Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Apie dušo želes, tai aš dabar naudoju Druide su ožkos pienu. Labai malionus. Šian galų gale išmėginsiu Daddygirl muila 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 28, 18:47)
as tai siuo metu duso zeles iskeiciau i muilus smile.gif dabar einamiausias Feniqia muilas, tas kuris tinka ir veidui, ir kunui, ir intym. higienai..  thumbup.gif  kainavo apie 20 lt (kai nuolaidos buvo), o naudojasi labai taupiai..
man dabar jis atstoja ir duso zele, ir veido prausikli biggrin.gif


O kaip tiksliai vadinasi tas muilas? smile.gif Draugei netiko pelargonijų hidrolatas, siūlo perimti iš jos- ar verta? g.gif
Atsakyti
Dovish klause anksciau apie sveitiklius kunui. Vat vakar toki "marmaliuka" lotuliukas.gif pasidariau: negyv.juros druska, baltasis molis, bazinis ir EA + duske. Isvada biggrin.gif man nelabai patiko, tik todel, kad pasidariau kiek per skysta ir kadangi druska stambi (bet ne astri) tai ji nubyrejo visa o ne sveite doh.gif
Anksciau ir as pameginau su kokosu drozlem, tai labai patiko jausmas po nusiprausimo, nes nebereikejo naudoti jokiu alieju oda buvo svelni ir minksta, bet man truko to sveitimo jausmo lotuliukas.gif Is po to teko dar gerai issiplaut vonia lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos ka naudojate paakiu odelei? bet kad ne nuo rauksliu butu, ieskau tokio kremuko kad drekintu, mazintu kazkiek ratilus, paburkimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2009 09 28, 19:05)
O kaip tiksliai vadinasi tas muilas? smile.gif Draugei netiko pelargonijų hidrolatas, siūlo perimti iš jos- ar verta? g.gif

lietuviskai tai - originalus muilas smile.gif
va kaip atrodo:
user posted image

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 28, 19:35)
Merginos ka naudojate paakiu odelei? bet kad ne nuo rauksliu butu, ieskau tokio kremuko kad drekintu, mazintu kazkiek ratilus, paburkimus smile.gif

as tai aliejus naudoju paakiams.. dabar avokadu.. o kai vienu metu naudojau paakiams sviestmedi, tai buvo kazkiek pasvieseje paakiai g.gif ir patiko man..
seip pastebejau, kad mano paakiai megsta riebesnius dalykelius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 28 rugsėjo 2009 - 18:43
QUOTE(Palomina @ 2009 09 28, 19:41)
as tai aliejus naudoju paakiams.. dabar avokadu.. o kai vienu metu naudojau paakiams sviestmedi, tai buvo kazkiek pasvieseje paakiai  g.gif ir patiko man

o kaip su tusu draugauja/ neissitepa? nes vienu metu naudojau kokosa+gardenijos ekstraktu tai ojoi kaip issitepliodavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 28, 19:44)
o kaip su tusu draugauja/ neissitepa? nes vienu metu naudojau kokosa+gardenijos ekstraktu tai ojoi kaip issitepliodavau doh.gif

man tai neissitepa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 28, 19:46)
man tai neissitepa  g.gif

na ka reiks isbandyti, aciu 4u.gif
Atsakyti
Prasau pamokemntuokite sudeti. manau kad nekokia bet laukiu jusu atsakymu nes pati nelabai ismanau




Alumina (corundum crystal), water, caprylic/capric triglyceride, ethylhexyl palmitate, cetearyl alcohol, carthamus tinctorius (safflower) seed oil, wine extract, bacopa monniera extract, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, ascorbyl palmitate, bisabolol, lecithin, panthenol, camellia sinensis (green tea) leaf extract, daucus carota sativa (carrot) root extract, vitis vinifera (grape) seed extract, triticum vulgare (wheat) germ extract, triticum vulgare (wheat) bran extract, hydrolyzed oat flour, triticum vulgare (wheat) germ oil, propylene glycol, stearic acid, sodium cetearyl sulfate, cetyl alcohol, aminomethyl propanol, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, isobutylparaben, linalool, benzyl alcohol, gydroxycitronella, ceranium and lavender fragrance.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo materiallove: 28 rugsėjo 2009 - 18:58
QUOTE(materiallove @ 2009 09 28, 18:57)
Prasau pamokemntuokite sudeti. manau kad nekokia bet laukiu jusu atsakymu nes pati nelabai ismanau
Alumina (corundum crystal), water, caprylic/capric triglyceride, ethylhexyl palmitate, cetearyl alcohol, carthamus tinctorius (safflower) seed oil, wine extract, bacopa monniera extract, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, ascorbyl palmitate, bisabolol, lecithin, panthenol, camellia sinensis (green tea) leaf extract, daucus carota sativa (carrot) root extract, vitis vinifera (grape) seed extract, triticum vulgare (wheat) germ extract, triticum vulgare (wheat) bran extract, hydrolyzed oat flour, triticum vulgare (wheat) germ oil, propylene glycol, stearic acid, sodium cetearyl sulfate, cetyl alcohol, aminomethyl propanol, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, isobutylparaben, linalool, benzyl alcohol, gydroxycitronella, ceranium and lavender fragrance.

Net ir man nelabai ismenelei sie dalykai visada krinta i akis kaip patys blogiausi tongue.gif

QUOTE(Ramintėlė 24 Paskelbta Šiandien @ 18:35 )
  Merginos ka naudojate paakiu odelei? bet kad ne nuo rauksliu butu, ieskau tokio kremuko kad drekintu, mazintu kazkiek ratilus, paburkimus 



As naudoju visam veidui (net ir kaklui) arba nerolio eliksyra arba ersketuogiu su roziu EA, man patinka ir vienas ir kitas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 28 rugsėjo 2009 - 19:07
QUOTE(materiallove @ 2009 09 28, 19:57)
Prasau pamokemntuokite sudeti. manau kad nekokia bet laukiu jusu atsakymu nes pati nelabai ismanau
Alumina (corundum crystal), water, caprylic/capric triglyceride, ethylhexyl palmitate, cetearyl alcohol, carthamus tinctorius (safflower) seed oil, wine extract, bacopa monniera extract, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, ascorbyl palmitate, bisabolol, lecithin, panthenol, camellia sinensis (green tea) leaf extract, daucus carota sativa (carrot) root extract, vitis vinifera (grape) seed extract, triticum vulgare (wheat) germ extract, triticum vulgare (wheat) bran extract, hydrolyzed oat flour, triticum vulgare (wheat) germ oil, propylene glycol, stearic acid, sodium cetearyl sulfate, cetyl alcohol, aminomethyl propanol, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, isobutylparaben, linalool, benzyl alcohol, gydroxycitronella, ceranium and lavender fragrance.

nekokia sudetis.. gal ir daugiau kokiu blogiuku yra, tingejau gilintis labai blush2.gif
beje.. kokios cia priemones sudetis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 28 rugsėjo 2009 - 19:03
Aciu kad atsaket.
Palomina cia is sio rinkinio to valiklio sudetis. http://www.beautycho...ce-12680-0.html

kaip as noriu to aparaciuko wub.gif
Atsakyti