Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(pearl @ 2009 10 06, 17:41)
tai zinok, duok man dar pora dienu apsispresti mirksiukas.gif  bet manau, kad keliaus pas tave  cool.gif 


Na žiūrėkis biggrin.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 06, 18:38)
Man irgi kolkas patiko, net nustebau, nes rankų kremams gan išranki esu cool.gif Kaip ir daug kam kitam biggrin.gif Manau pasiimti pilną tūbelę iš violey, jis ten berods apie 10 Lt tekainuoja smile.gif


gal gali nuoroda imest kuris cia butent tas kremas? ax.gif

jau pati radau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiniene-gerai: 06 spalio 2009 - 16:53
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 06, 16:38)
Man irgi kolkas patiko, net nustebau, nes rankų kremams gan išranki esu cool.gif Kaip ir daug kam kitam biggrin.gif Manau pasiimti pilną tūbelę iš violey, jis ten berods apie 10 Lt tekainuoja smile.gif


ir per ilgą laiką neįkyrėjo jis man smile.gif Nors žiemai ir sviestmedžio pridedu, kai dideli šalčiai, oda trūkinėja. Sante šitas kremas kasdienai gerai - iš karto nuima sausumą, greitai susigeriu ir nesuriebaluoja rankų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 06 spalio 2009 - 16:55
QUOTE(katutis @ 2009 10 06, 16:53)
ir per ilgą laiką neįkyrėjo jis man smile.gif Nors žiemai ir sviestmedžio pridedu, kai dideli šalčiai, oda trūkinėja. Sante šitas kremas  kasdienai gerai - iš karto nuima sausumą, greitai susigeriu ir nesuriebaluoja rankų smile.gif


ar kas bandėt kokosų aliejų iš violey?
http://www.violey.co...extra_9760.html
kaip supratau nerafinuotas ir kaina normali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 06, 17:53)
Sante šitas kremas  kasdienai gerai - iš karto nuima sausumą, greitai susigeriu ir nesuriebaluoja rankų smile.gif


Tikrai drinks_cheers.gif Galvoju dar pasiimti ir riebesnį, spiginu į Wellments g.gif Dar reikės vėliau pasižiūrėti. Ketinu porą skirtingų tūbelių užsisakyti, nes rankų kremai man gan greitai sueina ir mėgstu bent du turėti. Rankų kremai turbūt ta sritis kosmetikoj, kurioje labiausiai mėgstu eksperimentuoti biggrin.gif

Ta proga norėčiau pasidalinti potyriais po I+M "Family" serijos rankų kremo su alyvuogėm, prisiminiau, kad dar nerašiau atsiliepimo 4u.gif

user posted image

Tai va, įspūdis toks, kad prastai drėkina (labai skystas) ir nemalonaus kvapo - rūkytos dešros doh.gif biggrin.gif Dar tokio nat. kosmetikoj neteko uostyti ax.gif Faina tik tūbelė, patogus dozatorius, na bet visai neprilipo, stovi beveik nenaudojamas, mama kartais pasitepa, aš iš bėdos. Tikrai nevertas savo kainos, jau geraiu 2,5 k. pigesnę Laverą teptis ir vargo nematyti, bent jau dėl kvapo, ir drėkina kiek geriau, nors šaltą žiemą nei vienas iš šių nepraeina man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 10 06, 17:33)
aciu  4u.gif
to Zia net negirdejus buvau...  blush2.gif   ax.gif
oj, neisivaizduoju, kad maniskis sutiktu kauke detis  doh.gif nors gal tik laiko klausimas cia. pazanga didziule daro siaip ar taip: pats pasipraso, kad arbatmedziu koki spuogeli patepciau, o dar ir pats metos stiprinamuoju plauku ekstaktu plaukus issitepa (kuris net man siaubingai bjauriai rugesiais smirda)  lotuliukas.gif  tik alieju kolkas nepripazista  doh.gif  biggrin.gif


