Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 05, 15:28)

savaitgali (vietoj plauku dazymo smile.gif) gaminau kelis muilus, nes net ir muilu lentynos istustejo (dar to nebuvo! smile.gif)
pasirodau  4u.gif


Kaip faina bigsmile.gif O gal galima receptą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 05, 09:52)
Mano oda sausa, ieškau kremų, kūno pienelių. Na, kad tepčiau ir būtų malonu, kad odytė būtų laiminga, kad liktų malonus pojūtis, išnyktų tempimas, sausėjimo požymiai, oda būtų elastinga ir jauna smile.gif

Mano oda taip pat sausa, bet va kuno oda jau kur kas geresne, pritariu kitoms forumietems - super kunui Logonos sviestas, naudoju Oriental, ir kvapas, ir drekinimas thumbup.gif veidui naudoju Logonos krema su alavijais jautriai ir sausai odai, man jis patinka, gerai isigeria, lengvas, bet tepti kaip ir visus naturalius kremus rekomenduociau ant dregnos odos: geriau isigeria ir pasiskirsto smile.gif


bet va dabar mano oda kazko sukvailiojo unsure.gif taip dziaugiausi oda, tik koks vienaskitas spuogiukas islisdavo, beveik nebesausejo, o dabar trecia diena taip tempia oda, nuserpetojo unsure.gif galvoju nuo ko cia galetu buti, gal nuo tamanu aliejaus, nes pora dienu tepliojausi vietoj iprasto kremo, o gal vejas kaltas... verysad.gif

Daddygirl, muiliukai kaip pyrago gabaliukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 05 spalio 2009 - 15:19
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 05, 13:28)
savaitgali (vietoj plauku dazymo smile.gif) gaminau kelis muilus, nes net ir muilu lentynos istustejo (dar to nebuvo! smile.gif)
pasirodau  4u.gif


nuotraukose muilai atrodo super thumbup.gif patinka man zmones turintys estetikos supratima. saunuole! smile.gif tas su juros reikalais tai isvaizda irgi tinka- primine man tuos smelinius paveiksliukus (ivairiu spalvu smelis tarp stiklo) kur galedavai kopu peizazus issipilti pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 10 04, 21:17)
sveikos, gal zinote koka tikrai veiksminga priemone nuo plauku slinkimo, reikia jau susiimti, nes baisiai slinkti pradejo, labai butu gerai kad patartu kas nors, kas isprende sia problema kokiu tais budu  4u.gif

As naudoju Weledos rozmarino losjona. Dar yra tokia liaudes medicinos priemone: svieziu (saldytu) saltalankiu nuoviras. 2 valg.saukstus uzvirinu 1 l vandenyje. Atvesinu ir skalauju. Nezinau, kuri is siu priemoniu padejo, bet rezultatas tikrai teikia optimizmo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tatrud @ 2009 10 05, 16:30)
As naudoju Weledos rozmarino losjona. Dar yra tokia liaudes medicinos priemone: svieziu (saldytu) saltalankiu nuoviras. 2 valg.saukstus uzvirinu 1 l vandenyje. Atvesinu ir skalauju. Nezinau, kuri is siu priemoniu padejo, bet rezultatas tikrai teikia optimizmo biggrin.gif


Aciu, panasu kad Rozmarinas is saves padeda nemazai, nes dauguma paminejo arba alieju, arba losjona su rozmarinais smile.gif
O del saltalankiu, tai idomu idomu, jis labai daug medziagu savyje turi, reiks isbandyt kol dar ju galima gauti.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 05, 13:28)
Ir atostogas ir jura primenantis muilas smile.gif su neg juros purvu, dumbliais, juros vandeniu ir eteriniais aliejais


