Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 06, 14:09)
Svarbiausia - valant makiažą su aliejais, vatos tamponėlis turi būti drėgnas  4u.gif kitaip gali būti skausminga procedūra  ax.gif  Aš asmeniškai su aliejais iš prekybos centrų nevalyčiau veido, to aliejaus reikia tikrai mažai, o dabar jau daug kur galima įsigyti ekologiško, nerafinuoto, bet jei nuspręsi valyti su pirktu PC, rinkis nerafinuotą. Aš po valymo su aliejuku veiduką dar vandeniu praplaudavau ir užpurkšdavau hidrolato (kitos naudoja ir miner.vandenį drėkinimui), akių zona po aliejaus lieka pamaitinta  4u.gif

4u.gif Kol kas namie turiu tik parduotuvinį makadamijų ir alyvuogių. Po dušo pasitepus makadamijų aliejumi oda labai gerai atrodo ir jaučiasi, tad nemanau, kad jie kažkuo blogesni už spec. parduotuvėje pirktus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilaria: 06 spalio 2009 - 12:27
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 05, 14:28)
Ir atostogas ir jura primenantis muilas smile.gif su neg juros purvu, dumbliais, juros vandeniu ir eteriniais aliejais
nelabai patinka kaip sitas pavyko. (per klaida padariau ne ta eteriniu misini, ir isvaizda ne tokia, kokios norejau). bet gal su laiku pamegsiu smile.gif



QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 14:40)
šitą valgyti norisi essen.gif

na štai, Wellments plaukų kaukė su sandalmedžiu surado pagaliau savo šeimininkę  biggrin.gif Be galo be krašto patiko mamai  wub.gif Net nežino, kam dabar pirmą vietą skirti - Laveros mangų kaukei ar Wellments pakiukui biggrin.gif Plaukai švelnūs, minkšti, blizgantys liko wink.gif Jos plaukai išsausėję nuo dažymų, tai sausus, pažeistus plaukus turinčiosios atkreipkit dėmesį wink.gif


drinks_cheers.gif essen.gif, kai pamačiau, tai man kaip šokolado fanei, iškart seilė nutįso biggrin.gif

vėl padarėt reklamą su tuo sandalmedžiu - prisireikė ir man lotuliukas.gif


QUOTE(Valkiria @ 2009 10 06, 12:59)
Mano oda normali - misri.


Hmmm, aš pabandyčiau atitaikyti prausiklį odai (ne per aštrų) ir plauti tik su juo, + naudoti toniką/hidrolatą arba paprastą mineralinį.
anksčiau negalėjau įsivaizduoti dienos be kremo (mano oda mišri), tačiau, kai ėmė berti odą (dėl vidinių problemų), gavau patarimą nuimti bet kokius kremus... ir perplauti veidą su mineraliniu - tai dabar namie stovi krūva nereikalingų buteliukų, nes man toks variantas tiko ir patiko.
Papildyta:
QUOTE(kniaumiau @ 2009 10 06, 13:19)
Bet laukiu parkeliaujant iš ciel d'azur alijošiaus želės, tai bandysiu ja veidą drėkinti, nes su kremais jau bijau prasidėti.


aš šį paėmiau MB, bet tikiuosi ir pati įsisukti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 06 spalio 2009 - 12:29
QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 06, 13:31)
aš šį paėmiau MB, bet tikiuosi ir pati įsisukti  blush2.gif


Aš planuoju ir veidui, ir kūnui, ir visam kam, nes kiek žinau, jį per tris mėnesius reikia sunaudoti smile.gif

Šiaip irgi pastebėjau, kad naudojant kremą minimaliai tikrai pagerėjo oda.
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 06, 13:13)
Merginos, priminkit man, kada geriau gerti alieju, pries valgi, valgio metu, po valgio? 4u.gif


Prieš maistą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 10 06, 11:59)
Mano oda normali - misri.
Isbandziau:


