Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 13:03)
Niekaip negaliu nuspresti, dazyti plaukus tuo keistu daiktu, kuri turiu, ar ne.

Tu matei kokia tu graži blink.gif thumbup.gif o plaukai koookie faini thumbup.gif manau visos pavydim biggrin.gif
nesikabinėk kur nereikia biggrin.gif
aš tai nieko nenumanau, nes plaukų nedažau tongue.gif

kaip mūsų hidrolatai? blush2.gif tingiu až rašyt biggrin.gif

QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 10 02, 13:38)
jei reiks mazint, tai mano sampuna galima mest lauk, nes itariu, kad jis nemazai sveria..  ax.gif

jau krepšelio reguliuoti neduoda, o atsakymo neparašė. Įtariu pirmadienio teks palaukti smile.gif Taip kad pinigėlius paskaičiuosiu kai tik galėsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 02 spalio 2009 - 13:46
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 11:33)
linutiaa su juo galvos odos sudirgimą ir niežėjimą neutralizavo wink.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 10 02, 12:59)
aha, liuks dalykas, galima ir skalaut, ir skiestu "problemines vietas" pavalyt, man vienoje vietoje buvo labai paraudus galvos oda, tai iskart nuramino. Bet paskutiniu metu as jo nebenaudoju, nes lyg pastebejau, kad mano dazytu plauku spalva keicia unsure.gif

Dėkui, merginos 4u.gif
Beje, linutiaaa, kokį būtent naudojai? Obuolių ar tą maistinį? Ar nėra skirtumo? Jį reikia kuo skiesti ar gryną tepti? ax.gif
Atsakyti
gizma išaiškino, kad tarp obuolinio ir spiritinio nėra skirtumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 14:03)
Niekaip negaliu nuspresti, dazyti plaukus tuo keistu daiktu, kuri turiu, ar ne.



QUOTE(violence @ 2009 10 02, 14:45)
Tu matei kokia tu graži  blink.gif  thumbup.gif o plaukai koookie faini  thumbup.gif manau visos pavydim biggrin.gif
nesikabinėk kur nereikia biggrin.gif
aš tai nieko nenumanau, nes plaukų nedažau tongue.gif


swoon.gif numiriau iš pavydo pamačius tokius plaukus biggrin.gif - labai graži spalva, jau enkalbu apie jų pačią tekstūrą.
Atsakyti
Žinau, kad tema ne apie tai, bet galiu jumis pasikliauti wub.gif

Tai geriu aš tą folio rūgžtį ir vat sudėtį pasinagrinėja unsure.gif na man ji labai nepatinka unsure.gif bet aš tikrai nepatyrus sudėčių nagrinėjime nes turiu jus biggrin.gif ir sertifikatus pažįstu biggrin.gif

taigi folio r. sudėtis:Dikalcio fosfatas (kietiklis); mikrokrostalinė celiuliozė; karboksilmetilceliuliozė (stabilizatorius); magnio stearatas; folio rūgžtis.

Jei žvelgiant į sudedamųjų dalių išvardinimo eiliškumą, tai folio r. paskutinė g.gif Žodžiu, ką manot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 13:55)
gizma išaiškino, kad tarp obuolinio ir spiritinio nėra skirtumo  4u.gif

Oi ne ne ne. Gizma ne taip buvo parasius rolleyes.gif Tarp ju skirtumas labai didelis. Tik gamybos technologija ta pati - ta prasme naudojamos bakterijos. Ir siuliau nepirkti ekologisku, atseit naturaliu ir pan., nes visi actai yra is principo naturalus. Plaukams skalauti, gerti ir pan siulyciau tik obuoliu acta naudoti, o kad plaukus skalautu paprastu actu - tai negirdejau tokio dalyko. Bet gal kokiu receptu ir yra su paprastu naminiu actu, tik as negirdejau.
Papildyta:
QUOTE(violence @ 2009 10 02, 14:32)
Tai geriu aš tą folio rūgžtį ir vat sudėtį pasinagrinėja  unsure.gif na man ji labai nepatinka  unsure.gif bet aš tikrai nepatyrus sudėčių nagrinėjime nes turiu jus biggrin.gif ir sertifikatus pažįstu biggrin.gif

taigi folio r. sudėtis:Dikalcio fosfatas (kietiklis); mikrokrostalinė celiuliozė; karboksilmetilceliuliozė (stabilizatorius); magnio stearatas; folio rūgžtis.

Jei žvelgiant į sudedamųjų dalių išvardinimo eiliškumą, tai folio r. paskutinė  g.gif  Žodžiu, ką manot? smile.gif

Viskas cia tvarkoj su sudetim mirksiukas.gif Standartine sudetis kietai tabletei pagaminti. Neziurek i eiliskuma, nes veiklioji medziaga yra folio rugstis, o pagalbines medziagos - viskam suristi i viena tablete.
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 02, 12:45)
Tu matei kokia tu graži  blink.gif  thumbup.gif o plaukai koookie faini  thumbup.gif manau visos pavydim biggrin.gif
nesikabinėk kur nereikia biggrin.gif
aš tai nieko nenumanau, nes plaukų nedažau tongue.gif



QUOTE(8 p.m. @ 2009 10 02, 12:57)
swoon.gif numiriau iš pavydo pamačius tokius plaukus  biggrin.gif  - labai graži spalva, jau enkalbu apie jų pačią tekstūrą.


nu jau doh.gif cia mano baisaus veido nesimato biggrin.gif tongue.gif
zinoma, aciu uz tokius grazius zodzius wub.gif butu gerai cia pasakyti, kad del naturaliu priemoniu naudojimo biggrin.gif , bet deja to pasakyt negaliu. man atrodo cia genai. Kuo maziau lendu prie plauku, tuo jiems geriau. Kai pakankindavau kokiais cheminiais ir pan, jie nustodavo blizget, net isslinkadavo, bet paskui vel patys atsigauna.

