Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 05, 12:24)
mhm, kaip tik nuo vakar pradejau sveikatinimasi su moliugu aliejumi rolleyes.gif

O ką su šitu darai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 11:32)
merginos, pasinaudojusi Kunigundos78 rekomendacija ir gerais atsiliepimais, papildžiau savo kosmetikos priemonių bazę sijoto gintaro milteliais iš Astrominerologijos centro  bigsmile.gif Už nedidelį polietileninį pakutį, dydžio, kaip kad žiedą perkant įdėtų, sumokėjau 2 litus tongue.gif Sako, kad oda be galo švelni tampa smile.gif

kaip idomu bigsmile.gif kaip suprantu, planuoji deti i gaminamas priemones, taip?
Papildyta:
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 05, 12:15)
O ką su šitu darai? smile.gif

geriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 05, 12:10)
o plaukuciu sausais galiukais bei nuo puses ilgio sausesniais plaukucias neisausintu dar labiau, nes dariausi aliejaus kauke ir mano turimas sampunas nlb isplove tai gundausi siuo ax.gif


Kad gal neturėtų g.gif

Aš norėčiau atsiliepti apie šį produktą, plaukų balzamą John Masters "Citrus & Neroli Detangler"

user posted image

Kas man patiko, kad jį galima naudoti ir kaip nuplaunamą, ir kaip nenuplaunamą thumbup.gif Gavau kelis mėginukus iš Lovelulos, tai dabar testuoju jį kaip nenuplaunamą - kokį pusę arbatinio šaukštelio sutepu ant galų. Tokį būdą siūlo ITIN sausiems plaukams, tai faktas, kad neriebina man jų, leidžia daryti išvadą, kad maniškiai gerokai patriušę blush2.gif Labai malonus, toks kaip lengvas fluidas. Laukiu parvykstant Druide "Leave-in", tai bus įdomu palyginti juos abu tarpusay, nes kolkas atrodo, kad abu labai gerai tinka man, klausimas tik, kuris geriau smile.gif

Sudėtis:

Aqua (purified, deionized water), aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice,* behentrimonium methosulfate (colza oil), cetearyl alcohol (vegetable-based emulsifier), panthenol (vitamin B5), soy protein, hydrolyzed wheat protein, sorbitol (organic humectant), simmondsia chinensis (jojoba) oil,* cocos nucifera (coconut) oil,* hyaluronic acid, helianthus annuus (sunflower seed) oil,* sulfur, linum usitatissimum (flax seed) oil,* borago officinalis (borage) oil,* soy lecithin, soy tocopherols, citric acid, extracts of arnica montana (arnica),* camellia sinensis (white tea),* anthemis nobilis (chamomile),* calendula officinalis (calendula),* equisetum arvense (horsetail),* foeniculum vulgare (fennel)* & lonicera japonica (Japanese honeysuckle), potassium sorbate, sodium benzoate, essential oils of citrus paradisi (grapefruit),* citrus limon (lemon),* aurantium (neroli),* citrus canarium luzonicum (elemi)* & cymbopogon citratus (lemongrass)*

*Certified Organic by EcoCert / QAI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 05 spalio 2009 - 11:32
QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 05, 11:28)
kaip idomu bigsmile.gif  kaip suprantu, planuoji deti i gaminamas priemones, taip?


taip drinks_cheers.gif Ir įmaišyti į jau turimas wink.gif

štai čia dar apie gintarą ir jo panaudojimą kosmetiniams tikslams smile.gif Man patiko, kad gintaro rūgštis audiniuose nesikaupia ir turi priešuždegiminių, antimikrobilių savybių, mažina raukšleles, balina odą, pigmentines dėmeles smile.gif Dar planuoju ir plaukams naudoti kažkokiu būdu, įmasažuoti su kaukėmis, aliejais į galvos odą smile.gif

Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 12:39)
taip  drinks_cheers.gif Ir įmaišyti į jau turimas wink.gif

štai čia dar apie gintarą ir jo panaudojimą kosmetiniams tikslams smile.gif Man patiko, kad gintaro rūgštis audiniuose nesikaupia ir turi priešuždegiminių, antimikrobilių savybių, mažina raukšleles, balina odą, pigmentines dėmeles smile.gif Dar planuoju ir plaukams naudoti kažkokiu būdu, įmasažuoti su kaukėmis, aliejais į galvos odą smile.gif


tik nepamirsk pasidalint atsiliepimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 10 05, 12:13)
tik nepamirsk pasidalint atsiliepimais 4u.gif


būtinai smile.gif
Atsakyti
Rasucci, as plaukams/saknims megstu dilgeles 4u.gif

QUOTE(Vergine @ 2009 10 03, 19:58)


