Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Maserati, laikau šampūną su rasulu ganėtinai drėgnoj vonioj, na ir šilumos kažkiek, tačiau dar nepastebėjau, kad gestų, nors stovi jis ten kokius du mėnesius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 04 spalio 2009 - 11:50
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 03, 22:26)

Buvom, buvom ax.gif Pirmas vizitas veido valymui 100-120 lt. Labai maloni moteris, procedūros nuostabios, eičiau kasdien biggrin.gif



o kiek konsultacijos pas ja kainuoja?( be jokiu proceduru) 4u.gif
Atsakyti
Dovish, dar keletas priemonių nuo pleiskanų smile.gif Kai kurios - sunkiai įtikinamos, kaip kad su burokėliais biggrin.gif

Natūralios medicinos žurnale taipogi radau, bet ten dauguma yra variacijos su kokosų, ricinos, alyvuogių aliejais. Dar galima - 10 min. prieš galvos plovimą įtrinti odą alavijo minkštimu; lygiomis dalimis išmaišyti ir įtrinti 10 min. prieš plovimą odą burokėlių sultimis ir actu; dar - 4-5 šaukštus džiovintų čiobrelių ir 2 stiklines vandens pavirti 10 min., nuovirą atvėsinti, įtrinti į galvos odą ir išplauti plaukus. Išskirčiau, kad vaistinių ožragių sėklos laikomos efektyviausia namine priemone nuo pleiskanų, o jas paruošti reikia taip: 2 šaukštus sėklų pamirkyti per naktį, ryte sutrinti į tyrelę, ištepti ja galvos odą pusvalandžiui ir išplauti įprastu šampūnu smile.gif

gydantis pleiskanas rekomenduojama išplautą galvą skalauti rūgščiu vandens ir acto, skiestų citrinų ar laimų sulčių tirpalu, nes rūgštis padeda pašalinti prie plaukų prilipusias pleiskanas.

kuriam laikui siūloma susilaikyti nuo bananų, citrusinių, džiovintų vaisių, stiprios arbatos, kavos, marinuotų produktų, aštraus maisto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 10 04, 13:47)
sakykit,ar buvo kam,jog URTEKRAM sampunai eme rugti?keista,bet,manau,kad man taip nutiko! Is pradziu tai pastebejau ,,ant "duso zeles,kad pradejo sklistis keistas kvapas,toks truputi kaip raugo,po to va ir sampunai-rozmarinu ir juros dumbliu. Laikau viska vonios kambaryje,gal taip nutiko,kad per sila?nors dregmes buna tik tuo metu kai maudausi,nes siaip yra gera ventiliacija idiegta,tai buna visad silta,bet ne dregna.
Bijau ir naudoti juos,gal kai praruge,tai ir nebeplaus plauku gerai doh.gif  zodziu,nusivyliau truputi.. verysad.gif

Man kažkas panašaus buvo su Urtekram šampūnu su alijošium, bet tik kai jau jo buvo belikę labai nedaug. Pirma mintis buvo, kad gal sugedo (nors buvo naudotas max 3 savaites), vėliau pagalvojau, kad gal čia dėl to, jog į jo sudėtį įeina citrinų rūgštis, taip pat citral, limonene, linalool, nes kvapas buvo toks kaip kokios biški sugedusios citrinos, pagalvojau, gal tiesiog ant dugno nusėdo ta rūgštis, kadangi prieš naudojimą nesuplakdavau. Dabar dar naudoju dušo želę, tai lyg ir nepakitęs kvapas kol kas, nors jau gal kokį mėnesį naudojama. Tai gal rimtai kažkas ant dugno nusėda. g.gif Arba tiesiog kai nesuplakama, tai tas likutis ant dugno kaip ir ilgiausiai nenaudojama guli ir gal gali kažkiek rūgt.
Maserati, o kada pastebėjai, kad pakito kvapas, ta prasme tiek priemonės dar likę buteliuke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 04 spalio 2009 - 18:59
QUOTE(Ayaan @ 2009 10 04, 19:58)
Man kažkas panašaus buvo su Urtekram šampūnu su alijošium, bet tik kai jau jo buvo belikę labai nedaug. Pirma mintis buvo, kad gal sugedo (nors buvo naudotas max 3 savaites), vėliau pagalvojau, kad gal čia dėl to, jog į jo sudėtį įeina citrinų rūgštis, taip pat citral, limonene, linalool, nes kvapas buvo toks kaip kokios biški sugedusios citrinos, pagalvojau, gal tiesiog ant dugno nusėdo ta rūgštis, kadangi prieš naudojimą nesuplakdavau. Dabar dar naudoju dušo želę, tai lyg ir nepakitęs kvapas kol kas, nors jau gal kokį mėnesį naudojama. Tai gal rimtai kažkas ant dugno nusėda. g.gif Arba tiesiog kai nesuplakama, tai tas likutis ant dugno kaip ir ilgiausiai nenaudojama guli ir gal gali kažkiek rūgt.
Maserati, o kada pastebėjai, kad pakito kvapas, ta prasme tiek priemonės dar likę buteliuke?


Duso zele mazdaug po savaites ar 10 dienu,o sampuno tai po kokio menesio mazdaug..bet kvapas tai tikrai kaip rugimo proceso metu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, gal zinote koka tikrai veiksminga priemone nuo plauku slinkimo, reikia jau susiimti, nes baisiai slinkti pradejo, labai butu gerai kad patartu kas nors, kas isprende sia problema kokiu tais budu 4u.gif
Atsakyti
katuti, o kas čia per "Natūralios medicinos žurnalas" g.gif Pirmąkart girdžiu tokį, ir nemačiau prekyboje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 10 04, 20:17)
sveikos, gal zinote koka tikrai veiksminga priemone nuo plauku slinkimo, reikia jau susiimti, nes baisiai slinkti pradejo, labai butu gerai kad patartu kas nors, kas isprende sia problema kokiu tais budu  4u.gif


MB dabar bando kaukes plaukam, kokosas(labiau tiktų migdolų,bet neturim dabar)+čiobreliai, dar tam reikalui tinka rozmarinas, levandų EA. Gal padės, sakė lyg ir mažiau slenka.

QUOTE(Rasma @ 2009 10 04, 20:32)
katuti, o kas čia per "Natūralios medicinos žurnalas" g.gif Pirmąkart girdžiu tokį, ir nemačiau prekyboje ax.gif


Nors aš ir ne Katutis, bet man atrodo, kad šitas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 04, 22:16)
Nors aš ir ne Katutis, bet man atrodo, kad šitas
user posted image

O čia tai bent bigsmile.gif Nė sykio nemačiau..einu domėtis kaip čia taip man prasprūdo ir kaip jį gauti smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 04, 22:16)
MB dabar bando kaukes plaukam, kokosas(labiau tiktų migdolų,bet neturim dabar)+čiobreliai, dar tam reikalui tinka rozmarinas, levandų EA. Gal padės, sakė lyg ir mažiau slenka.



Kokosu kauke naudoju senei, ir jis nelabai man saknis stiprina, o del EA, ar juos reikia grynus itrinti i saknis, ar kaip? Isbandyciau mielai, tik nelabai zinau kaip juos reikia naudoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 10 04, 21:30)
Kokosu kauke naudoju senei, ir jis nelabai man saknis stiprina, o del EA, ar juos reikia grynus itrinti i saknis, ar kaip? Isbandyciau mielai, tik nelabai zinau kaip juos reikia naudoti  blush2.gif


Skiesti su aliejum.
Keletas variacijų:
Į 20ml saldžiųjų migdolų aliejaus įmaišyti 5 lašelius rozmarinų 5 imbiero lašelius.
Įtrinti į sausus plaukus, 20min uždengti galvą rankšluosčiu, po to išplauti šampūnu. Naudoti 1mėn 1k. per savaitę.
Pagal kitą literatūrą rašo, kad dar tinka čiobreliai, levandos, o proporcijos tokios pat.
Levandas galima su rozmarinu maišyt.
Kas tinka su čiobreliais nežinau, mes naudojom vienus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Versmė: 04 spalio 2009 - 22:00
Kas naudojat Druide Purity šampūną - ar nepastebėjot kad plaukai greičiau riebaluojais nuo jo g.gif g.gif
Atsakyti