Na maniskis kazkada ir kremu nesitepe, nes gi 'nevyriska', bet dabar pats pasiulo kaukes uzsidet thumbup.gif Tikrai tik laiko klausimas viskas wink.gif Zia aplamai man patinka kaip firma, produktai geri, tai kainos kartais kandziojasi - man patinkantis kremukas labai lengvas, taupus, bet puikiai drekina, kaina apie $40, tai pakenciama butu, bet jis pirstu kabinamas, tai jau del to nekenciu ax.gif O vyriskas normalus - isspaudziamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 06 spalio 2009 - 17:41
QUOTE(shopingas @ 2009 10 06, 15:19)
Maniskio vietom odyte megsta papleiskanot, vietom koks spuogelis iskyla ar siaip riebesne odyte, tai ziemai jam patiko Weleda vyriskas kremas, bet jis riebesnis, tai tik ziemai tinka. Kitais metu laikais jam labiausiai patiko Zia firmos vyriskas kremas, taip pat naudojes Collective Wellbeing kazkuri kremuka (bekvapi berods), bandes mano "Aubrey organics", dabar mano Kiss my face pribaigineja. Tai jam vistiek Zia nr 1. O prausikli naudoja vyriska Korress - jam labai patinka ir kvapas toks skanus vyriskas. Dar kaukes su manim dedasi "Aubrey organics" (sausai odai (rozine) arba sausai misriai (geltona) skirtas), kartu abrikosu sveitikli is Earth Science naudojam, tai dabar sakyciau pas ji odyte susitvarkius - pleiskanojimu nebelike kuris laikas.

cia vyras tiek naudoja????JIS MODELIS???
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 10 06, 18:43)
cia vyras tiek naudoja????JIS MODELIS???


Jo tik kremas ir prausiklis (na drekint oda reikia, o praustis savaime suprantamas dalykas) wink.gif Visa kita is manes pasiskolina. Bet manau normalu vyrui tiek naudot, ypac jei oda problemu turi. Kai pradejo sveist odyte, tai visi pleiskanojimai baigesi. O kaukem i savaite ar dvi viena karta padrekina odyte.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 06, 17:35)
Tai va, įspūdis toks, kad prastai drėkina (labai skystas) ir nemalonaus kvapo - rūkytos dešros doh.gif  biggrin.gif


man Hauschkos CC kartais rūkyta dešra atsiduoda rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif dėka SM pradėjau domėtis natūralia kosmetika, bet tik dabar ryžausi išbandyti natūralias priemones "ant savęs". Kvapų Namuose nusipirkau visokių aliejukų veidui, bet norėčiau išbandyti kokį šveitiklį-pylingą mišriai odelei, nes užsikimšusios poros, poodinei mazgeliai kankina- gal galėtumėt patarti kokį neblogą iš kosmetikos gamintojų?
Atsakyti
jau turbut ikyresiu, bet as su klausimu 4u.gif
kuri sudetis geresne daugiau uz mane ismananciu akimis:

Ingredients in Living Nature Purifying Cleanser
Aqua (water), Decyl glucoside, Cocamidopropyl betaine, Vegetable glycerine, Pomaderris kumerahou (kumerahou extract), Leptospermum scoparium mel (manuka honey), Xanthan gum, Citrus grandis (grapefruit oil), Leptospermum scoparium (manuka oil), Lavandula angustifolia (lavender oil),Melaleuca alternifolia (tea tree oil), Limonene*, Linalool*.*component of natural essential oils .
Products sold by mypure are paraben and sulfate free. For a complete list of chemical view our chemical checklist.

Being Manuka Foaming Cleanser
Aqua (water), Decyl glucoside, Sodium lauroyl glutamate, Glycerin (vegetable glycerin), Sclerotium gum, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Galactoarabinan, Glucose, Mel (manuka honey), fragrance (natural essential oils), Phytic acid, Glucose oxidase, Lactoperoxidase, Leptospermum scoparium (manuka) oil, Limonene*, Linalool*.

abu porduktai BHID sertifikuoti, taigi naturalus biggrin.gif
beje, per savo ieskojimus atradau va tokia parduotuve www.mypure.co.uk nzn, gal jau kas ja minejo blush2.gif beje, ten uzmaciau ir suki tusa mirksiukas.gif
Atsakyti
reikia pagalbos 4u.gif
jaunesne sesute kankina spuogai.. visa kakta ir smilkiniai tokiais spuogeliais isversta, ir cia jau ilgai tesias. siandien apziurejau, galvoju nereikia apsileisti.. tai va, pasiskaicius cia nutariau paimti tamanu alieju. na bet manau reiketu kazka dar naudoti kartu. ka patartumet? butu gerai, kad butu pirkti Lietuvoj smile.gif

ar galima tokiai probleminei odelei cukraus pilinga daryti? maniske neproblemine, tai man labai super. o kazin ar tokiai soguotai neuzkres dar labiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 06 spalio 2009 - 19:00