Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Vergine @ 2009 10 01, 20:51)
Sveikos 4u.gif Nuolaidos:
Feniqia -50%
Ciel d'Azur dantų pastoms -45%
Smilkalams -40%


Oho kokios nuolaidos thumbup.gif reikia muilų ir gal susigundysiu kokią pastą išbandyti, kaip su tokia nuolaida, tai tikrai verta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 22:18)
tuomet gal actą sutiktų pabandyti perplovimui?  g.gif

O kuo būtent actas padėtų? Kiek pamenu jį naudoja, kad plaukai blizgėtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 10 02, 11:21)
O kuo būtent actas padėtų? Kiek pamenu jį naudoja, kad plaukai blizgėtų ax.gif


linutiaa su juo galvos odos sudirgimą ir niežėjimą neutralizavo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 10 02, 09:38)
Taip, alavijų visa serija jautriai odai. Tik reikia labai žiūrėti, kad nebūtų pasibaigęs galiojimas, nes gali alergizuoti. Ir kaip tau kremas?  rolleyes.gif

Man patiko ax.gif Vakar prisiskaičiau atsiliepimų, kad bus lipnus, blogai susigers ir t.t., bet susigėrė puikiai, gal dėl to, kad labai nedidelį kiekį tepiau, mano sausai odai visai neblogas pasirodė. Panaudosiu ilgiau, gal tada išlįs kokie minusai.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 02 spalio 2009 - 11:36
QUOTE(pearl @ 2009 10 01, 18:02)
Bryyla, isbandziau eco pieneli akims valyti -  thumbup.gif

Smagu, kad bent akiu makiaza gerai valo mirksiukas.gif

QUOTE(Monica @ 2009 10 01, 18:03)
nžn, reikia bandyti.tai tada galima su paprastu vandeniu skiesti, kam su mineraliniu. Su hidrolatu gi gali skeisti

na jo, tiesa smile.gif dekui...
Atsakyti
Norėjau paklausti jūsų nuomonės apie šiuus produktus

http://www.aromatera...t/katalogas.php


Aš naudoju neutralų veido valymo aliejų, amn gerai makiažą nuvalo ir paskui dar nuvalau veidą aromatiniu gvazdikų vandeniu. Man patinka šios priemonės. smile.gif

Ką manote apie šių produktų sudėtį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 11:08)
nesupratau  blink.gif Taigi džiaugeisi juo  g.gif


Susilaikyma snereiškia neigiamos nuomonės biggrin.gif Tiesiog noriu, kad daugiau laiko panaudočiau. Šiandien pvz. vietoj aliejuko pirmą sykį losjonu pasitepiau, nes kai taip atvėso, prie lūpų oda pasausėjo, norėjosi ko nors kreminio. Na ir ką, patiko smile.gif tai dar vėliau kiek atsiliepsiu 4u.gif

QUOTE(Chippie @ 2009 10 02, 11:08)
nereikes vakscioti po parduotuves, teks rasti kitos veiklos thumbup.gif


biggrin.gif lauksiu atsiliepimų apie viską.

Aš tai šian pasiėmiau Suki šampūną ir kondicionierių iš pašto thumbup.gif Tai netrukus eisiu bandyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 02, 12:36)
Susilaikyma snereiškia neigiamos nuomonės biggrin.gif Tiesiog noriu, kad daugiau laiko panaudočiau.

Aš tai šian pasiėmiau Suki šampūną ir kondicionierių iš pašto thumbup.gif Tai netrukus eisiu bandyti cool.gif


supratau wink.gif

oi, kaip lauksim biggrin.gif


karibiete, man įtarimą kelia Hidrofiliniai (vandenyje tirpstantys) veido valymo aliejai . Kadangi aliejus vandenyje netirpsta, jų surišimui reikia emulguojančių medžiagų, tai galiu tik spėti, ko ten pridėta g.gif O kokia sudėtis etiketėje parašyta, įdomu? Nes jei jokios, tai labai blogai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(karibiete @ 2009 10 02, 13:35)
http://www.aromatera...t/katalogas.php
Aš naudoju neutralų veido valymo aliejų, amn gerai makiažą nuvalo ir paskui dar nuvalau veidą aromatiniu gvazdikų vandeniu. Man patinka šios priemonės.  smile.gif

Ką manote apie šių produktų sudėtį? g.gif


kažkada seniai, kai dar nebuvo ekol. produktų pas mus, bandžiau ir šią firmą.Vėliau kažkur inete radau info, kad visgi nėra čia absol. nat. produktas, dedami konservantai. Kai kurie gal ir neblogi (Ea, vandenys), bet ne visi. Pasieškok inete (gal ne Lt kalba) daugiau info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 02 spalio 2009 - 12:53
Palomina labai idumus tavo atsiliepimai apie elysambre pravada, krempudra bei bronzanta? bigsmile.gif gal foto galetum imesti jais pasigrazinusi? 4u.gif tu kaip supratau bronzanta emei 01nr rose brown? ar nera jis ruzavokas ar tiktu visam veidukui parudinti, nes kaip supratau pati emei ji naudoti kaip skaistalus? as gundausi 03 nr. beige brown bet bijau kad nebutu stipriai per tamsus doh.gif o sakyk laineris plunksnele ar toks kietas pagaliukas? ir kaip krempudra ji kaip supratau sausesnei odelei labiau skirta, bet kaip issilaiko ant veido, nenuplaukia dienos eigoje, maskuoja kiek? oi kiek kl blush2.gif aciu jei atsakysi 4u.gif
Atsakyti
Čia info apie veido valymo aliejus

Hidrofiliniai (vandenyje tirpstantys) veido valymo aliejai specialiai sukurti švelniam veido odos valymui bei makijažui pašalinti. Jie tinka kasdienei veido odos priežiūrai. Sąveikoje su vandeniu gaunamas valantis pienelis. Jų sudėtyje nėra tenzidų, cheminių konservantų bei sintetinių dažomųjų medžiagų. Kadangi priemonė yra visiškai natūrali, tad oda ją puikiai įsisavina, taip pat priemonė yra ir lengvai nuvaloma, o fiziologinė rūgščių ir šarmų pusiausvyra (pH=5,5) – nepažeidžiama.

Vartojimas: veidą sudrėkinkite vandeniu. Ant veido užtepkite kelis lašus hidrofilinio Original ATOK aliejaus, lengvai įmasažuokite odą susidariusia emulsija ir nuplaukite šiltu vandeniu. Nenaudokite muilo ar kitų putas formuojančių plovimo priemonių, kurios silpnina preparato poveikį. Veido valymą rekomenduojame užbaigti Original ATOK aromatinio vandens arba toniko pagalba. Tolimesnei veido odos priežiūrai tinka naudoti regeneraciniai Original ATOK aliejai arba kremai.

Saugojimo laikas. Hidrofilinių Original ATOK veido valymo aliejų galiojimo laikas - 12 mėnesių nuo pagaminimo dienos. Priemonę reikia laikyti sausoje, vėsioje vietoje ir sandariai uždarytą.

Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 02, 12:33)
linutiaa su juo galvos odos sudirgimą ir niežėjimą neutralizavo wink.gif

aha, liuks dalykas, galima ir skalaut, ir skiestu "problemines vietas" pavalyt, man vienoje vietoje buvo labai paraudus galvos oda, tai iskart nuramino. Bet paskutiniu metu as jo nebenaudoju, nes lyg pastebejau, kad mano dazytu plauku spalva keicia unsure.gif
Atsakyti