Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 17:36)

gerai prasisukai biggrin.gif  thumbup.gif Aš irgi mielai pirkčiau pigiau, bet A - neturiu patirties ir bijau išsidurti, B - labai maža Suki pasiūla ebay, arba aš nemoku ieškoti sad.gif Jei pirkčiau, tai vitamino C serumą, kurį bandžiau ir kuris labai patiko smile.gif Na bet nieko panašaus nemačiau ebay, kai žiūrėjau, arba nemokėjau susirasti sad.gif




man regis cia Suki pigiau, plius dabar jei uzsisakai uz daugiau nei 75EUr pristato nemokamai, o siaip kainuoja 14 EUR i visas Schengen salis thumbup.gif

ten gal ir nera visu priemoniu, bet gana neblogas pasirinkimas. Dabar galvoju, ka cia rinktis g.gif greitai baigsiu visus kremus ir co tai labai norisi isbandyti Suki thumbup.gif

http://www.beauty-tr...rques/suki.html

jei kam su FR kalba kils neaiskumu, galesiu padeti
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 10 01, 22:21)
man regis cia Suki pigiau


Na, reiktų pasiskaičiuoti, gal tikrai pigiau išeitų smile.gif Nes iš USA vienintelė bėda, kad shippingas brangus, o UK - kainos nesvietiškos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2009 10 01, 20:51)
Sveikos 4u.gif Nuolaidos:
Feniqia -50%
Ciel d'Azur dantų pastoms -45%
Smilkalams -40%

o kokioje cia parduotuveje? taip noreciau muilo pastos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 01, 21:33)
o kokioje cia parduotuveje? taip noreciau muilo pastos wub.gif

Nimfali Vilniuje Madoje kontaktai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 01, 22:24)
Na, reiktų pasiskaičiuoti, gal tikrai pigiau išeitų smile.gif Nes iš USA vienintelė bėda, kad shippingas brangus, o UK - kainos nesvietiškos doh.gif



na jo, is pradziu norejau is USA siustis, tai shippinga paskaiciavo gal 60$ doh.gif

labai gundausi Suki, bet apie si gamintoja suzinojau tik pries pora dienu ir is SM mirksiukas.gif gal jau ka isbandei??? labai noreciau gauti kokiu atsiliepimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 10 01, 22:38)
na jo, is pradziu norejau is USA siustis, tai shippinga paskaiciavo gal 60$ doh.gif

labai gundausi Suki, bet apie si gamintoja suzinojau tik pries pora dienu ir is SM mirksiukas.gif  gal jau ka isbandei??? labai noreciau gauti kokiu atsiliepimu blush2.gif


Žiūrint kokia oda tavo, aš naudoju priemones riebiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 10 01, 22:38)
Žiūrint kokia oda tavo, aš naudoju priemones riebiai smile.gif



mano misri, T linija riebi, aplin lupas sausa

Bet labai domi kremuas paakiams, ten regis anti-age blush2.gif na as gal ir ne pirmos jaunystes, pora mimikos rauksleliu turiu doh.gif kazin ar nebus persunkus g.gif

dar labai domina prausiklis ir tonikas, na ir dieninis kremas, koki tu pasirinkai???
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 10 01, 18:59)
MB galvą plauna 2k/sav., kartais dažniau (jeigu naudoja priemones).

Gal per šiandienos lietutį teko su Elysambre tušu pasivaikščioti? Kažin kaip darganą atlaikytų ax.gif


tuomet gal actą sutiktų pabandyti perplovimui? g.gif

Summer, Palomina, kaip vaikščiojosi? biggrin.gif

QUOTE(Vergine @ 2009 10 01, 19:51)
Sveikos 4u.gif Nuolaidos:
Feniqia -50%
Ciel d'Azur dantų pastoms -45%


oho, kokios nuolaidos blink.gif thumbup.gif

QUOTE(violence @ 2009 10 01, 20:22)
negaliu apskaičiuoti dar siuntimo išlaidų, mat viršijam 10kg ribą biggrin.gif žiūrėsiu ką prancūzai man sakys biggrin.gif


gal reikės ko nors atsisakyti? g.gif
Atsakyti
kam idomu, jau gavau ir isbandziau Suki maskuokli (concealeri smile.gif), va sita: http://www.sukipure....-concealer.html, spalva linen.

is pradziu issigandau, kad nepataikiau su spalva, labai jau ryski pasirode, bet pasitepiau veida, tai spalva normali (as esu labai sviesiaode su rausvais zandais, nes issiplete kapiliarai, siaip oda i sausuma).

pasidenge labai gerai, LABAI taupus - mazo grudelio uztenka dideliam plotui. Man ji labiau ne concealeris, o kaip krempudra pasitarnavo - issitepiau visa veida smile.gif, nes tokia naturalios spalvos. Efektas - sulyginta veido spalva (minejau, kad esu vietom raudona), tikrai neuzmaskavo kad net zymes neliktu raudonumo (gal tam reiktu daugiau jo patept mazesniam plote, ryt isbandysiu), bet daugiau taip sulygino spalva veido. Man labai patiko. Melsvus paakius irgi pamaskavo. Odos netraukia, ko bijojau, nes maniske sausoka. Labai graziai laikosi ir atrodo, man patiko thumbup.gif . Naudosiu kaip krempudra, nes tikrai graziai sulygina spalva. Blizget T zona nepradejo, birios pudros ant virsaus nebutina.

Gral pravers kam si info smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 22:18)
gal reikės ko nors atsisakyti?  g.gif

jei su savo užsakymo svoriu gelbėt viršsvorį nori, tai beprasmiška biggrin.gif tongue.gif
O dėl nuolaidų nimfali tai tikrai apmąstyk kai pamatysi realius skaičiukus mirksiukas.gif
Nuolaida labai gražiai nusiskaičiavo po 10proc nuo prekė 4u.gif Na gal kai kur 0,01 ar 0,02eur ne į pirkėjo naudą... 4u.gif

jau paskaičiavau su nuolaidėlėm kiekvienai karsta.gif tikiuosi greit išsispręs shipp klausimas smile.gif
aij čia dar su monica mes tokį juoką išrišom, kad patiem prancūzams kainos yra gerokai aukštesnės nei tiems, kurie puslapį atsidaro anglų kalba lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 01 spalio 2009 - 22:35
QUOTE(violence @ 2009 10 01, 22:33)
Nuolaida labai gražiai nusiskaičiavo po 10proc nuo prekė  4u.gif


gerai tu juos prirėmei lotuliukas.gif Nieko nekeisiu, nebent lieptum krepšį išsikraustyt tongue.gif

būtinai reiks muilų Nimfali, maniškis kaip tik į pabaigą eina cool.gif
Atsakyti
Aš irgi užsimaniau FENIQIA alyvuogių muilo, kai tokios nuolaidos. Tik iš pradžių pamenu buvo gan sunku jį naudot, kai tik išpakuotas, nes nemaži gabaritai biggrin.gif gal, galvoju, per pusę reikėjo perpjaut? bigsmile.gif Bet iš kitos pusės gaila perpjaut, nes pats muilas man labai gražus, padedi į muilinę ir turi vonios aksesuarą thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti