Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 15:42)
bigsmile.gif tai chna, man atrodo, ir yra tas henna, o basma - tai indigo.
ir kaip nudazo? kokia tavo plaukuciu naturali spalva?

Tu visiskai teisi: chna yra henna, basma - indigo smile.gif
As irgi dazau su chna/basma wink.gif nusidazo graziai smile.gif Spalva siek tek priklauso nuo tu zoliu kokybes ir vietoves, kur jinai uzauginta, bet siaip man patinka tai, ka as isgaunu smile.gif
Bet jei prasysi, kad pasakyciau kokia naturali spalva ir kokia gaunasi nudazius, tai neatsakysiu ne i viena klausima smile.gif Nes ir naturali, ir dazyta chna (basmos dedu mazai) - sunkiai nusakomo atspalvio. Bet kokiu atveju dazyta - tamsiai ruda su variniu atspalviu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 02, 14:50)
o, nu tu matai  bigsmile.gif man galvoj geriau taip būtų tik kažin LT ar yra toikios konsistencijos jos 
ačiū už mintį 

ji tokia pilka ir jau žilų nemažai smile.gif
tai nuima gerai, žili tokį blizgesį lyg ir turi smile.gif spalva labai natūrali gaunas.
Iš pradžių išterlioju chna, po to basma. Laikau ten kaip reikia.
Na spalva gal sakyčiau kaštoninė gaunas  g.gif

o paauglystėj pati tik su chna dažydavau biggrin.gif tai tokia ugniniškai ryyyža būdavau biggrin.gif man labai gražu!

Šiaip dažytis pačiai man rodos gan sudėtinga, bet įmanoma smile.gif rankšluostis po jų neišsiskalbia. Patariu naudotis pirštinėmis...



QUOTE(ragana @ 2009 10 02, 14:57)
Tu visiskai teisi: chna yra henna, basma - indigo smile.gif
As irgi dazau su chna/basma wink.gif nusidazo graziai smile.gif Spalva siek tek priklauso nuo tu zoliu kokybes ir vietoves, kur jinai uzauginta, bet siaip man patinka tai, ka as isgaunu smile.gif
Bet jei prasysi, kad pasakyciau kokia naturali spalva ir kokia gaunasi nudazius, tai neatsakysiu ne i viena klausima smile.gif Nes ir naturali, ir dazyta chna (basmos dedu mazai) - sunkiai nusakomo atspalvio. Bet kokiu atveju dazyta - tamsiai ruda su variniu atspalviu  ax.gif


aciu labai uz atsakymus wub.gif
maniskis reikalas tai jau sumaisytas (lush kompanijos). tai jau kiek ten yra tos chna ir indigo, tiek... pagal sudeties sarasa pirmoj vietoj basma g.gif raso, kad spalvai itakos turi ir tai, ar uztepes uzdengsi plevele ir laikysi slapiai, ar ne.
nu, zodziu, uzsinorejau rimtai po jusu pasakojimu biggrin.gif ryt poryt priversiu vyra dazyt biggrin.gif gal ir man teks nors karta gyvenime ryzai pabut lotuliukas.gif

violence, BioCare kompanija turi skysta foline rugsti. Dviejuose lasuose yra reikiama doze. Sudetis: Sodium Carbonate, Folic Acid, Purified Water.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 16:42)
bigsmile.gif tai chna, man atrodo, ir yra tas henna, o basma - tai indigo.
ir kaip nudazo? kokia tavo plaukuciu naturali spalva?

mano plaukai kaip pas tave tokios spalvos buvo, dabar aisku prisidazius ax.gif jei nori tamsesniu plauku tai dedi daugiau basmos ir maziau chna, o jei nori atvirksciai tai dedi basmos maziau.Paskutini karta daziau su 3 chna ir 1 basmos pakeliu, tai labai nuryzejo, gali paziuret kokia spalvyte gavosi vestuviu nuotraukose, bet zinok kad ir kaip bedazysi ta ryza atspalvi kuris pas mane vistiek bus. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(violence @ 2009 10 02, 16:50)

aij, tai aš mamai dažau taip  lotuliukas.gif

ji tokia pilka ir jau žilų nemažai smile.gif
tai nuima gerai, žili tokį blizgesį lyg ir turi smile.gif spalva labai natūrali gaunas.
Iš pradžių išterlioju chna, po to basma. Laikau ten kaip reikia.
Na spalva gal sakyčiau kaštoninė gaunas  g.gif

o paauglystėj pati tik su chna dažydavau biggrin.gif tai tokia ugniniškai ryyyža būdavau biggrin.gif man labai gražu!

