Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Monica @ 2009 10 05, 17:10)
Kunigundai patiko margaritos ir Rasos kremai? blink.gif Argi jų gera sudėtis?


gintarai patiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 05 spalio 2009 - 17:59
QUOTE(just_angel @ 2009 10 05, 17:15)
Sveikos smile.gif  Gal galit rekomenduoti koki nors tikrai veiksminga naturalu sampuna riebiai galvos odai? Plaukus man reikia plauti kiekviena /kas antra diena. labai nervina doh.gif  P.S. esu bandzius ekologiska dilgeliu ekstrakta is METOS, taciau nepadeda schmoll.gif


Mano panasi problema buvo, man is tikruju labai tiko Faith In Nature rozmarinu sampunas ir kondicionierius (naudojau abu nes plaukai mano pusilgiai). Tea Tree is situ sampunu yra veiksmingiausias greitai besiriebaluojantiems plaukams. Tik gali sausinti plaukucius, jeigu jie ilgesni.

QUOTE(gutte86 @ 2009 10 05, 18:37)
Merginos, prasau patarimo  4u.gif
broliui paakiuose susidare tokie balti riebaliniai guziukai (atrodo kaip spuogiukai), bet jie neissispaudzia. Gal butu galima kuom nors patept, kad padetu? Gal pasausint reikia?


Cia vadinamieji veido akmenukai, nezinau kaip juos patepus kuom panaikinti, bet as saviskiui tokius su adata pradurus isvalau, bet cia reikia labai atsargiai, nes visgi galima ir uzkretima ivaryt ir seip adata prie akies galima suzaloti zmogu neatidziu judesiuku, visgi manau ksometologiniuose juos valo, ar gydymo istaigose.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 05, 17:10)
o iš kokio šaltinio receptas?baisiai daug ea, nes faktiškai gi gaunasi per 1 kartą ir sueina tie 20 ml


Aromaterapijos paslaptys
Atsakyti
Katuti - tampi tikra zinove ir tai sveikintina, kad tiek domiesi, ieskai info ir dar pasidalini su visais 4u.gif

Daddygirl - tu esi kureja biggrin.gif tai sveitiklis, tai muilai thumbup.gif
Idomu kada as subresiu kurimui lotuliukas.gif net lupu balzamo nepasigaminu blush2.gif

Beje apie kokosu aliejaus poveiki plaukams tai man ne super schmoll.gif , man labiau patiko jojoba aliejaus misinukai, tik beda kad pabaigiau ji. Bet puikiausiai plaukams naudoju alyvuogiu (pirkta prekybos centre bet nerafinuota ir salto spaudimo) ir pries kelias dienas nusipirkau sezamu seklu alieju (irgi prekybos centre) pradzioj pabandziau troskiniui lotuliukas.gif nu skonis koks wub.gif tikiuosi ir plaukams taip pat patiks ax.gif As i aliejines kaukes lasinu iki 5 lasu EA i 10 ml bazinio aliejaus, nes knygose ir ant buteliuku nurodyta, kad tiek galima g.gif
Atsakyti
kadangi dabar populiari suki smile.gif, gal kam pravers - sitam puslapy su siokiom tokiom nuolaidelem.

QUOTE(Ilaria @ 2009 10 05, 14:12)
Kaip faina   O gal galima receptą


pirmo:
Olive 430g
Babassu 53g
Castor 26g
Palm Kernel 16g
Vanduo 199.5g
Natrio sarmas 68.51g
+ ramuneles, medetkos (daug smile.gif)

QUOTE(bryyla @ 2009 10 05, 14:17)
Daddygirl, muiliukai kaip pyrago gabaliukai 


4u.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 10 05, 14:27)
nuotraukose muilai atrodo super  thumbup.gif  patinka man zmones turintys estetikos supratima. saunuole! tas su juros reikalais tai isvaizda irgi tinka- primine man tuos  smelinius paveiksliukus (ivairiu spalvu smelis tarp stiklo) kur galedavai kopu peizazus issipilti pats smile.gif


super bigsmile.gif kaip man patiko sita ideja / palyginimas thumbup.gif net i muilus taip ir ziuret pradejau, ir jie man labiau patinka. dabar visiems taip ir sakysiu - dariau kaip tuos smelio paveiksliukus tongue.gif biggrin.gif

QUOTE(Versmė @ 2009 10 05, 15:13)
Išvaizda jo tobula  bigsmile.gif Toks skanus skanus atrodo


smile.gif aciu

QUOTE(pearl @ 2009 10 05, 15:31)
Daddygirl, muiliukai atrodo thumbup.gif  ypac tie antrieji wub.gif


4u.gif

QUOTE(Monica @ 2009 10 05, 16:10)
Daddygirl[/b], man ir muilai tokie kaip desertai atrodo biggrin.gif


jus turbut visos pries vakariene raset biggrin.gif kad net muilai maista primine doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rutuk @ 2009 10 05, 18:19)
Daddygirl - tu esi kureja  biggrin.gif  tai sveitiklis, tai muilai  thumbup.gif 
Idomu kada as subresiu kurimui  lotuliukas.gif  net lupu balzamo nepasigaminu  blush2.gif



4u.gif biggrin.gif
(kai kam labiau patiktu, kad as kokius cepelinus ar balandelius virtuvej kurciau hihihi.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 05 spalio 2009 - 19:50
http://lt.netlog.com.../be_mesos/forum

Cia radau idomiu straipsniuku, gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2009 10 05, 17:15)
Sveikos smile.gif  Gal galit rekomenduoti koki nors tikrai veiksminga naturalu sampuna riebiai galvos odai? Plaukus man reikia plauti kiekviena /kas antra diena. labai nervina doh.gif  P.S. esu bandzius ekologiska dilgeliu ekstrakta is METOS, taciau nepadeda schmoll.gif


Aš su ta problema niekaip nesusitvarkau, nepavyksta ilgiau išbūti neplovus galvos kaip 2 dienas verysad.gif
Bandžiau Hauschka, bandžiau Urtekram, bandžiau Aubrey Organics.

O su Druide Purity man rodos dar greičiau riebaluojasi unsure.gif priešingai nei kitoms unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 05, 10:24)
mhm, kaip tik nuo vakar pradejau sveikatinimasi su moliugu aliejumi rolleyes.gif

Kaip skonis? Kaip tik noriu pirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 10 05, 23:12)
Kaip skonis? Kaip tik noriu pirkti ax.gif

tikrai neblogas, gerdama isivaizduoju moliugu seklas rolleyes.gif , zodziu, man geriasi tikrai labai lengvai 4u.gif
Atsakyti
Na ką, spalis atėjo ir vėl renkame užsakymą iš www.violey.com. Siųskite man savo norus el. paštu kryyste(eta)gmail.com arba į až iki penktadienio 17 val. Vilnietės. Kaunietės kreipkitės į Violence.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 05 spalio 2009 - 23:03
QUOTE(kryyste @ 2009 10 06, 00:02)
Na ką, spalis atėjo ir vėl renkame užsakymą iš www.violey.com.

Aš čia kaip Pilypas iš kanapių blush2.gif doh.gif
O per kiek laiko ateina siuntinukai iš violey.com ir kokios viso to užsakymo sąlygos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 10 05, 21:53)
Aš su ta problema niekaip nesusitvarkau, nepavyksta ilgiau išbūti neplovus galvos kaip 2 dienas  verysad.gif
Bandžiau Hauschka, bandžiau Urtekram, bandžiau Aubrey Organics.


O kuris ir isvardytu sampunu patiko? Kuri turejot Aubrey Organics?Ka dare plaukams?
Atsakyti