Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Daddygirl nu plauku ir as tau pavydziu wub.gif Bandau augint, bet vis vien maniskiai tokie silpnoki, o dar dazyt pradejau, nes pradejo nebepatikt lietuviskas pilkumas blush2.gif
O gal kada senai (ar ne) esi bandzius siuos http://www.akomaskin...84/1/face_masks ar siaip kas turit atsiliepimu apie sias kaukes, nes gundausi pirkti, tik turbut didziausia beda kad pati nezinau ko noriu lotuliukas.gif o noriu daug: noriu valancios kaukes, ir maitinancios ir dar sutraukiancios lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsakė man Laimė Kiškūnė dėl folinės r. wub.gif Dabar beliko susiorganizuoti Daddygirl nurodytą į LT ir vsio jau baigiau OT biggrin.gif Ačiū mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 14:03)
Uzejo noras dazytis, nes negrazi man ta nusviesejus spalva  ax.gif Bet noretusi naturaliai...

o jau koks grazus pasibangavimas wub.gif cia taip naturaliai? bigsmile.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 10 02, 14:47)
Dėkui, merginos 4u.gif
Beje, linutiaaa, kokį būtent naudojai? Obuolių ar tą maistinį? Ar nėra skirtumo? Jį reikia kuo skiesti ar gryną tepti? ax.gif

obuoliu naudojau, butent ji visur mini.
Gali cia pasiskaityti 4u.gif
as bandziau ir gryna, ir ne.
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 02, 20:41)
Atsakė man Laimė Kiškūnė dėl folinės r. wub.gif  Dabar beliko susiorganizuoti Daddygirl nurodytą į LT ir vsio jau baigiau OT biggrin.gif Ačiū mergaitės  4u.gif

Oei, butu labai idomu isgirsti ta nuomone bigsmile.gif Galima ir az, kad neterstume temos.
Atsakyti
QUOTE(pearl @ 2009 10 02, 18:15)
Daddygirl, as gal kazkada praleidau, ka rasei apie tai, todel labai nepyk, jei dar karta paklausiu blush2.gif  O kodel netiko? Ar per daug sausino, ar buvo per svelnus? mano oda nera labai riebi - tik T zona linkusi i riebuma, bet dabar susitvarke pakankamai biggrin.gif , bet kartais paberia truputi, o skruostai tai net pasauseti megsta blush2.gif 


sunku pasakyti. jame nemaza dali sudaro sviestai (sviestmedis, kakavos sv), ir speju, kad dalis ju like muile kaip aliejai. mano riebu veida jie, man atrodo, apsunkina, kemsa poras. as galvociau, kad toks muilas tiktu tokiam veidui, kuris megsta buti tepamas sviestais.
nors, aisku, tikri atsakymai bandyme...

QUOTE(Ayaan @ 2009 10 02, 18:38)
Daddygirl, labai gražūs plaukai  wub.gif , aš nedažyčiau, man kelių natūralių atspalvių plaukai labai gražiai atrodo.

4u.gif
man turbut dabar ta banga, kai norisi kazka pakeisti smile.gif nors siek tiek.

QUOTE(rutuk @ 2009 10 02, 19:30)
Daddygirl nu plauku ir as tau pavydziu  wub.gif  Bandau augint,  bet vis vien maniskiai tokie silpnoki, o dar dazyt pradejau, nes pradejo nebepatikt lietuviskas pilkumas  blush2.gif
O gal kada senai (ar ne) esi bandzius siuos http://www.akomaskin...84/1/face_masks   ar siaip kas turit atsiliepimu apie sias kaukes, nes gundausi pirkti, tik turbut didziausia beda kad pati nezinau ko noriu  lotuliukas.gif   o noriu daug: noriu valancios kaukes, ir maitinancios ir dar sutraukiancios  lotuliukas.gif


aciu, bet nepavydek. maniskiai sunkus, stori, ju daug, o tai irgi problema smile.gif kirpejos jau bilekaip iskarpo, isplonina, kad nors kiek palengvetu ir pakiltu. nors graziau man neiskarpyti.

jei puslapyje raso pilna sudeti, tai tos kaukes labai paprastos (molis + dar viena dalis). ar ne labiau apsimoketu nusipirkti koki moli ir paciai susimaisyt kauke?
juk gali prie molio imest bet ka is saldytuvo, ir taip dar labiau praturtint kauke.
ir gausis tau viska daranti biggrin.gif pvz molis + juros dumbliai + medus +jogurtas (ar geliu vanduo ar kiausinio baltymas) + aliejukas + keli lasai eterinio... ir kauke bus valanti, maitinanti, sutraukianti smile.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 02, 20:15)
o jau koks grazus pasibangavimas wub.gif cia taip naturaliai? bigsmile.gif
obuoliu naudojau, butent ji visur mini.

