Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Palomina @ 2009 09 30, 17:09)
va CIA kosmetika.. ziurek ten kur Elysambre  mirksiukas.gif

aciu jau radau 4u.gif o sakyk ten su tais ipakavimasi painiava pvz jei imti tusa refill tai jis bent su sepeteliu ateina? ar tu emei ta grazu normalu ipakavima? smile.gif
Atsakyti
na vis tik nufotkinau siandien smile.gif stai foto:
nedazytos blakstienos:
user posted image

su Elysambre tusu (realiai geriau atrodo):
user posted image

na, o cia nenaturaliu tusu dazyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 30 rugsėjo 2009 - 16:33
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 16:29)
kiek esu žiūrėjusi vadinamųjų vaikiškų muilų, tai tikrai nuoširdžiai nesuprantu, kodėl jie vaikiški  doh.gif Nes juose ir SLS, ir visokių DEA pilna... Patį paprasčiausią muilą perkam rankoms plauti, tai Sonnet iš Holos. Tas ir pigiausias, kokį natūralų LT galima rasti, ir be blogybių smile.gif
visos mėgsta biggrin.gif

o cia skystas ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 30, 17:27)
aciu jau radau 4u.gif o sakyk ten su tais ipakavimasi painiava pvz jei imti tusa refill tai jis bent su sepeteliu ateina? ar tu emei ta grazu normalu ipakavima? smile.gif

as emiau tik Reffil'us visu priemoniu kurias emiau smile.gif na gal grozio didelio nera (bet popierines dezutes labai grazios, manau neismesiu ju, o ten ir laikysiu tas priemones), bet nemazai susitaupe biggrin.gif
o tuso uztenka imt tik refill'a, nes sepetelis yra viduje.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2009 09 30, 15:20)
emulsinis kompleksas, vanduo, margainių, jojoba, muskatinių rožių, aleksandrinių laurų aliejai, eteriniai myros, levandų, jazminų, rozmarinų aliejai, pieno rūgštis.


tai čia aš ir buvau ta "negerietė", kuri išprašė pilną sudėtį ir čia paviešino.
Bet mano požiūriu, šios firmos kosmetika geresnė už įprastą sintetinę, nes tikrai didžiąją dalį sudaro nat. produktai, ir [vz. šampūnas blogai putojo. Aišku, kai atsirado tikros ekol. ksometikos, Myrros nebenaudoju, bet anksčiau ji buvo visia geras pasirinkimas


Palomina, tikrai įspūdingai nusidažė blakstienos thumbup.gif . Man tai aktualu, kiek jis laiko išbus nesugedęs, nes aš blakstienas l. retai dažausi, o tušu irgi gundausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 30, 16:30)
na vis tik nufotkinau siandien smile.gif stai foto:


žiauriai gerai atrodo wub.gif Perspjovė ir sintetinį tušą lotuliukas.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 30, 16:32)
o cia skystas ar ne?  smile.gif


nea, gabalinis smile.gif Be jokių kvapų, be nieko. Bet kasdienėm reikmėm man jis super, ir kaip bazė pagerinto muilo gamybai (čia kas moka, aš jau savo nuotykius kažkada pasakojau biggrin.gif ).
Atsakyti
Diva, o gal galetum parasyti to muilo "Tindi" sudeti? smile.gif gal nera jis jau toks blogas...
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 17:47)
žiauriai gerai atrodo  wub.gif Perspjovė ir sintetinį tušą  lotuliukas.gif
nea, gabalinis smile.gif Be jokių kvapų, be nieko. Bet kasdienėm reikmėm man jis super, ir kaip bazė pagerinto muilo gamybai (čia kas moka, aš jau savo nuotykius kažkada pasakojau biggrin.gif ).

o kokia kaina to muilo? koks kiekis?
kazkada labai norejau pabandyti pagerinti muiliukus, bet vis nedrisdavau, tai gal dabar ka privirciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 30, 16:49)
o kokia kaina to muilo? koks kiekis?


2 litai už įprasto dydžio muilo gabalėlį smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Prireikė ir man tamanų biggrin.gif Tik va Kaune, nelabai žinau kur galėčiau įsigyti...Gal žinote ar Savanoriuose Via naturalis, ar prieš šilainių turgų, toje ekologiškų prekių parduotuvėje tamanų aliejaus atvežta iš KN? 4u.gif Ar reikia eiti iki Agnum centro? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na, vos sugebedavau paskaitineti tema, bet dabar turiu truputi laiko ir galiu pakomentuoti.
Kazkada cia klausiau del akiu makiazo valymo su simondsiju aliejumi - na, ka gi, po kokios savaites teko vel grizti prie sintetiniu ax.gif kazkaip nepatiko paakiu odelei aliejukas 4u.gif gal dar kada uztaikysiu koki naturalu valikli...
mano pacios odele misri, tai T zonoje kartais isberia (o neseniai vartojau hormoninius vaistus, tai oi oi oi kaip isbere... doh.gif bet matesi, kad akivaizdziai nuo vaistu - padejo molio kaukes ir tamanu aliejus) siaip kelis metus naudojau dr. H, bet pries kazkiek laiko man pradejo nebetikti kremukas...nzn, gal oda pasikeite ar kas...tai vat tada nusprendziau pabandyti naturaliu priemoniu, o taip kaip turejau is stepono parduotuvikes tamanu aliejaus, nusprendziau ismeginti butent ji ir ant veiduko pradzioje jis buvo skirtas randeliui ant kojos ax.gif ). Odelei tikrai tinka ir patinka, bet gal jo per mazai...nes tepu tik rytais - vakare, naudodama dr. H, ipratau apskritai apsieiti be jokiu tepliojimu biggrin.gif taip kad manau, akd be kremuko neisiversiu biggrin.gif atradau va toki bee yummi nzn ar pades, bet pabandysiu ir parasysiu atsiliepimus biggrin.gif
o dabar baigineju dr. H. priemones ir ieskau kuo galeciau pakeisti ju tonika ir prausikli. KN pasiule pelargoniju hidrolata, bet nzn, kazkaip kai vakare juo pasipurksdavau, tai traukdavo veiduka, nors turetu ir drekinti kazkiek g.gif gal kokie kitokie hidrolatai tiktu (naudociau pakaitom) g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 17:51)
2 litai už įprasto dydžio muilo gabalėlį smile.gif

Taip pigiai bigsmile.gif vaje... na vis gerus komentarus po laiko isgirstu, siandien nusipirkau is Holos UT uz ų lt, buciau sutaupius biggrin.gif pirkau tik ranku plovimui... Na kita karta zinosiu, aciu labai 4u.gif

QUOTE(pearl @ 2009 09 30, 17:53)
Sveikos 4u.gif  na, vos sugebedavau paskaitineti tema, bet dabar turiu truputi laiko ir galiu pakomentuoti.
Kazkada cia klausiau del akiu makiazo valymo su simondsiju aliejumi - na, ka gi, po kokios savaites teko vel grizti prie sintetiniu ax.gif  kazkaip nepatiko paakiu odelei aliejukas 4u.gif  gal dar kada uztaikysiu koki naturalu valikli...

Man patinka ECO valomasis pienelis 3 in 1, negriauzia akiu, gerai nuvalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pearl @ 2009 09 30, 16:53)
KN pasiule pelargoniju hidrolata, bet nzn, kazkaip kai vakare juo pasipurksdavau, tai traukdavo veiduka, nors turetu ir drekinti kazkiek g.gif  gal kokie kitokie hidrolatai tiktu (naudociau pakaitom) g.gif


man champak nedžiovina odos, dar gali pabandyti elementarų mineralinį vandenį wink.gif
Atsakyti