Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Dolphin @ 2009 10 06, 20:59)
reikia pagalbos  4u.gif
jaunesne sesute kankina spuogai.. visa kakta ir smilkiniai tokiais spuogeliais isversta, ir cia jau ilgai tesias. siandien apziurejau, galvoju nereikia apsileisti.. tai va, pasiskaicius cia nutariau paimti tamanu alieju. na bet manau reiketu kazka dar naudoti kartu. ka patartumet? butu gerai, kad butu pirkti Lietuvoj smile.gif

ar galima tokiai probleminei odelei cukraus pilinga daryti? maniske neproblemine, tai man labai super. o kazin ar tokiai soguotai neuzkres dar labiau?

mano nuomone, siuo atveju svarbiausia nepadauginti visu priemoniu, kad oda negautu soko biggrin.gif
as tamanu aliejuka galiu laisvai ir viena ant odeles tepti, nors mano dabar nera labai riebi, ji misri su truputi kartais pasiriebaluojancia T zona - svarbiausia jo nepadauginti. Vietoj toniko galetu naudoti pelargoniju hidrolata (man ji rekomendavo KN) - jis ramina, dezinfekuoja ir turputi netgi turi itakos hormoninei sistemai. Odai taip reiketu naudoti svelnu prausikli. Bei galite pabandyti KN emulsija nuo spuogu - ja reikai tepti tik spuogus ir ne per daznai mirksiukas.gif Taip pat molio kaukes turetu padeti (galbut labiausiai siuo atveu tiktu zaliasis molis). As dar "nusikalstu" kartais ir nakciai pasitepu problemines vietas Paula's choice 2 % BHA exfoliating gel blush2.gif bet cia retokai, kai jauciu, kad mano odai to reikia 4u.gif
Bet gal vertetu ka nors ir i vidu panaudoti (jaunas amzius, tai greiciausiai problemos su hormonine sistema) - man padejo nakvisu aliejus, bet reikia vartoti ilgai, o is pradziu tai pradeda dar labiau berti doh.gif bet cia naturalu, nes organizmas valosi biggrin.gif
cia gal daugiau naturaliu produktu isbandziusios patars daugiau mirksiukas.gif bet kokiu atveju, sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pearl: 06 spalio 2009 - 19:11
QUOTE(pearl @ 2009 10 06, 20:08)
mano nuomone, siuo atveju svarbiausia nepadauginti visu priemoniu, kad oda negautu soko biggrin.gif
as tamanu aliejuka galiu laisvai ir viena ant odeles tepti, nors mano dabar nera labai riebi, ji misri su truputi kartais pasiriebaluojancia T zona - svarbiausia jo nepadauginti. Vietoj toniko galetu naudoti pelargoniju hidrolata (man ji rekomendavo KN) - jis ramina, dezinfekuoja ir turputi netgi turi itakos hormoninei sistemai. Odai taip reiketu naudoti svelnu prausikli. Bei galite pabandyti KN emulsija nuo spuogu - ja reikai tepti tik spuogus ir ne per daznai mirksiukas.gif  Taip pat molio kaukes turetu padeti (galbut labiausiai siuo atveu tiktu zaliasis molis). As dar "nusikalstu" kartais ir nakciai pasitepu problemines vietas Paula's choice 2 % BHA exfoliating gel blush2.gif  bet cia retokai, kai jauciu, kad mano odai to reikia 4u.gif
Bet gal vertetu ka nors ir i vidu panaudoti (jaunas amzius, tai greiciausiai problemos su hormonine sistema) - man padejo nakvisu aliejus, bet reikia vartoti ilgai, o is pradziu tai pradeda dar labiau berti doh.gif  bet cia naturalu, nes organizmas valosi biggrin.gif
cia gal daugiau naturaliu produktu isbandziusios patars daugiau mirksiukas.gif  bet kokiu atveju, sekmes mirksiukas.gif

aciu labai 4u.gif bet tamanu alieju paiemus neprasausiu?
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 10 06, 21:21)
aciu labai 4u.gif  bet tamanu alieju paiemus neprasausiu?

manau, kad ne 4u.gif bet aisku, cia tik mano patirtis - as ji pirmiausia isigyjau randeliui ant kojos naikinti, o veliau ir ant veido pradejau tepti - ir man patiko biggrin.gif tik aisku, reikia laiko, tai nera stebuklas, tuo labiau kai kamuoja jaunatviniai spuogai, kuriuos salygoja hormoniniai pokyciai organizme. Ir dar, manau, gali but aktualu - jeigu sesute naudoja kokia nors kosmetika, tai geriausia kad naudotu nekemsancia poru (as pati naudoju everyday minerals biria pudryte vien tam, kad suvienodinciau spalva) ir maskuokli (garantuota, kad ji naudoja biggrin.gif ) irgi kuo naturalesni, pvz., gydancio dr. H, kuris turi ir arbatmedzio aliejaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pearl: 06 spalio 2009 - 19:28
QUOTE(pearl @ 2009 10 06, 20:26)
manau, kad ne 4u.gif  bet aisku, cia tik mano patirtis - as ji pirmiausia isigyjau randeliui ant kojos naikinti, o veliau ir ant veido pradejau tepti - ir man patiko biggrin.gif  tik aisku, reikia laiko, tai nera stebuklas, tuo labiau kai kamuoja jaunatviniai spuogai, kuriuos salygoja hormoniniai pokyciai organizme. Ir dar, manau, gali but aktualu - jeigu sesute naudoja kokia nors kosmetika, tai geriausia kad naudotu nekemsancia poru (as pati naudoju everyday minerals biria pudryte vien tam, kad suvienodinciau spalva) ir maskuokli (garantuota, kad ji naudoja biggrin.gif ) irgi kuo naturalesni, pvz., gydancio dr. H, kuris turi ir arbatmedzio aliejaus.

