Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Dovish @ 2009 10 05, 10:51)
Dar priklauso nuo gamintojo, kokį būtent naudojat? 4u.gif

Anira
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 05, 08:52)
Mano oda sausa, ieškau kremų, kūno pienelių.


kūnui merginos giria Logonos sviestus, o veidui ką naudoja, gal sausiaodės patars smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 05, 08:57)

Yra mergaičių, kurios naudoja Anira ir yra patenkintos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 11:01)
kūnui merginos giria Logonos sviestus, o veidui ką naudoja, gal sausiaodės patars smile.gif

Ačiū, pasidomėsiu.

QUOTE(Dovish @ 2009 10 05, 11:01)
Yra mergaičių, kurios naudoja Anira ir yra patenkintos mirksiukas.gif

Aš irgi nesiskundžiu.

Šiaip dabar esu bandymų kelyje, naudoju ir įprastus kremus, ir brangius ir pigesnius, ir baltarusišką kosmetiką, bet kuo labiau domiuosi sudėtimi, tuo labiau suprantu, kad reikia daug ką pakeisti mano kosmetikos krepšelyje.
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2009 10 04, 15:08)
o kiek konsultacijos pas ja kainuoja?( be jokiu proceduru)  4u.gif


Nekainuoja smile.gif

QUOTE(Rasucci @ 2009 10 04, 21:17)
sveikos, gal zinote koka tikrai veiksminga priemone nuo plauku slinkimo, reikia jau susiimti, nes baisiai slinkti pradejo, labai butu gerai kad patartu kas nors, kas isprende sia problema kokiu tais budu  4u.gif


Aš šios problemos dar neišsprendžiau (už savaitės kitos pirksiu BEMA ampules nuo slinkimo, jei ir jos nepadės, tada jau nebežinau...) ax.gif Bet kažkiek padeda kokosų aliejus, sumaišytas su rozmarinų EA (merginos siūlo bandyti ir čiobrelius), 10 ml aliejaus - 6 lašai EA. Įtrinti į galvos odą ir palikti per naktį, ryte įprastai šampūnu išsiplauti. Aš neretai tepu dar ir per visą plauko ilgį, tuomet blizga labai gražiai po plovimo ir galiukai primaitinti būna smile.gif Plaukų tokia kaukė neriebina (plaunu kas 2 paras). Kaukes reikėtų darytis bent jau 2 k. per savaitę. Būdavo, kad darydavausi ir visus tris.

Po plovimo šampūnu, nusausinus plaukus, siūlyčiau galvos odą įtrinti Weledos rozmarinų arba Dr. Hauschka neem losjonu plaukams - konsistencija kaip vandenuko, vėl gi neriebina plaukų, drąsiai negailėti galima.

Programai maksimum į šampūną siūlyčiau dar lašinti rozmarinų/čiobrelių/levandų/arbatmedžio EA (antrąjį plovimą į šampūną, esantį delne, įlašinti 3-4 lašelius, patrinti tarp delnų ir įprastai tuomet į galvos odą).

Tikrai turėtų padėti smile.gif Kitoms užtenka ir vienos kurios nors iš šių priemonių. Aš tai kuo daugiau visko, ką išvardinau, tuo geresnius rezultatus matau ax.gif 4u.gif

QUOTE(lidusia @ 2009 10 05, 00:04)
Kas naudojat Druide Purity šampūną - ar nepastebėjot kad plaukai greičiau riebaluojais nuo jo  g.gif  g.gif


Tikrai ne schmoll.gif

QUOTE(Ilaria @ 2009 10 05, 09:29)
Norėčiau internetu pabandyti užsakyti, iš kurio psl paradžiai patartumėte, kuris yra [pelnęs daugiausiai jūsų simpatijų smile.gif ?


www.violey.com - geriausios kainos mūsų pamėgtų gamintojų 4u.gif Pvz. Sante, Logona, Lavera ir kt.

QUOTE(Ilaria @ 2009 10 05, 09:52)
Mano oda sausa, ieškau kremų, kūno pienelių


Kūnui tai geriausiu draugu turėtų tapti Logonos sviestas arba kokosų aliejus smile.gif Oda švelni ir drėgna tampa bent jau parai, nors prieš tai ir nupleiskanoję būtų. Tik tepti būtinai ant drėgnos odos, t.y. po vonios/dušo 4u.gif Tuomet sviestas/aliejus į odą nuneša visą drėgmę nuo paviršiaus.
Atsakyti
Aciu Summer uz tokia issamia konsultacija. Kokosu aliejaus nauda zinau, nes jau senokai naudoju, esu baisiai patenkinta. Reiks isigyt EA ir isbadyt receptukus, labai tikiuosi bent kazkio rezultato. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 10 05, 09:01)
Kažkuriai, pamenu, lyg padėjo Bema priemonės nuo slinkimo.