Šiaip dažytis pačiai man rodos gan sudėtinga, bet įmanoma smile.gif rankšluostis po jų neišsiskalbia. Patariu naudotis pirštinėmis...

tai manau gali iskart sumaisyt chna ir basma ir istept tai gausis tas pats, as taip darau, o pirstines tai tikrai verta uzsidet, jei nenori vaiksciot pageltusiais nagais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 02, 14:36)
Susilaikyma snereiškia neigiamos nuomonės biggrin.gif Tiesiog noriu, kad daugiau laiko panaudočiau. Šiandien pvz. vietoj aliejuko pirmą sykį losjonu pasitepiau, nes kai taip atvėso, prie lūpų oda pasausėjo, norėjosi ko nors kreminio. Na ir ką, patiko smile.gif tai dar vėliau kiek atsiliepsiu 4u.gif


o tas losjonas tai - pure facial moisture - balancing? nes lygtais jis yra kazkiek labiau apsaugantis ar ne?
snd isbadziau suki priemones biggrin.gif
na, prausiklis tai truputi netiketumo suteike, ir beje, po dr. H labai kvapai nustebino geraja prasme biggrin.gif gal jau tiesiog buvau pripratus prie dr. H kvapu. Tai va, po toniko ir aliejuko (balancing day lotion) odele paraudo siek tiek, bet greitai praejo, ir visa diena jokio blizgesio (nors ir siaip jo nelabai jau rasta po tamanu aliejaus ir pelargoniju hidrolato wub.gif ). Man del to prausiklio kl - ar reikia delnuose istirpint cukru iki galo? ar jau ant veido jis istirpsta galutinai? nes si karta man neuzeko kantrybes ji istirpinti delnuose blush2.gif o del losjono - tai manau, palauksiu kelias dienas, gal odai reikes ir aliejuko - tiesiog man jis atrodo kaip truputi riebesnis ir imponuoja kazkaip kad jame maziau sudedamuju daliu biggrin.gif siaip bet kuriai priemonei reikia suteikti bent 5 dienu laikotarpi, kad galetum pasakyti, ar si priemone zmogui tinka mirksiukas.gif

norejau pasidziaugti eco piestuku lupoms (na, man reikejo tik pamaitinimo, nes dazus turiu is dr. H, bet jie nera skirti apsaugai) - tikrai nepalyginamas su sintetiniais thumbup.gif , o ir blizgesio suteikai kazkiek, daugiau nei weledos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pearl: 02 spalio 2009 - 17:33
QUOTE(pearl @ 2009 10 02, 17:09)
Man del to praudiklio kl - ar reikia delnuose istirpint cukru iki galo? ar jau ant veido jis istirpsta galutinai? nes si karta man neuzeko kantrybes ji istirpinti delnuose blush2.gif 


aš iki galo neištirpinu rankose, dedu ant veido - man malonus tas švelnus cukraus masažiukas rolleyes.gif Nei apsidraskiau kada, nei dar ko prisidariau blogo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 19:22)
aš iki galo neištirpinu rankose, dedu ant veido - man malonus tas švelnus cukraus masažiukas  rolleyes.gif Nei apsidraskiau kada, nei dar ko prisidariau blogo wink.gif

man irgi snd taip gavosi drinks_cheers.gif tik va baiminuosi, kai yra koks spuogiukas, kad neisnesiotu po visa veida to reikalo blush2.gif beje, po suki priemoniu, veidukas tikrai labai svelnus patapo wub.gif tik ar ilgam, va cia klausimas biggrin.gif nes man taip buna daznai - pirmas efektas geras, o veliau prasideda "smagumai" blush2.gif

as nebuciau as doh.gif ka manot apie si dalykeli cleanser ten prie sudeties tai lygtais jokio kriminalo nera g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pearl: 02 spalio 2009 - 17:41
QUOTE(pearl @ 2009 10 02, 16:27)
man irgi snd taip gavosi drinks_cheers.gif  tik va baiminuosi, kai yra koks spuogiukas, kad neisnesiotu po visa veida to reikalo blush2.gif beje, po suki priemoniu, veidukas tikrai labai svelnus patapo wub.gif  tik ar ilgam, va cia klausimas biggrin.gif  nes man taip buna daznai - pirmas efektas geras, o veliau prasideda "smagumai" blush2.gif

as nebuciau as  doh.gif  ka manot apie si dalykeli cleanser ten prie sudeties tai lygtais jokio kriminalo nera g.gif


bent jau suki prausiklis tai man 'smagumu' neatnese - sunaudojau 4 indelisu po 120ml.
apie dienini kremuka vis dar nesusidariau nuomones doh.gif

toj nuorodoj tai tas juodasis afrikos muilas. man tai, rasiau, jis netiko veidui (mano oda riebi).
Atsakyti
Mergaites, laba diena, gal kuri pasidalins patirtimi apie garbanotu plauku prieziura. Kokius sampunus/balzamus/kaukes ir tt kas naudojo. Kurie patiko?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 20:48)
bent jau suki prausiklis tai man 'smagumu' neatnese - sunaudojau 4 indelisu po 120ml.
apie dienini kremuka vis dar nesusidariau nuomones  doh.gif

toj nuorodoj tai tas juodasis afrikos muilas. man tai, rasiau, jis netiko veidui (mano oda riebi).