Tai ar kas dazot indigo/henna? unsure.gif Tai kuo dazot plaukus?
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 02, 14:32)
Jei žvelgiant į sudedamųjų dalių išvardinimo eiliškumą, tai folio r. paskutinė  g.gif  Žodžiu, ką manot? smile.gif


manau, kad tabletė šita kaip bandelė su įdaru - įdaro tik truputį, visa kita yra jį "laikanti" pluta biggrin.gif Vargu, ar be rišančių medžiagų būtų įmanoma pagaminti tabletę, o kad folio rūgštis pati paskutinė, tai nereiškia, kad ant pakuotės nurodytas jos kiekis neatitinka realios smile.gif

QUOTE(gizma @ 2009 10 02, 14:52)
Oi ne ne ne. Gizma ne taip buvo parasius rolleyes.gif


aš įsidėmėjau, kad acto bakterijos viską suėda - bet kokią žaliavą biggrin.gif Šiaip tai aš maistui naudoju spirito actą, nes jis man išraiškingesnis (labai mėgstu rūgščiai) biggrin.gif Tai jei į skrandį pilu, tai ir iš viršaus būtų gerai, man atrodo wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 14:57)
nu jau  doh.gif cia mano baisaus veido nesimato  biggrin.gif  tongue.gif

Tai kuo dazot plaukus?


jūsų paklausius... bash.gif

nedažau nail.gif Man patinka ir Lietuvos pilkosios būvis tongue.gif lotuliukas.gif Nenoriu jų varginti, man gražu, kai jie patys "keičia" spalvą - tai patamsėja, tai pašviesėja, priklausomai nuo sezono. Dar tokią sruogą šviesesnę turiu, kuri matydavosi, kai ilgesnius plaukus turėjau ir rišdavau, tai ir jinai derinosi biggrin.gif

tiesa, kažkada labai seniai kirpėja panaudojo dažantį šampūną, tai kol nusiplovė, norėjosi galvą į smėlį kišt, kokia man ta spalva buvo nesava, nors ir mažai ją pakeitė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 02, 13:32)
Žinau, kad tema ne apie tai, bet galiu jumis pasikliauti  wub.gif

Tai geriu aš tą folio rūgžtį ir vat sudėtį pasinagrinėja  unsure.gif na man ji labai nepatinka  unsure.gif bet aš tikrai nepatyrus sudėčių nagrinėjime nes turiu jus biggrin.gif ir sertifikatus pažįstu biggrin.gif

taigi folio r. sudėtis:Dikalcio fosfatas (kietiklis); mikrokrostalinė celiuliozė; karboksilmetilceliuliozė (stabilizatorius); magnio stearatas; folio rūgžtis.

Jei žvelgiant į sudedamųjų dalių išvardinimo eiliškumą, tai folio r. paskutinė  g.gif  Žodžiu, ką manot? smile.gif


man irgi atrodo, kad viskas gerai smile.gif svarbu, kad butu 400 mikrogramai folio rugsties tabletej (atrodo tiek ax.gif ).
o jei nepatinka, kad daug sudetiniu daliu, gali gert folio rugsti skysta forma. as ir tokia geriau. tai ten be folio rugsties ir vandens tik viena papildoma medziaga turbut. ir skysta forma lengviau organizmas pasisavina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 02 spalio 2009 - 15:38
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 15:57)
Tai kuo dazot plaukus?

as dazau chna ir basma plaukus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 10 02, 14:35)
as dazau chna ir basma plaukus.  ax.gif


bigsmile.gif tai chna, man atrodo, ir yra tas henna, o basma - tai indigo.
ir kaip nudazo? kokia tavo plaukuciu naturali spalva?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 15:20)
man irgi atrodo, kad viskas gerai smile.gif svarbu, kad butu 400 mikrogramai folio rugsties tabletej (atrodo tiek ax.gif ).
o jei nepatinka, kad daug sudetiniu daliu, gali gert folio rugsti skysta forma. as ir tokia geriau. tai ten be folio rugsties ir vandens tik viena papildoma medziaga turbut. ir skysta forma lengviau organizmas pasisavina.

o, nu tu matai bigsmile.gif man galvoj geriau taip būtų smile.gif tik kažin LT ar yra toikios konsistencijos jos g.gif
ačiū už mintį mirksiukas.gif 4u.gif

Aš dar į KN parašiau dėl folio blush2.gif biggrin.gif žiūrėsiu gal atsakys ir ką atsakys biggrin.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 15:42)
bigsmile.gif tai chna, man atrodo, ir yra tas henna, o basma - tai indigo.
ir kaip nudazo? kokia tavo plaukuciu naturali spalva?

aij, tai aš mamai dažau taip lotuliukas.gif

ji tokia pilka ir jau žilų nemažai smile.gif
tai nuima gerai, žili tokį blizgesį lyg ir turi smile.gif spalva labai natūrali gaunas.
Iš pradžių išterlioju chna, po to basma. Laikau ten kaip reikia.
Na spalva gal sakyčiau kaštoninė gaunas g.gif

o paauglystėj pati tik su chna dažydavau biggrin.gif tai tokia ugniniškai ryyyža būdavau biggrin.gif man labai gražu!

Šiaip dažytis pačiai man rodos gan sudėtinga, bet įmanoma smile.gif rankšluostis po jų neišsiskalbia. Patariu naudotis pirštinėmis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 02 spalio 2009 - 15:52