Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 06, 10:19)
viskas, kas geriausia, eilini karta Vilniuje biggrin.gif  reiks turbut kazko prasyt, kad nupirktu g.gif


paieškok akmenų parduotuvėse Kaune 4u.gif Jei nerasi, padėsiu wink.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Seniai nebuvau pas jus uzsukus.... Nesiseka man susidraugauti su naturalia kosmetika. Bent jau veidui. Nuo visu bandytu kremu anksciau ar veliau ima kimstis poros ir beria skausmingais, giliais ir pulingais spuogais... O visi prisipirkti kremai tepami ant ranku ir koju verysad.gif Taciau prausiuosi Druide muilu su arbatmedziu kuris tinka ir patinka, kunui naudoju tik naturalius prausiklius (siuo metu juodaji Afrikini muila is Akamuti ir juodojo muilo pasta wub.gif ). Tiesa, ir akiu makiaza valausi aliejum. Tik va teks turbut prie sintetinio kremo grizt...
Gal kuriai teko susidurti su tokiais berimais? Kaip tvarketes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valkiria: 06 spalio 2009 - 11:08
Papasakokite, prašau, apie makiažo valymą su aliejuku? Ar galima naudoti pvzv iš prekybos centro paprastą` alyvuogių(šalto spaudimo)? Po to jau nieko su veidu nebedaryti? Papildomai neplauti, netepti?
Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 10 06, 11:07)
Nuo visu bandytu kremu anksciau ar veliau ima kimstis poros ir beria skausmingais, giliais ir pulingais spuogais...


primink, kokia tavo oda ir pasidalink, kokius kremus pirkai smile.gif Nebuvo man, kad tokiais spuogais nuo kremų išbertų - jei jau netinka, tai oda padurniuoja ir vėl nusiramina. Šiaip pastebėjau, kad su oda panašiai kaip su liga - jei kažkas negerai, tai nereikia persimaitinti ir jos permaitinti. Savaitgalį niekuo apskritai netepiau, tik nuprausdavau vandeniu ir atsigavo pastebimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 06, 07:35)
na, išbandžiau gintarą dviem būdais, pasidalinsiu įspūdžiais wink.gif Vakar dėjau į balto molio kaukę pusę raudonojo KN šaukštelio (kaip Daddygirl neverda balandėlių, taip aš namus atsisakiau tvarkyt, kol savim nepasirūpinu  lotuliukas.gif). Palaikiau gal 20 min., neleisdama sudžiūti, nuvaliau. Na odos švelnumas buvo neišpasakytas, net sulaukiau garsios nuostabos iš MB  biggrin.gif



verdu verdu smile.gif uzvakar viriau smile.gif

gintara turesim omeny wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 10 06, 12:07)
Sveikutes  smile.gif  Seniai nebuvau pas jus uzsukus.... Nesiseka man susidraugauti su naturalia kosmetika. Bent jau veidui. Nuo visu bandytu kremu anksciau ar veliau ima kimstis poros ir beria skausmingais, giliais ir pulingais spuogais...

siulyciau perziureti tu kremu nuo kuriu bere sudetis, gal koks vienas ingridientas kartojasi, pvz as radau, kad man netinka daug kur dedamas simondsiju aliejus, nuo jo man poros uzsikisdavo
Papildyta:
ir dar turiu durna klausima
vakar skerdziau savo ciel d'azur zalio molio tubika, nes jau nieko nejo ispaust, radau dar daug ten molio ir taip storai storai uzsitepiau, tai pirmakart istikruju pamaciau ta efekta kaip molis juodulius i pavirsiu iskelia, klausimas toks ka su jais toliau daryti? ar jie paskui atgal nesulys, na bet juk spaudyti negerai isvis, na sakiau kad durnas klausimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 06, 11:27)
verdu verdu smile.gif uzvakar viriau smile.gif


verta, žinok biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2009 10 06, 11:44)
molis juodulius i pavirsiu iskelia, klausimas toks ka su jais toliau daryti?


