10 07, 12:59)
as dar glavoju koki ranku krema issirinkt g.gif gal koki nors galetumet rekomenduot (be aptarto santes, weledos, logonos nordic)? 4u.gif


Man Santaverde patinka 4u.gif Žiauriai sunkus ir riebus, bet tikrai kokybiškas. Pirma pykau ant jo dėl skanaus kvapo nebuvimo (sudėty tik sviestmedis, kakava, alijošius ir dar kažkas), bet savo funkciją atlieka tikrai puikiai - oda ilgam nesausėja. Manau, kad kartosiu kada nors ir vėl.

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 14:23)
kai kazkuri mergina buvo ikelus puslapi asos.com, ten prausiklis buvo pigus, gal apie £16.

(jau kvapu dabar namie nuo tu muilu doh.gif grizti is lauko tai kaip i koki aromaterapijos punkta biggrin.gif )


Aha, norėjau nusipirkti, bet nebebuvo sad.gif

Muilų grožis tai blink.gif wub.gif Šaunuolė 4u.gif

O kad namie kvepia, tai tas nėra blogai wub.gif

Manija69, turiu daug Tautropfen mėginukų, kuriuos nežinau kur dėti. Jei nori, galiu padovanoti 4u.gif Turiu šiuos:
* CharisTau regeneration serijos 4 sirtingi produktai;
* Amalur bio-revital 4;
* Rosen 4.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 07 spalio 2009 - 15:19