Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 10 07, 00:58)
dar pamaniau, kad gal mamai Logonos reiktų paimti kokį sviestą, nes jos oda labai sausa. Kuris švelniausiai ir neįkyriausiai kvepia?


Tėra du - tropic ir oriental. Pirmasis ananasais-papajom, antrasisi sezamais-granatais pakvėpintas. Oriental kvapas man nelabai g.gif Toks specifinis, nors sakyčiau brandaus amžiaus moteriai kaip tik būtų, man asocijuojasi su senobiškais kvepalais smile.gif Nors kitom patinka. Man Tropic kvapas kerintis, niekaip neatsibosta, o kitos priešingai gi, teigia, kad žiaukčioja nuo jo lotuliukas.gif Tai ir žinok, ką dabar pirkti hihihi.gif Manau neprašausi, kad ir kurį benupirktum, drėkina dieviškai, neabejoju, abu mirksiukas.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 07, 08:06)
5) Wellments "Lemongrass Body Scrub": http://www.violey.co...Scrub_3035.html


Turėjau pakelį pasiėmus, na šveitiklis kaip šveitiklis, kažkaip nepamačiau, už ką čia tiek mokėti ax.gif Kvapas tik man citrinžolių labai patinka, tai nebent dėl jo smile.gif O šiaip nusipirkai cukraus, druskos, privarvinai aliejų ir EA, ir wuolia, nereik ir pirkt blush2.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 07, 09:16)
kai atsirado ši firma biologisch24 kaip nauja, ar ne Summer pastebėjo, kad gana skurdoka šitų priemonių sudėtis.


Tikrai taip rolleyes.gif Sudėtis vienoda visų tos pačios priemonės produktų, pvz. visų dušo želių ar visų losjonų. Tik kvapai skiriasi. Tuo principu primena Laveros dušo gelius ir kūno losjonus, bet Lavera kur kas pigiau kainuoja, tad Neobio visai neintriguoja schmoll.gif

Pvz. Ingredients/INCI Neobio Amarena and vanilla - Shower gel:
Aqua (Water), Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Parfum (Essential Oils), Polyglyceryl -10 Laurate, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract*, Centaurea Cyanus Flower Extract*, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Citric Acid, Sodium PCA, Glyceryl Oleate, Phytic Acid
* aus biologischem Anbau


Ingredients/INCI Neobio Chilli and orange - Shower gel:
Aqua (Water), Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Parfum (Essential Oils), Polyglyceryl-10 Laurate, Glyceryl Caprylate, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract*, Centaurea Cyanus Flower Extract*, Sodium PCA, Xanthan Gum, Citric Acid, Glyceryl Oleate, Phytic Acid, Limonene
* aus biologischem Anbau


Skirasi TIK parfum'o sudedamieji EA ax.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 07, 09:18)
Norisi kažką naujo vietoj "Laveros Mango" kaukės išbandyti


Man irgi labai patinka mango kaukė. Greta jos dar pridurčiau Lavera "basis sensitiv" intensive treatment kaukę ir Sante Mango 2in1 kondiconierių-kaukę (ilgiau laikant kaip kaukė, trumpiau - kaip kondicionierius) 4u.gif

QUOTE(Versmė @ 2009 10 07, 10:09)
O kuriose vaistinėse būna plante system dezodorantų pirkti ir kiek kainuoja maždaug? Manasis jau į pabaigą


Mačiau Arkopolio "Eurovaistinėje" berods už 45 Lt g.gif Tikrai 40-50 buvo.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif 4u.gif

Gal kuri bandziusi ar naudojate Tautropfen?O gal turite kokiu atsiliepimu? Renkuosi kazka gero... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 07, 12:26)
Oriental kvapas man nelabai g.gif Toks specifinis, nors sakyčiau brandaus amžiaus moteriai kaip tik būtų, man asocijuojasi su senobiškais kvepalais smile.gif


nu tik nereikia biggrin.gif man skaniai kvepia oriental ax.gif
Atsakyti
Žiūriu į šį Sante Mango sviestą http://www.violey.co...utter_4529.html ir svarstau - ar verta? Gal yra kas bandę? Pati maišausi iš sviestmedžio su kitais aliejais mišinius, gal nematysiu skirtumo? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(agnuta @ 2009 10 07, 12:37)
nu tik nereikia biggrin.gif man skaniai kvepia oriental ax.gif


Man irgi skaniai kvepia Oriental bigsmile.gif toks ryškiai rytietiškas kvapas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 07, 09:09)
patikrinau tik disodium EDTA ir matau, kad nieko gero.


