Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Merginos, gal galite patarti, kiek maždaug laiko galima gerti sojos aliejų? Man rekomendavo Sveikuose Produktuose, bet pamiršau paklausti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 06 spalio 2009 - 01:45
QUOTE(kryyste @ 2009 10 06, 00:02)
Na ką, spalis atėjo ir vėl renkame užsakymą iš www.violey.com. Siųskite man savo norus el. paštu kryyste(eta)gmail.com arba į až iki penktadienio 17 val. Vilnietės. Kaunietės kreipkitės į Violence.

kai darai uzsakyma i el. pasta reikia atsiusti pavadinimus prooduktu kuriu nori ar dar ir nuorodas ideti? smile.gif tiesiog niekada dar neuzsakinejau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 10 06, 01:02)
Na ką, spalis atėjo ir vėl renkame užsakymą iš www.violey.com. Siųskite man savo norus el. paštu kryyste(eta)gmail.com arba į až iki penktadienio 17 val. Vilnietės. Kaunietės kreipkitės į Violence.

Aš jau nusiunčiau, pirmą kartą tai darau, tad jei kažką ne taip nurodžiau - lauksiu pastabų 4u.gif
Atsakyti
Na ką, spalis atėjo ir vėl renkame užsakymą iš www.violey.com. Siųskite savo norus el. paštu kryyste@gmail.com arba į až iki penktadienio 17 val. Vilnietės.
Kaunietės kreipkitės į Violence. i.vuosaityte@gmail.com



QUOTE(Rasma @ 2009 10 05, 23:17)
Aš čia kaip Pilypas iš kanapių blush2.gif  doh.gif
O per kiek laiko ateina siuntinukai iš violey.com ir kokios viso to užsakymo sąlygos ax.gif

Šiaip turėtų ateiti kažkur per savaitę pusantros, bet prieš tai neturėjo violey kelių prekių, mūsų neinformavo, kad neturi, siuntinį užlaikė, nes laukė neturimų prekių biggrin.gif
Kryyste šaunuolė paragino juos krutinti, tai taip greičiau atsitempėm siuntinį biggrin.gif

O sąlygos biggrin.gif Tai prekės kaina + siuntimo išlaidos. Pirmi 2kg ten beveik 13eur, o po to kiekvienas papildomas kg iki 20kg 0,6eur. Shipp dalinamas pagal prekių svorį ir užsakančiųjų skaičių wink.gif

QUOTE(sher @ 2009 10 06, 06:21)
kai darai uzsakyma i el. pasta reikia atsiusti pavadinimus prooduktu kuriu nori ar dar ir nuorodas ideti? smile.gif tiesiog niekada dar neuzsakinejau..

man pačiai patogiau kuo daugiau info, tai nuoroda, pavadinimas, kaina, vienetų skaičius wink.gif net ir bendrą sumą pasiskaičiuoti būtų gerai wink.gif tada tik pasitikslini ir esi tikras, kad įmetei tai ko tikrai nori wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 06 spalio 2009 - 07:50
Labas rytas
Kryyste, sveikinu sutuoktuviu proga! Sekmes jaunai seimynai! smile.gif
4u.gif


p.s. atsiusiu pageidavimu sarasiuka savaites begyje
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 06, 08:27)
Šiaip turėtų ateiti kažkur per savaitę pusantros, bet prieš tai neturėjo violey kelių prekių, mūsų neinformavo, kad neturi, siuntinį užlaikė, nes laukė neturimų prekių biggrin.gif
Kryyste šaunuolė paragino juos krutinti, tai taip greičiau atsitempėm siuntinį biggrin.gif

O sąlygos biggrin.gif Tai prekės kaina + siuntimo išlaidos. Pirmi 2kg ten beveik 13eur, o po to kiekvienas papildomas kg iki 20kg 0,6eur. Shipp dalinamas pagal prekių svorį ir užsakančiųjų skaičių wink.gif
man pačiai patogiau kuo daugiau info, tai nuoroda, pavadinimas, kaina, vienetų skaičius wink.gif net ir bendrą sumą pasiskaičiuoti būtų gerai wink.gif tada tik pasitikslini ir esi tikras, kad įmetei tai ko tikrai nori wink.gif  4u.gif

Ačiū labai už išsamią inf-ją, einu rinktis kelis kg prekių doh.gif biggrin.gif
Taip viskas pasibaigė vienu metu, kad man čia kaip aklai vištai grūdas tas užsakymas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 10 05, 19:19)
Katuti - tampi tikra zinove ir tai sveikintina, kad tiek domiesi, ieskai info ir dar pasidalini su visais  4u.gif


net nepatogu pasidarė, kokia iš manęs žinovė blush2.gif Bet vistiek malonus komplimentas biggrin.gif 4u.gif Laukiu nesulaukiu kunigundos78 sugrįžtant, va ten tai lobynas thumbup.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 05, 19:52)
jus turbut visos pries vakariene raset  biggrin.gif kad net muilai maista primine  doh.gif  biggrin.gif


ne ne, čia patys muilai valgomai atrodo (vakarienės nevalgau apskritai) lotuliukas.gif