Daddygirl, as gal kazkada praleidau, ka rasei apie tai, todel labai nepyk, jei dar karta paklausiu blush2.gif O kodel netiko? Ar per daug sausino, ar buvo per svelnus? mano oda nera labai riebi - tik T zona linkusi i riebuma, bet dabar susitvarke pakankamai biggrin.gif , bet kartais paberia truputi, o skruostai tai net pasauseti megsta blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Zukauskaite @ 2009 10 02, 20:48)
Mergaites, laba diena, gal kuri pasidalins patirtimi apie garbanotu plauku prieziura. Kokius sampunus/balzamus/kaukes ir tt kas naudojo. Kurie patiko?

mano plaukai tiesus, bet man gerai tiko sante kauke/kondicionierius su mangais wub.gif bet dabar po truputi jau baiginejasi ir zvalgausi ko nors kas neturetu arba turetu maziau alkoholio - tiesiog noriu isbandyti ax.gif

mergaites, atiduotu dr. H. aliejuko riebiai odai meginuka - like 4/5 - visai netiko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pearl: 02 spalio 2009 - 19:19
na ir prisnekejot per diena biggrin.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 10 01, 19:59)
Gražu 4u.gif Lauksiu tolimesnių įspūdžių. Gal per šiandienos lietutį teko su Elysambre tušu pasivaikščioti? Kažin kaip darganą atlaikytų ax.gif

ne per lietu neteko iseiti schmoll.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 23:18)
Summer, Palomina, kaip vaikščiojosi? biggrin.gif

na as tusa uzskaitau, kaip man labai patinkanti biggrin.gif tikrai pirksiu ir kita karta.. nes blakstienas dazo graziai, pastorina, kazkiek pariecia, laikosi neblogai (na i vakara kazkiek pasitepe paakiai, bet labai nezymiai), sudetis gera, tai ir blakstienoms i nauda smile.gif

QUOTE(Chippie @ 2009 10 02, 11:08)
na jau taip nagus visa ryta nieztejo  doh.gif  na ka silpna as slpna, pasidavaiu pagundai ir isleidau paskutinius pinigelius suki priemonems doh.gif  dabar laukiu nesulaukiu, kada jos mane pasieks, o jau tada tai tepliosiuos.

Uzsisakiau krema paakiams, dienini krema (30ml) balancing day lotion, concentrated balancing toner ir exfoliate foaming cleanser.  uz viska 344LT, prsitatymas nemokamas thumbup.gif
na va spalio menesio biudzetas kosmetikai isleistas, dabar bus rami galva nereikes vakscioti po parduotuves, teks rasti kitos veiklos thumbup.gif

o is kur uzsisakinejai, kad siuntimas nemokamas? is to prancuzisko puslapio? g.gif

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 02, 13:57)
Palomina labai idumus tavo atsiliepimai ...

na akiu pravedimo dar normaliai nepanaudojau.. tik seip buvau issidazius namie, kad paziuret kaip brezia linija.. tai gavosi platoka linija (nors tokios ir norejau), patogus pasirode ta eyeliner'is.. plunksneles galiukas kaip pastebejau minkstas, tai gal del to patogu linija nubrezti lygiai g.gif na tiesa pasakius cia pirmas toks daiktas mano gyvenime.. na tiesa turejau 'flomasterio' tipo pravedima, bet man kazkaip su juo sunkiai sekdavosi, o va su tokiu kaip elysambre tai labai neblogai viskas iseina..
krempudra man patinka.. is pradziu veidas skaisciai matinis buna, veliau (i dienos pabaiga) jau matiskumo nelabai yra, bet veidas atrodo vistiek gerai.. neatrodo riebus, tiesiog seip skaisti oda atrodo.. krempudra jau anksciau rasiau, kad pamaskuoja visai neblogai, lyginant su kitom natur. krempudrom..
saules pudra - taip ji ir vadinasi - Sun Powder - pas mane 22 nr. Pearly Beige Brown.. ji yra sviesi, tinka pamodeliuot bruozus.. dieniniam makiazui manau kaip tik smile.gif vakariniam noretusi kazko kito..
o del foto, na bus matyt smile.gif kai uzeis nuotaika (tokia, kad pasidemonstruot noreciau), tai gal ir ikelsiu koki vaizdeli biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 02, 21:18)
na ir prisnekejot per diena  biggrin.gif
ne per lietu neteko iseiti  schmoll.gif 
na as tusa uzskaitau, kaip man labai patinkanti  biggrin.gif  tikrai pirksiu ir kita karta.. nes blakstienas dazo graziai, pastorina, kazkiek pariecia, laikosi neblogai (na i vakara kazkiek pasitepe paakiai, bet labai nezymiai), sudetis gera, tai ir blakstienoms i nauda smile.gif



aciu, dabar is as jo uzimaniau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Daddygirl, labai gražūs plaukai wub.gif , aš nedažyčiau, man kelių natūralių atspalvių plaukai labai gražiai atrodo.
Atsakyti