Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 10 06, 14:54)
mergaites, ka jusu vyrai naudoja?  4u.gif


Maniskio vietom odyte megsta papleiskanot, vietom koks spuogelis iskyla ar siaip riebesne odyte, tai ziemai jam patiko Weleda vyriskas kremas, bet jis riebesnis, tai tik ziemai tinka. Kitais metu laikais jam labiausiai patiko Zia firmos vyriskas kremas, taip pat naudojes Collective Wellbeing kazkuri kremuka (bekvapi berods), bandes mano "Aubrey organics", dabar mano Kiss my face pribaigineja. Tai jam vistiek Zia nr 1. O prausikli naudoja vyriska Korress - jam labai patinka ir kvapas toks skanus vyriskas. Dar kaukes su manim dedasi "Aubrey organics" (sausai odai (rozine) arba sausai misriai (geltona) skirtas), kartu abrikosu sveitikli is Earth Science naudojam, tai dabar sakyciau pas ji odyte susitvarkius - pleiskanojimu nebelike kuris laikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 06 spalio 2009 - 14:24
Daddygirl, o tai kokiu pagrindu kremus naudoji, kad oda jaustusi laiminga?
Atsakyti
kelias dienas pavartojus suki priemones, negaliu pasakyti nieko blogo ax.gif Bet labiausiai turbut patinka (ar tinka, dar anksti spresti) ju losjonas ir aliejukas - aliejukas toks, kad is pradziu galvojau, jog lieka blizgesys nuo jo, nors naudojau tikrai minimaliai - bet tai greiciau kazkoks svytejimo efektas thumbup.gif na, ju tonikas ir prausiklis man nepaliko nei blogo, nei kazkokio nepaprastai puikaus ispudzio - nebent prausiklio kvapas wub.gif dabar turiu uzduoti surasti koki itin svelnu prausikli, kuo naturalesni ir be alkoholio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 06, 14:42)
[Neperseniausiai gundžiausi įsigyti Aubrey alavijo želę, bet pabandžius pasitepti paprastu naminio alavijo lapeliu oda lyg ir peršti, truputį rausta, tai nedrįstu rolleyes.gif

Man pirmą kartą užsitepus oda irgi šiek tiek perštėjo ir paraudo, bet paskui viskas puikiai, mano odai alavijas tikrai patinka wub.gif siūlyčiau dar vieną šansą suteikti 4u.gif


Beje, merginos, kaip jums Druide vitality šampūnas? Lyg esu skaičius nelabai teigiamus atsiliepimus. Aš pati keletą kartų bandžiau tai likau patenkinta, plaukučiai purūs, blizgūs, tik iš pradžių toks vaizdas kad pavelia g.gif , bet išdžiūvus viskas ok smile.gif
Atsakyti
koki sampuna patartumet, kad suglotnintu plauka? smile.gif nes labai jau purus , nesusitvarkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 06, 14:34)
šitie konservantai ne iš nekaltųjų.Visgi tik kai atskiros dalys sertifikuotos, reikia atidžiau sudėtį žiūrėti


Ačiū už pastabą 4u.gif Užvakar subalamutinau plaukus su tuo kondicionieriumi, išsiploviau Urtekram rasulo šampūnu, po plovimo ant drėgnų užtepiau nemažai to John Masters, tai šiandien labai nešvarūs plaukai atrodo, net lyg kažkokių pleiskanėlių matau blink.gif Niekad nebūna tokio nemalonaus vaizdo po 1,5 paros nuo plovimo ax.gif Kaltinu tą kondicionierių, turbūt nebenaudosiu, gerai, kad tai tik mėginukai, gauti už dyką ax.gif

QUOTE(pearl @ 2009 10 06, 16:12)
dabar turiu uzduoti surasti koki itin svelnu prausikli, kuo naturalesni ir be alkoholio ax.gif


Jei nepatiks Suki prausiklis, mielai priglausiu ne už dyką, žinoma4u.gif Nes pati jį naudoju ir jis jau į pabaigą, noriu naudoti ir toliau, tik nerandu kur nusipirkti už gerą kainą, matyt teks į tarpininkes kreiptis doh.gif

Šiandien Holos nusipirkau nerafinuoto cukranendrių cukraus, o įprastoj parduotuvėj - kokosų drožlių. Tai jau šveisiuos biggrin.gif Reikės pamiksuoti ką nors kūnui ir veidui iš molių, cukraus, drožlių, EA ir aliejukų wub.gif

