Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

tik levandų sad.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 29, 22:29)
tik levandų sad.gif


reiškias rožėms teks palaukt...
Atsakyti
o aš lepinaus tongue.gif biggrin.gif
Tai dabar jau prisiduodu pioneer.gif
Ciel d'azur citrininė pasta - skonis labiau primena laimo citriną, o ne geltonąją. Kandžioja maloniai liežuvį ir dantenas. net ir po išskalavimo kurį laiką dar jaučias kandžiojimas. Dantys švarūs, slidūs ir balti rodos unsure.gif Šiaip skonis man labai patiko, man žiauriai primena mano skanėstą - krevetes su citrina biggrin.gif vat va toks tas ataskonis lieka biggrin.gif dar ryt diedulio nuomonė bus smile.gif


lengvai šveičianti kaukė, alva
- na nuvalė veidą, tikrai apžiūrėjus švarus atrodė. Na bet ir kando ji man stipriai unsure.gif nekartosiu daugiau, oda mano per jautri... bet neišbėrė, nenuraudo... tik per tas 15min labai jau kando man. Tai poros švarios, nosį bandžiau dar pamaigyt, bet jau nelabai, kas ir išeit norėjo, tai tikrai gan švariai man išvalė ax.gif ir kaip bebūtų keista, bet susitepus visą 10ml jis visas beveik ir susigėrė blink.gif o grūdeliai pilingo šiek tiek aštresni nei logona rožių pilingo...

Drėkinanti kaukė, alva - po pilingo dėjau drėkinamą kaukę. tai ramiai veidui paliko, malonus pojūtis. Nuplovus kaukę labai jau drėkinimo nepajutau unsure.gif užsidėjau nakčiai hauschka sensitive ampulę...

Tik va pirkdama nepaskaičiau, kad tos kaukės skirtos anti age cool.gif jaučiuos joms dar per jauna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 29 rugsėjo 2009 - 21:42
QUOTE(Rasulyte @ 2009 09 29, 12:51)
Daddygirl, jus tikra burtininke  bigsmile.gif . Isivaizduoju jus taip paslaptingai tarp buteliuku, mendzureliu, paskendusia kvapu juroje  4u.gif Jei galima, ateityje noreciau pabandyti koki muiliuka  blush2.gif . Kai siuntinuka i LT siusite  blush2.gif


oi prajuokinai thumbup.gif ir tikrai labai maloniai nuteikei ax.gif blush2.gif aciu 4u.gif
turesiu omeny, prie progos idesiu koki muila 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 09 29, 12:55)
bijok tu Dievo vyrams kalbėti apie dietą


nu jau tikrai drinks_cheers.gif mano aplinkoj tokiu vyru nerasta. odos bukle jiems nepriezastis atsisakyti skrandzio malonumu doh.gif ir niekaip nepasiduoda itakai biggrin.gif

o va kalbant apie dieta, dabar mastau, kad mano pagrazejusi oda buvo greiciau mano maisto ribojimo rezultatas (nei kokiu naudojamu priemoniu). paskutiniu metu vel viska valgau ir vel suprastejo veido oda. ech, reik vel susiimt. aukos aukos...

QUOTE(Rasulyte @ 2009 09 29, 13:01)
Veidas paskaistejo pastebimai, artimieji komplimentus zeria  (nes tikrai pastebimai pagrazejau, senose nuotraukose vien spuogai ant veido sviecia).


oi kaip saunu bigsmile.gif
reiks ir man prisiruost bandyt tamanus.. ax.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 09 29, 13:35)
kas čia per ingridientas ir kur jo įsigyjate?


cia chemine medziaga, kuri neutralizuojasi reaguodama su aliejais. be jos nepagaminsi muilo. o pirkti yra pvz internetiniuose puslapiuose kuriuose parduodamos reikmenys muilo gaminimui.

QUOTE(Cefeidė @ 2009 09 29, 19:58)
aš ir nebežinau kokį dabar naudoju, bet galiu pagirti. labai gerai putoja ir veidą galima plauti, labai gerai makiažą nuplauna. Nesausina odos. Ačiū labai  4u.gif


labai smagu 4u.gif

QUOTE(violence @ 2009 09 29, 20:42)
o aš lepinaus tongue.gif biggrin.gif


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 29, 12:53)
Apžiūrėsiu kvapus ir teks MB komandiruoti į Holos apsipirkimui, jei tiks smile.gif

Jis nesutinka į šampūną lašinti arbatmedžio, levandų EA?

