Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(agnuta @ 2009 10 07, 13:16)
man tai gaila, kad violey.com yra nedaug rusiu kvepalu miniuku. butu kur kas paprasciau ismeginti ax.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif Farfalla turi visus, o Florascent tik vienos linijos ax.gif

Beje, merginos, kas planuoja siųstis valymo/skalbimo priemones, pasiskaičiuokit ar apsimoka, aš jau buvau prisidėjusi į krepšelį, paskaičiavau, kiek maždaug kainuos su siuntimu ir viską išėmiau, praktiškai gaunasi tas pats, kaip LT pirkti, ir tik šiandien pamačiau, kad Holos prekiauja ir Ecover, praeitą kartą siunčiausi WC valiklį, gavosi ~12 Lt su siuntimu, o Holos parduoda jį po 11,90, esu jį pirkusi tik SP, tai ten jis beveik 16 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 07, 12:57)
aš labai pažeidžiama  blush2.gif Tikiuosi ir šiokio tokio gydomojo efekto iš šito lauralep muilo smile.gif Beje, koks jo kvapas?

kvapas gan silpnas, bet man tikrai lauro lapus primena, na gal cia is isitikinimo nes MB ivardino kazkoki kita kvapa, gaila dabar nebepamenu ka konkreciai g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 10 07, 10:47)
jis itrinimams kokiems skirtas? kokia jo kaina? 4u.gif


Konsistencija tai kaip kremo. Tepu kaklą, krūtinę, nosį, kaktą- na tas sinusitines vietas. Bet ir šiaip manau galima rankas kokias tepti. Kaina man atrodo 51 Lt. Nesu tikra.

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 07, 12:09)
galima sakyti nieko nebeturiu, tai jamsiu dauk ka bigsmile.gif  putas relaksuojancias voniai is farfalla, logonos tropini kuno sviesta bei metines putas, weleda duskiu, rosmarinu tonika, pora dantu pastu, paakiu kremuka bei losjona kunui su slapalu, gal dar ka sugalvosiu ax.gif o iki kada atsiusti norimu prekyciu sarasiuka?


Penktadienio 17 val.

QUOTE(agnuta @ 2009 10 07, 12:59)
as dar glavoju koki ranku krema issirinkt g.gif gal koki nors galetumet rekomenduot (be aptarto santes, weledos, logonos nordic)? 4u.gif


Lavera basic.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 07 spalio 2009 - 13:12
Man su oda isvis ciudai darosi doh.gif atsirado tokie lyg spuogeliai, zaizdeles, pagrinde ant peciu, krutines, kuriuos man taip niezet pradeda, kad tiesiog neimanoma nenusikasyti doh.gif net nakti buna prabundu ir negaliu uzmigt, kol nepraeina verysad.gif ir visiskai negyja, nes pastoviai vos ne nusikasau doh.gif niekad nera taip buve, kas cia galetu buti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2009 10 06, 14:00)
Daddygirl, o tai kokiu pagrindu kremus naudoji, kad oda jaustusi laiminga?


kolkas atrodo, kad odai nelabai kremo ir reikia..
kartais alijosium pasitepu, kartais niekuo (tik pasipurskiu toniku), kartais suki balansuojanciu kremuku.

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 06, 14:57)
Jei nepatiks Suki prausiklis, mielai priglausiu ne už dyką, žinomaNes pati jį naudoju ir jis jau į pabaigą, noriu naudoti ir toliau, tik nerandu kur nusipirkti už gerą kainą, matyt teks į tarpininkes kreiptis



kai kazkuri mergina buvo ikelus puslapi asos.com, ten prausiklis buvo pigus, gal apie £16.
vos nesusigundziau smile.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 06, 15:38)
Taip, man tų 30 ml mėnesiui pakanka


nu sugebejimas thumbup.gif man max savaitei. labai taupant biggrin.gif

QUOTE(pearl @ 2009 10 06, 19:46)
o gal man kas padetu su prausikliu sudetimi, kur praeitame psl patalpinau blush2.gif , nes jau noriu pagaliau apsisprest ir kuri isbandyt; kiek googlinau apie ingredientus, tai tik vienas yra kaip galimas alergenas blush2.gif  nors va, is bryylos patirties, tai alergizuoti gali patys ivairiausi dalykai... doh.gif


