Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(violence @ 2009 09 28, 20:04)
Klausykit, jūs su manim visai nekalbat  lotuliukas.gif apie folinę rūgžtį jokių patarimų, apie lakshmi kvepalus irgi  lotuliukas.gif kas do netvarka  lotuliukas.gif

O molio gerti turbūt ir negalima  nestuke.gif Ar kas darotės ciel d'azur balto molio miltelių kaukes veidui?  rolleyes.gif  pakomentuokite kaip jum jos? smile.gif

Tai Violence galima tave sveikint nestuke.gif ? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As dariau balto molio kaukes tik ne ciel d'azur, idejau ea ir...sualergizavo man smakra.
Nerandu ko klausei apie folio rugsti ir lakshmi kvepalus, nors pastaruju nenaudoju, tai nieko ir nezinau biggrin.gif
Atsakyti
Gal dar kas yra naudoje beauty mask is ciel... ? noreciau visai pabandyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 09 28, 20:16)
Tai manau galima daryti jau kitą užsakymą CIEL D'AZUR puslapiuko  ax.gif
Aij tiesa, aš ten jiems įkyrėjau su savo piktai maloniais laiškais, tai nuolaidą turim ne 5, o 10proc  4u.gif
Žodžiu, kas nori jungtis, laukiu užsakymukų iki ketvirtadienio  4u.gif
prašom į až arba i.vuosaityte@gmail.com

Tik nusiteikite ilgam laukimui  cool.gif


violence, jau ir aš pribrendau šiam užsakymui smile.gif parašiau tau mailą, lauksiu žinių 4u.gif

ir jei gerai viską supratau, tai labai labai sveikinu nestuke.gif
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 28, 20:59)
oho, kaip ilgai islaikei smile.gif as jau net nepamenu, koki turi..


Daddygirl, vis noriu pagirti tavo muiliukus. Sunaudojom tris, o dar vieną čėdau, nes kažkaip gaila paskutinį naudoti (tą levandų) doh.gif Tavo muilų dėka man nebereikia nei dušo želės, nei rankų kremo, sausai odai skirtieji tikrai visai nesausina, net atvirkščiai, sakyčiau, maitina, o spa druskų muilas man nepakeičiamas kūnui! Neatsidžiaugiu! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 28 rugsėjo 2009 - 20:20
QUOTE(materiallove @ 2009 09 28, 21:19)
Gal dar kas yra naudoje beauty mask is ciel... ? noreciau visai pabandyti  wub.gif


naudojau, patiko smile.gif galvoju kartot ax.gif tik ja reikia per 3 men sunaudot.
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 28, 18:31)
dabar galvoju apie Sante duskes. ka manote, kas naudojote? 


Turėjau tokią, tai pasirodė Alterros analogas smile.gif Skaniai kvepia, gerai putoja ir prausia, tačiau nepuoselėja odos ypatinga sudėtimi, kaina gera, tikrai ekonomiškas variantas, bus kartojamas:

user posted image

QUOTE(materiallove @ 2009 09 28, 21:19)
Gal dar kas yra naudoje beauty mask is ciel... ?


Turėjau, tikrai patiko. Buvo ganėtinai švelni, tik pasausindavo truputį (palyginus nedaug, kaip kartais būna su moliais/purvais) ax.gif Reikės gal kada pakartoti.
Atsakyti
patarkit koki man sampuna pirkti, vis pirkdavau natura siberica neutralu del kainos ir kokybes santykio, bet jauciu, kad jau atsibodo galvos odai, ieskau kito kad uz apie 20lt butu 400ml biggrin.gif gal is urtekram kazka? butu gerai purinantis riebesniems plaukams
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 09 28, 19:16)
Šiandien pagaliau Ciel d'azur pilnumoj viso sulaukiau  unsure.gif  eina sau  doh.gif
Tai manau galima daryti jau kitą užsakymą


aš jungsiuos 4u.gif

QUOTE(violence @ 2009 09 28, 20:04)
aš pati turiu šamūną normaliems plaukams  thumbup.gif na man jis nerealus tikrai.
Katuti, kaip tau? biggrin.gif

O molio gerti turbūt ir negalima  nestuke.gif Ar kas darotės ciel d'azur balto molio miltelių kaukes veidui?  rolleyes.gif  pakomentuokite kaip jum jos? smile.gif


geras, plaukai lieka minkštučiai po jo thumbup.gif Nors mano favoritų iš topų neišstūmė biggrin.gif

sveikinimai 4u.gif wub.gif Ryt jį tik pradėsiu gert, ant veido dar nedėjau biggrin.gif Įdomu, ar Monica jį jau išbandė? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 28, 18:47)
as tai siuo metu duso zeles iskeiciau i muilus smile.gif dabar einamiausias Feniqia muilas, tas kuris tinka ir veidui, ir kunui, ir intym. higienai..  thumbup.gif  kainavo apie 20 lt (kai nuolaidos buvo), o naudojasi labai taupiai..
man dabar jis atstoja ir duso zele, ir veido prausikli biggrin.gif

kazkada bandziau muila, pacioje pradzioje, is bioboitiqe su ozkos pienu ir avizom (berods, kad toks), tai man taip oda nusausino, kad bijau bebandyt unsure.gif o ir del patogumo, man duso zeles labiau patinka ax.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 28, 21:45)
Turėjau tokią, tai pasirodė Alterros analogas smile.gif Skaniai kvepia, gerai putoja ir prausia, tačiau nepuoselėja odos ypatinga sudėtimi, kaina gera, tikrai ekonomiškas variantas, bus kartojamas

va kaip tik as apie sita ir negalvojau biggrin.gif gal ir ekonomiska, bet man taip skaudetu iskart isleisti 50 lt duskei kad ir kaip ilgai ja naudociau po to biggrin.gif

galvojau gal visai nieko Sante su citrinom arba Sante is serijos Wave... Gal bus dar atsiliepimu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 09 28, 22:01)
gal is urtekram kazka? butu gerai purinantis riebesniems plaukams


Su rasulu man labai patinka ir tikrai papurina plaukus thumbup.gif 30 lt už 500 ml, o šampūnas tikrai kokybiškas. Be vargo beleką iš plaukų išplauna smile.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 28, 22:30)
gal ir ekonomiska, bet man taip skaudetu iskart isleisti 50 lt duskei kad ir kaip ilgai ja naudociau po to  biggrin.gif


Tai kad biologisch24 ji 9,49 EUR kainuoja, tai skaityk 30 Lt investuoji ir ramu ilgai smile.gif 600 ml.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 28, 22:33)
Su rasulu man labai patinka ir tikrai papurina plaukus thumbup.gif 30 lt už 500 ml, o šampūnas tikrai kokybiškas. Be vargo beleką iš plaukų išplauna smile.gif
Tai kad biologisch24 ji 9,49 EUR kainuoja, tai skaityk 30 Lt investuoji ir ramu ilgai smile.gif 600 ml.

Na matai kaip blink.gif as ziurejau kainas Lt, nes nesu is uzsienio uzsisakinejusi, nemokeciau blush2.gif o tai gal kas darys uzsakymus menesio eigoje is biologisch24, mielai prisijungciau su duske 4u.gif
aciu, Summer 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 28, 22:37)
Na matai kaip  blink.gif as ziurejau kainas Lt, nes nesu is uzsienio uzsisakinejusi, nemokeciau  blush2.gif o tai gal kas darys uzsakymus menesio eigoje is biologisch24, mielai prisijungciau su duske  4u.gif
aciu, Summer  4u.gif


Merginos iš violey.com žada užsisakinėti, manau ten irgi turėtų būti ta dušo želė. Ir dar patarimas: visuomet lietuviškas kainas palygink su užsienietiškom, taip nemažai sutaupysi 4u.gif Aš Lietuvoj iš viso beveik nieko neperku, nes neapsimoka ax.gif
Atsakyti
Gal kas naudojot siuos muilus ranku plovimui Urtekram:
Su alijosiumi,
Su zolelemis.
Papildyta:
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 28, 22:44)
Merginos iš violey.com žada užsisakinėti, manau ten irgi turėtų būti ta dušo želė. Ir dar patarimas: visuomet lietuviškas kainas palygink su užsienietiškom, taip nemažai sutaupysi 4u.gif Aš Lietuvoj iš viso beveik nieko neperku, nes neapsimoka ax.gif

Dekui 4u.gif
Tik kad violey.com nera Sante produkcijos verysad.gif na pataisykit, jei klystu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 28 rugsėjo 2009 - 21:51