Man labai netiko "Bema" šampūnas doh.gif Bijau apie ampules ir pagalvoti, nors ir man tokia pati problema..šiuo metu klaikiai slenka plaukai, jau biau pažiūrėti į pagalvę doh.gif
QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 09:26)
jis anksčiau kitaip vadinosi smile.gif Aš jį perku PC,paskutinį kartą - Iki. Su "Lietuvos spauda" jie kažko susiširdę, kioskuose šito žurnalo nebūna smile.gif Na nebent susitaikė biggrin.gif

Aš tą žurnaliuką jau užsiprenumeravau paskutiniems dviems šiems metų mėnesiams thumbup.gif (vėliau, kai bus jau galima- pratęsiu prenumeratą), tai nebereiks ieškoti, nebet dar rasiu ankstesnius numerius ax.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 05, 10:21)
Aš šios problemos dar neišsprendžiau (už savaitės kitos pirksiu BEMA ampules nuo slinkimo, jei ir jos nepadės, tada jau nebežinau...) ax.gif Bet kažkiek padeda kokosų aliejus, sumaišytas su rozmarinų EA (merginos siūlo bandyti ir čiobrelius), 10 ml aliejaus - 6 lašai EA. Įtrinti į galvos odą ir palikti per naktį, ryte įprastai šampūnu išsiplauti. Aš neretai tepu dar ir per visą plauko ilgį, tuomet blizga labai gražiai po plovimo ir galiukai primaitinti būna smile.gif Plaukų tokia kaukė neriebina (plaunu kas 2 paras). Kaukes reikėtų darytis bent jau 2 k. per savaitę. Būdavo, kad darydavausi ir visus tris.

Po plovimo šampūnu, nusausinus plaukus, siūlyčiau galvos odą įtrinti Weledos rozmarinų arba Dr. Hauschka neem losjonu plaukams - konsistencija kaip vandenuko, vėl gi neriebina plaukų, drąsiai negailėti galima.

Programai maksimum į šampūną siūlyčiau dar lašinti rozmarinų/čiobrelių/levandų/arbatmedžio EA (antrąjį plovimą į šampūną, esantį delne, įlašinti 3-4 lašelius, patrinti tarp delnų ir įprastai tuomet į galvos odą).

Labai ačiū už receptukus - konspektuojuosi, bandysiu gelbėtis kol nenuplikau kaip padas unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 10 05, 10:01)
Yra mergaičių, kurios naudoja Anira ir yra patenkintos mirksiukas.gif

mhm, kaip tik nuo vakar pradejau sveikatinimasi su moliugu aliejumi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 05, 10:11)
ir man tokia pati problema..šiuo metu klaikiai slenka plaukai, jau biau pažiūrėti į pagalvę doh.gif


kas čia su tais plaukais? g.gif Man irgi pradeda nebepatikti iškrentančių plaukų kiekis sad.gif

merginos, pasinaudojusi Kunigundos78 rekomendacija ir gerais atsiliepimais, papildžiau savo kosmetikos priemonių bazę sijoto gintaro milteliais iš Astrominerologijos centro bigsmile.gif Už nedidelį polietileninį pakutį, dydžio, kaip kad žiedą perkant įdėtų, sumokėjau 2 litus tongue.gif Sako, kad oda be galo švelni tampa smile.gif

čia iš vieno straipsnio ištrauka:
Kosmetikoje naudojama gintaro pudra arba gintaro dulkės sudaro sluoksnį, odą saugantį nuo UV spindulių, o gintaro aliejus, sugebantis prasiskverbti pro epidermį, turi antiseptinių savybių, gydo žaizdas, stiprina imunitetą.

čia
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 10 03, 15:03)
Gal galite padeti mamai isrinkti veido krema? metu apie 50,pati neisivaiduoju koki reikia pirkti o norisi is naturaliu. Ka jusu mamos naudoja?


Aš savo mamai duodu visų aliejų, kuriuos naudoju ir pati, pabandyti - erškėtuogių, argano, avokadų, neseniai pasidalinau ir paskutiniu pirkiniu - jazminų eliksyru. Esu pirkusi ir Logonos rožių kremą naktinį (jis toks riebesnis, labiau tinka sausesniai odai) - tiko, išsirinko šį kremą pagal mano duotus mėginukus, nes pas ją jautri odą ir daug kas netinka. Siūlyčiau ir tau pirma aprūpinti mamą mėginukais (Hauschkos kremai yra pirkti miniukais, Logonos gavau VCUP 5a. parduotuvėje) - tegu pabando, taip lengviau išsirinks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 10 05, 00:04)
Kas naudojat Druide Purity šampūną - ar nepastebėjot kad plaukai greičiau riebaluojais nuo jo  g.gif  g.gif


Ne, nepastebėjau, man atvirkščiai - ilgiau gražūs išsilaiko, ir antrą dieną neblogai atrodo jei labai nenumiegu jų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 10 05, 12:02)
Ne, nepastebėjau, man atvirkščiai - ilgiau gražūs išsilaiko, ir antrą dieną neblogai atrodo jei labai nenumiegu jų  ax.gif

o plaukuciu sausais galiukais bei nuo puses ilgio sausesniais plaukucias neisausintu dar labiau, nes dariausi aliejaus kauke ir mano turimas sampunas nlb isplove tai gundausi siuo ax.gif
Atsakyti