abu juos bandziau, kaip meginukus. bet as nemoku apei produkta greit nusprest smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 07, 06:06)
Aš tai nekukliai, nes viską pabaigusi, visai visai nebeturiu 'higieninės' kosmetikos doh.gif


oho, koks smagus pasipildymas bus thumbup.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2009 10 07, 08:42)
Man pasitepus tikro alijošiaus sultimis tai šiek tiek lyg tempia, bet irgi viliuosi, kad ciel dazur gelis tiks.
Aš pirkau eurovaistinėj, lyg ir 38 lt kainavo  g.gif


o man niekad netraukia. kaip idomu. gal prausiklis pasausina? ar tikrai alijosius? o gal dar ir nuo alijosiaus rusies priklauso smile.gif


Merginos, ar naudojat kas neem alieju? As savo lentynas tvarkau, atsargas damusineju smile.gif Saldytuve dar ir neem aliejaus, pasirodo, turiu. Man jis toks smirdukas, kad uzkisau giliai ir nenaudojau. Kam as ji galeciau sunaudot? 4u.gif

Ir dar atradau silko. Buvau nusipirkus, bet taip ir nepanaudojus doh.gif Tai nesusilaikiau blush2.gif ir vakar su silku muila padariau. Dabar labai laukiu naudojimo, tikiuosi silkines putos ax.gif smile.gif

user posted image

(jau kvapu dabar namie nuo tu muilu doh.gif grizti is lauko tai kaip i koki aromaterapijos punkta biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 14:23)

wow, daddygirl, lenkiu žemai galvą už tokius sugebėjimus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 14:23)

user posted image

(jau kvapu dabar namie nuo tu muilu doh.gif grizti is lauko tai kaip i koki aromaterapijos punkta biggrin.gif )

kokie grazus wub.gif as tai turiu tavo dar tuos kur atsiuntei, pauostau pauostau ir padedu, gaila kazkaip isbandyti, o sitie tai dar ir grazus labai wub.gif noriuuuuu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 14:23)
Ir dar atradau silko. Buvau nusipirkus, bet taip ir nepanaudojus  doh.gif Tai nesusilaikiau  blush2.gif ir vakar su silku muila padariau. Dabar labai laukiu naudojimo, tikiuosi silkines putos    ax.gif  smile.gif


oho koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif
o kaip tokia spalvine gama isgauta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 14:23)
kai kazkuri mergina buvo ikelus puslapi asos.com, ten prausiklis buvo pigus, gal apie £16.
vos nesusigundziau smile.gif

taip ten toks rinkunukas is 3 daikteliu ale kad nesiuncia kazkodel i Lietuva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 07, 12:12)
Man su oda isvis ciudai darosi doh.gif  atsirado tokie lyg spuogeliai, zaizdeles, pagrinde ant peciu, krutines, kuriuos man taip niezet pradeda, kad tiesiog neimanoma nenusikasyti doh.gif  net nakti buna prabundu ir negaliu uzmigt, kol nepraeina verysad.gif  ir visiskai negyja, nes pastoviai vos ne nusikasau  doh.gif niekad nera taip buve, kas cia galetu buti? unsure.gif


o kiek laiko jau taip? unsure.gif
man tai gal karta i metus irgi kas nors su oda pasidaro (bet alergiskai, matos). rankas, kojas niezti, prakasau iki zaizdeliu. bet per kokia savaite savaime ir praeina. taip ir nesugebejau issiaiskinti nuo ko. spiritu patepu, tai man maziau niezti blush2.gif
Atsakyti
Daddygirl ir man stalcius atsidare tokius muilus pamacius, praktiskai modernus menas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 07, 13:23)
Ir dar atradau silko.


muilai kaip visuomet nuostabūs 4u.gif Šilko, teisingai supratau? g.gif Kokioje formoje ir kam jis taikytinas? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 07, 13:12)
atsirado tokie lyg spuogeliai, zaizdeles, pagrinde ant peciu, krutines, kuriuos man taip niezet pradeda,


EA nebandei? Levandų pavyzdžiui? Man jis efektyviai niežėjimą nuima 4u.gif
Atsakyti