4u.gif

QUOTE(lidusia @ 2009 10 03, 21:09)
Ar jau nusidažėte plaukus?  įdomu kaip pavyko?
mano panašios spalvos plaukai, paskutinį kartą dažiau LOGONOS dažais, bet per mažas efektas gavosi    matosi, kad šiek tiek patamsėjo, bet labai nežymiai ... O norisi tokios sodrios spalvos


nenusidaziau blush2.gif pagalvojau, kad tam reikalui pirma karta bandant reiks paskirti didziaja dali dienos smile.gif, o uzsiemiau kitais darbais doh.gif bet nusprendziau tikrai bandyt. parasysiu 4u.gif
beje, gamintojas raso, kad gera spalva gaunama dazant tris dienas is eiles doh.gif smile.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 09:32)
papildžiau savo kosmetikos priemonių bazę sijoto gintaro milteliais iš Astrominerologijos centro  bigsmile.gif Už nedidelį polietileninį pakutį, dydžio, kaip kad žiedą perkant įdėtų, sumokėjau 2 litus tongue.gif Sako, kad oda be galo švelni tampa smile.gif



labai faina wub.gif
kaip smagu pirkti tokius daikciukus..
tik as dabar sau nebeleidziu - dabar man uzejusi atsargu sunaudojimo ir minimalizmo manija smile.gif
paskui vel pirksiu... biggrin.gif

savaitgali (vietoj plauku dazymo smile.gif) gaminau kelis muilus, nes net ir muilu lentynos istustejo (dar to nebuvo! smile.gif)
pasirodau 4u.gif

Alyvuogiu muilas su ramunelem ir medetkom (realiai muilai gerokai geltonesni nei nuotraukoj)
user posted image

Ir atostogas ir jura primenantis muilas smile.gif su neg juros purvu, dumbliais, juros vandeniu ir eteriniais aliejais
user posted image

nelabai patinka kaip sitas pavyko. (per klaida padariau ne ta eteriniu misini, ir isvaizda ne tokia, kokios norejau). bet gal su laiku pamegsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 05 spalio 2009 - 13:30
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 05, 13:28)
kaip smagu pirkti tokius daikciukus..
tik as dabar sau nebeleidziu - dabar man uzejusi atsargu sunaudojimo ir minimalizmo manija smile.gif

Ir atostogas ir jura primenantis muilas smile.gif su neg juros purvu, dumbliais, juros vandeniu ir eteriniais aliejais


2 litus maišiukas vienas kainavo, tai sakyčiau, kad investicija finansine prasme nedidelė biggrin.gif

šitą valgyti norisi essen.gif

na štai, Wellments plaukų kaukė su sandalmedžiu surado pagaliau savo šeimininkę biggrin.gif Be galo be krašto patiko mamai wub.gif Net nežino, kam dabar pirmą vietą skirti - Laveros mangų kaukei ar Wellments pakiukui biggrin.gif Plaukai švelnūs, minkšti, blizgantys liko wink.gif Jos plaukai išsausėję nuo dažymų, tai sausus, pažeistus plaukus turinčiosios atkreipkit dėmesį wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 05, 14:28)
Rasucci, as plaukams/saknims megstu dilgeles  4u.gif
4u.gif


O naudojate EA ar kaip? Ir ar yra poveikis nuo slinkimo?
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 12:32)
merginos, pasinaudojusi Kunigundos78 rekomendacija ir gerais atsiliepimais, papildžiau savo kosmetikos priemonių bazę sijoto gintaro milteliais iš Astrominerologijos centro  bigsmile.gif Už nedidelį polietileninį pakutį, dydžio, kaip kad žiedą perkant įdėtų, sumokėjau 2 litus tongue.gif Sako, kad oda be galo švelni tampa smile.gif

čia iš vieno straipsnio ištrauka:
Kosmetikoje naudojama gintaro pudra arba gintaro dulkės sudaro sluoksnį, odą saugantį nuo UV spindulių, o gintaro aliejus, sugebantis prasiskverbti pro epidermį, turi antiseptinių savybių, gydo žaizdas, stiprina imunitetą.

čia

Apie gintarą irgi esu girdėjusi, skaičiau straipsnį žurnale, buvo interviu su moterimi, kuri pati naudoja maltą gintarą ir labai patenkinta. Dar neseniai ji svečiavosi vienoje laidoje, pamenu norėjau apie tą laidą parašyt, nes užkliuvo, kad pasakodama kaip tuos gintaro miltelius galima naudot, sakė, cituoju: " Šiuos miltelius reikia dėti būtinai tik į natūralų kremą, būtinai į natūralų (laukiu, ką gi įvardins kaip natūralų), pvz. lietuvišką Margaritą arba Rasą." bigsmile.gif Dar minėjo, kad pati perka gintarą tik iš patikimų žmonių, kurie jį gaudo, nes atseit tik tada gali būti užtikrintas, kad tikrai gauni geros kokybės gintarą. Dar sakė, kad perkant pvz. gintaro papuošalus dabar jau nebepakanka jį padegint, kad įsitikint, jog tai tikrai ne plastmasė, nes gali būt vis tiek biški "patobulintas" verysad.gif Štai čia interviu su ta moterimi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 05 spalio 2009 - 14:50
QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 12:40)
šitą valgyti norisi essen.gif


smile.gif
QUOTE(Rasucci @ 2009 10 05, 12:41)
O naudojate EA ar kaip? Ir ar yra poveikis nuo slinkimo?


nezinau ar yra dilgeliu ea, nesu tokio pirkus.
dazniausiai sviezias ar dziovintas uzpildavau verdanciu vandeniu ir ta vandeni naudodavau. per laika, atrodydavo, kad stiprina saknis..
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2009 10 05, 14:48)
" Šiuos miltelius reikia dėti būtinai tik į natūralų kremą, būtinai į natūralų (laukiu, ką gi įvardins kaip natūralų), pvz. lietuvišką Margaritą arba Rasą."  bigsmile.gif


na ne visi dar tiek pažengę, kaip mes lotuliukas.gif Kunigunda sakė tą patį (apie šitų kremų natūralumą wink.gif ), bet ji išbandė, patiko, o aš kunigunda tikiu wink.gif
Atsakyti