Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(MAMarija @ 2009 09 30, 10:23)
Panelės, o kokius rutulinius dezikus jūs perkate savo MB? Noriu jam nupirkti kažką natūralesnio, bet kartu ir pakankamai veiksmingo, gal ką galit rekomenduoti?


Maniškis naudoja man netikusį Eko ir džiaugiasi, koks veiksmingas ir puikus! bigsmile.gif Eilėje laukia weledos citrusinis, nes irgi man tai jis nieko nepadeda doh.gif

Dar aš vis žiūrinėju green people dezikus, bet matyt, bandžiusių neatsiras?
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 30, 10:23)
Panelės, o kokius rutulinius dezikus jūs perkate savo MB? Noriu jam nupirkti kažką natūralesnio, bet kartu ir pakankamai veiksmingo, gal ką galit rekomenduoti?
Ir dar priminkite kur galima įsigyti bio lako valiklio ir intymios higienos prausiklį ax.gif.


esu pirkus is nimfali man atrodo toki kai buvo jam nuolaida, tai sito nerekomenduociau. kol kas naudoja nenaturalu unsure.gif

intymios higienos prausikli esu macius essenzos internetiniam puslapy, o daugiau tai nezinau. lyg tai dar stepone buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 30 rugsėjo 2009 - 09:47
QUOTE(kniaumiau @ 2009 09 30, 10:45)
Dar aš vis žiūrinėju green people dezikus, bet matyt, bandžiusių neatsiras?

Tiesa, aš jį vakar užsisakiau www.soorganic.com, nes patapau reklamos auka, nes jie praeitą kartą atsiųsdami prekes įmetė savo lankstinuką, kuriame jie rekomenduoja šiuos dezikus kaip vienintelę jų pirkėjams įtikusią veiksmingą natūralią apsaugą. Taigi, bus matyt.
Atsakyti
Dar žinau, kad intym prausiklį merginos perka tokį Bioturm
http://www.violey.co...-Nr25_7949.html
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 30, 10:56)
Tiesa, aš jį vakar užsisakiau www.soorganic.com, nes patapau reklamos auka, nes jie praeitą kartą atsiųsdami prekes įmetė savo lankstinuką, kuriame jie rekomenduoja šiuos dezikus kaip vienintelę jų pirkėjams įtikusią veiksmingą natūralią apsaugą. Taigi, bus matyt.


tai brukstelk atsiliepimus, kai bus isbandyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 30, 09:56)
jie rekomenduoja šiuos dezikus kaip vienintelę jų pirkėjams įtikusią veiksmingą natūralią apsaugą. Taigi, bus matyt.


nepamiršk parašyti, ar šiame pasaulyje dar būna stebuklų biggrin.gif O Aubrey dezodorantai kaip, jei kas bandet? Vienu metu jų puslapyje buvo akcija vasarą, bet kažkaip atsikandau aš jau eksperimentų su dezodorantais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 11:04)
O Aubrey dezodorantai kaip, jei kas bandet?


as kaip tik uzsisakiau, tai bandysiu laime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 09 30, 10:56)
Tiesa, aš jį vakar užsisakiau www.soorganic.com, nes patapau reklamos auka, nes jie praeitą kartą atsiųsdami prekes įmetė savo lankstinuką, kuriame jie rekomenduoja šiuos dezikus kaip vienintelę jų pirkėjams įtikusią veiksmingą natūralią apsaugą. Taigi, bus matyt.



Oo, aš irgi vakar iš ten pat šio bei to užsisakiau. Dvejojau dėl Green People vyriško deziko, bet kadangi dar laukia weleda sandėliuke, o ir nuolaidos jiems šiuo metu nėra, tai palikau geresniems laikams. Mane vilioja tas jų įvertinimas "Voted ‘Best Natural Deodorants’ by Natural Health & Beauty magazine 2008" doh.gif

O per kiek laiko iš ten ateina siuntinukas? rolleyes.gif

Kadangi buvo su nuolaida, tai dar pasiėmiau Essential Care Organic First Aid Lotion smile.gif gal sakau, tiks spuogeliams, žaizdelėms gydyti
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 30 rugsėjo 2009 - 10:16
QUOTE(agnuta @ 2009 09 30, 10:09)
as kaip tik uzsisakiau, tai bandysiu laime biggrin.gif


kokį ėmei ir dėl ko? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 30, 11:31)
kokį ėmei ir dėl ko? wink.gif


ten rodos yra 2 (vienas purskiamas kitas rutulinis), tai emiau abu: viena mamai, kita sau. man tie naturalus dezodorantai puse velnio, ypac saltuoju metu periodu. dar kazko tokio neatradau, tai norisi isbandyt ir kazka naujo ax.gif su laimu pritingiu terliotis blush2.gif nors sito metodo taip ir neisbandziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 09 29, 22:42)
o aš lepinaus tongue.gif biggrin.gif
Tai dabar jau prisiduodu  pioneer.gif
Ciel d'azur citrininė pasta - skonis labiau primena laimo citriną, o ne geltonąją. Kandžioja maloniai liežuvį ir dantenas. net ir po išskalavimo kurį laiką dar jaučias kandžiojimas. Dantys švarūs, slidūs ir balti rodos  unsure.gif Šiaip skonis man labai patiko, man žiauriai primena mano skanėstą - krevetes su citrina biggrin.gif vat va toks tas ataskonis lieka biggrin.gif dar ryt diedulio nuomonė bus smile.gif

[


Reikia ir man tų pastų, dar galvoju ir Aloe vera pastą išbandyti ax.gif
Atsakyti
Perskaiciau karsta.gif biggrin.gif
Kaip suprantu siunciates siuo metu Weledos duso zele kazkas is kazkur? Ar jus pacios siunciates tik sau , ar priimat i buri ? Gal galima "susimesti" su kazkuo?
4u.gif
Atsakyti