Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

http://www.earthmotherstore.co.uk/

dar viena nuorodele smile.gif

Yra Elysambre ir Weledos, Eko ir kt. firmu. Kiek ziurejau, isidejus tusa, siuntimo kaina i Lietuva gaunasi 3,50 svaro. Pats tusas - yra refill'as ir paprastas - apie 12, 99 svaro.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 10:21)
nepadedi taupyti.... tongue.gif Dabar daug kam užsireikė vėl visko biggrin.gif Tiesa, atsisiuntimas iš to puslapio nepameni, kiek kainuoja?

na as uz 4 daiktu siuntima apie 10 svaru sumokejau
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 10:21)
Dabar daug kam užsireikė vėl visko biggrin.gif Tiesa, atsisiuntimas iš to puslapio nepameni, kiek kainuoja?

QUOTE(Palomina @ 2009 10 01, 10:47)
na as uz 4 daiktu siuntima apie 10 svaru sumokejau

siaip palyginus ir nepigus siuntimas, galetume susikoperuoti bendra pirkima, vis gal kazkiek iseitu sutaupyti ant siuntimo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 10:21)
tiTik štai pastebėjau, kad (Monica, ar taip gali būti?), kad lygtai atsirado pelėsio kvapas purkštuke.


nu ne ekspertė gi aš biggrin.gif Nžn, faktas, kad vanduo genda, jei nekvėpuoja, gal ir min. tai galioja.Bet purkštuke gi nuolat kitas vanduo praeina, tai keista būtų. Gal pabandyk su kokiu spiritu praplauti (prapurkšti), pradezinfekuos.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 11:04)
nepamiršk parašyti, ar šiame pasaulyje dar būna stebuklų

būtinai 4u.gif.

QUOTE(kniaumiau @ 2009 09 30, 11:16)
Mane vilioja tas jų įvertinimas "Voted ‘Best Natural Deodorants’ by Natural Health & Beauty magazine 2008"  doh.gif 

O per kiek laiko iš ten ateina siuntinukas?  rolleyes.gif

Štai tas ir mane suvystė rolleyes.gif.
Atsiunčia per kokias keturias dienas. Niekad nebuvo jokių problemų, o kai praeitą kartą neįdėjo keturių prekių tai jas vėliau be papildomų prašymų per du kartus (va čia irkeisčiausia) atsiuntė nemokamai.

QUOTE(SaDa @ 2009 09 30, 15:14)
man paypal sistema sugrybavo ir aktyvavosi tik po savaites, tai as supratau, kad ne velnio man nepavyko uzsakyti, padariau antra uzsakyma, tai rezultatas toks:
siandien gavau pirmaji uzsakyma

Išvis nesuvokiu kaip kažkam abskritai pavyksta padaryti užsakymą per šią sistemą g.gif. Aš aiškinausi ir banke, ir pas pažįstamą kompiuterastą, nu jis niekaip negalėjo padaryti reikiamo užsakymo doh.gif.
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 10 01, 12:45)
Išvis nesuvokiu kaip kažkam abskritai pavyksta padaryti užsakymą per šią sistemą g.gif.


g.gif visada, jei tik yra galimybė, moku per PayPal, nes patoiau būti tiesiog negali. Gal kažkokie trukdžiai iš užsakinėjamos svetainės pusės? Nes su PP man nėra buvę problemų g.gif

Katuti, prisiduodu dėl Suki kainų 4u.gif sukipure.com už savo prekes (serumas, tonikas, molis, šampūnas ir kondicionierius) būčiau sumokėjusi 202,8 + 30,31 USD (tarpininkavimo mokesčiai) + siuntimas į Lietuvą. Pirkdama ebay už prekes (139,91) su siuntimu iki namų (47,95) sumokėjau 187,86 USD. Tai grubiai skaičiuoju, kad sutaupiau arti 150 Lt smile.gif Sakyčiau, visai neblogai. Va todėl ir nemėgstu oficialių tarpininkavimų sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 10 01, 12:45)
būtinai 4u.gif.
Štai tas ir mane suvystė rolleyes.gif.
Atsiunčia per kokias keturias dienas. Niekad nebuvo jokių problemų, o kai praeitą kartą neįdėjo keturių prekių tai jas vėliau be papildomų prašymų per du kartus (va čia irkeisčiausia) atsiuntė nemokamai.