Valkiria, net išsižiojau blink.gif Daug išbandei, bet man liko neaišku, pagal kokią sistemą rinkaisi produktus? Būtų įdomus atsakymas 4u.gif

kiekvieno bandyto produkto sudėties nenagrinėjau ir kažin, ar tai ką duotų, daugiau nieko apie tave nežinant, bet pora dalykų man užkliuvo. Turiu tokią pat odą kaip tu, tai išsakysiu savo nuomonę smile.gif

Acai šokoladinės serijos gaminiai - jų neimčiau vien dėl to, kad jie šokoladiniai, o šokoladas ar kakava daug kam kelia alergiją. Iš to, kaip oda sureagavo, sakyčiau, kad taip galėjo būti... Aubrey daroma kažkokios kokosų bazės pagrindu - irgi pabijojau, kad man būtų per riebu, irgi nesiryžau pirkti. Dar privengiu sojos aliejaus, nors ir gerojo, nes įtariu, būtent tai mane alergizavo Hauschkos aliejuje riebiai odai.... Alterra dėl kaštų pernelyg kažko turtingo sudėtimi ir nepasiūlo...


QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 06, 12:31)
vėl padarėt reklamą su tuo sandalmedžiu - prisireikė ir man  lotuliukas.gif

Hmmm, aš pabandyčiau atitaikyti prausiklį odai (ne per aštrų) ir plauti tik su juo, + naudoti toniką/hidrolatą arba paprastą mineralinį.


tik jei sausi plaukai biggrin.gif Mama sakė, kad net galvos nesinori plauti, kokie plaukai gražūs ir atsigavę biggrin.gif

ir aš bandyčiau apsieiti labai minimaliai 4u.gif O vietoj toniko tikriausia imčiau vien mineralinį, kad koks gėlių vanduo irgi alergijos nesukeltų. Iš pradžių odą gali tempti, bet po kažkiek laiko praeina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 06, 11:54)
Valkiria, net išsižiojau  blink.gif Daug išbandei, bet man liko neaišku, pagal kokią sistemą rinkaisi produktus? Būtų įdomus atsakymas  4u.gif


Acai nusipirkau, nes turejau pries tai kremo isipylus pabandymui - ir jis man labai tiko. O kai pirkau krema, prigriebiau ir prausikli is tos pacios serijos, bet po geru 3-ju savaiciu naudojimo negerumai listi pradejo...

O siaip esu tik besipazindinanti su naturalia kosmetika. Visada ziuriu, kad produktai butu skirti mano odos tipui. Is atsiliepimu sunku kazka nuspresti - juk kas tinka vienai, tas gali visiskai netikti kitai.

Dabar galvoju, gal bandyt kazka skirta riebiai odai g.gif Nors greiciausiai tai bus taip, kad man paprasciausiai netinka aliejai - juk visi kremai ir yra ju pagrindu. O man reikia gero valymo ir labai lengvo drekinimo.

P.s. Katuti, jei tavo oda tokia, kaip ir mano, gal primintum, ka pati naudoji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valkiria: 06 spalio 2009 - 13:33
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 05, 12:31)
Aš norėčiau atsiliepti apie šį produktą, plaukų balzamą John Masters "Citrus & Neroli Detangler"

Sudėtis:
[i][size=1] potassium sorbate, sodium benzoate,


šitie konservantai ne iš nekaltųjų.Visgi tik kai atskiros dalys sertifikuotos, reikia atidžiau sudėtį žiūrėti
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 10 06, 12:07)
Sveikutes  smile.gif  Seniai nebuvau pas jus uzsukus.... Nesiseka man susidraugauti su naturalia kosmetika. Bent jau veidui. Nuo visu bandytu kremu anksciau ar veliau ima kimstis poros ir beria skausmingais, giliais ir pulingais spuogais...
Gal kuriai teko susidurti su tokiais berimais? Kaip tvarketes?

