Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(bryyla @ 2009 09 30, 16:10)
pastebejau, kad gaminate muiliukus  ax.gif labai grazus  wub.gif
gaminate is visiskai naturaliu priemoniu? kokios kainytes ju?  rolleyes.gif

Uoj blush2.gif - yra prie kiekvieno muilo kainyte. Atsistokite ant nuotraukos, ja isdidins ir apacioje viskas bus parasyta .
Naturalias dedu zoles, aliejus, ir k.t., taciau mano muilo pagrindas- vaikiskas antialerginis muilas be jokiu priedu. Ar tai galima vadinti naturalu? Ilgai galvojau apie tai...
As dar ne tokio auksto pilotazo kaip Daddygirl, neisdristu su chemija gaminti smile.gif
Sorry uz OT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 30 rugsėjo 2009 - 15:18
QUOTE(Dorela @ 2009 09 30, 16:11)
Dabar? nieko nera geriau nei KN aliejai ir hidrolatai  thumbup.gif jau kuri laika jokio "gatavo" kremo neturiu ir nereikia. perku tik sampunus ir duso zeles, ir tuos tik "ekonomiskus"  blush2.gif  bet tiesa sakant visko sociai uztenka, ir odai niekada klusnesne nebuvo  biggrin.gif

kokia jusu odele ir kuriuos aliejukus bei hidrolatus naudojate? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 09 30, 16:16)
Uoj blush2.gif - yra prie kiekvieno muilo kainyte. Atsistokite ant nuotraukos, ja isdidins ir apacioje viskas bus parasyta .
Naturalias dedu zoles, aliejus, ir k.t., taciau mano muilo pagrindas- vaikiskas antialerginis muilas be jokiu priedu. Ar tai galima vadinti naturalu? Ilgai galvojau apie tai...
As dar ne tokio auksto pilotazo kaip Daddygirl, neisdristu su chemija gaminti  smile.gif
Sorry uz OT.

Aisku... smile.gif o vat butu idomu isgirsti, ka manot apie toki muilo pagrinda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 15:30)
atsiprašau, o ką ten pas tave maskuoti?? blink.gif  Kiek foto esi dėjusi, tai labai graži oda  4u.gif

plačiau apie tušą - kuo patiko, kaip laiko, ar nenuterliojo paakių, kokią ėmei spalvą? smile.gif Vandeninis jis ar aliejinis? Nes man Suki tikriausiai reikės išmesti sad.gif

na tas "maskuoti" tai visi skirtingai supranta smile.gif man "maskuoti" reiskia, kad sulygintu veido spalva ir siek tiek pasleptu visokias demeles.. kaukes tikrai nenoriu schmoll.gif vasara kai bunu siek tiek idegus tai galima ir nieko nenaudot (kasdien ir nenaudodavau, tik kai jau reikia graziai atrodyt, EM mineraline biria pudra panaudodavau, o dabar man ji sausina oda, netinka), bet ziema, kai bunu isbalus, labai matosi viskas (visokie paraudimai ir t.t.), tai nepatinka..
na neslepsiu, megstu as pasidazyti kartais biggrin.gif blush2.gif

o tusa emiau juoda.. kadangi tik pora valandu as juo pasidazius, tai apie laikymasi, negaliu nieko pasakyt kol kas.. parasysiu kuria nors diena (ir ikelsiu blakstienu foto)..
o del sudeties, tai pirmu numeriu eina vanduo, po to glicerinas, vaskai ir t.t. sudetyje yra ir sviestmedzio.. labai graziai blakstienas padengia, be gumuliuku ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 30, 15:22)
Aisku...  smile.gif o vat butu idomu isgirsti, ka manot apie toki muilo pagrinda?  ax.gif


kiek esu žiūrėjusi vadinamųjų vaikiškų muilų, tai tikrai nuoširdžiai nesuprantu, kodėl jie vaikiški doh.gif Nes juose ir SLS, ir visokių DEA pilna... Patį paprasčiausią muilą perkam rankoms plauti, tai Sonnet iš Holos. Tas ir pigiausias, kokį natūralų LT galima rasti, ir be blogybių smile.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 09 30, 15:25)
na neslepsiu, megstu as pasidazyti kartais  biggrin.gif  blush2.gif

o tusa emiau juoda.. kadangi tik pora valandu as juo pasidazius, tai apie laikymasi, negaliu nieko pasakyt kol kas.. parasysiu kuria nors diena (ir ikelsiu blakstienu foto)..


visos mėgsta biggrin.gif

parašyk ir apie laikymąsi, ir kaip tau seksis jį nuplauti wink.gif Iš Summer supratau, kad vien vandeniu jis nelabai nusiplauna g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 29, 19:04)
musu summer krize nebaisi,  tik kad sluoja biggrin.gif


Baisi baisi, dabar teks gerokai pasispausti ax.gif Dar tik reiktų Logonos sviestą nusipirkti ir mėnesiui kitam 'pailsėti' ax.gif Nors ir prausiklio nepyragams užteks g.gif Na bet kolkas apsirūpinus daugmaž viskuo smile.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 29, 20:56)
Kiek už patį serumą sumokėjai ir kiek kainuos siuntimas? wink.gif


38,01 už serumą, 12 už siuntimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 30, 15:18)
kokia jusu odele ir kuriuos aliejukus bei hidrolatus naudojate? aciu 4u.gif


mano oda labai problematiska doh.gif dabar veidui naudoju hamameliu hidrolata ir kameliju alieju (sis is Primavera, ne KN), vakare tik hidrolatas. Beje, veido prausliklis - Alterra putos, kurios jau visai ant dugno, ir reikia ieskoti kuo pakeisti, nes kiek beziurejau Droge - nebera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 09 30, 13:14)
Gali buti, matyt ne taip stropiai perskaiciau kaip vaidinu smile.gif  .Bet man iki Holos is Kauno ner sansu patekti...