Išvaizda jo tobula bigsmile.gif Toks skanus skanus atrodo

QUOTE(bryyla @ 2009 10 05, 15:17)

bet va dabar mano oda kazko sukvailiojo  unsure.gif taip dziaugiausi oda, tik koks vienaskitas spuogiukas islisdavo, beveik nebesausejo, o dabar trecia diena taip tempia oda, nuserpetojo  unsure.gif galvoju nuo ko cia galetu buti, gal nuo tamanu aliejaus, nes pora dienu tepliojausi vietoj iprasto kremo, o gal vejas kaltas...  verysad.gif


Man tas pats buvo, tai kaltinu orą. Buvo žiauriai nusausėję, prie smakro išvis baisiai atrodė, net sviestmedis nepadėjo doh.gif Pasidariau sante antistress kaukę, tai kažkaip susibalansavo, nebetraukia ir dar smakras užgijo ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal galit rekomenduoti koki nors tikrai veiksminga naturalu sampuna riebiai galvos odai? Plaukus man reikia plauti kiekviena /kas antra diena. labai nervina doh.gif P.S. esu bandzius ekologiska dilgeliu ekstrakta is METOS, taciau nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2009 10 05, 16:48)
Apie gintarą irgi esu girdėjusi, skaičiau straipsnį žurnale, buvo interviu su moterimi, kuri pati naudoja maltą gintarą ir labai patenkinta. Dar neseniai ji svečiavosi vienoje laidoje, pamenu norėjau apie tą laidą parašyt, nes užkliuvo, kad pasakodama kaip tuos gintaro miltelius galima naudot, sakė, cituoju: " Šiuos miltelius reikia dėti būtinai tik į natūralų kremą, būtinai į natūralų (laukiu, ką gi įvardins kaip natūralų), pvz. lietuvišką Margaritą arba Rasą."  bigsmile.gif Dar minėjo, kad pati perka gintarą tik iš patikimų žmonių, kurie jį gaudo, nes atseit tik tada gali būti užtikrintas, kad tikrai gauni geros kokybės gintarą. Dar sakė, kad perkant pvz. gintaro papuošalus dabar jau nebepakanka jį padegint, kad įsitikint, jog tai tikrai ne plastmasė, nes gali būt vis tiek biški "patobulintas" verysad.gif Štai čia interviu su ta moterimi.


tai cia sita moteris ir yra to paties astrominerologijos centro ar parduotuves blush2.gif savininke ax.gif

Daddygirl, muiliukai atrodo thumbup.gif ypac tie antrieji wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 04, 22:59)
Skiesti su aliejum.
Keletas variacijų:
Į 20ml saldžiųjų migdolų aliejaus įmaišyti 5 lašelius rozmarinų 5 imbiero lašelius.


o iš kokio šaltinio receptas?baisiai daug ea, nes faktiškai gi gaunasi per 1 kartą ir sueina tie 20 ml

QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 16:05)
na ne visi dar tiek pažengę, kaip mes  lotuliukas.gif Kunigunda sakė tą patį (apie šitų kremų natūralumą wink.gif ), bet ji išbandė, patiko, o aš kunigunda tikiu wink.gif

Kunigundai patiko margaritos ir Rasos kremai? blink.gif Argi jų gera sudėtis?

Daddygirl
, man ir muilai tokie kaip desertai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 05 spalio 2009 - 17:11
Merginos, prasau patarimo 4u.gif
broliui paakiuose susidare tokie balti riebaliniai guziukai (atrodo kaip spuogiukai), bet jie neissispaudzia. Gal butu galima kuom nors patept, kad padetu? Gal pasausint reikia?
Atsakyti
merginos ka patartumete nuo pleiskanu? koki sampuna bei EA? draugei baisiai pleiskanoja galvos oda net zaizdeles vos ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 05, 18:44)
merginos ka patartumete nuo pleiskanu? koki sampuna bei EA? draugei baisiai pleiskanoja galvos oda net zaizdeles vos ne smile.gif


Levandų ir arbatmedžio EA ax.gif
Atsakyti