Valkiria tarsi mano situaciją aprašinėtum console.gif O gal ir dar kai kurių rolleyes.gif Aš taip pat džiaugiuosi maximum porą savaičių nauju produktu, kartais ir tiek nespėju doh.gif Kaip ir tu didžiausius įtarimus metu aliejams g.gif
Neperseniausiai gundžiausi įsigyti Aubrey alavijo želę, bet pabandžius pasitepti paprastu naminio alavijo lapeliu oda lyg ir peršti, truputį rausta, tai nedrįstu rolleyes.gif
Raminu save, kad tos problemos tai chemijos pasekmės ir oda valosi, tik jau norisi, kad greičiau tai baigtųsi, nes kartais varo į neviltį bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 10 06, 13:29)
Visada ziuriu, kad produktai butu skirti mano odos tipui. Is atsiliepimu sunku kazka nuspresti - juk kas tinka vienai, tas gali visiskai netikti kitai.

P.s. Katuti, jei tavo oda tokia, kaip ir mano, gal primintum, ka pati naudoji?


nujaučiau panašiai 4u.gif

dabar naudoju Suki prausiklį ir Suki dieninį balansuojamąjį losjoną, kurį ir rinkausi būtent todėl, kad jis lengvas labai. Ištyriau sudėtį ir likau patenkinta, nes esu iš tų, kurioms kontaktinis dermatitas ir kitos negerovės buvo kasdienybė.... Jei nori pabandyti, siūlau susiveikti mėginėlius (esi UK, tai jums su mėginukais turėtų būti paprasčiau smile.gif ). Produktai skalsūs, todėl jei kimš, tai turėsi laiko pamatyti smile.gif

prausiklis vakare, o ryte - vanduo iš krano ir losjonas. Nakčiai nieko netepu, kad oda priprastų ir pati dirbti. Kaip toniką naudoju pelargonijų ar champak hidrolatą, paprastą mineralinį vandenį iš parduotuvės. Kai niekur neinu (savaitgaliais) - ne tik nesidažau, bet ir losjono netepu. Ir makiažas mano paprastas - blakstienų tušas, paryškinti antakiai ir lūpos, jokių pudrų, maskuoklių, blizgiklių nenaudoju. Mano nuomone, jie bereikalingai apkrauna odą smile.gif



Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 10 06, 12:29)
O siaip esu tik besipazindinanti su naturalia kosmetika. Visada ziuriu, kad produktai butu skirti mano odos tipui. Is atsiliepimu sunku kazka nuspresti - juk kas tinka vienai, tas gali visiskai netikti kitai.

Dabar galvoju, gal bandyt kazka skirta riebiai odai  g.gif Nors greiciausiai tai bus taip, kad man paprasciausiai netinka aliejai - juk visi kremai ir yra ju pagrindu. O man reikia gero valymo ir labai lengvo drekinimo.


mano veido oda riebi, as nebenaudoju nei alieju ir kremu aliejiniu pagrindu.
nuo ju oda, atrodo, kimsdavosi.
Atsakyti
mergaites, ka jusu vyrai naudoja? 4u.gif maniskio odele gan sausa, nosis vis pasilupt megsta doh.gif
kokosas jam nelabai patiko. dabar naudoja sita lyg ir nieko, nesiskundzia labai, bet vistiek kartais odele paserpetoja. be to kremas baigias, tai ziurineju kazka naujo is violey ax.gif renkuos tarp: sito, sito ir sito
unsure.gif o gal dar koks kitkoks geriau butu?
man net sau lengviau priemones issirinkt, nei MB biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 06, 12:53)
nujaučiau panašiai  4u.gif

dabar naudoju Suki prausiklį ir Suki dieninį balansuojamąjį losjoną, kurį ir rinkausi būtent todėl, kad jis lengvas labai.


Aciu, reikes pasibandyti 4u.gif
Atsakyti