Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(bryyla @ 2009 09 30, 18:59)
Taip pigiai  bigsmile.gif vaje... na vis gerus komentarus po laiko isgirstu, siandien nusipirkau is Holos UT uz ų lt, buciau sutaupius  biggrin.gif pirkau tik ranku plovimui... Na kita karta zinosiu, aciu labai  4u.gif
Man patinka ECO valomasis pienelis 3 in 1, negriauzia akiu, gerai nuvalo  smile.gif

dekui 4u.gif va, kaip tik nivea baigiasi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 19:01)
man champak nedžiovina odos, dar gali pabandyti elementarų mineralinį vandenį wink.gif

del mineralinio - gal ir prisiruosiu kada - kazkaip man keista blush2.gif bet man siaip keista - KN psl raso, kad ir padrekina (jei reikia) g.gif o champaku reiks isbandyt, kai KN busiu biggrin.gif dabar vakare dr. H tonika baigineju, o rytais pelargoniju hidrolata naudoju - tai tikrai berimu apmazina, na, tarsi nuramina oda biggrin.gif o ir emulsija nuo spuogu KN thumbup.gif tepu tik vakarais ax.gif
as gi tapau reklamos auka - kai ka nors gero cia perskaitau, uzsimanau isbandyt, tai jau suki meginuku rinkinys atkeliavo pas mane namo ir laukia savo eiles lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pearl: 30 rugsėjo 2009 - 17:08
QUOTE(bryyla @ 2009 09 30, 16:59)
Taip pigiai  bigsmile.gif vaje... na vis gerus komentarus po laiko isgirstu, siandien nusipirkau is Holos UT uz ų lt, buciau sutaupius  biggrin.gif pirkau tik ranku plovimui... Na kita karta zinosiu, aciu labai  4u.gif


kas kam patinka 4u.gif Man taupiau ir maloniau naudojasi būtent gabalinis muiliukas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pearl @ 2009 09 30, 17:03)
del mineralinio - gal ir prisiruosiu kada - kazkaip man keista blush2.gif 


oda labai gerai į mineralinį reaguoja, bent mano, nes juk jis turtingas yra visko biggrin.gif Kuo čia odai turėtų netikti? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 30 rugsėjo 2009 - 17:10
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 19:10)
kas kam patinka  4u.gif Man taupiau ir maloniau naudojasi būtent gabalinis muiliukas smile.gif
Papildyta:
oda labai gerai į mineralinį reaguoja, bent mano, nes juk jis turtingas yra visko biggrin.gif Kuo čia odai turėtų netikti? wink.gif


tikiu, kad jis naudingas ir geras 4u.gif cia MAN keista, net nzn kodel blush2.gif bet reisk kada tikrai kada pabandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 16:47)
žiauriai gerai atrodo  wub.gif Perspjovė ir sintetinį tušą  lotuliukas.gif
nea, gabalinis smile.gif Be jokių kvapų, be nieko. Bet kasdienėm reikmėm man jis super, ir kaip bazė pagerinto muilo gamybai (čia kas moka, aš jau savo nuotykius kažkada pasakojau biggrin.gif ).

Mes ir šį muilą dėka tavęs naudojam biggrin.gif violey berods, 0,55eur. 4u.gif nučiupau bent 4 praeitu kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 30, 17:46)
Palomina, tikrai įspūdingai nusidažė blakstienos thumbup.gif . Man tai aktualu, kiek jis laiko išbus nesugedęs, nes aš blakstienas l. retai dažausi, o tušu irgi gundausi biggrin.gif

aciu 4u.gif raso kad atidarius sunaudot per pusmeti

QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 17:47)
žiauriai gerai atrodo  wub.gif Perspjovė ir sintetinį tušą  lotuliukas.gif

aciu 4u.gif man taip pat labiau patinka su elysambre nei su sintetiniu..
Atsakyti
QUOTE(pearl @ 2009 09 30, 18:03)
del mineralinio - gal ir prisiruosiu kada - kazkaip man keista blush2.gif  bet man siaip

Mineralini ir as rekomenduoju thumbup.gif man roziu hidrolatas sausino oda, o dabar taip faina...

QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 18:10)
kas kam patinka  4u.gif Man taupiau ir maloniau naudojasi būtent gabalinis muiliukas smile.gif
Papildyta:
oda labai gerai į mineralinį reaguoja, bent mano, nes juk jis turtingas yra visko biggrin.gif Kuo čia odai turėtų netikti? wink.gif

Klaida padariau biggrin.gif muila uz 7 lt pirkau, jis taip pat gabalinis, nes man tokie labiau patinka, taupiau naudojasi... Kitas muilas bus Sonnet 4u.gif
Papildyta:
Beje, jei prakalbome apie mineralini vandeni... tai, ar galima ant veido purksti is Druskininku naturalu vandeni? g.gif jis labai surus, bet tai ten labai daug mineralu, zmones vaziuoja is ten prisipilt ir parsivezt to mineralinio ir gydymams, na viskam... Sakau, gal ir veidui butu geriau nei pirktinis g.gif
Atsakyti
tik nepabuk viena diena- ir jau prikalbat kalnus, nebespeju sekti biggrin.gif

nu patinka man si tema, ir pasakysiu kodel smile.gif nes dar ir dar karta isitikinu, kad naudojant naturalia kosmetika reikia atrasti kas butent tau, tavo odai tinka. oda tokia pati, o vienai liuks, kita beria; vienai drekina, kitai traukia smile.gif taip pamazu, is kito galo ir aiskeja, kodel taip mylimi sintetiniai produktai- jie paprastai visiems vienodai (ne)tinka, nes tokiu kontroversisku reakciju nebuna, randa chemikai ka ideti smile.gif atejo i galva palyginimas su kinu maistu ir i ji dedamu natrio gliutomatu skoniui pagerinti- jau taip gerai sueina, taip skaniai nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 30, 19:23)
Beje, jei prakalbome apie mineralini vandeni... tai, ar galima ant veido purksti is Druskininku naturalu vandeni?  g.gif jis labai surus, bet tai ten labai daug mineralu, zmones vaziuoja is ten prisipilt ir parsivezt to mineralinio ir gydymams, na viskam... Sakau, gal ir veidui butu geriau nei pirktinis  g.gif


gal g.gif siaip jis tikrai labai surus, kai tose druskininku voniose pamirksti, tai pirmas dalykas ko po to norisi - kokosu aliejaus biggrin.gif bet darbuotojai net rekomenduoja nesiprausti po voniu, nes mineralinio poveikis odai iki 12 val. lygtais islieka
klaisimukas - kur to eko pienelio perki? 4u.gif nes kol kas narsau nete, tai tik internetinese parduotuvese jo aptinku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pearl: 30 rugsėjo 2009 - 17:38
[quote=pearl,2009 09 30, 19:03]
dekui 4u.gif va, kaip tik nivea baigiasi biggrin.gif
Papildyta:

del mineralinio - gal ir prisiruosiu kada - kazkaip man keista blush2.gif bet man siaip keista - KN [COLOR=red]psl raso, kad ir padrekina (jei reikia) g.gif o champaku reiks isbandyt, kai KN busiu biggrin.gif dabar vakare dr. H tonika baigineju, o rytais pelargoniju hidrolata naudoju - tai tikrai berimu apmazina, na, tarsi nuramina oda biggrin.gif o ir emulsija nuo spuogu KN thumbup.gif tepu tik vakarais ax.gif

Gal galit man kaip naujokei, paaiskintikas yra KN ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2009 09 30, 19:41)

Gal galit man kaip naujokei, paaiskintikas yra KN ?  blush2.gif

kvapu namai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pearl @ 2009 09 30, 19:51)
kvapu namai mirksiukas.gif


Aciu labai uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Namuose jau keleri metai metosi "Tindi" muilo gabaliukas (vis dar supakuotas) ir tikisi, kad bus bent kazkur buityje sunaudotas biggrin.gif Taigi "Tindi" muilo, skirto jautriai odai, sudetis:
Sodium almate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Lanolin, Titanium Dioxide, Sodium chloride, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium EDTA


Atsakyti