4u.gif
jei isplovus neistiesinu, man taip siek tiek banguojas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 02 spalio 2009 - 23:17
Ir vel pasivaidenu cia as.... ax.gif Ismeginau kelis naujus produktus, tai ateinu parasyt kaip kas. Zodziu uzmaciau Skin Organics ( www.skinorganicsaw.com )kosmetika parduotuveje, o kad niekas cia nieko apie ja nerase, tai teko paciai isbandyt. Labiausiai viliojo aprasymai ir kainos, nes nera brangi. Susiruosiau pirkt visa linija, bet vyras perkalbejo, kad pradziai kelis produktus pabandyciau, nes prausikli ir krema dar turiu kitu firmu.... Bet kad nuolaidos si menesi, tai reikia suktis greitai.... Tiesa, jos puslapyje neradau siu produktu - nezinau ar dar pakankamai nauja ta linija parduotuveje ar kaip yra, bet parduotuvej ir internete visiskai skirtingi produktai (bet visada parduotuvej galima padaryt spec. uzsakyma bet kuriam tos firmos produktui).

Taigi nusipirkau 'cucumber melon' drekinanti mist'a - nezinau kaip man susisuko galva, kad tonika perku. Ai, siaip isvis pasizadejau daugiau nepirkt toniko, nes nejauciu poreikio. Taigi isbandziau si mist'a ir ant makiazo, ir tik ant pakremuoto veiduko - patiko abiem atvejais. Kvapas svelnus, gaivus. Nezinau ar siaip baisiai reikalingas daiktas, bet sedint prie kompiuterio nuolat vistiek tenka gaivint oda, tai sueis. Netgi palyginciau su terminiu ar mineraliniu vandenuku, kuri purskiames. Kiekio/kianos santykiu, sitas kiek mazesnis ir brangesnis keliais $ nei paprastas vandenukas. Tai teks ziuret kokie rezultatai velaiu panaudojus bus.

Kitas pirkinukas 'coffee berry with hemp oil' akiu ir lupu balzamas - forma ir riebumas kaip tikro storo vazelino. Lyg ir zinojau ka perku, bet vistiek namie kiek nustebau, nes juk vazelinas taip greit neisigeria, tai ryte skubant pasidazyt gali but problemu. Bet be reikalo pergyvenau - nuprausus veiduka, paakius ir lupas pasitepiau juo, o po to likusi veida tepiau savu kremuku. Ant virsaus dar to auksciau aprasyto mist'o papurskiau. Tai sakyciau labai idomiai susigere balzamas - riebumo neliko, bet paakiu odyte pasakiskai svelni ir minksta wub.gif Su kremu tokio efekto neisgaudavau.... Jei ilgiau panaudojus nenuvils, tai tikrai bus ne karta kartojamas sis dalykelis. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 02, 20:41)
Atsakė man Laimė Kiškūnė


violence, man irgi į až, nes labai aktualu biggrin.gif

Summer, kaip tas Suki šampūnas? wink.gif Ar jau išbandei? smile.gif
Atsakyti
labas rytas,noriu paklaust jusu,gal kuri buvot,vilniuje stepono g.6,pas kosmetologe?nelabai turiu laiko perskaityt visa temele,buciau dekinga uz informacija,ar patiko ,kokios kainos.
Atsakyti
Sveikos. Seniai bebuvau, viską perskaitau, bet laiko parašyt nėra.
Gal žinot kaip 2m vaikui stiprinti imunitetą? Daržovių ir vaisių nemėgsta, gal weledos kryklių eliksyras padėtų? Nes dabar kaip tik sloga prisikabino. Ir dar odos ligelė prisidėjo - baseine odos moliuską pasigavo, buvo pora spuogelių, o rudeniui atėjus pradėjo daugintis verysad.gif Galima arba uždegint blink.gif arba pirkt kažkokį tepaliuką iš vaistinės, kuris tinka ir karpoms gydyt. Bet gal kuri žino kaip dar galima tas bjaurybes panaikint?
Atsakyti
violence, ir man folio rūgštis aktualu rolleyes.gif jei nesunku, ir man į až papasakok, ką ten Laimė sakė ir iš kur sakysies 4u.gif
Atsakyti
violence, tai jau rasyk cia visoms Laimes atsakyma, jei jau tiek daug besidominciu folio rugstimi rolleyes.gif hihihi.gif
beja, sako niekada ne per anksti ja pradet gert, gerai net metai pries planuojama nestuma. tai gal ir mane folio rugstis domina nail.gif
o kodel is uk siusies? lt skystos nera?

Versme, uzjauciu del tu bjauriu moliusku. as kai skaitinejau apie juos, susidariau tokia nuomone, kad nepagydomi, labai uzkreciami ir siaip labai nemalonus dalykas unsure.gif bet atrodo lyg po ilgo laiko savaime dingsta?
mano 2m dukryte megsta vaisius, o darzoves imaisau i koses, tai irgi nepastebedama mielai suvalgo. dar geriam zuvu taukus, kanapiu, linu semenu aliejus (ne viska iskarto smile.gif). megsta moliugu seklas. pabandyk gal dziovintu vaisiu duot, seklu, riesutu, gal patiks.
Atsakyti
Violence, ir man, jeigu nesunku, apviesk į AŽ apie folio rūgštį 4u.gif
Atsakyti