Vakar pirkau vaistinėje šio bei to, ir užėjau plante system dezodorantą. Atsiminiau, kad lyg ir buvo čia apie jį kalbėta kaip apie neblogą, na ir nusipirkau doh.gif Šiandien išbandžiau, tai tikrai labai liuks laiko. Kitą savaitę bus išbandymas sportu, tai pažiūrėsim, ar pasiteisins rolleyes.gif

Laukiu nesulaukiu to siuntinuko, turbūt kitos savaitės pradžioj bus, nes šeštadienį kažin ar paštas teiksis pranešti, net jei ir ateis siuntinukas smile.gif

Toms, kurios pasigenda droguose Alterra'os. Aš čia šiandien įsigijau eilines mėtines putas veidui. Į dušo želių pusę nežiūrėjau, bet kosmetikos veidui tai tikrai pilna. Čia savanorių pr. drogas.

Palomina, per tave man bus bankrotas lotuliukas.gif Jau noriu ir to tušo, ir to linerio, ir nagų lako doh.gif doh.gif O tu linerį ėmei juodą? Ne per ryškus? Aš turėjus tik rudą iki šiol, bet labai juodo norisi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 01 spalio 2009 - 12:33
QUOTE(kniaumiau @ 2009 10 01, 13:32)
Palomina, per tave man bus bankrotas  lotuliukas.gif  Jau noriu ir to tušo, ir to linerio, ir nagų lako  doh.gif  doh.gif  O tu linerį ėmei juodą? Ne per ryškus? Aš turėjus tik rudą iki šiol, bet labai juodo norisi  rolleyes.gif

blush2.gif
taip emiau eyeliner'i juoda.. na juoda, kaip juoda biggrin.gif visai normaliai ziurisi

jei nagu laka sugalvosi isigyti, tai brukstelk kaip laikosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 08:43)
pridėsiu prie šampūno  lotuliukas.gif

biggrin.gif thumbup.gif

beje, kadangi turejau galimybe isbandyti ir hauschkos tusa, tai galiu parasyti savo galutine nuomone apie nvey. As ji patarciau pirkt nebent toms, kas turi ilgas, ne per retas blakstienas, nes tikrai per daug ju neilgina ir nestorina, isgaunamas kiek tik imanoma naturalus blakstienu ivaizdis smile.gif bet man jis tinka, nes as megstu kartais toki naturaluma, kai tik paryskinami nusvieseje galiukai, ko pvz su hauschka taip neisgaunu, jau ten matosi, kad tikrai pasidazei, nes ir pailgina, ir pastorina kazkiek. Siuo atzvilgiu, hauschka gauna riebu pliusa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 10 01, 12:45)
būtinai 4u.gif.
Štai tas ir mane suvystė rolleyes.gif.
Atsiunčia per kokias keturias dienas. Niekad nebuvo jokių problemų, o kai praeitą kartą neįdėjo keturių prekių tai jas vėliau be papildomų prašymų per du kartus (va čia irkeisčiausia) atsiuntė nemokamai.
Išvis nesuvokiu kaip kažkam abskritai pavyksta padaryti užsakymą per šią sistemą g.gif. Aš aiškinausi ir banke, ir pas pažįstamą kompiuterastą, nu jis niekaip negalėjo padaryti reikiamo užsakymo doh.gif.


Man iš Akomos tik per paypal priima mokėjimą, kortelės kažkodėl nepriima mano. Labai paprasta man viskas atrodo ten, nei jokių numerių įvedinėt, nei ką. Tik pastebėjau, kad didesnį kursą paypalas skaičiuoja.
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 30, 18:48)
Daddygirl, gal galėtum išduoti kaip gamini kūno sviestą, kurio nuotrauką buvai įdėjusi temos pradžioje?  4u.gif


rasiau rasiau ir kazka paspaudziau - dingo.. smile.gif dingo noras daug rasyt smile.gif

zodziu, gaminu is: taukmedzio, kakavos, mango, nerafinuoto palmiu, kokoso, alyvuogiu, linu semenu, morku, emu, nakvisos, avokado alieju, eteriniu, vit E, GSE.
sikart nedejau dazanciu (morku, avokado, palmiu) ir sviestmedzio (del jo kvapo), o papildomai yra vaniles ir propolio.


QUOTE(ragana @ 2009 09 30, 18:54)
Pasakei beveik kaip mano vaikas biggrin.gif Kadangi jis puikiai zino, kad reikia skaityti visu produktu sudetis, tai buna, kad kartais susidomi kokiu nors nauju produktu parduotuveje ir visada praso, kad paskaityciau sudeti. Tai kai paskaitau ir isaiskinu kas jame blogo, tai jis sako:"bet tai kodel gamina ir pardavineja zmonems kenksmingus daiktus?????  ohmy.gif "

Tiesa pasakius man irgi buna tokiu momentu gyvenime, kai vis dar stebina pasaulis, kuri valdo pinigai  unsure.gif


saunuolis vaikas, kad taip masto 4u.gif

as turejau omeny turbut ne visai tai.
kai sakiau, 'kam jie deda tas medziagas', turejau omeny, ne tai, kad jos potencialiai kenksmingos, bet kad jos muile nereikalingos.
viena is ju konservantas, o muilui konservantai nebutini.
kita padeda prasiskverbti i oda, irgi neaisku kam ta savybe muilui.

nu bet ka cia zinai, kaip jie ta muila gamina, is sudeties nepasakysi.
jei deda, gal ir reikia. gal kaip kitaip tas ju muilas gamintas..

QUOTE(Ayaan @ 2009 09 30, 21:42)
Man irgi patinka Sonnet muilas, nes nesausina odos. Esu dar pirkus kitą rankų plovimui - Alma Wit iš CUP, tai tas žiauriai sausindavo, jį nebent galima naudot skalbiniams. Alma Wit sudėtyje yra palmių aliejaus (dėl Sonnet nežinau, nes parduodamas be įpakavimo), pamenu buvo postų apie kertamus miškus ir palmių plantacijas. Trumpa citata:
"Indonezijoje didesnė bėda nei nelegaliai kertami miškai yra palmių plantacijų plėtra. Jų aliejus naudojamas biokuro gamybai ir atneša krūvas pinigų. Tačiau dėl šių palmių plantacijų barbariškai naikinami tropiniai miškai su visa augmenija ir gyvūnija. "
Na bet negalime būti tikri, jog šis muilas yra gaminamas iš būtent tokiu būdu gauto palmių aliejaus  g.gif


graziai cia save nuraminai wink.gif smile.gif
bet, deja, man atrodo, mes visi nenoriai prisidedam prie tropiku naikinimo ir orangutanu isnykimo smile.gif
jei taip pastudijuot maisto etiketes(margarinas, sokoladas, tepami sureliai ir t.t.), kosmetiniu priemoniu irgi.. o kur dar biodiesel! visur pilna palmiu aliejaus. ir kasmet jo sunaudojimas, t.y. paklausa auga.. manoma, kad 2030m, lyginant su 2000, isaugs dvigubai.
kuo daugiau sunaudojam kaip vartotojai, tuo labaiu pleciamos palmiu plantacijos tropiku saskaita.
nes palmiu aliejus labai pigi ir patogi zaliava. net tam paciam muilui gaminti. pvz 1kg rafinuoto palmiu aliejaus kokie £2, o jo pakaitalu muile - kakavos, mango ar sviestmedzio sviestu kaina £10-20.
todel pigiu muilu (pvz sonett) pagrindas ir yra palmiu aliejus.

Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 08:43)
bet kaina tai gaunasi faktiškai ta pati biggrin.gif
pagaliau sugrįžai į tiesos kelią biggrin.gif
gal Vytautas sūresnis, šiaip tai nėra sūrūs geriami mineraliniai vandenys wink.gif
pridėsiu prie šampūno  lotuliukas.gif

as nuo pat pradziu kalbejau apie mineralini is Druskininku gydyklu, o ne ta buteliuose smile.gif

QUOTE(Monica @ 2009 10 01, 09:24)
Aš naudoju dabar min vandenį iš Druskininkų.Plaunuosi veidą. Man po to tempia odą šiek tiek, tai dar purškiu ant viršaus hidrolato. Gėriau, tai tikrai l. sūrus. Ir kas keista, kad skirtingų atvežimų skiriasi vanduo: antrąkart atvežtas gelsvos spalvos, ir net kartumas jaučiasi, tai tik skiestą geriu.O mamai, besigydančiai  Druskininkuose, l. tinka tas vanduo veidui, net išsigydė neaiškios kilmės (gal net nervinio pobūdžio) nosies šerpetojimą. Niekuom daugiau nesitepa, ir oda puikiai jaučiasi. Kas turit galimybę, bandykit, gal tiks.

Na va, to ir bijau, kad temps oda unsure.gif tai galvoju, o gal geriau butu per puse atskiesti su paprastu pirktiniu mineraliniu vandeniu? gal tada netemptu, o mineraliniu medziagu tokiame vis tiek butu daugiau nei pirktame buteliuose? ka manai? 4u.gif
Atsakyti