Tai kaip supratau šiuo metu Holos levandų dušo kremas 18lt? bigsmile.gif

Lašino arbatmedį, duodasi net ir galvos masažui su visais aliejais, ea - tik va padeda iki sekančio plovimo, t.y. po galvos plovimo 2d. viskas gerai,o paskui pradeda sausėti, niežėti unsure.gif

QUOTE(violence @ 2009 09 29, 13:07)
Tai ilgų bandymų metu atrado rozmarinų faith in nature muilą, tai juo tik galvą plauna.
Dar dedu kartą sav rozmarinų ea ir kokosų kaukę bei kokosus jis plaukams formuoti naudoja

Mat kaip, muilas tiko g.gif Aš kaip tik saviškiui dairiausi kuo riebesnio pagrindo šampūno ax.gif Kokosais formuoti turbūt neįkalbėčiau, bet turi mano Sante putas, Logona gelį - kartais pasiformuoja, bet jam ir be priemonių gerai gula biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2009 09 29, 22:21)
nesupratau... tai holos weledos tik levandų duškei nuolaida ar visoms? unsure.gif
turiu šaltalankių ir levandų, dar noriu rožių bigsmile.gif

visoms 30 % nuolaida 4u.gif na jei ka, tai ryt eisiu pirkt, pranesiu, kaip ten tiksliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 29, 21:58)
o va kalbant apie dieta, dabar mastau, kad mano pagrazejusi oda buvo greiciau mano maisto ribojimo rezultatas (nei kokiu naudojamu priemoniu).

reiks ir man prisiruost bandyt tamanus..  ax.gif


ko atsisakai? wink.gif

imk ir pabandyk. Pasirodo, kad tamanai antras po kokosų pagal populiarumą aliejus KN bigsmile.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 09 29, 22:01)
Lašino arbatmedį, duodasi net ir galvos masažui su visais aliejais, ea - tik va padeda iki sekančio plovimo, t.y. po galvos plovimo 2d. viskas gerai,o paskui pradeda sausėti, niežėti unsure.gif


įdomu, kas kiek laiko galvą plauna??


QUOTE(bryyla @ 2009 09 29, 22:29)
visoms 30 % nuolaida  4u.gif  na jei ka, tai ryt eisiu pirkt, pranesiu, kaip ten tiksliau  mirksiukas.gif


lauksiu, man irgi aktualu smile.gif
Atsakyti
kaip jus cia prigyret Weledos duso geli tai ir man jau reikia biggrin.gif nesenai pradejau dometis naturaliom priemonem.. lauksim rytoj informacijos apie nuolaidas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 29, 15:24)
Gal kas zinote kokiu vitaminu atminciai ir nervu sistemai stiprinti?  g.gif


Bazilikų EA galima garinti. Sumažina proto įtampą, naudojamas susilpnėjus atminčiai ir dėmesiui. Man atrodo dar rozmarinų tinka atminčiai gerinti. Va apie jį http://www.aromata.l.../produktas/178/


Violence- manau tauu dabar aktualu pasiskaityti http://www.aromata.l...ioms_gimdyvems/
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 09 30, 09:01)
Violence- manau tauu dabar aktualu pasiskaityti http://www.aromata.l...ioms_gimdyvems/

ačiū labai wub.gif skaičiau aš jau 4u.gif seniai blush2.gif jokių eterinių nenaudoju, o kad kažką naikinti reiktų, tai nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 29, 21:58)
oi prajuokinai  thumbup.gif ir tikrai labai maloniai nuteikei  ax.gif  blush2.gif aciu  4u.gif
turesiu omeny, prie progos idesiu koki muila  4u.gif


Aciu, butu labai malonu blush2.gif . Tiesa sakant, uzsidegiau naturalia kosmetika tada, kai kazkada sausi arb vasari uztikau SM forume jusu muilu nuotraukeles, tada pradejau skaityti apie namu darbo grozio priemones, aliejukus ir pan. Dabar as jau seniai naturalisciu fronte pioneer.gif, ir kelio atgal nera. Vat gavau siandien Moters zurnalo naujausia numeri, o ten tiek chemijos meginuku prideta doh.gif . Suku galva, kur deti juos - mesti nenoriu, nes tersti aplinkos rankos neleidzia g.gif
Del tamanu, pastebejau, kad tie naujieji geltonieji tikrai siek tiek pageltonina veideli, bet man tai nera minusas, nes veido oda blyski pas mane, tai dabar tokia gyvesne atrodau thumbup.gif.
Vakar pagaliau isbandziau Weledos saltalanki duso zele. Pasaka wub.gif . MB sake, jog jam ji apelsinais kvepia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasulyte: 30 rugsėjo 2009 - 09:22
Panelės, o kokius rutulinius dezikus jūs perkate savo MB? Noriu jam nupirkti kažką natūralesnio, bet kartu ir pakankamai veiksmingo, gal ką galit rekomenduoti?
Ir dar priminkite kur galima įsigyti bio lako valiklio ir intymios higienos prausiklį ax.gif.
Atsakyti