Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 16:29)
parašyk ir apie laikymąsi, ir kaip tau seksis jį nuplauti wink.gif Iš Summer supratau, kad vien vandeniu jis nelabai nusiplauna  g.gif

na manau savaitgaly parasysiu normalius atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2009 09 30, 16:44)
O man aleijai labai sugadino veido oda  verysad.gif , dar tokios baisios niekada neturejau, jau 1 metai kaip naudoju KN aliejus veidui ir gamybos vakareliuose dariau kremukus veidui, tikejaus kad vis pageres ir pageres, bet deja sad.gif, pasidariau spoguota, inkstyruota, bet va kunui man tie aliejai tikrai nepamainomas dalykas  thumbup.gif
Nusipirkau dabar veidui SebaMed krema, skaiciau sudeti kaip ir blogu dalyku ten nera, o grizti prie nenaturalios kosmetikos tikrai nenoriu  schmoll.gif , tai dabar ieskau dar vis kas mano veidui tiks.
Uzsisakiau siu pora kaukiu bandysiu, gal pravalis oda:
http://www.akomaskin...84/1/face_masks


O gal reikėjo ką iš pirktinių sertifikuotų kremų (Hauschka, Weleda, Logona, kt) pabandyti, nes tas sebamed tai vis tiek su chem.konservantais ir pan. g.gif Pvz Hauschka turi kremukus miniukais - labai patogu išbandyti. O nuo spuogų, inkštirų, manyčiau molio kaukės gali pagelbėti, jei oda nėra labai jautri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 09 30, 16:37)
Dabar iki rytojaus renkamas užsakymas iš ciel d'azur ir apie spalio vidurį planuojama violey  4u.gif Aš Kaunui darysiu, jei nori - junkis wink.gif  4u.gif

aš tau turbūt formeles muilam vežiau, per j. perdaviau  lotuliukas.gif

Aš kažkaip pati netikiu, kad veiksmingų yra  unsure.gif maniškiui laimas nepadėjo, norėjo grįžt prie chemijos, nes naudojo amway  unsure.gif tai kategoriškai atsisakiau nupirkti  cool.gif bet žiūriu pats nusipirko nivea  unsure.gif net nežinau ką čia imti... nes kai klausiau ko jam reikia, tai va antipersperantą paminėjo  rolleyes.gif bet tai kas veiksmingas?

Aciu - rytoj paziuresiu butinai ir parasysiu AZ 4u.gif
Del formeliu gali buti, nes is tikro as nezinau per ka man jas siunte- bet jau nusstebinta buvau labai, nes gavau Bonus formeliu biggrin.gif

Del mano naudojamo muilo, tai naudoju be priedu ir dazikliu "Tindi" .
Na, plakit daba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 30, 16:46)
na manau savaitgaly parasysiu normalius atsiliepimus  smile.gif

Įdomu 4u.gif nes aš jau nusiteikusi pirkti cheminį tušą, nes nuo Hauschkos vis tiek vakare paakiai pajuodę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2009 09 30, 15:44)
O man aleijai labai sugadino veido oda  verysad.gif , dar tokios baisios niekada neturejau, jau 1 metai kaip naudoju KN aliejus veidui ir gamybos vakareliuose dariau kremukus veidui, tikejaus kad vis pageres ir pageres, bet deja sad.gif, pasidariau spoguota, inkstyruota, bet va kunui man tie aliejai tikrai nepamainomas dalykas  thumbup.gif


o cia sugadino tikrai aliejai, ne kremukai? nes as anksciau darydavausi kremukus su aliejais ir alijosiaus geliu. tai tikrai labai patiko, bet karta gal ilgiau ne saldytuve palaikiau ar kaip ten buvo, kad mane tragiskai isbere doh.gif tada kai gerai pauosciau suptarau kad jis sugedes. dar kazkada veliau nusiprikau altera alijosiaus geliuka veidui is Drogo su nuolaida. vel taip pat baisiai isbere ir tik tada pamaciau, kad galiojimas jau pasibaiges doh.gif

dabar veidui naudoju tik aliejus arba alieju misinukus, bet be jokio alijosiaus ar hidrolato. hidrolata purskiu atskirai. o kunui tai kremai visgi patogiau - geriau susigeria ir zymiai greiciau susinaudoja, dar nesugedo nei vienas.

o naudojant aliejus - juos reikia labai plonai uzsitepti, kad viskas susigertu, nes jei liks aliejuotas lipnus veidas, tai tikrai gali kibti visi nesvarumai ir tersti oda.
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 09 30, 17:49)
O gal reikėjo ką iš pirktinių sertifikuotų kremų (Hauschka, Weleda, Logona, kt) pabandyti, nes tas sebamed tai vis tiek su chem.konservantais ir pan.  g.gif Pvz Hauschka turi kremukus miniukais - labai patogu išbandyti. O nuo spuogų, inkštirų, manyčiau molio kaukės gali pagelbėti, jei oda nėra labai jautri  4u.gif



Gal tikrai reikejo kazka is siu Hauschka, Weleda, Logona bandyti g.gif, o jus Hauschka ir Logona is interneto uzsisakinejat ar lietuvoj kur perkat?
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 09 30, 16:51)
Įdomu  4u.gif  nes aš jau nusiteikusi pirkti cheminį tušą, nes nuo Hauschkos vis tiek vakare paakiai pajuodę  ax.gif

zinok man Elysambre padaze blakstienas beveik kaip sintetinis biggrin.gif tikrai pastorino blakstienas siek tiek, ir kas idomiausia, kad pariete.. zodziu, labai graziai dazo.. juoda spalva ryski smile.gif
na del laikymosi bus matyt..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 30, 16:41)
Hauschkos esu turejusi tik skysta bronzanta, o to kompaktinio neturejau ir nesu jo bandziusi..
o sita Elysambre man patiko smile.gif
uzsisakinejau is CIA, atejo palyginus labai greitai, kazkur per 4 darbo dienas..

aisku, labai lauksiu atsiliepimu apie bronzeri bei tusa... o as kazkaip nerandu siame psl reikiamu prekyciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 30, 17:06)
aisku, labai lauksiu atsiliepimu apie bronzeri bei tusa... o as kazkaip nerandu siame psl reikiamu prekyciu blush2.gif

va CIA kosmetika.. ziurek ten kur Elysambre mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 09 30, 17:32)
mano oda labai problematiska  doh.gif  dabar veidui naudoju hamameliu hidrolata ir kameliju alieju (sis is Primavera, ne KN), vakare tik hidrolatas. Beje, veido prausliklis  -  Alterra putos, kurios jau visai ant dugno, ir reikia ieskoti kuo pakeisti, nes kiek beziurejau Droge - nebera  verysad.gif

Na joa Droge Alteros apmazejo, bet maziau lankomuose Droguose dar didesnis pasirinkimas likes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 09 30, 15:58)
zinok man Elysambre padaze blakstienas beveik kaip sintetinis biggrin.gif


ėmei trumpoms ar ilgoms blakstienoms? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 17:13)
ėmei trumpoms ar ilgoms blakstienoms? wink.gif

emiau ilgoms, nes mano ilgos.. tai reikejo, kad pastorintu smile.gif
Atsakyti