Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

na va ta visagale SM itaka mano paskutinis pirkinukas
user posted image
na o dar planuose keletas daikteliu is Elysambre bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 03, 19:21)
na va ta visagale SM itaka mano paskutinis pirkinukas
user posted image
na o dar planuose keletas daikteliu is Elysambre bigsmile.gif


Ech, tos SM mados lotuliukas.gif

Lauksiu atsiliepimų, gal ir aš sau ką iš suki pasidovanosiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 03 spalio 2009 - 18:27
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 01, 22:33)
taip noreciau muilo pastos wub.gif

Muilo pastos liko tik ramunėlės, rosmarinas, arabiškas muskusas.

QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 23:36)
būtinai reiks muilų Nimfali, maniškis kaip tik į pabaigą eina  cool.gif

Originalus muilas išpirktas, visi kiti yra 4u.gif

QUOTE(Rasulyte @ 2009 10 02, 09:41)
Vergine, o iki kada tos nuolaidos Nimfali galios? Aktualu Feniqia muilams...

Pusė mėnesio tai tikrai, bet manau, kad iki mėnesio galo.

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 14:03)

Nuostabūs plaukai wub.gif Kaip norėčiau tokių bangelių rolleyes.gif

QUOTE(materiallove @ 2009 10 03, 15:03)
Gal galite padeti mamai isrinkti veido krema? metu apie 50,pati neisivaiduoju koki reikia pirkti o norisi is naturaliu. Ka jusu mamos naudoja?

Besibaigiant galiojimo laikui, išparduodam kremukus brandžiai odai po 30 lt., kurių kaina buvo 210 lt. Gal sudomins: pirmas, antras ir paskutinis KREMAI
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2009 10 03, 21:58)
Besibaigiant galiojimo laikui, išparduodam kremukus brandžiai odai po 30 lt., kurių kaina buvo 210 lt. Gal sudomins: pirmas, antras ir paskutinis KREMAI


Vergine, o iki kada galioja tie kremai?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 14:03)
Uzejo noras dazytis, nes negrazi man ta nusviesejus spalva  ax.gif Bet noretusi naturaliai...


Ar jau nusidažėte plaukus? įdomu kaip pavyko? g.gif smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 15:57)
Tai ar kas dazot indigo/henna?  unsure.gif Tai kuo dazot plaukus?


mano panašios spalvos plaukai, paskutinį kartą dažiau LOGONOS dažais, bet per mažas efektas gavosi verysad.gif matosi, kad šiek tiek patamsėjo, bet labai nežymiai ... O norisi tokios sodrios spalvos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lidusia: 03 spalio 2009 - 22:10
QUOTE(Justesea @ 2009 10 02, 14:01)
Sveikos 4u.gif Gal kas galėtų rekomenduoti pudrytę mišriai odai?


Nvey, drėkina labiau nei Hauschka.

QUOTE(pearl @ 2009 10 02, 18:09)
o tas losjonas tai - pure facial moisture - balancing?


Losjonas yra 'balancing day lotion', o tavo paminėtą priemonę aš vadinu aliejuku smile.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 03, 08:49)
Summer, kaip tas Suki šampūnas? wink.gif Ar jau išbandei? smile.gif


Taip 4u.gif Taigi taigis, labai patiko ir šampūnas, ir kondicionierius bigsmile.gif Šampūnas labai gerai putoja, putos tokios švelnios wub.gif Konsistencija panaši į Weledos šampūnus, gal vos vos Suki skystesnis. Reikės bandyti, kaip plauna aliejus, bet manau gerai smile.gif O kondicionierius koks dieviškas pasirodė thumbup.gif Kvepia Suki būdingu ('sukišku' gerai skamba doh.gif) kvapu, kažkas link citrinžolių smile.gif Laaabai tirštas, labai įdomi konsistencija, tarsi nevienalytė. Palyginčiau tirštumą su Logonos sviestu g.gif Rašo, kad reikia laikyti 3-5 minutes, aš laikiau apie 10. Mano plaukai banguoti, tačiau kai kurios priemonės dažnai juos kiek patiesina, tuo tarpu Suki primaitino juos iki begalybės, tačiau tuo pačiu leido gražiai susibanguoti neapsunkindamas jų thumbup.gif Mano plaukų galai gal per delno plotį labai nusausėję, tai po Suki kondicionieriaus jokio sausumo nei lašo bigsmile.gif Taigi tikrai siūlyčiau itin sausų plaukų savininkėms. Greitai eisiu kirptis, žiūrėsiu, kaip naudosis normaliem plaukų galiukam, kuriem drėgmės jau neturėtų trūkti ax.gif Kolkas tiek įspūdžių po pirmo karto, vėliau dar kartą atsiliepsiu, kai susiformuos galutinė nuomonė smile.gif

QUOTE(luli @ 2009 10 03, 09:59)
labas rytas,noriu paklaust jusu,gal kuri buvot,vilniuje stepono g.6,pas kosmetologe?nelabai turiu laiko perskaityt visa temele,buciau dekinga uz informacija,ar patiko ,kokios kainos.


