Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(kniaumiau @ 2009 10 03, 22:43)
Vergine, o iki kada galioja tie kremai?

Oficialiai iki spalio pabaigos, bet dar po to galima drąsiai pusė metų naudoti. Aš pati šios firmos, bet kitos serijos kremuką naudoju dar iki šiol, nors jo oficialus galiojimas pasibaigė balandžio mėnesį, tai nei konsistencija, nei kvapas nepasikeitė, na ir žinoma nealergizuoja ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 10 04, 21:17)
sveikos, gal zinote koka tikrai veiksminga priemone nuo plauku slinkimo, reikia jau susiimti, nes baisiai slinkti pradejo, labai butu gerai kad patartu kas nors, kas isprende sia problema kokiu tais budu  4u.gif


Kažkuriai, pamenu, lyg padėjo Bema priemonės nuo slinkimo. KN puslapyje dabar randu tik šampūną ir losjoną, bet kalba lyg ir apie ampules tuomet ėjo. Taip pat yra weleda losjonas plaukams stiprinti.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 04, 22:22)
O čia tai bent bigsmile.gif Nė sykio nemačiau..einu domėtis kaip čia taip man prasprūdo ir kaip jį gauti smile.gif Ačiū 4u.gif


buna pirkti spaudos kioskuose ir prekybos centruose (rimi ir maximoj tai tikrai) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 10 04, 20:32)
katuti, o kas čia per "Natūralios medicinos žurnalas" g.gif Pirmąkart girdžiu tokį, ir nemačiau prekyboje ax.gif


jis anksčiau kitaip vadinosi smile.gif Aš jį perku PC,paskutinį kartą - Iki. Su "Lietuvos spauda" jie kažko susiširdę, kioskuose šito žurnalo nebūna smile.gif Na nebent susitaikė biggrin.gif
Atsakyti
labas,
esu naujokė šioje temoje, bet taip pat domiuosi natūralia kosmetika.
Norėčiau internetu pabandyti užsakyti, iš kurio psl paradžiai patartumėte, kuris yra [pelnęs daugiausiai jūsų simpatijų smile.gif ?

Ir dar klausimas, aš kartais paprastoj paprastoj parduotuvėl nusiperku aliejaus pvz. makadamijų riešutų ir tepu ant veido, kūno. Sakykit, ar jis vertingas, ar tik maistui tinkamas?
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 04, 17:02)
Dovish, dar keletas priemonių nuo pleiskanų smile.gif Kai kurios - sunkiai įtikinamos, kaip kad su burokėliais biggrin.gif

Katuti, lenkiu žemai galvą, AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Skaitau ir aš tą žurnaliuką thumbup.gif Kurio mėnesio radai šią informaciją?

Aš pati bijočiau burokėliais galvą trinti, ką čia apie MB kalbėt biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 05, 08:29)
Ir dar klausimas, aš kartais paprastoj paprastoj parduotuvėl nusiperku aliejaus pvz. makadamijų riešutų ir tepu ant veido, kūno. Sakykit, ar jis vertingas, ar tik maistui tinkamas?

Jeigu aliejus nerafinuotas, šalto spaudimo - viskas ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 09:26)
jis anksčiau kitaip vadinosi smile.gif Aš jį perku PC,paskutinį kartą - Iki. Su "Lietuvos spauda" jie kažko susiširdę, kioskuose šito žurnalo nebūna smile.gif Na nebent susitaikė biggrin.gif


dabar net suabejojau g.gif man atrodo seniau tikrai esu pirkus ir is kiosko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 10 05, 10:30)

Jeigu aliejus nerafinuotas, šalto spaudimo - viskas ok mirksiukas.gif

4u.gif parašyta, kad šalto spaudimo. Tai reiškia, kad ir nerafinuotas?
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 10 05, 08:30)
Katuti, lenkiu žemai galvą, AČIŪ 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Skaitau ir aš tą žurnaliuką thumbup.gif Kurio mėnesio radai šią informaciją?


kad tik padėtų 4u.gif

nusipirkau nematyto man dar viršelio ir radau pasiūlymą "šį mėnesį" rinkti dilgėlių lapus lotuliukas.gif Tai pasirodo, šis mėnuo buvo rugsėjis wink.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 10 05, 08:36)
dabar net suabejojau g.gif man atrodo seniau tikrai esu pirkus ir is kiosko g.gif


būdavo kioskuose, bet paskui viena leidybos įmonė sukonfliktavo su "Lietuvos spauda" ir jie iš kioskų dingo kartu su kitais žurnalais, tarp jų ir "Žmonėmis" ar kažkuriuo ten populiariausiu biggrin.gif

Ilaria, kokia tavo oda, kokių priemonių ieškai, kokius reikalavimus keli? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2009 10 05, 08:39)
4u.gif  parašyta, kad šalto spaudimo. Tai reiškia, kad ir nerafinuotas?

Dar priklauso nuo gamintojo, kokį būtent naudojat? 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 08:45)
nusipirkau nematyto man dar viršelio ir radau pasiūlymą "šį mėnesį" rinkti dilgėlių lapus  lotuliukas.gif Tai pasirodo, šis mėnuo buvo rugsėjis wink.gif

Rugsėjo mėn. lyg turiu, reikės pasinagrinėti, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 10:45)

Ilaria, kokia tavo oda, kokių priemonių ieškai, kokius reikalavimus keli? wink.gif

Mano oda sausa, ieškau kremų, kūno pienelių. Na, kad tepčiau ir būtų malonu, kad odytė būtų laiminga, kad liktų malonus pojūtis, išnyktų tempimas, sausėjimo požymiai, oda būtų elastinga ir jauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 05, 09:45)
ir jie iš kioskų dingo kartu su kitais žurnalais, tarp jų ir "Žmonėmis" ar kažkuriuo ten populiariausiu biggrin.gif

o as ziuriu, kodel cia kazkada dairiaus dairiaus ir nemaciau blink.gif nors anksciau tikrai matydavau...
Atsakyti