Dabar iki rytojaus renkamas užsakymas iš ciel d'azur ir apie spalio vidurį planuojama violey 4u.gif Aš Kaunui darysiu, jei nori - junkis wink.gif 4u.gif

aš tau turbūt formeles muilam vežiau, per j. perdaviau lotuliukas.gif
QUOTE(bryyla @ 2009 09 30, 13:27)
Mane irgi domina dezodorantai MB, bet labai svarbu ir kad kvapas butu skanus, nes BM priprates prie Nivea, bandysiu atpratint kaip nors...  :

Aš kažkaip pati netikiu, kad veiksmingų yra unsure.gif maniškiui laimas nepadėjo, norėjo grįžt prie chemijos, nes naudojo amway unsure.gif tai kategoriškai atsisakiau nupirkti cool.gif bet žiūriu pats nusipirko nivea unsure.gif net nežinau ką čia imti... nes kai klausiau ko jam reikia, tai va antipersperantą paminėjo rolleyes.gif bet tai kas veiksmingas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 30 rugsėjo 2009 - 15:40
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 30, 15:30)
38,01 už serumą, 12 už siuntimą 4u.gif


geras buvo deal'as thumbup.gif Beje, kam aktualu, tai ebay teko ir Suki mėginukų rinkinių parduodamų matyti pakeliuose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 30, 16:14)
jetus sudominai ir man kaip tik siuo metu tokiu daikteliu reikia bigsmile.gif  is kokio psl uzsakinejai? o sakyk gal esi turejusi hauschkos bronzanta ir galetum palyginti...Aciu 4u.gif

Hauschkos esu turejusi tik skysta bronzanta, o to kompaktinio neturejau ir nesu jo bandziusi..
o sita Elysambre man patiko smile.gif
uzsisakinejau is CIA, atejo palyginus labai greitai, kazkur per 4 darbo dienas..
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 09 30, 17:11)
Dabar? nieko nera geriau nei KN aliejai ir hidrolatai  thumbup.gif jau kuri laika jokio "gatavo" kremo neturiu ir nereikia. perku tik sampunus ir duso zeles, ir tuos tik "ekonomiskus"  blush2.gif  bet tiesa sakant visko sociai uztenka, ir odai niekada klusnesne nebuvo  biggrin.gif



O man aleijai labai sugadino veido oda verysad.gif , dar tokios baisios niekada neturejau, jau 1 metai kaip naudoju KN aliejus veidui ir gamybos vakareliuose dariau kremukus veidui, tikejaus kad vis pageres ir pageres, bet deja sad.gif, pasidariau spoguota, inkstyruota, bet va kunui man tie aliejai tikrai nepamainomas dalykas thumbup.gif
Nusipirkau dabar veidui SebaMed krema, skaiciau sudeti kaip ir blogu dalyku ten nera, o grizti prie nenaturalios kosmetikos tikrai nenoriu schmoll.gif , tai dabar ieskau dar vis kas mano veidui tiks.
Uzsisakiau siu pora kaukiu bandysiu, gal pravalis oda:
http://www.akomaskin...84/1/face_masks, gal kas bandet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 30 rugsėjo 2009 - 15:46
QUOTE(Dorela @ 2009 09 30, 16:32)
mano oda labai problematiska  doh.gif  dabar veidui naudoju hamameliu hidrolata ir kameliju alieju (sis is Primavera, ne KN), vakare tik hidrolatas. Beje, veido prausliklis  -  Alterra putos, kurios jau visai ant dugno, ir reikia ieskoti kuo pakeisti, nes kiek beziurejau Droge - nebera  verysad.gif


As vat irgi turiu riebesne linkusia i probelmas odyte ir naudoju sita hamameliu hidrolata is KN ir Hauchkos alieju riebiai odai, seip turiu pasakyt man patinka poveikis, atrodo problemu neturetu atsirasti kaip buvo anksciau smile.gif

Taip pat siandien isbandziau Logonos hamameliui kremo meginuka, man keista kad jis toks riebokas (skirtas riebiai odai), kazkaip norejosi labiau vandens pagrindu kremo, skalsaus. blush2.gif Bet va krem pudra Logonos, tai labai suzavejo (fluidas). Toks lengvas, mazai reikia, ir pamaskuoja minimaliai. Labiasiai patiko kad nesimato jog prisipudravus esu, susigere kaip kremukas, ir oda igavo sveika atspalvi smile.gif thumbup.gif

Atsakyti