atsargiai šalinčiau mechaniniu būdu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 06, 10:27)
primink, kokia tavo oda ir pasidalink, kokius kremus pirkai smile.gif Nebuvo man, kad tokiais spuogais nuo kremų išbertų - jei jau netinka, tai oda padurniuoja ir vėl nusiramina. Šiaip pastebėjau, kad su oda panašiai kaip su liga - jei kažkas negerai, tai nereikia persimaitinti ir jos permaitinti. Savaitgalį niekuo apskritai netepiau, tik nuprausdavau vandeniu ir atsigavo pastebimai smile.gif


Mano oda normali - misri.
Isbandziau:
Aubrey Organic rinkinuka normaliai odai. Is pradziu puikiai, veliau eme berti.

Alterra prausikli ir krema su metom. Prausiklis tiko, o kremu pasitepus jausdavausi kaip kazkuo lipniu issimozojus. Nuo pat pirmu bandymu maciau, kad kemsa poras.

Dr. Hauschka miniukus pagal odos tipa parinktus. Ne vienas netiko, labai riebino.

Acai Chocolate Facial Cleanser ir Acai Chocolate Radiance Moisturising Cream - is pradziu oda jautesi ir atrode puikiai, veliau irgi eme berti.

Naturaleve: Instant Radiance Balm, Rejuvenating Face Balm , Problem Solving Balm, Nourishing Therapy Oil - visi is pradziu stebuklus su oda dare, veliau poras uzkimso.

Po tiek bandymu jau nebedrasu ka nors nauja imti....
Tiesa, bandziau ir niekuo netepti po prausimosi, bet naudojant acai prausikli vistiek berimai nenyko - pats prausiklis labai riebus, panasus i Dr.Hauscha valomaji krema, tik skystesnis, o prausiantis tik Druide muilu su arbatmedziu oda turbut per daug issausinama, todel persistengdavo pati save maitindama ir ryte atsikeldavau kaip taukais isteptu veidu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valkiria: 06 spalio 2009 - 12:25
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 06, 12:20)
Papasakokite, prašau, apie makiažo valymą su aliejuku? Ar galima naudoti pvzv iš prekybos centro paprastą` alyvuogių(šalto spaudimo)? Po to jau nieko su veidu nebedaryti? Papildomai neplauti, netepti?
Iš anksto dėkoju 4u.gif


Svarbiausia - valant makiažą su aliejais, vatos tamponėlis turi būti drėgnas 4u.gif kitaip gali būti skausminga procedūra ax.gif Aš asmeniškai su aliejais iš prekybos centrų nevalyčiau veido, to aliejaus reikia tikrai mažai, o dabar jau daug kur galima įsigyti ekologiško, nerafinuoto, bet jei nuspręsi valyti su pirktu PC, rinkis nerafinuotą. Aš po valymo su aliejuku veiduką dar vandeniu praplaudavau ir užpurkšdavau hidrolato (kitos naudoja ir miner.vandenį drėkinimui), akių zona po aliejaus lieka pamaitinta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Valkiria @ 2009 10 06, 12:59)
Mano oda normali - misri.
Isbandziau:


Jooo blink.gif po tiek išbandytų ir netikusių kremų aš irgi nebenorėčiau daugiau naujų žiūrėti schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, priminkit man, kada geriau gerti alieju, pries valgi, valgio metu, po valgio? 4u.gif
Atsakyti
Valkiria, aš irgi priėjau išvadą, kad man netinka natūralūs kremai, nes jie visi aliejiniu pagrindu ir kemša poras. Dabar labai retai pasitepu Weleda Iris drėkinamuoju, tai kol kas viskas ok. Bet laukiu parkeliaujant iš ciel d'azur alijošiaus želės, tai bandysiu ja veidą drėkinti, nes su kremais jau bijau prasidėti.
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 10 06, 11:19)
Bet laukiu parkeliaujant iš ciel d'azur alijošiaus želės, tai bandysiu ja veidą drėkinti, nes su kremais jau bijau prasidėti.


Labai lauksiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti