Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 03, 11:22)
Versme, uzjauciu del tu bjauriu moliusku. as kai skaitinejau apie juos, susidariau tokia nuomone, kad nepagydomi, labai uzkreciami ir siaip labai nemalonus dalykas  unsure.gif bet atrodo lyg po ilgo laiko savaime dingsta?
mano 2m dukryte megsta vaisius, o darzoves imaisau i koses, tai irgi nepastebedama mielai suvalgo. dar geriam zuvu taukus, kanapiu, linu semenu aliejus (ne viska iskarto smile.gif). megsta moliugu seklas. pabandyk gal dziovintu vaisiu duot, seklu, riesutu, gal patiks.


Iš šeimos tik ji viena turi, kol kas dar niekas neužsikrėtė. Tik kad dabar padaugėjo kaip nežinau ko doh.gif Tikiuosi, kad paaugus dings, bet į darželį tokios tai nenoriu leist.
O kiek duodi kanapių ir linų sėmenų aliejų per parą?
Dar radau tokį http://vytiskondreck...tagiosum-6.html tik nežinau kur pirkti, tokio lygtais Lt nepardavinėja.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 03, 11:22)
violence, tai jau rasyk cia visoms Laimes atsakyma, jei jau tiek daug besidominciu folio rugstimi  rolleyes.gif  hihihi.gif
beja, sako niekada ne per anksti ja pradet gert, gerai net metai pries planuojama nestuma. tai gal ir mane folio rugstis domina  nail.gif
o kodel is uk siusies? lt skystos nera?

Matai aš galvoju, čia kelt ar nekelt tą ats biggrin.gif nes gi taip galim va išrišinėt kas ką planuoja hihihi.gif
Šiaip planuojant tai rekomenduoja 3mėn iki ir 3mėn po pastojimo 4u.gif

Ok metu čia tą laišką, ką jau pusei forumo prasiuntinėjau biggrin.gif

Miela Ingrida,
folio rugstis yra B vitaminu grupes junginys, tirpus vandenyje. Del folines rugsties stygiaus vystosi anemija, silpneja imunine sistema. Ypac svarbi foline rugstis nestumo metu. Ir del to, kad del sios medziagos stygiaus mamai gali issivystyti mazakraujyste, ir del to, kad vaikelis gali tureti apsigimimu.
Taciau sios rugsties perteklius irgi sukelia sveikatos sutrikimu. Todel vertingiausia laikytis balanso.smile.gif
Foline rugstis skiriama sintetine, taciau jos galima gauti ir valgant tam tikrus produktus:
Žalialapės daržovės (petražolė, špinatas, salotos, šparagai, brokolis, visos tamsiai zalios darzoves)
Kepenys, inkstai, kiaušinis,
motinos ir karvės pienas
pupelės (zalios ir dziovintos)
alaus mielės
šokoladas
vaisiai
saulegrazu seklos turi zmogaus organizmui reikalinga folines rugsties doze.
Aliejuose tirpiu B vit. junginiu paprastai nebuna arba buna labai mazai. Augaliniai aliejai dazniau buna turtingi vit. E, A, F, provitaminu A, o taip pat gausiai vit. C - saltalankiu, ersketuogiu aliejai.

Linkiu sekmes,
laime kiskune
Kvapu namai

-****

Laba diena,

Šiuo metu laukiuosi ir nėštumo pradžioje rekomenduojama vartoti folio
rūgžties preparatus. Suvartoti jos 400 vienetų per parą.
Noriu pasiteirauti ar yra kokių natūralių aliejų vartojimui ar
kažkokių kitų natūralių preparatų, kurie turtingi folio rūgžtimi ir
atitinka rekomenduojamą dozę bei naudingi nėščiąjai? Man labai būtų
aktualu sužinoti jūsų nuomonę!

Mano turimos folio rūgžties sudėtis: Dikalcio fosfatas (kietiklis);
mikrokrostalinė celiuliozė; karboksilmetilceliuliozė
(stabilizatorius); magnio stearatas; folio rūgžtis.