nenaudoja maskuoklio biggrin.gif pudra tik. Shiseido man atrodo. jai tik ant kaktos ir smilkiniu tera, tai ji grifkute uzleidzia ir nesimato smile.gif reikes dar kokiu vitaminu paieskot..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
uzvakar guodziausi, kad oda labai nusausejo, nuserpetojo, ant smakro du pulingi spuogai isdygo... Kaltinau arba ora, arba tamanu alieju, kuriuo buvau pradejusi teplioti veida vietoj kremo unsure.gif ir va... Vakar KN pasiskaiciau, kad kartais labai jautriai odai tamanu aliejus gali sukelti kontaktini dermatita, tai dabar galvoju, gal taip ir nutiko, nes pries nusausejant ir paraude buvo... Taciau tik veidui taip, o kuna jau pora savaiciu tepiau ir nieko, o tik patepliojau veida ir prasidejo problemos verysad.gif ka manote? ar gali taip but?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 10 06, 21:56)
Sveikos  4u.gif
uzvakar guodziausi, kad oda labai nusausejo, nuserpetojo, ant smakro du pulingi spuogai isdygo... Kaltinau arba ora, arba tamanu alieju, kuriuo buvau pradejusi teplioti veida vietoj kremo  unsure.gif ir va... Vakar KN pasiskaiciau, kad kartais labai jautriai odai tamanu aliejus gali sukelti kontaktini dermatita, tai dabar galvoju, gal taip ir nutiko, nes pries nusausejant ir paraude buvo... Taciau tik veidui taip, o kuna jau pora savaiciu tepiau ir nieko, o tik patepliojau veida ir prasidejo problemos  verysad.gif  ka manote? ar gali taip but?

gal ir galejo 4u.gif visgi veido oda jautresne, nei kuno biggrin.gif dar vienas irodymas, kad kas tinka vienam, nebutinai tiks kitam ax.gif o gal ka nors suvalgei netinkamo siomis dienomis, ar stresa koki patyrei? ir nuo to galejo taip atsitikti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pearl @ 2009 10 06, 21:19)
gal ir galejo 4u.gif  visgi veido oda jautresne, nei kuno biggrin.gif  dar vienas irodymas, kad kas tinka vienam, nebutinai tiks kitam ax.gif  o gal ka nors suvalgei netinkamo siomis dienomis, ar stresa koki patyrei? ir nuo to galejo taip atsitikti blush2.gif

Na... Siaip viska valgau iprastai, tik va papaja sumaniau paragaut ax.gif bet vis tiek itariu tamanu alieju, nes mano oda tikrai labai jautri, daug kas netinka... unsure.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už sveikinimus mirksiukas.gif

QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 06, 11:17)
Aš irgi jungiuosi su sveikinimais Kryystei  4u.gif  Tik labai greitai medaus mėnuo baigėsi  mirksiukas.gif


Buvo tik medaus diena lotuliukas.gif mėnuo laukia savo eilės smile.gif

QUOTE(Diva:) @ 2009 10 06, 11:34)
Pasiklydau dantu pastose ... Is violey.  gal kas siuntetes kokia? Labai bijau nusipirkti kokia ypac zoline, man jos neskanios labai...


Aš tokią pirkau man visai patiko. Mėtinė tokia.
http://www.violey.co...rmint_4549.html
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 10 06, 22:31)
Na... Siaip viska valgau iprastai, tik va papaja sumaniau paragaut  ax.gif bet vis tiek itariu tamanu alieju, nes mano oda tikrai labai jautri, daug kas netinka...  unsure.gif

net sunku man pasakyti, nes priezastys gali buti ivairios, tarp ju ir tai, kad veido oda per jautri tamanu aliejui 4u.gif

o gal man kas padetu su prausikliu sudetimi, kur praeitame psl patalpinau blush2.gif , nes jau noriu pagaliau apsisprest ir kuri isbandyt; kiek googlinau apie ingredientus, tai tik vienas yra kaip galimas alergenas blush2.gif nors va, is bryylos patirties, tai alergizuoti gali patys ivairiausi dalykai... doh.gif
Atsakyti
O kaip šitas dezodorantas? g.gif
user posted image
Gal kas bandė ar bent jau čiupinėjo rankose ir maždaug atsimena sudėtį? Oko test žymi, kad sehr gut, o kaip iš tikrųjų? g.gif


Beje, jei kas turėsit laisvą penktadienį, tai norėčiau jus pakviesti penktadienį, 11h į Tymo turgų. Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras organizuoja klientų dirbinių parodą - mugę. Kviečia atvykti, susipažinti, pasidžiaugti ir draugauti bigsmile.gif Pasivaišinti arbata arba įsigyti įvairių darbelių, papuošalų, medinių žaislų, dekoruotų dėžių, pirkinių krepšelių ir kitokių malonių smulkmenų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 10 06, 19:59)
reikia pagalbos  4u.gif
jaunesne sesute kankina spuogai..


Na man buna, kad iskyla koks vienas kitas spuogiukas, tai tam reikalui naudoju MyChelle 'clear skin serum' - dingsta spuogiukai per pora dienu. Siaip daug priemoniu yra sios firmos serijoje nuo spuogu.
Atsakyti
Ką merginos iš violey renkatės? mirksiukas.gif

Aš šįkart kukliai, sau pasiėmiau Logonos tropinį sviestą (pasiilgtas jau) ir Sante basics rankų kremą. Mamai bus Alva egzotinis kūno losjonas (pati tikrai bandysiu) ir Sante imbierų-persikų dušo želės diiiidelis butelis smile.gif
Atsakyti