Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Versmė @ 2009 10 07, 10:09)
O kuriose vaistinėse būna plante system dezodorantų pirkti ir kiek kainuoja maždaug? Manasis jau į pabaigą


ar tik ne euro vaistineje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 07, 00:06)
Ką merginos iš violey renkatės? mirksiukas.gif


Nors renku užsakymą, bet net neįsivaizduoju ką pirksiu lotuliukas.gif kažkaip nieko nereikia. Na nebent Logona kūno sviestą ir Lavera skystą muilą.

O aš penktadienį buvau antrą kartą pas Elytę. wub.gif Turėjom šiek tiek laiko, tai ji man rodė Argital kremus. Ar esate kuri naudojusi? Aš sau nusipirkau su kamparu peršalimui gydyti. Dar uosčiau kremą su Ylang-ylang, labai super kvapas. Dar rodė veido aliejukus. Vienas su arganu, tai irgi labai patiko.
Atsakyti
Aš naudoju šį rutulinį dezodorantą ir man labai patinka 4u.gif
Truputėlį tik stiprokas rožių kvapas, betgi greit 'išgaruoja' ax.gif

user posted image

Nuorodoje antras nuo viršaus: http://www.lacrima.l...index-kuno.html

Pirkau "Farma" vaistinėje (prie "Rimi" būna), nepigus (berods 45 Lt), bet taupus visai ax.gif

"Sante" kristalų ir "Weleda" citrusų purškiamas dezodorantai man visai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 10 07, 09:52)
beje, kelinta diena ryte tepuosi veida ciel d,azur alijosiaus geliu. mano oda i riebuma, tai sakyciau taip idomiai. iskart pasitepus veido oda lyg ir vietomis siek tiek tempia, bet paskui praeina. siaip kad oda riebintu, nepastebejau ir bendrai paemus, sakyciau visai patinka, bent jau kol kas. ziuresim, kaip bus ilgiau naudojant ax.gif


Man pasitepus tikro alijošiaus sultimis tai šiek tiek lyg tempia, bet irgi viliuosi, kad ciel dazur gelis tiks.


QUOTE(Versmė @ 2009 10 07, 10:09)
O kuriose vaistinėse būna plante system dezodorantų pirkti ir kiek kainuoja maždaug? Manasis jau į pabaigą


Aš pirkau eurovaistinėj, lyg ir 38 lt kainavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 10 07, 10:19)
Aš sau nusipirkau su kamparu peršalimui gydyti.


jis itrinimams kokiems skirtas? kokia jo kaina? 4u.gif
Atsakyti
gal kas is violey.com koki plauku vaska ar zele bandet?
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 06, 22:08)
O kaip šitas dezodorantas?  g.gif
user posted image
Gal kas bandė ar bent jau čiupinėjo rankose ir maždaug atsimena sudėtį? Oko test žymi, kad sehr gut, o kaip iš tikrųjų?  g.gif

Turiu dabar kaip tik nuspirkusi, nelabai jis man sulaiko prakaito kvapą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 07, 09:24)
tai gal Wellments sandalmedžio pakiuką vietoje šitos kaukės? smile.gif


Man kol kas pirmoje vietoje Wellments sandalmedžio šampūnas ir bambukinė kaukė plaukams thumbup.gif . Mano plaukai labai sausi, tai atgaivina labai.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 10 07, 10:19)
O aš penktadienį buvau antrą kartą pas Elytę.  wub.gif Turėjom šiek tiek laiko, tai ji man rodė Argital kremus. Ar esate kuri naudojusi? Aš sau nusipirkau su kamparu peršalimui gydyti. Dar uosčiau kremą su Ylang-ylang, labai super kvapas. Dar rodė veido aliejukus. Vienas su arganu, tai irgi labai patiko.

as turejau argital roziu kremo meginuka, labai nerealus daiktas kada nors nusipirksiu, gerai drekina, neriebina, visus serpetojimus uzgyde, o veidas matinis lieka pasitepus
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 10 07, 00:58)

man pačiai tik muilo reikia iš Nimfali ir tai tikriausiai pirksiu neakcijinį - Odora taip gyrė Lauralep su lauru, kad knieti ne tas žodis biggrin.gif  Noriu ir aš švelnios kreminės putos  rolleyes.gif

ziuriu mano zodziai krito i derlinga dirva lotuliukas.gif
naudoju ta muila ir dziaugiuosi, dabar dar emiau su medvilnine skepetaite praustis- pamuiluoju ir svelniai sluostau oda visai geras ir malonus prausimosi budas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 10 07, 11:06)
Turiu dabar kaip tik nuspirkusi, nelabai jis man sulaiko prakaito kvapą  unsure.gif

Aš ir turiu, sunaudosiu ir antra karta nebepirksiu schmoll.gif Kvapo visiškai nesulaiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 07, 00:06)
Ką merginos iš violey renkatės? mirksiukas.gif

galima sakyti nieko nebeturiu, tai jamsiu dauk ka bigsmile.gif putas relaksuojancias voniai is farfalla, logonos tropini kuno sviesta bei metines putas, weleda duskiu, rosmarinu tonika, pora dantu pastu, paakiu kremuka bei losjona kunui su slapalu, gal dar ka sugalvosiu ax.gif o iki kada atsiusti norimu prekyciu sarasiuka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintėlė 24: 07 spalio 2009 - 11:13
QUOTE(kniaumiau @ 2009 10 07, 09:42)
Aš pirkau eurovaistinėj, lyg ir 38 lt kainavo  g.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti