Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 30, 20:19)
turiu intymiai higienai prausikli, jau antra perku, priekaistu neturiu.

gal kartais si, nes butent siuo gundausi ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 30, 22:11)
gal kartais si, nes butent siuo gundausi ax.gif
user posted image

aha, si 4u.gif patinka, kad putu pavidalu, labai taupiai naudojasi, jau kai nusiperku, tai tikrai ne vienam menesiui, gaila neprisimenu, kada uzsisakiau g.gif
Atsakyti
Euro vaistineje kudikiu ir vaiku odos prieziuros priemonems Weleda 25 % nuolaida iki spalio 18 d. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gizma @ 2009 09 30, 21:55)
Perziurejau beveik visus produktus. Sorry, jei nuomone bus labai kategoriska. Tarkim, neziurime, kas tai per gamintojas - nes tikrai yra daug zmoniu, megstanciu si gamintoja. Ziurint vien i sudeti, pasidare neaiskus pats sertifikavimo principas. Man susidare toks ispudis, kad sertifikuotos tik kai kurios produkto dalys. Tada patikeciau, kad galima uzdeti Ecocert zenkla. Bet paciam produktui - tai ne pro kur. Gal sudedamosios dalys ir nera labai blogos, bet atkreipiau demesi, kad labai daug emulsuojanciu medziagu. Keletas is sudedamuju daliu isvis tokios idomios g.gif , net pati ziurejau internete, kas tai per medziaga. Tai sios kelios medziagos man kelia dideliu abejoniu savo chemine struktura.
Kitas dalykas - yra aprasymas, ka kokia sudedamoji produkto dalis daro odai. Tai a la veiksmingosios medziagos yra ingredientu gale. Tai jau kelia abejoniu ju veiksmingumu. O pirmieji dazniausiai eina alyvuogiu ir simondsiju aliejai.
Vienu zodziu - Jusu teise rinktis. Jei naudojote sio gamintojo produktus iki siol, naudokite ir toliau. Taciau manau, metyti pinigu - itariu, kad si linija bus brangesne nei paprasti produktai - neverta.


aciu
TBS nelabai megstu, perku tik cukru depiliacijai. Manau istikruju jau geriau investuosiu pinigus i naturalia/organiska kosmetika gaminancias firmas.
dar karta dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 29, 22:58)
o va kalbant apie dieta, dabar mastau, kad mano pagrazejusi oda b


Galvoju ir aš galutinai atsisakyti miltinių, pieno produktų, nors ir nedaug jų vartoju, bet susidaro ax.gif

QUOTE(Rasulyte @ 2009 09 30, 10:20)
Vakar pagaliau isbandziau Weledos saltalanki duso zele. Pasaka  wub.gif . MB sake, jog jam ji apelsinais kvepia.


Man ji irgi grynai apelsininė smile.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 09 30, 15:20)
na ka.. siandien atkeliavo mano siuntinukas su Elysambre dekoratyvine kosmetika smile.gif


Labai gražiai pasidažei thumbup.gif Ir suintrigavai su kremine pudra. Jau mintyse užsirašiau į eilę, nors dabar ir Nvey negaliu atsidžiaugti smile.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 15:30)
man Suki tikriausiai reikės išmesti sad.gif


Padovano, parduok, tik nemesk. Maža sueis gal kam ir gal net visai normaliai 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 16:29)
Iš Summer supratau, kad vien vandeniu jis nelabai nusiplauna  g.gif


Nusiplauna smile.gif Tik ilgiau trunka nei kad Hauschką plaunant.

QUOTE(pearl @ 2009 09 30, 18:03)
suki meginuku rinkinys atkeliavo pas mane namo ir laukia savo eiles lotuliukas.gif


Kaip lauksiu atsiliepimų drinks_cheers.gif

QUOTE(ragana @ 2009 09 30, 20:54)
Pasakei beveik kaip mano vaikas biggrin.gif


Šauniai išauklėtas 4u.gif Nuostabu, kai nuo mažų dienų vaikui yra natūraliai suvokiami tokie subtilūs dalykai.

QUOTE(absinthfaerie @ 2009 09 30, 20:59)
Body Shopas isleidzia veido prieziuros naturalia linija - Nutriganics.


Draugė, dirbanti TBS davė išbandyti dieninį ir naktinį kremus, tai išbėrė po vieno karto smile.gif Nėra to buvę, kad ir kokį kitą nat. daiktą būčiau užsitepus.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 17:29)
kiek esu žiūrėjusi vadinamųjų vaikiškų muilų, tai tikrai nuoširdžiai nesuprantu, kodėl jie vaikiški  doh.gif Nes juose ir SLS, ir visokių DEA pilna... Patį paprasčiausią muilą perkam rankoms plauti, tai Sonnet iš Holos. Tas ir pigiausias, kokį natūralų LT galima rasti, ir be blogybių smile.gif

Man irgi patinka Sonnet muilas, nes nesausina odos. Esu dar pirkus kitą rankų plovimui - Alma Wit iš CUP, tai tas žiauriai sausindavo, jį nebent galima naudot skalbiniams. Alma Wit sudėtyje yra palmių aliejaus (dėl Sonnet nežinau, nes parduodamas be įpakavimo), pamenu buvo postų apie kertamus miškus ir palmių plantacijas. Trumpa citata:
"Indonezijoje didesnė bėda nei nelegaliai kertami miškai yra palmių plantacijų plėtra. Jų aliejus naudojamas biokuro gamybai ir atneša krūvas pinigų. Tačiau dėl šių palmių plantacijų barbariškai naikinami tropiniai miškai su visa augmenija ir gyvūnija. "
Na bet negalime būti tikri, jog šis muilas yra gaminamas iš būtent tokiu būdu gauto palmių aliejaus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 30 rugsėjo 2009 - 22:43
QUOTE(violence @ 2009 09 30, 17:14)
Mes ir šį muilą dėka tavęs naudojam biggrin.gif violey berods, 0,55eur.  4u.gif nučiupau bent 4 praeitu kartu smile.gif


bet kaina tai gaunasi faktiškai ta pati biggrin.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 09 30, 17:17)
aciu  4u.gif man taip pat labiau patinka su elysambre nei su sintetiniu..


pagaliau sugrįžai į tiesos kelią biggrin.gif

QUOTE(pearl @ 2009 09 30, 17:27)
gal g.gif  siaip jis tikrai labai surus, kai tose druskininku voniose pamirksti, tai pirmas dalykas ko po to norisi - kokosu aliejaus biggrin.gif


gal Vytautas sūresnis, šiaip tai nėra sūrūs geriami mineraliniai vandenys wink.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 30, 19:19)
na jau, tik nemesk unsure.gif  paziurek, kaip man taviskis nvey pasiteisino 4u.gif


pridėsiu prie šampūno lotuliukas.gif

rudaplauke tikisi greitai turėti mūsų Druide, nes jau parkeliavo pas ją sąskaitos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 07:43)
bet kaina tai gaunasi faktiškai ta pati biggrin.gif

uoj aš net nesiginčiju, tik matai Kaune Holos nėra biggrin.gif aš tik norėjau pasakyt, kad jei ne tu... biggrin.gif muilo nebūtume bandę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 10 01, 08:04)
uoj aš net nesiginčiju, tik matai Kaune Holos nėra biggrin.gif aš tik norėjau pasakyt, kad jei ne tu... biggrin.gif muilo nebūtume bandę biggrin.gif


aaa biggrin.gif 4u.gif O aš iškart išsirtraukiau skaičiavimo mašinėlę išlaidas pasiskaičiuoti ax.gif
Atsakyti
Aš naudoju dabar min vandenį iš Druskininkų.Plaunuosi veidą. Man po to tempia odą šiek tiek, tai dar purškiu ant viršaus hidrolato. Gėriau, tai tikrai l. sūrus. Ir kas keista, kad skirtingų atvežimų skiriasi vanduo: antrąkart atvežtas gelsvos spalvos, ir net kartumas jaučiasi, tai tik skiestą geriu.O mamai, besigydančiai Druskininkuose, l. tinka tas vanduo veidui, net išsigydė neaiškios kilmės (gal net nervinio pobūdžio) nosies šerpetojimą. Niekuom daugiau nesitepa, ir oda puikiai jaučiasi. Kas turit galimybę, bandykit, gal tiks.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 30, 23:22)
Labai gražiai pasidažei thumbup.gif Ir suintrigavai su kremine pudra. Jau mintyse užsirašiau į eilę, nors dabar ir Nvey negaliu atsidžiaugti smile.gif

aciu 4u.gif na man ispudi teigiama tikrai Elysambre visos priemones (kurias emiau) padare, tiesa pasakius nelabai tikejausi smile.gif

QUOTE(katutis @ 2009 10 01, 08:43)
pagaliau sugrįžai į tiesos kelią biggrin.gif

na stengiames gi biggrin.gif blush2.gif

dar vakar vakare sugalvojau ir akiu pravedima isbandyt, tai labai patogus pasirode, net man tokiai nemoksai visai neblogai linija nusibreze smile.gif

o del tuso nusiplovimo.. na tikrai vien su vandeniu sunku nuplauti, aisku imanoma, bet ilgas tada zaidimas.. Hauschka siuo atzvilgiu pranasesne..
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 10 01, 08:24)
Aš naudoju dabar min vandenį iš Druskininkų.


tiesiai iš gydyklų - taip wink.gif Jis tikrai "stipresnis" negu buteliuose, ir poveikis jo didesnis drinks_cheers.gif Bet tą, kurį purškiau, pirktą buteliuose, nesausina tikrai odos. Tik štai pastebėjau, kad (Monica, ar taip gali būti?), kad lygtai atsirado pelėsio kvapas purkštuke. Pačiam buteliuke nieko, bet kai purškiu, man tas kvapas jaučiasi g.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 10 01, 09:02)
aciu  4u.gif  na man ispudi teigiama tikrai Elysambre visos priemones (kurias emiau) padare, tiesa pasakius nelabai tikejausi  smile.gif


nepadedi taupyti.... tongue.gif Dabar daug kam užsireikė vėl visko biggrin.gif Tiesa, atsisiuntimas iš to puslapio nepameni, kiek kainuoja?
Atsakyti