Buvom, buvom ax.gif Pirmas vizitas veido valymui 100-120 lt. Labai maloni moteris, procedūros nuostabios, eičiau kasdien biggrin.gif

QUOTE(materiallove @ 2009 10 03, 15:03)
Gal galite padeti mamai isrinkti veido krema? metu apie 50,pati neisivaiduoju koki reikia pirkti o norisi is naturaliu. Ka jusu mamos naudoja?


Maniškė naudoja jau ne pirmą Hauschkos regeneruojančio kremo tūbelę. Sako, kad patinka, pasibaigus vėl prašo nupirkti smile.gif Naudojasi ganėtinai taupiai.
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 10 03, 17:08)
gal, mergaites, koki ranku krema rekomenduotumet - labai sausai odai..
aciu labai

Na man Weledos "Skin food" irgi patiko, taciau jis be galo riebus ir gali naudotis tik nakciai.
As pati turiu problema - ziema nuo salcio skilineja oda iki mesos doh.gif Atradau "Hospital Hand". Parduodamas vaistinese, kaina labai kukli, ~ 7 Lt. Aisku nezinau kaip ten su naturalumu g.gif Rytoj pasiziuresiu ir surasysiu. Gal jus, merginos, pakomentuosite sudeti.
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 03, 16:12)


neišeina man iš galvos tie moliuskai doh.gif Jei juos gydo kaip karpas, tai siūlyčiau tepti arbatmedžio ir citrinos EA pramainiui 4u.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 03, 22:26)
Taip 4u.gif Taigi taigis, labai patiko ir šampūnas, ir kondicionierius bigsmile.gif

doh.gif
wacko.gif

laikiau kumščius, kad patiktų, bet esu a priori nepatenkinta būsima savo piniginės būkle lotuliukas.gif tongue.gif

Laimė nuo senėjimo rekomenduoja tokią kaukę - tarkuotos morkos, molis ir aliejus. Proporcijos Natūralios medicinos žurnale, deja, neparašytos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(tatrud @ 2009 10 04, 00:33)
Na man Weledos "Skin food" irgi patiko, taciau jis be galo riebus ir gali naudotis tik nakciai.


As puikiai ir diena panaudodavau - tik reikia nepadaugint ir siek tiek laiko paskirt susigerimui. Velgi is nelabai naturaliu man L'occitane kremukas rankoms patiko, bet jis jau cia ne i tema....
Atsakyti
merginos, o kur jus perkat tuos weledos ir suki sampunus? uzsisakinejat is uzsienio? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 04, 01:16)
laikiau kumščius, kad patiktų, bet esu a priori nepatenkinta būsima savo piniginės būkle  lotuliukas.gif  tongue.gif


happy.gif na, dar neskubėk taip, mažu pakeisiu nuomonę lotuliukas.gif

QUOTE(sher @ 2009 10 04, 09:40)
merginos, o kur jus perkat tuos weledos ir suki sampunus? uzsisakinejat is uzsienio? smile.gif


Weleda tai pas mus būna vaistinėse, pigiausia tai parduotuvėse "Holos" (www.holos.lt). Suki Lietuvoje neprekiauja, aš pirkau ebay.com, ten būna gerų kainų, tik labai atsirinkti reikia 4u.gif
Atsakyti
sakykit,ar buvo kam,jog URTEKRAM sampunai eme rugti?keista,bet,manau,kad man taip nutiko! Is pradziu tai pastebejau ,,ant "duso zeles,kad pradejo sklistis keistas kvapas,toks truputi kaip raugo,po to va ir sampunai-rozmarinu ir juros dumbliu. Laikau viska vonios kambaryje,gal taip nutiko,kad per sila?nors dregmes buna tik tuo metu kai maudausi,nes siaip yra gera ventiliacija idiegta,tai buna visad silta,bet ne dregna.
Bijau ir naudoti juos,gal kai praruge,tai ir nebeplaus plauku gerai doh.gif zodziu,nusivyliau truputi.. verysad.gif
Atsakyti