Beje, merginos, ar žinojote, jog Bioboutique nemokamai išduoda 10 proc. nuolaidų korteles? bigsmile.gif Aš tik šiandien tai sužinojau, buvau tikra, kad reiki kaupti čekius už 500 Lt, norint gauti 5 proc. nuolaidų kortelę doh.gif Bent jau ta sistema buvo pernai... Tai kaupiau kaupiau, aišku dar neprikaupiau tiek, nes internete perku Sante ir Logona, na bet kai reikia kažko žūtbūt, tenka ir Bioboutique apsipirkti ax.gif Tai va, informuoju, gal kam pravers 4u.gif O pati šiandien ten nusipirkau Sante miniuką rankų kremo su alyvuogėmir imbierais. Draugė nieko nepirko, bet ir jai išdavė nuolaidų kortelę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 06 spalio 2009 - 16:01
"John Masters" esu naudojusi gautus iš lovelula.com mėginukus: dušo 'gelį', šampūną ir kondicionierių. Šampūno ir kondicionieriaus neužtarsiu schmoll.gif , visai nepatiko-netiko. Plaukus labai 'vėlė', t.y. pasišiaušusios-paispūtusios ir kas keisčiausia tuo pačiu - 'neplautos galvos' efektas blink.gif Viršugalvis prilipęs, net blizga, galai styro doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 06, 15:57)
Beje, merginos, ar žinojote, jog Bioboutique nemokamai išduoda 10 proc. nuolaidų korteles? bigsmile.gif

O pati šiandien ten nusipirkau Sante miniuką rankų kremo su alyvuogėmir imbierais.


nežinojau, taupiau čekius, kurių dalis jau net nusitrynė nuo laiko ir praradau viltį smile.gif O iškart ir suteikė nuolaidą 10 proc. su naujai išduota kortele? Arba jie paprotingėjo, arba verslas visai nebesisuka smile.gif

šito turiu pilną pakuotę jau antrą drinks_cheers.gif Man jis patinka ir poveikiu, ir kvapu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 06, 17:57)
Jei nepatiks Suki prausiklis, mielai priglausiu ne už dyką, žinoma4u.gif Nes pati jį naudoju ir jis jau į pabaigą, noriu naudoti ir toliau, tik nerandu kur nusipirkti už gerą kainą, matyt teks į tarpininkes kreiptis doh.gif



matai, pas mane meginuku rinkinys, tai jo ten nedaug yra 4u.gif

o kaip jums sita sudetis living nature

siaip nemazai geru atsiliepimu internete, bet turbut niekaip nesuzinosiu, ar tinka butent mano odai, kol neisbandysiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pearl: 06 spalio 2009 - 16:21
QUOTE(shopingas @ 2009 10 06, 16:19)
Maniskio vietom odyte megsta papleiskanot, vietom koks spuogelis iskyla ar siaip riebesne odyte, tai ziemai jam patiko Weleda vyriskas kremas, bet jis riebesnis, tai tik ziemai tinka. Kitais metu laikais jam labiausiai patiko Zia firmos vyriskas kremas, taip pat naudojes Collective Wellbeing kazkuri kremuka (bekvapi berods), bandes mano "Aubrey organics", dabar mano Kiss my face pribaigineja. Tai jam vistiek Zia nr 1. O prausikli naudoja vyriska Korress - jam labai patinka ir kvapas toks skanus vyriskas. Dar kaukes su manim dedasi "Aubrey organics" (sausai odai (rozine) arba sausai misriai (geltona) skirtas), kartu abrikosu sveitikli is Earth Science naudojam, tai dabar sakyciau pas ji odyte susitvarkius - pleiskanojimu nebelike kuris laikas.


aciu 4u.gif
to Zia net negirdejus buvau... blush2.gif ax.gif
oj, neisivaizduoju, kad maniskis sutiktu kauke detis doh.gif nors gal tik laiko klausimas cia. pazanga didziule daro siaip ar taip: pats pasipraso, kad arbatmedziu koki spuogeli patepciau, o dar ir pats metos stiprinamuoju plauku ekstaktu plaukus issitepa (kuris net man siaubingai bjauriai rugesiais smirda) lotuliukas.gif tik alieju kolkas nepripazista doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 06, 17:08)
O iškart ir suteikė nuolaidą 10 proc. su naujai išduota kortele? Arba jie paprotingėjo, arba verslas visai nebesisuka smile.gif

šito turiu pilną pakuotę jau antrą  drinks_cheers.gif Man jis patinka ir poveikiu, ir kvapu wink.gif


Iškarto, ten ta kortelė kaip kartoninis lankstinukas susilenkiantis pusiau ax.gif Ji ir kaupiamoji, daviau e. pašto adresą ir tel. nr, kažkokių akcijų žada ax.gif Manau, ir tas, ir tas drinks_cheers.gif

Man irgi kolkas patiko, net nustebau, nes rankų kremams gan išranki esu cool.gif Kaip ir daug kam kitam biggrin.gif Manau pasiimti pilną tūbelę iš violey, jis ten berods apie 10 Lt tekainuoja smile.gif

QUOTE(pearl @ 2009 10 06, 17:16)
matai, pas mane meginuku rinkinys, tai jo ten nedaug yra 4u.gif


Taip, man tų 30 ml mėnesiui pakanka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 06, 18:38)
Taip, man tų 30 ml mėnesiui pakanka 4u.gif


tai zinok, duok man dar pora dienu apsispresti mirksiukas.gif bet manau, kad keliaus pas tave cool.gif
Atsakyti