Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Sveikos 4u.gif Gal kas galėtų rekomenduoti pudrytę mišriai odai? Tokią, kurią būtų galima Vilniuj parduotuvėj (ne el.) nusipirkti. Nes dauguma bandytų man netinka – išsausina skruostus, bet neišlaiko ilgai matinės T zonos. Sakau, gal koks natūralus stebukliukas yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karibiete @ 2009 10 02, 12:58)
Čia info apie veido valymo aliejus


šitą aš perskaičiau jų puslapyje, todėl klausiu, kaip tie aliejai susijungia su vandeniu? Reklaminiai straipsniai niekuo nepadės, gal gali į buteliuką pažiūrėt, kas parašyta?
Atsakyti
Niekaip negaliu nuspresti, dazyti plaukus tuo keistu daiktu, kuri turiu, ar ne.
Turiu toki kieta gabala, kurio sudetis:
Indigo Herb (Fera tinctoria), Cocoa Butter (Theobroma cacao), Red Henna (Lawsonia inermis), Irish Moss Powder (Chondrus crispus), Clove Bud Oil (Eugenia caryophyllus), *Citral, *Eugenol, *Geraniol, *Citronellol, *Limonene, *Linalool, Perfume
* Occurs naturally in Essential Oils

Kaip suprantu, dazomosios medziagos cia indigo ir red henna.
Bet as niekad tokiais dalykais nesu daziusi plauku. Atsiliepimai patys ivairiausi, bet daug ir tokiu, kad 'prazaidi visa diena, issiterlioji vonia ir visa kita, kur dazai nutyksta (o jie nepatogus naudoti), o rezultatas - 0 blink.gif GAl priklauso nuo plauku spalvos pries dazyma?
Labai noreciau komentaru tu, kurie nusimano ar bande indigo/henna plauku dazymui. Ar matysis koks spalvos pokytis? Mano plaukai rudi (prie saknu tamsiai rudi, vos ne juodi, bet didzioji plauku dalis nusviesejus nuo saules ir pan. Tai gal ta sviesesne dali nudazytu? Ar veltui isterliociau namus? biggrin.gif

user posted image

Uzejo noras dazytis, nes negrazi man ta nusviesejus spalva ax.gif Bet noretusi naturaliai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 02 spalio 2009 - 13:13
QUOTE(Justesea @ 2009 10 02, 13:01)
Sveikos 4u.gif Gal kas galėtų rekomenduoti pudrytę mišriai odai?


nenori Dr.Hauschkos pabandyti Stepono g.?
Atsakyti
[QUOTE]
šitą aš perskaičiau jų puslapyje, todėl klausiu, kaip tie aliejai susijungia su vandeniu? Reklaminiai straipsniai niekuo nepadės, gal gali į buteliuką pažiūrėt, kas parašyta?

Ant buteliukų užrašyta tas pats, kaip ir internetiniame puslapyje nurodyta gaminio sudėtis.

Tai spėju, kad mano naudojamos priemonės nieko gero. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(karibiete @ 2009 10 02, 13:10)
Ant buteliukų užrašyta tas pats, kaip ir internetiniame puslapyje nurodyta gaminio sudėtis.


man ji kelia klausimų 4u.gif O kainos tų aliejų? nes eteriniai kai kur tai brangūs sudėti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 13:03)


tokie nuostabūs plaukai, ką čia dažyti? thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
gal patartumet koki pilinga jautriai kuperozinei odai?
ir dar - ka naudojate plauku fiksacijai, na, kaip laka ar plauku zele?
mano trumpi, iki siol naudojau nenaturalia zele arba vaska
Atsakyti
Aliejuko kaina 40 Lt. O gvazdikų vandens 150 ml kainuoja 20 Lt. Pažiūrėjau avokadų augalinis aliejaus 100 ml kainuoja 38 Lt. Kainos nėra labai mažos aromaterapijos produktų.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 14:04)
nenori Dr.Hauschkos pabandyti Stepono g.?

o kaip kainos situ pudru? nes man kaip tik reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 15:36)
čia iš paukščio?  blink.gif


aha smile.gif
nugi labai vertinamas aliejus wink.gif ir turbut brangiausias is visu mano sudetu i ta sviesta.

QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 12:18)
man ji kelia klausimų  4u.gif O kainos tų aliejų? nes eteriniai kai kur tai brangūs sudėti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 02, 13:03)


tokie nuostabūs plaukai, ką čia dažyti? thumbup.gif 4u.gif


man irgi idomu pasidare del tu ATOK alieju. sudetis tai visai paparsta ir gera surasyta. bet tai kodel jie vadinami 'hidrofiliniais'? g.gif

oi aciu 4u.gif bet man ta spalva tai negazi unsure.gif tiksliau grazi ta, kuri prie saknu smile.gif, bet ne ta nusviesejusi, kuri deja ant beveik viso plauku ilgio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 02 spalio 2009 - 13:36
QUOTE(karibiete @ 2009 10 02, 13:27)
Kainos nėra labai mažos aromaterapijos produktų.


taip, nėra mažos, o jie niekur nenurodo, rafinuoti jie ar ne. Čia be keliančio abejonių hidrofiliškumo faktoriaus unsure.gif

QUOTE(Dolphin @ 2009 10 02, 13:31)
o kaip kainos situ pudru? nes man kaip tik reikia  4u.gif


į Hauschkos temą nueik, į pirmą puslapį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 01, 22:22)
aha, kainas gerai supranti biggrin.gif dar siuntimas prisidės smile.gif
nimfali žalio molio pasta 23lt. o grožio kaukė 56lt. skelbiama jų psl wink.gif
Turėjus abejus, žalio molio pastos tik pamėginti buvau gavus  wub.gif
tai gerai sutraukia poras, o grožio kaukė labiau valo.

O vat pastas žiūriu, net nežinau, gal net ir nimfali pigiau išeina, pasinaudojus vergine duota nuolaida  g.gif negaliu apskaičiuoti dar siuntimo išlaidų, mat viršijam 10kg ribą biggrin.gif žiūrėsiu ką prancūzai man sakys biggrin.gif kol kas išeina, kad 100g 0,48eur, bet tai minėjau, kad viršijam... nežinau ką jie sakys smile.gif


jei reiks mazint, tai mano sampuna galima mest lauk, nes itariu, kad jis nemazai sveria.. ax.gif
Atsakyti