QUOTE(kryyste @ 2009 10 05, 23:02)


jungsiuos drinks_cheers.gif Sveikinimai sutuoktuvių proga wub.gif


na, išbandžiau gintarą dviem būdais, pasidalinsiu įspūdžiais wink.gif Vakar dėjau į balto molio kaukę pusę raudonojo KN šaukštelio (kaip Daddygirl neverda balandėlių, taip aš namus atsisakiau tvarkyt, kol savim nepasirūpinu lotuliukas.gif). Palaikiau gal 20 min., neleisdama sudžiūti, nuvaliau. Na odos švelnumas buvo neišpasakytas, net sulaukiau garsios nuostabos iš MB biggrin.gif

šįryt surizikavau ir pagerinau Suki losjoną bigsmile.gif Tik akivaizdžiai nenutaikiau proporcijų, tai gavosi kaip pylingas, nes mozodamasi labai gerai jaučiau gintaro miltelius biggrin.gif Bet niekas nenutrupėjo, nesusigumulavo, neliko nesusigėrusio losjono, paraudusios odos ar panašiai. Ir oda švelnutė rolleyes.gif Kad nepriprastų, nedėsiu kasdien, bet vis pasigerinsiu gintaru rytinį ritualą drinks_cheers.gif

žodžiu, man labai patiko. Kažkaip lengvai jaučiasi oda, o jei dar ir priešuždegimiškai veiks tie milteliai, tai nieko daugiau ir nebenoriu biggrin.gif

tiesa, vienoje iš tų nuorodų buvo parašyta, kad gintaro pudra "paspalvina" veidą, bet čia jokių skirtumų nematau su variantu, jei būčiau miltelių į losjoną ir nedėjusi wink.gif



Atsakyti
Kryyste, su grazia svente! user posted image

Violence- einu toliau narsyt violey.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2009 10 05, 17:15)
Sveikos smile.gif  Gal galit rekomenduoti koki nors tikrai veiksminga naturalu sampuna riebiai galvos odai? Plaukus man reikia plauti kiekviena /kas antra diena. labai nervina doh.gif  P.S. esu bandzius ekologiska dilgeliu ekstrakta is METOS, taciau nepadeda schmoll.gif


Man asmeniškai labiausiai tiko Druide Purity ir Ciel d'azur šampūnas riebiems plaukams, Purity poveikis toks stipresnis, labiau išplauna ir patį plauką, o Ciel d'azur šampūnas švelnesnis (toks gerai slystantis - prisiminiau Katučio pasakymą apie Ciel d'azur pastas, šampūnui irgi tinka šis apibūdinimas), po pastarojo man plaukai dar puresni atrodo (bet neelektina). Abiems šampūnais prekiauja Nimfali (Madoj) 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lidusia @ 2009 10 05, 21:53)
Aš su ta problema niekaip nesusitvarkau, nepavyksta ilgiau išbūti neplovus galvos kaip 2 dienas  verysad.gif
Bandžiau Hauschka, bandžiau Urtekram, bandžiau Aubrey Organics.

O su Druide Purity man rodos dar greičiau riebaluojasi  unsure.gif priešingai nei kitoms unsure.gif


Siūlau pabandyti Ciel d'azur šampūną riebiems plaukams, - man jis kuo toliau, tuo labiau patinka, dažniausiai galvą plaunu kasdien - tada plaukai gražiausiai atrodo, bet po vakarykščio plovimo su juo šiandien plaukų neploviau, o jie vis tiek purūs, gražiai krinta, net atrodo jis labiau purina plaukus nei Purity 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kryyste @ 2009 10 06, 00:02)
[


Aš irgi jungiuosi su sveikinimais Kryystei 4u.gif Tik labai greitai medaus mėnuo baigėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 06, 09:35)

žodžiu, man labai patiko. Kažkaip lengvai jaučiasi oda, o jei dar ir priešuždegimiškai veiks tie milteliai, tai nieko daugiau ir nebenoriu biggrin.gif

viskas, as ir noriu ju bigsmile.gif
----
viskas, kas geriausia, eilini karta Vilniuje biggrin.gif reiks turbut kazko prasyt, kad nupirktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2009 10 06, 00:22)
O kuris ir isvardytu sampunu patiko? Kuri turejot Aubrey Organics?Ka dare plaukams?


Labiausiai patiko Aubrey Organics, naudojau Green Tea Claryfing
user posted image
gerai putoja, reikia jo nedaug, kad išplauti plaukus. Papurina plauką, pakelia nuo šaknų.

Atsakyti
Pasiklydau dantu pastose ... Is violey. gal kas siuntetes kokia? Labai bijau nusipirkti kokia ypac zoline, man jos neskanios labai...
Atsakyti