Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Peach18 @ 2009 09 28, 18:05)
Draugei netiko pelargonijų hidrolatas, siūlo perimti iš jos- ar verta? g.gif


verta smile.gif Aš naudoju kartais ir man patinka smile.gif

QUOTE(rutuk @ 2009 09 28, 18:22)
Anksciau ir as pameginau su kokosu drozlem, tai labai patiko jausmas po nusiprausimo, nes nebereikejo naudoti jokiu alieju oda buvo svelni ir minksta, bet man truko to sveitimo jausmo  lotuliukas.gif  Is po to teko dar gerai issiplaut vonia  lotuliukas.gif


tai jau taip biggrin.gif Pasaulyje mažai visapusiškų stebuklų - vis per kurį kraštą reikia susimokėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 28, 18:41)
lietuviskai tai - originalus muilas smile.gif
va kaip atrodo:
user posted image
as tai aliejus naudoju paakiams.. dabar avokadu.. o kai vienu metu naudojau paakiams sviestmedi, tai buvo kazkiek pasvieseje paakiai  g.gif ir patiko man..
seip pastebejau, kad mano paakiai megsta riebesnius dalykelius

aš ir šį muilą naudoju thumbup.gif dažniausiai veidui prausti rolleyes.gif Man ir labai labai patinka smile.gif
Tik su nuolaidom aš už jį 10lt mokėjau unsure.gif

Šiandien pagaliau Ciel d'azur pilnumoj viso sulaukiau unsure.gif eina sau doh.gif

Tai manau galima daryti jau kitą užsakymą CIEL D'AZUR puslapiuko ax.gif
Aij tiesa, aš ten jiems įkyrėjau su savo piktai maloniais laiškais, tai nuolaidą turim ne 5, o 10proc 4u.gif
Žodžiu, kas nori jungtis, laukiu užsakymukų iki ketvirtadienio 4u.gif
prašom į až arba i.vuosaityte@gmail.com

Tik nusiteikite ilgam laukimui cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 28 rugsėjo 2009 - 19:18
QUOTE(katutis @ 2009 09 28, 15:48)
specialiai žiūrėjau, buvo užsakymai daryti rugsėjo viduryje, tai apie senumą dar net kalbos negali būti biggrin.gif Plius, viską juk gabens iš Kanados į JAV. Pirmą kartą iš ten daryti užsakymai ir tikriausiai nesuklysiu pasakydama, kad ir pati rudaplauke neturi patirties su šita parduotuve ir negali pasakyti, ar spėriai jie užsakymus supakuoja ar yra iš tų, kur linkę marinuoti wink.gif

aš irgi rekvizitų apmokėjimui dar negavau, taip kad kantriai laukiam toliau  4u.gif

Aciu, Katuti, nuraminai. O tai jau galvojau, kad per koki nesusipratima uz borto likau smile.gif
Atsakyti
Dėkui už atsakymus mergaitės 4u.gif. Violence, kada darysi užsakyma iš Violey?blush2.gif
Atsakyti
Nezinau ar i tema - bet kur jus merginos perkat biciu vasko?Noretusi lupu balzama pasidaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 09 28, 21:16)
aš ir šį muilą naudoju  thumbup.gif dažniausiai veidui prausti rolleyes.gif  Man ir labai labai patinka smile.gif
Tik su nuolaidom aš už jį 10lt mokėjau  unsure.gif

Šiandien pagaliau Ciel d'azur pilnumoj viso sulaukiau  unsure.gif  eina sau  doh.gif

Tai manau galima daryti jau kitą užsakymą CIEL D'AZUR puslapiuko  ax.gif
Aij tiesa, aš ten jiems įkyrėjau su savo piktai maloniais laiškais, tai nuolaidą turim ne 5, o 10proc  4u.gif
Žodžiu, kas nori jungtis, laukiu užsakymukų iki ketvirtadienio  4u.gif
prašom į až arba i.vuosaityte@gmail.com

Tik nusiteikite ilgam laukimui  cool.gif


as matyt praeita jusu uzsakyma prasnaudziau... blush2.gif ka isbandet is sito puslapiuko? gal koki sampuna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 09 28, 20:50)
Nezinau ar i tema - bet kur jus merginos perkat biciu vasko?Noretusi lupu balzama pasidaryti blush2.gif


Kvapų namuose
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2009 09 28, 17:04)
Apie dušo želes, tai aš dabar naudoju Druide su ožkos pienu. Labai malionus. Šian galų gale išmėginsiu Daddygirl  muila  4u.gif


oho, kaip ilgai islaikei smile.gif as jau net nepamenu, koki turi..
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 28, 19:45)
Dėkui už atsakymus mergaitės 4u.gif. Violence, kada darysi užsakyma iš Violey?blush2.gif

žvelgiant į kryyyste liniuotę wub.gif manau poros sav bėgyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 09 28, 20:57)
Kvapų namuose
Tik ten?
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 09 28, 19:53)
as matyt praeita jusu uzsakyma prasnaudziau...  blush2.gif  ka isbandet is sito puslapiuko? gal koki sampuna?  ax.gif

aš pati turiu šamūną normaliems plaukams thumbup.gif na man jis nerealus tikrai.
Katuti, kaip tau? biggrin.gif Beja vat ir nežinau ar purity ar ciel d'azur geriau g.gif driude purity porą kart naudojau, nustebino labai labai thumbup.gif

Pati kartosiu turbūt grožio kaukę ir labai dairaiusi į alijošiaus liniją, bet jau vyrukas skutalus tik aloe vera nori, t.y skutimuisi ir after shave smile.gif


Klausykit, jūs su manim visai nekalbat lotuliukas.gif apie folinę rūgžtį jokių patarimų, apie lakshmi kvepalus irgi lotuliukas.gif kas do netvarka lotuliukas.gif

O molio gerti turbūt ir negalima nestuke.gif Ar kas darotės ciel d'azur balto molio miltelių kaukes veidui? rolleyes.gif pakomentuokite kaip jum jos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 09 28, 22:04)
aš pati turiu šamūną normaliems plaukams  thumbup.gif na man jis nerealus tikrai.
Katuti, kaip tau? biggrin.gif Beja vat ir nežinau ar purity ar ciel d'azur geriau  g.gif driude purity porą kart naudojau, nustebino labai labai  thumbup.gif

Pati kartosiu turbūt grožio kaukę ir labai dairaiusi į alijošiaus liniją, bet jau vyrukas skutalus tik aloe vera nori, t.y skutimuisi ir after shave smile.gif
Klausykit, jūs su manim visai nekalbat  lotuliukas.gif apie folinę rūgžtį jokių patarimų, apie lakshmi kvepalus irgi  lotuliukas.gif kas do netvarka  lotuliukas.gif

O molio gerti turbūt ir negalima  nestuke.gif Ar kas darotės ciel d'azur balto molio miltelių kaukes veidui?  rolleyes.gif  pakomentuokite kaip jum jos? smile.gif


aciu 4u.gif bus isbandytas sampunas drinks_cheers.gif
o molio, tai tikrai negerciau budama nestuke.gif 4u.gif uzteks to molio naudos ir kaukes dedantis biggrin.gif
Atsakyti