Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Tess @ 2009 09 29, 14:23)
sakyk, o ka be tamanu skrauostams naudojai?
man kazkaip ju neuztenka, vakare pasitepus, ryte truputi jauciasi sausoka oda, sakau, gal argano alieju pabandyt sausai odai? ar  koki krema tepei gal?


Jokiu kremu netepu. Kartais vakare po prausimosi, kai netepu tamanais (leidziu T zonos odai vakarais karta i savaite pabuti laisvai nuo tepimo), perbraukiu skruostus kokosais, nes jie drekina. Zinau, kad kokosai gali kimsti poras, todel juos veido sirtyje dristu tik zandams naudoti, kurie pas mane i sausuma. Del argano negaliu patarti, nes nesu jo naudojusi.
Atsakyti
as kaip tik pabaigiau ciel dazur moli, turejau zalia paruosta tubike, galvoju gal ir man reiktu prie siuntimo jungtis, bet imciau neparuosta, kad pigiau butu
tai sakykit kurio man dabar imti:
Ventilated white clay ar Montmorillonite green clay?
naudociau kaukem, galbut gerciau jei prisiruosciau, oda misri/riebi jautri raustanti

p.s. aciu summer uz sampuno rekomendacijas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 29 rugsėjo 2009 - 16:07
QUOTE(violence @ 2009 09 29, 15:56)
darbas pietus apmoka  cool.gif


neimčiau triniti.gif biggrin.gif Nes viską turiu patikrinti, įvertinti ir tik tada ryžtuosi valgyti biggrin.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2009 09 29, 15:57)
Man tai labai įdomu, kodėl dauguma parduotuvių neturi Weleda Aknedoron losjonų  doh.gif  Man taip reikia!


kas čia per losjonas?

QUOTE(Odora @ 2009 09 29, 16:07)
tai sakykit kurio man dabar imti:
Ventilated white clay ar Montmorillonite green clay?
naudociau kaukem, galbut gerciau jei prisiruosciau, oda misri/riebi jautri raustanti


su tokia jautria oda kaip tavo neabejotinai imčiau baltąjį molį 4u.gif Tai ir odai švelnesnis, ir gerti skanus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 29, 17:56)
neimčiau triniti.gif biggrin.gif Nes viską turiu patikrinti, įvertinti ir tik tada ryžtuosi valgyti biggrin.gif
kas čia per losjonas?


Dėl pietų, tai man baisu žiūrėti, kur ir ką valgo kolegos. Pati mėgstu naminį maistą bigsmile.gif

O losjonas skirtas į aknę linkusiai odai (pats pavadinimas tą ir sako), na man jis labai labai patiko, įpratau juo valyti veidą, kartais dar užtepu tos pačios serijos Purifying. Tfu tfu tfu, bet tikrai oda gerokai pagražėjo. Tik tas losjonas gan greit baigėsi, o aš jau ant jo užsikabliavau doh.gif Užsisakiau ką tik iš soorganic, žiūrėsim, per kiek laiko pristatys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 29, 17:56)
su tokia jautria oda kaip tavo neabejotinai imčiau baltąjį molį  4u.gif Tai ir odai švelnesnis, ir gerti skanus smile.gif

aciuks.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2009 09 29, 18:04)
Dėl pietų, tai man baisu žiūrėti, kur ir ką valgo kolegos. Pati mėgstu naminį maistą  bigsmile.gif

tikra tiesa, as irgi baisedavausi su jais nuejus (nekalbant apie patiekalus, pvz viso maisto nepriklausomai nuo rusies barstymas dideliu kiekiu druskos ir pipiru) ir pati kol issirinkdavau padavejas ir bufetininkes paklausinedavau, tai net iki iki direktoriaus buvo daeje, klause manes koki ypatinga maista as ten valgau lotuliukas.gif paskui namo turejau galimybe grizti pavalgyti ramu budavo ir isvis pradejau sakyt, kad man del sveikatos reikia taip valgyt tai tada visiems viskas aisku smile.gif
Papildyta:
nelabai aiskus man cieldazur puslapis
parasyta: Ventilated white clay available in 300g bags.
ideta foto ir parasyta 3,76 euro, tai cia uz 300g ar uz kg?
Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2009 09 29, 15:24)
Gal kas zinote kokiu vitaminu atminciai ir nervu sistemai stiprinti?  g.gif

smegenims jei neklystu amino rugstys gerai,o nervu sistemai B vitaminai
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 29, 16:56)
neimčiau triniti.gif biggrin.gif Nes viską turiu patikrinti, įvertinti ir tik tada ryžtuosi valgyti biggrin.gif
kas čia per losjonas?
su tokia jautria oda kaip tavo neabejotinai imčiau baltąjį molį  4u.gif Tai ir odai švelnesnis, ir gerti skanus smile.gif

tai ten litus duoda, perki ką nori cool.gif tai jau kai nusiperka cool.gif nu bet tema ne apie tai biggrin.gif ateis į protą ir mano dieds, jei ne - tai priversiu biggrin.gif arba ne biggrin.gif

QUOTE(Odora @ 2009 09 29, 17:29)
nelabai aiskus man cieldazur puslapis
parasyta: Ventilated white clay  available in 300g bags.
ideta foto ir parasyta 3,76 euro, tai cia uz 300g ar uz kg?

čia už 300g pokelį. Praeitu metu labai daug ėmėm balto molio, tai klausiau ar neparduotų kilogramais ar kažkaip, na kad pigiau mum būt. Principe kaip jie žalią siūlo. Tai ats buvo, kad yra tik 300g.
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 09 29, 18:29)
smegenims jei neklystu amino rugstys gerai,o nervu sistemai B vitaminai

na tiek as dar ir pati susigaudau mastau.gif bet tai gal kas ka gero naudojot is naturaliu? MB norejo memortop, bet radau straipsni, kad jame rasta modifikuotu ingredientu, tai galvoju ne ne, jau nepirksiu schmoll.gif jei kas ka nors naidojote, praneskit... Busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 29, 13:53)
Summer, ar pavyko tau nukauti serumą ebay? Man rodos, kad radau jį ir du pasiūlymai ten buvo pateikti biggrin.gif


Aha, tas pats. Pavyko thumbup.gif Už jį su shippingu kartu sumokėjau 50,01 USD. Kolkas geriausias deal'as kalbant apie Suki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 29, 18:44)
Aha, tas pats. Pavyko thumbup.gif Už jį su shippingu kartu sumokėjau 50,01 USD. Kolkas geriausias deal'as kalbant apie Suki smile.gif

musu summer krize nebaisi, tik kad sluoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 09 29, 17:04)
O losjonas skirtas į aknę linkusiai odai (pats pavadinimas tą ir sako),


pirmą kartą apie tokį išgirdau biggrin.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 29, 17:44)
Aha, tas pats. Pavyko thumbup.gif Už jį su shippingu kartu sumokėjau 50,01 USD. Kolkas geriausias deal'as kalbant apie Suki smile.gif


sveikinimai, šaunuolė biggrin.gif thumbup.gif Kiek už patį serumą sumokėjai ir kiek kainuos siuntimas? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 09 28, 20:59)
oho, kaip ilgai islaikei smile.gif as jau net nepamenu, koki turi..

aš ir nebežinau kokį dabar naudoju, bet galiu pagirti. labai gerai putoja ir veidą galima plauti, labai gerai makiažą nuplauna. Nesausina odos. Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
nesupratau... tai holos weledos tik levandų duškei nuolaida ar visoms? unsure.gif
turiu šaltalankių ir levandų, dar noriu rožių bigsmile.gif
Atsakyti