jo paties kvapas nemalonus - nei greiprutų, nei prakaito, plius, nelaiko jis tikrai. Esu kažkada seniau turėjusi. Vienas pats nemalonus, tai jeigu jau rinktis nelaikantį, tai bent jau su normalia sudėtimi wink.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 10 07, 09:30)
Aš naudoju šį rutulinį dezodorantą ir man labai patinka 4u.gif


kaip jis atlaiko visą dieną tau? Ir sportą, pvz? biggrin.gif

QUOTE(Trolėmolė @ 2009 10 07, 10:13)
Man kol kas pirmoje vietoje Wellments sandalmedžio šampūnas ir bambukinė kaukė plaukams  thumbup.gif


ar bambukinės kaukės nėra mažesnėmis talpomis? Lyg 100 ar 150 ml mačiau g.gif

QUOTE(Odora @ 2009 10 07, 10:29)
ziuriu mano zodziai krito i derlinga dirva lotuliukas.gif


aš labai pažeidžiama blush2.gif Tikiuosi ir šiokio tokio gydomojo efekto iš šito lauralep muilo smile.gif Beje, koks jo kvapas?

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 07, 11:26)
Tėra du - tropic ir oriental. Pirmasis ananasais-papajom, antrasisi sezamais-granatais pakvėpintas.


gal reikia imti Tropic, tai jei nenaudos, bus kas sunaudoja smile.gif Sezamų pati nenoriu, bet ne dėl kvapo, o dėl to, kad alergijos bijočiau, jei imtų ir grąžintų man kaip nepatikusį smile.gif Summer, kai sviestu pasitepi, ar ilgai tas kvapas išsilaiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 07 spalio 2009 - 11:59
QUOTE(agnuta @ 2009 10 07, 09:20)
as tai mastau florascent kvepalus prigriebt ir dantu sepeteliu biggrin.gif  ax.gif


Kuriuos kvepalus imsi? Aš jau išbandžiau Farfalos l'amour (rožių) - labai patiko, gaila, kad nežiekaip iki Barocos nenusigaunu, pauostyčiau Florascent rožių, pastarasis įpakavimas labiau patinka ax.gif
Atsakyti
as dar glavoju koki ranku krema issirinkt g.gif gal koki nors galetumet rekomenduot (be aptarto santes, weledos, logonos nordic)? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 07, 12:57)
Summer, kai sviestu pasitepi, ar ilgai tas kvapas išsilaiko?

Aš ne Summer blush2.gif bet kvapas ilgai laikosi, ant kūno -keletą valandų, o rūbai tai ir kelias dienas po to dar turi išlikusį kvapą ax.gif
Papildyta:
QUOTE(agnuta @ 2009 10 07, 12:59)
as dar glavoju koki ranku krema issirinkt g.gif gal koki nors galetumet rekomenduot (be aptarto santes, weledos, logonos nordic)? 4u.gif


Laveros basis dar be išvardytų man patiko 4u.gif Jei reiktų vertinti Santes, Logonos daily ir Laveros,- visus panašiai vertinčiau, visų kvapai skanūs (man), geriasi gerai, nelieka rankos riebios, gal laveros daugiau drėkina, bet nežymiai daugiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 07 spalio 2009 - 12:04
QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 07, 12:58)
Kuriuos kvepalus imsi? Aš jau išbandžiau Farfalos l'amour (rožių) - labai patiko, gaila, kad nežiekaip iki Barocos nenusigaunu, pauostyčiau Florascent rožių, pastarasis įpakavimas labiau patinka  ax.gif


levandu ax.gif man florascent roziu patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 10 07, 13:04)
levandu ax.gif man florascent roziu patiko smile.gif


Įtariu kad ir man patiktų, dabar suksiu galvą kurį imti, nes įpakavimas - tai florascent žymiai gražesnis, kaina paskaičiavus už ml-panaši ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 07, 12:04)
Aš ne Summer  blush2.gif  bet kvapas ilgai laikosi, ant kūno -keletą valandų, o rūbai tai ir kelias dienas po to dar turi išlikusį kvapą  ax.gif


4u.gif Supratau, vadinasi, reiks kažkaip prie to kvapo prisitaikyti biggrin.gif Kažkada man pasakė, kad aliejus , net nepamenu koks, labai kvepia, tai ką apie šitą bekalbėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 07, 13:06)
Įtariu kad ir man patiktų, dabar suksiu galvą kurį imti, nes įpakavimas - tai florascent žymiai gražesnis, kaina paskaičiavus už ml-panaši  ax.gif


man tai gaila, kad violey.com yra nedaug rusiu kvepalu miniuku. butu kur kas paprasciau ismeginti ax.gif
Atsakyti