Man ji išties abejotina. O ir šiaip ką jūs manote apie folio rūgžties
papildomą vartojimą nėštumo metu?

Būčiau be galo dėkinga už atsakymą! Nekantriai lauksiu.

Ačiū. Geros dienos,
Ingrida


Matot ir klausimą ir atsakymą smile.gif Išties nieko naujo nesužinota, tiek, kad patvirtino, kad iš kažkokio aliejaus tikėtis negaliu ko noriu smile.gif
Lieka arba mityba arba papildas.
O daddygirl nurodytą pakomentavo kaip natūropatinį preparatą 4u.gif Lt tokio nėra, ar yra skysta kokia kitos firmos info neradau. Pasidomėsiu būtinai ax.gif
Jei kuri nors kažką sužinosite apie folį, tik pabandot manęs neinformuoti cool.gif
Gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 03, 12:29)
Iš šeimos tik ji viena turi, kol kas dar niekas neužsikrėtė. Tik kad dabar padaugėjo kaip nežinau ko  doh.gif Tikiuosi, kad paaugus dings, bet į darželį tokios tai nenoriu leist.
O kiek duodi kanapių ir linų sėmenų aliejų per parą?
Dar radau tokį http://vytiskondreck...tagiosum-6.html tik nežinau kur pirkti, tokio lygtais Lt nepardavinėja.


Esu girdėjusi apie šitą ligą, bet kažin ar ji taip savaime praeina. Labai nemalonu verysad.gif SM yra visa tema apie tai, gal pravers: čia
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 10 03, 11:26)
Sveikos. Seniai bebuvau, viską perskaitau, bet  laiko parašyt nėra.
Gal žinot kaip 2m vaikui stiprinti imunitetą? Daržovių ir vaisių nemėgsta, gal weledos kryklių eliksyras padėtų? Nes dabar kaip tik sloga prisikabino. Ir dar odos ligelė prisidėjo - baseine odos moliuską pasigavo, buvo pora spuogelių, o rudeniui atėjus pradėjo daugintis  verysad.gif Galima arba uždegint  blink.gif arba pirkt kažkokį tepaliuką iš vaistinės, kuris tinka ir karpoms gydyt. Bet gal kuri žino kaip dar galima tas bjaurybes panaikint?

Sveiki,

man vaiko imoniteto stiprinimas irgi opus klausimas, kai ateina salciai ir begalines slogos. Jau antra rudeni sekmingai vartojame weledos kryklių sirupa, duodu zuvu taukus ir perku is Forever Living vitaminus. Tai i deian po 1 arb.sauksteli sirupo i tauku, plius 2 vitaminai. Beje, maniskis irgi nemegsta vaisiu ir darzoviu, bet pabandziau duoti dziovintu, tikrai patiko. Pavadinome juos kramtomaja guma ir dabar dziaugsmingai kramtome biggrin.gif
Ar galima klausima: kokiame baseine ta moliuska pasigavote?
Atsakyti
QUOTE(tatrud @ 2009 10 03, 12:44)
Ar galima klausima: kokiame baseine ta moliuska pasigavote?


Nesu tikra ar baseine, bet šis virusas dažnas tarp darželinukų, o lankėme baseiną darželyje, tai tikriausiai iš ten, nes artimo kontakto su kitais vaikais ar jų žaislais nedaug turi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(tatrud @ 2009 10 03, 13:44)
Sveiki,

man vaiko imoniteto stiprinimas irgi opus klausimas, kai ateina salciai ir begalines slogos.


As atsakysiu bendrai i keliu mamyciu pateikta toki klausima. Siulyciau vaikuciams duoti vitaminu, zuvu tauku. Yra vitaminu, kuriuose pagrindas yra is vaisiu, darzoviu, tai gaus ko reikia, net jei nemegsta ju valgyti paprastai (o ir forma bei skonis kaip guminuko). Kazko neatsidaro gogole man, tai negaliu tikslios tos vitaminu firmos puslapio nuorodos idet, bet dedu is amazon.com kaip jie atrodo (ju firminiam puslapyje labai daug informacijos yra): VITAMINAI Konkreciai omeny turiu zalia pakuote 'wholefoods' (aisku pasirinkimas didelis ir kitu, priklausomai nuo poreikio).

Cia dar truputi info apie juos:

"Ingredients
Organic Vegetable and Fruit Concentrate: Apples, Blackberry, Blueberry, Broccoli, Brussels Sprouts, Cabbage, Carrots, Cauliflower, Papaya, Parsley, Plum, Purple Grape, Raspberry, Spinach, Tomatoes. Other Ingredients: Glucose Syrup, Natural Cane Juice, Gelatin, Citric Acid, Lactic Acid, Natural Flavors (Strawberry, Orange, Pineapple, Cherry, Lemon), Natural Colors Added (Annatto, Black Carrot, Purple Berry Concentrate and Turmeric), Fractionated Coconut Oil and Carnauba Wax to Prevent Sticking.

Product Description
Tasty Hero Bears contain certified organic concentrates plus three essential antioxidants, perfect for kids who sometimes resist eating their veggies and fruits!"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 03 spalio 2009 - 14:03
Gal galite padeti mamai isrinkti veido krema? metu apie 50,pati neisivaiduoju koki reikia pirkti o norisi is naturaliu. Ka jusu mamos naudoja?
Atsakyti
Na ką gi, užsisakiau ir aš elysambre doh.gif Blakstienų tušą ir permatomą nagų laką (galima naudoti kaip bazę arba kaip viršutinį sluoksnį). Jei geras pasirodys, gal ir spalvotą kokį imsiu. Kadangi parduotuvė, kurioje pirkau, priima tik paypal, tai teko susikurti accountą ax.gif nieko ten sudėtinga smile.gif

Apie mamas: jau esu rašius, kad maniškė į visą šitą natūralų reikalą žiūri kaip į eilinį mano kaprizą ir rimtai nepriima. Buvau jai padovanojusi logonos priemonių (kartu bandėm parduotuvėje ir rinkomės), bet didesnio įspdūdžio nepaliko. Paskui atidaviau green people naktinį kremuką, tai tas lyg ir patiko, tik sakė, kad užuodžia kažkokį pasenusio aliejaus kvapą doh.gif Man tai jis taip skaniai kvepia lotuliukas.gif Ir dabar vis savo šampūnų įpilu ir duodu bandyti, tai Lavera apelsinų patiko, tik sakė, greitai naudojasi, tai brangu gaunasi.

Šiaip e-parduotuvėse pasidairius tai yra nemažai anti-aging produktų, tik jie nepigūs.

http://www.earthmoth...-c-2_20_88.html
http://www.greenlife...g-anti-wrinkle/
http://www.soorganic...ucts-c-166.html
http://www.naturisim...c...&skincare=1
Atsakyti
gal, mergaites, koki ranku krema rekomenduotumet - labai sausai odai..
aciu labai
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 10 03, 16:08)
gal, mergaites, koki ranku krema rekomenduotumet - labai sausai odai..
aciu labai


Sviestmedžio aliejus + arganas.
Bet jei noris,kad būtų būtent rankų kremas, tai lygtais natuderm buvo išgirtas.

Norėjau dėl feniqia aliejų voniai ir kūnui paklaust. Ar kas naudojat? Jei kūnui, tai gal tinka vietoj kvepalų?
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 10 03, 17:08)
gal, mergaites, koki ranku krema rekomenduotumet - labai sausai odai..
aciu labai


Man patiko Weleda 'skin food', Shikai 'hand & body lotion' - pastarasis nors ir losjonas, bet puikiai padrekina (bet jei begalo sausos rankos ir vis ne skilineja, tai Weleda geriau, Shikai gali neuztekt drekinimo).
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2009 10 03, 16:08)
gal, mergaites, koki ranku krema rekomenduotumet - labai sausai odai..

Naturderm, Weleda skin food 4u.gif
Atsakyti